Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: no to je fakt, třeba jsme se potkaly :o) Taky mě to počasí leze na nervy, ale v pátek jedeme na pár dní do Chorvatska, tak snad tam bude hezky... Tak jsem přidala víc fotek do alba, Jitku musím moc pochválit, každý obdivoval kytky, prostě je to šikulka!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cat: taky bych uz nekam jela, mame s pritelem mom mensi delsi nehody, hraji v tom hl.roli jeho rodice a taky to, ze jsme oba prepracovani a malo se vidime, dokonce mi rek, ze jestli doo mes nenajdeme kloudne reseni , tak ze chce svatbu o rok posunout ! ja jsem mu rekla, kde lezi problemy, jen on je nechce videt a ze s odkladem svatby nesouhlasim, protoze neverim na takove odklady, takze bud a nebo. A rekla jsem mu, ze nam ta svatba hodne pomuze utvrdit nas vztah, ze si pak jeho rodice nemuzou vymyslet hovadiny, protoze po svatbe budeme jen spolu zit nas rodinyy zivot, a ze uz aj ted budeme jezdit jen 1 do mes do cr, tak aby jsme byly spolu, protoze aj ty hadky jsou tim, ze se malo vidime a tak to dal nejde.............. :-| :-| :-| :-| :-| Tak snad se mi ted podari jeste na rajce dodat fotky, kamoska me fotila a konecne jsou to kloudne fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojy holky, my se chystáme zkraje července do Znojma, tak si snad už nějaký věci oběhám, hlavně se chystám na jednání s restaurací a možná se setkáme i s fotografem... Podle toho, co dojednám v restauraci, začnu objednávat či rozmýšlet další návaznosti. Zatím jsem v pohodě, ale nechci to vidět týden před svatbou;-p Nejhorší je, že z těch cca 31 lidí, co jsme předběžně oslovili s pozváním, účast potvrdilo s tím, že rádi příjdou, ale může jim do toho něco vlézt... Tak si říkáme, abysme tam nakonec nebyli sami;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám jednu prosbu - na mém albu příprav mám foto prstenů, které bychom rádi měli - kdybyste náhodou ty prstýnky zahlédly v nějakém obchodě, dejte mi prosím echo! Díky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: Hádky jsou na nic. Za pár dní to bude rok, co zesnula partnerova maminka (moc hodná "druhá" máma) - i to byl důvod, že jsme se nevzali dřív (byla déle nemocná) - a věz, že nejhorší na tom vše bude právě to, že ona nebude mezi hosty. To, jak se kdo nemůže shodnout na organizaci je proti tomu "slabý odvar". Naši mají jiný názor o pár věcech, ale nechávají to na nás, protože si to platíme sami. Ale myslím si, že jeden z hlavních faktorů na tom, že nám do toho nikdo nekecá je, že bydlíme 4. rokem sami spolu mimo všechny rodiče a rodiny a jsme již déle "samostatná jednotka". Já to vždycky beru tak, že když chci slyšet něčí názor, tak si ho vyslechnu, případně se k němu vyjádřím nebo radši mlčím, než to dál zbytečně pitvat, pokud vím, že to nemá smysl a nebo se již tématu dále nikdy více nedotýkám. Ale my jsme zároveň "malá" rodina, to je také jiné... Držím Ti pace, abyste to zvládli v klidu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj biene - ty prstýnky jsou nádherný. Já viděla podobný na netu, pošlu ti odkaz v IP.
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: My zijeme v rakousku, takze jsme taky mimo deni rodicu, ale preci jen, jeho rodice by nam radi ridili zivot, a me to hlavne nebavi, a hlavne nechci v nem vzbudit dojem, ze je nemam rada, ale oni zachazi az moc daleko, ja je na svatbe ani nepotrebuji, je to blbe a hnusne, ale podle toho jak nam kazi vztah si je drzim od tela a dam jim to radne najevo. Aj pritelee to dost nervuje, ze nam do vseho kecaj , ne jen do organizace svatby, kdyz uz se majj k vyjadreni, ale hlavne o nasi budoucnosti, kterou uz nam jasne nalajnovali,ale nepocitali s tim, ze jim oba reknem ne a ne a ne. Diky za podporu, je fajn si tady popovidat a ventilovat vse dal, jsem tu mezi vami vsemi rada.......
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno hannyy - nemáte to jednoduchý. Ale hlavně, když máte s přítelem jasno. Rodiče to snad jednou pochopí, že je to váš život. My máme štěstí, že se nám nikdo do ničeho neplete. Myslím, že oba máme štěstí na tchánovce. :-D Normálně by mě ve vašem případě lákalo, vzít se tajně a pak to dát jenom vědět. 8-) Ale je mi jasný, že to není tak jednoduchý.
Odpovědět
Profilova fotka
No a jak se nám blíží první výročí, tak mě to nějak bere. Úplně se mi vybavuje, jak jsem přesně před rokem začínala být nervózní. Ve čtvrtek jsme byli pro cukroví a chystali jsme a rozváželi výslužky. Bylo hrozný teplo a já se bála, že se nám cukroví rozteče. Mazec. Ale zvládli jsme to všechno v pohodě. x-) Taky se mi vybavují ty první dny po svatbě. To byl tak zvláštní pocit, takový hezký. A to zvykání na nový jméno.....hned napoprvý jsem se podepsala starým. :-D :-D :-D Jenom vám nezávidím to vyřizování po svatbě. To bylo pořád něco. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hannyy: rozumím... Tak hodně sil! My, když jsme uvažovali o tom, jak zařídit naší svatbu, tak mě také napadlo, že za ty šílený peníze, co to stojí, uděláme jen svatbu ve čtyřech a večeři a svatební noc ve Four Seasons Hotelu, a je to ;-p
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, je to nemožné, ale ty presteny jsem našla!!! ;-) http://www.jk.cz/katalogy_tolerance.html
Odpovědět
Profilova fotka
biene - Tý jo, ta cena je teda ale šílená. :-o :-o ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, je, asi za ty brilianty, ale při optimismu mě drží poznámka, že prsteny lze měnit dle přání zákazníka ;-))) Uvidím, až tam zajdu...
