Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď čtu problémy s počtem hostů - my jsme byli extrém. Měli jsme kolem 150ti lidí, což je masakr, já jsem měla 40 lidí a teď už manžel měl 110 lidí, naši zaplatí jednu třetinu - své hosty a ženich zbytek... ubytování jsme si hradili každý sám. Hannyy: ale je fakt, že si nesmíš nic nechat líbit, je to tvůj den! Tak musí být podle tvých představ, tak jak to chceš ty... Hanyzka: kostel sv. Mikulase je krasnej, moc jsem tam taky chtěla svatbu... :-) nakonec jsme byli na hradě - a taky to bylo pěkné. Ten Sál předků je moc pěkný. Ale v tom kostele je to prostě slavnostnější, takový prostě dojemnější.. No nic, jdu spát, jsem hotová... nevyspaná ještě z víkendu...
Odpovědět
Profilova fotka
Cat : :-D cece to je dost, ze jsi mezi nas dosla, jsem si uz zacala myslet, ze jsi nakonec rekla ne :-D :-D :-D :-D no klidnes mohla :-N :-N :-N :-N to treba posunout az na dalsi rok :-N :-N :-N :-N tak rad povidej jaka byla hostina a jak dlouhy obrad :-N :-N :-N :-N byly nejake trapasy???
Odpovědět
Cat: moc moc gratuluji :-) je bezva že sis to užila, ale skončili jste docela brzy :-D taky jsem na tebe myslela hlavně spočasím protože u nas se to pořád tak honilo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cat - Gratuluji!!! Hlavně, že jste si to užili a všechno dopadlo dobře. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: Jaké máš zkušenosti - kvalita jídla, kvalita obsluhy / servisu či celkový dojem... ?
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: jo celkovy dojem super, kuchyne viborna a obsluha mila , taky jsem o tom miste premyslela, jen nevim, jak je to tam na takove oslavy usporadano ohledne tabule, jinak je to tam velmi utulne hodne dreva okolo, coz pusobi opravdu luxusne. Nemuzu rict spatne slovo, ale je to vse o domluve. A proc prave tam ? ty jsi odkad ? a kdy budete mit svatbu?
Odpovědět
Cat: gratuluju a přeju hodně krásných dní do manželství ;-) A ještě větší gratulace, že jsi ten velký den v pohodě přežila...být hostem je určitě lepší :-N Vy jste měli ty kamiony na svatbu? Páni to je dost originální x-) Já snad budu mít veterána, tak uvidíme. U Mikuláše je to krásný, mě se taky moc líbí. Přítel je věřící...teda ne že by aktivně nějak často chodil do kostela, ale když jsem ho poznala, tak to chodil snad každý týden a přál si svatbu v kostele...u otce Jindřicha (i oba bráchové u něj svatbu měli). Tak proč ne :-) Taky mi to přijde takový hezčí než na radnici...a na hradě to musela být taky nádhera. Už se těším na Tvoje fotky, až se pokochám :-D Holky, když už jsme u toho, kdo ve Znojmě by mi udělal dobře nehtíky? Myslela jsem nejdřív, že už je budu mít hotový z domova, ale to neklapne, zničila bych je, protože ještě budeme dodělávat pár věcí kolem naší oslavy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: Tak díky! My tam byli tuto neděli a nebylo to s jídlem 100%ní... :-| :-S Pocházím ze Znojma, ale poslední léta pracuju mimo okres a tak je Znojmo pro mě již jen město občasných návštěv u rodičů. S partnerem jsme se dohodli, že si svatbu uděláme ve Znojmě (místě původu nevěsty), ale naběhla jsem si - nejde objet všechny restaurační a ubytovací zařízení, aby si člověk vybral a správně se rozhodl (fotky na netu nelze brát vážně) a ty ceny mě spíš šokovaly (dost podniků si účtuje nehorázné sumy). A navíc mám dilema mezi Happy Star (nádhera a luxus, ale až škrobený) a Sýpkou (pohodové prostředí, stylový interiér, SUPER ceny)... Spíš se přikláním k Sýpce, ale chci mít jistotu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, to jsme nebyli my s kamionama... měli jsme klasickou svatbu - nic takovýho originálního... ;-) Já jsem byla na nehty u jedné holky v Dyjákovicích, měla jsem na ni tip od kolegyně z práce a jsem spojená, je moc šikovná, tak pokud chceš, tak ti pošlu kontakt do IP. Nedělá teda gelové - ani nevím co to je za nehty, ale jsou rozhodně hezčí než gelovky... Jasně že je to v kostele hezčí než na radnici.. na tom hradě to byl takový kompromis, že přítelova strana nechtěla kostel...
Odpovědět
Zdravím mezi námi další vdanou paní. Přeji vše nejlepší do manželství. V albu jsem narazila na svatbu s kamionama. Holčina to měli v Jevišovicích na sýpce,tak se na to koukněte. Kamarádka má taky dělaný nehty od té holky z Dyjákovic ( ona není přímo odsud) a nehty vypadají moc pěkně. ;-) My jsme měli svatbu na úřadě a mě se to líbilo o 9 měsíců později jsem byla na svatbě švagrové,která to měli v kostele a bylo to taky pěkný. Já nejsem věřící,takže u mě kostel moc nepřipadal v úvahu :-N :-) Záleží na každým co se mu líbí.
Odpovědět
Tak to bych byla za ten kontakt moc vděčná :-) S kamionama to je hodně originální a zajímavý..to se jdu hned podívat. Já byla na svatbě na úřadě 3x a podle mě dost záleží, jak se daný oddávající s tím vypořádá...2x to byl děs. Řeči oddávajícího o zdravotním stavu a zákonu o rodině mi přišli dost stupidní a myslím, že ani oba páry to moc nenadchlo...ale jedna paní zastupitelka na svatbě mluvila krásně a mělo to opravdu nějaký smysl...žádný přihlouplý řeči. Na svatbě v kotele jsem byla jednou...a moc se mi to líbilo. Mojí rodině se to sice moc nelíbilo, ale uznali, že je to naše věc...a přítelova rodina je za to ráda. Já sice nejsem ani pokřtěná, ani zas moc věřící...ale přítel pokřtěný je, tak to není problém...otec si vyžádal svolení biskupa, což v dnešní době není už nic zvláštního. A jednou jsem byla na svatbě, která byla na louce a to bylo taky krásný...sice to bylo zvláštní v tom, že oni už byli manželé, protože úředníci jim na louku jet nechtěli 8-( , tak se vzali vlastně 2x...jednou na úřadě, kde byli jen oni a svědkové, a pak si udělali i s rodiči a přáteli svatbu na louce, kterou dělal jejich kamarád...husitský kněz...a bylo to taky pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
hankajur: díky za typ, viděla jsem to a pěkný! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Biene: my jsme taky objeli toho dost, Happy Star je urcite luxus , Sypka taky fajn, my jsme meli jidlo dobre vazne bylo nas tam 15 lidi a kazdy si to pochvaloval, my budeme mit hostinu na Vranove v Zameckem hotelu i se spanim rovnou. Pani mela skvely pruistup na vsem jsme se s ni domluvily a udelala hruby rozpocet n a os z jidla , jo my uz to mame. Nas sokovalo hl. Enko v primeticich, za pokoj 1400 na par hodin je dost a my mame hodne spicich vlastne cela pritelova strana takze to byl jediny duvod proc ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Já na nehty doporučuji holky v Galerii na Havlíčkový. Měla jsem je na svatbě a byly krásný. :-D Na svatbu a kamionama se musím hned podívat. Snad ji v albech najdu. 8-) Docela mě to pobavilo, když jsme viděla ty dva kamiony zastavit před radnicí. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak to není ta svatba, co jsme potkali. Tihle měli obřad v Jevišovicích. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky , muj pritel je taky ridic kamoinu, on by si to moc pral, mit ve svatebni kolone kamionu svych kamaradu, ale jak by to vypadalo, a hlavne nevim, kde by se kluci s nema tocily u mikulasskyho, myslim, ze by to bylo hodne zajimave kina :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ty kamiony, to musí být super, aspon jde svatba vidět :-D Hannyy - to by museli asi zastavit na Masarykaci a dojit do kostela.. tam by se asi fakt neotocili 8-) ale tak pokud přítel jezdí, tak určo taky kamion proběhne ;-) Jak říkáte, svatba je hezká jak v kostele, na hradě i na úřadě, ale hodně záleží na tom kdo oddává. My jsme měli Kaššaje (nebo jak se to píše) a byl fajn. Pak se mě teda všichni ptali, proč nás oddával gynekolog - ale já k němu nechodím, tak mi to bylo jedno :-N Já teda píšu, jednou s háčkama a pak ne.. jsem zvyklá bez háčků a tady to střídám ]-( Dnes je teda krásně, i když - nám to naštěstí taky vyšlo... už jsem ani nedoufala v sobotu, že by bylo pěkně. Pršelo až večer, tak to bylo fajn.