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: to bych nasim nikdy neudelala prozivaj vse semnou, a neni to reseni, jen kvuli jeho rodicim, on by to snad taky nechtel..........holt to budou muset pochopit.......jen kdyz jsme spolu a drzime pri sobe.....bylo by dost blbe a bolestne, kdyby nas vztah zkoncil vinou rodicu........... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
prteny jsou suuper, my budeme mit od pritelova kamarada prstynky, ma zlatnictvi v dacicich a jeho jmeno je hodne zname i ve svete, nakupuje zlato ruzne po svete a doma v cr vyrabi . ale ted nevim jak se jmenuje :-S ale sezenu www
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak mam ty www : www.crown.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy, tak to je nádhera, co dělá. Uložila jsem si záložku ;-)
Odpovědět
Ahoj Sabi,tak koukám koukám, kdo ve Znojmě do toho praští a narazím na Tebe ;-) - kdy a kde to budete mít? A jak se vůbec máš? Ahoj Marta
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, 20.10.2010 na radnici ve Znojmě:-) Hlavu mám z toho v pejru, takže se mám dobře ;-))) Jak se daří Tobě? Stále žijete v ČB?
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: my budeme mit od neho prstynky........... a kde budete mit hostinu ? ty nejsi nebo jsi ze Znojma ci znojemska
Odpovědět
Profilova fotka
Hannyy: hostinu předpokládáme v Jevišovicích na Sýpce, právě plánujeme, že se tam podíváne o prodlouženém víkendu. Já ze Znojma pocházím, ale pracuji již jinde (tam bych asi dodnes byla nezaměstnaná ;-) ) Jezdíme tam ovšem za rodičema, takže svůj rodný kraj nezanedbávám;-) Narozdím od Tebe ty věci zařizujeme pár měsíců před svatbou, zatím z toho nemám pocit, že by bylo úplně pozdě;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Biene: ja jsem v rakousku stastna mam skvely plat a praci, pritel tu ma praci take a rodice holt si zvykli , preci jen bracha je doma kazdy vik, a ja s nema denne telefonuji, kdyby horelo, tak vedi, ze staci zavolat a ja jsem za 2 hodky u nich. Ja jsem tam take praci nemela, hlavne kdyz to srovnavam , tak se mi do cr zit jit nechce, ale jednou to obetovat budu muset, do te doby budem ale tady.
Odpovědět
ahojky holky :-) prstýnky jsou pěkný i ta cena, ty naše v obchodě taky stály tak hodně a nakonec nám je udělál zlatník o 6t mín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, tak se to tady docela rozjelo :-D My jsme byli v CHorvatsku a teda řeknu Vám, že nám počassí moc nevyšlo. Bylo zataženo, zima a pršelo. I když dva dny jsme měli pěkně, tak aspoň něco. Chtěli jsme někam letět, ale manžel měnil práci a já jsem nedostala dovolenou... tak jsme jeli od pátku do středy. Ale stačilo to, zase samotní dva, je to fajn, ale raději jezdím na dovolenou ve více lidech - aspon ve čtyřech :o) Já jsem si prstýnky našla na netu a pak jsem si je nechala udělat... taky jsme platili hodně, ale nenašla jsem kolik stojí ty prstýnky biene.. :o) No nic, musím valit.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Bieniny prstýnky stojí tolik, co nás téměř celá svatba. :-D V odkazu, co sem dávala, se musí trošku zarolovat dolů a tam jsou. Jinak má fotku prstýnků v albu. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky...tak dneska už vyrážíme do Znojma doladit poslední přípravy a ve čtvrtek už svatba...začínám pociťovat mírnou nervozitu, ale zatím to jde...jsem zvědavá den před svatbou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky tak vas po delsi dobe zdravim :-D litam ted po samych doktorech :-( hodne casto kolabuji a nebo jen tak zvracim nebo me chytne srdicko tak mi zkoumaj co mi je nez se nekde za volantem zabiju :-( jinak jsme byli s pritelem na rodinne akci v praze a tam se mi nastetsi nic neprihodilo az cestou dom na dalnici me zase zaclo zlobit srdicko, mela jsem auto u pritele,ale kdyz jsme dorazili k nemu, tak jsem bolesti nemohola ani vylezt z auta, tak me hodil k nam, odnesl do postele a 2 hodky kolem me lital s obkladama nez sem prisla zase k sobe :-( takze my se momentalne nebavime svatbou ale mym zdrav,stavem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak máme za sebou první jednání v restauraci kde bude hostina. Pan provozní je sympaťák a prý nám vyjde ve všem vstříc. Uvidím, co bude dál. Hannyy: brzy se uzdrav! Hanyzka.zel: Krásně si užijte svatební den!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
biene: tak vidis to je super , je velka vyhoda,kdyz ti restaurace ve vsem vyjde vstric :-D no chtela bych se brzo hlavne dostat z nemocnice ! :-S uz me to tu nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno hannyy - tý brďo, ty si teda "užíváš" :-( léta. Snad ti bude brzy už dobře a budeš zase moct řešit příjemnější věci. biene - A kde že máte mít tu hostinu. Se nějak začínám ztrácet. :-S :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?