Odpovědět
hanny: když přítel jezdí kamionem, tak to taky dost možná budete mít ;-) A čistě teoreticky by se kamion, když nemá vlek u Mikuláše otočit mohl...akorát by to musel být hodně šikovný řidič a být zvyklý na zvídavé pohledy :-N Cat: gynekolog? :-) Tak to je ale výborný...když to pak někde takhle řekneš, tak to zní skvěle ;-) Holky, co mají svatbu o tomhle víkendu mají na počasí kliku...tak snad i nám ostatním se povede...a když ne, tak bude pršet štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D no holky ja by jsem byla radsi bez kamionu :-D :-D :-D preci jen :-D :-D :-D ale asi by to byl vazne mazec :-D :-D tady v rakousku porad leje, mame ve meste 1 povodnovy stupen , ja jsem z toho uz hotova a jeste k tomu marodim, mam zanet plotynek, nemuzu se ani hejbat
Odpovědět
hanny: brzo se udrav, to je nepříjemný :-S naštěstí byl krásný slunečný víkend...konečně :-) bylo to prima, tak snad začne i počasí přát krásným a nezapomenutelným svatbám...
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel ; dekuji , ano snad ted budeme mit jen tropy ...... a svatby krasne a nezapomenutelne slunecne dny :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No snad to počasí už vydrží, ta zima už byla fakt dlouhá... i když zase člověk jak sedí v práci a venku se dívá jak je krásně, tak to taky není zrovna super :-D Příští týden sem hodím konečně nějaké foto.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jeste me tak napadlo, kde jste braly inspiraci na svatebni tabuli- doplnky a tak ???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hannyy - nejlepší inspiraci najdeš tady v albech. ;-) My měli tabuli jednoduchou, zelená organza a zelené ubrousky. Ale my jsme měli hostinu na zahradě, takže spíš takový odpolední posezení. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: aha , no me se prave libi vecicky z krasna svatba.cz , kde si muzes koupit i cely set, ale shlidla jsem hodne obrazku z netu, a podle toho si vyberu co se mi libi, chci taky jednoduchou tabuli, v oranzove barve kombinovanou se zlutymi a zelenymi barvami, vypada to moc dobre 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se snazila dostat sem nejake fotky no bezuspesne, takze jsem si vytvorila album, kde budu pravidelne dodavat fotky z priprav -zatim- jde to rychle a ve vsech velikostech a hl.je to bezplatne :-D kdo mate zajem: hannyyradulka.rajce.idnes.cz :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud jsou fotky velke, tak je musis zmensit, ale tak to je jedno.. :-D Mrkla jsem v rychlosti na album na rajceti a saty teda super! Ten Mikulassky kostel vypada taky moc dobre.. Ja jsem brala inspiraci tady z beremese z fotek, mela jsem taky zeleno-bilou tabuli. Nechtela jsem nic kriklaveho. Vse jse, ladila do teto barvy, no, pak jak budu mit konecne ty fotky, tak to sem dam. Valim do prace... ale nechce se mi :o(
Odpovědět
hanny: krásný šaty. Kdy Ty tu svatbu vlastně máš? Na rajčeti budu mít svatební album, zatím tam mám jen fotky z dovolený a podobně. Jinak řeším menší problém...s květinářstvím...švagrová mi tvrdila, jak má úžasný květinářstvá, kde si nechávala vázat svou kytku na svatbu...a teď z ní vypadlo, že kytka byla úplně jiná, než chtěla...ačkoliv přinesla fotku a slíbili jí, že to bude stejné. Tak jsem z toho rozladěná a sháním někoho ve Znojmě, kdo by uměl vázat krásný květiny...chci tedy luční kvítí, jen takovou menší kytici, ale i tak...prosím poraďte. Cat: můžu poprosit o ten kontakt na tu manikůru v Dyjákovicích? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hany- mě se líbí květinářství na zámečnický, naproti knihovně. Jednou jsem tam narazila na ženicha, jak si vyzvedával kytky a byly nádherný. A i cena byla přijatelná, i když už si teda nepamatuji, kolik to bylo přesně. 8-) A vím, že třeba v Levanduli mají i katalog svatebních kytic, tak třeba to tak mají i v jiných květinářstvích. :-) Jdu se kouknout na rajče na fotky hannyy x-) Odpoledne budeme asi na balkóně. Dám tam Matýskovi bazének, tak k němu asi strčím nohy. :-D A v sobotu jdeme kamarádům na loučení se svobodou, tak už se moc těším.Počasí má být parádní.
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: dekuji,saty jsou dovezene z ruska, i kdyz to byla fotka na rychlo, bez namalovani,ale aspon ze ta jedna :-D mamina mi je zamkla k ni do skrine , abych do nich furt nelezla a tak :-D :-D :-D no my to mame az za dlouho az pristi rok v dubnu,bude to rok oslav.......odstaruje to tata v lednu ma 60 ! ja 1.4. 25 :-D a 30.4. svatba ohledne kvetinarstvi, my chodime do toho jak psala k.peta naproti mestsky knihovne , vzdy jsme byli max.spokojeni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?