Menu Forum

Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

2. říj 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
cathellen (34 r.)
Registrovala se 1. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 141 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Znojmo.
  • Svatba byla 29. května 2010
    Na znojemském hradě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
cathellen (34 r.)
Registrovala se 1. května 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 141 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Znojmo.
 Hanny: no to je fakt, třeba jsme se potkaly :o)
Taky mě to počasí leze na nervy, ale v pátek jedeme na pár dní do Chorvatska, tak snad tam bude hezky...

Tak jsem přidala víc fotek do alba, Jitku musím moc pochválit, každý obdivoval kytky, prostě je to šikulka!! emoticon
20. čer 2010 v 19:58  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
Registrovala se 22. března 2010 na beremese.cz. Přidala 826 příspěvků a 1 článek. Má 60 přátel. Ried im Traunkreis - AT, Region Jindřichův Hradec.
 Cat: taky bych uz nekam jela, mame s pritelem mom mensi delsi nehody, hraji v tom hl.roli jeho rodice a taky to, ze jsme oba prepracovani a malo se vidime, dokonce mi rek, ze jestli doo mes nenajdeme kloudne reseni , tak ze chce svatbu o rok posunout ! ja jsem mu rekla, kde lezi problemy, jen on je nechce videt a ze s odkladem svatby nesouhlasim, protoze neverim na takove odklady, takze bud a nebo. A rekla jsem mu, ze nam ta svatba hodne pomuze utvrdit nas vztah, ze si pak jeho rodice nemuzou vymyslet hovadiny, protoze po svatbe budeme jen spolu zit nas rodinyy zivot, a ze uz aj ted budeme jezdit jen 1 do mes do cr, tak aby jsme byly spolu, protoze aj ty hadky jsou tim, ze se malo vidime a tak to dal nejde.............. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Tak snad se mi ted podari jeste na rajce dodat fotky, kamoska me fotila a konecne jsou to kloudne fotky emoticon
21. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
Registrovala se 3. května 2010 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 20. října 2010
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Ahojy holky, my se chystáme zkraje července do Znojma, tak si snad už nějaký věci oběhám, hlavně se chystám na jednání s restaurací a možná se setkáme i s fotografem... Podle toho, co dojednám v restauraci, začnu objednávat či rozmýšlet další návaznosti. Zatím jsem v pohodě, ale nechci to vidět týden před svatbou;-p Nejhorší je, že z těch cca 31 lidí, co jsme předběžně oslovili s pozváním, účast potvrdilo s tím, že rádi příjdou, ale může jim do toho něco vlézt... Tak si říkáme, abysme tam nakonec nebyli samiemoticon
23. čer 2010 v 15:38  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Holky, mám jednu prosbu - na mém albu příprav mám foto prstenů, které bychom rádi měli - kdybyste náhodou ty prstýnky zahlédly v nějakém obchodě, dejte mi prosím echo! Díkyemoticon
23. čer 2010 v 15:40  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Hannyy: Hádky jsou na nic. Za pár dní to bude rok, co zesnula partnerova maminka (moc hodná "druhá" máma) - i to byl důvod, že jsme se nevzali dřív (byla déle nemocná) - a věz, že nejhorší na tom vše bude právě to, že ona nebude mezi hosty. To, jak se kdo nemůže shodnout na organizaci je proti tomu "slabý odvar". Naši mají jiný názor o pár věcech, ale nechávají to na nás, protože si to platíme sami. Ale myslím si, že jeden z hlavních faktorů na tom, že nám do toho nikdo nekecá je, že bydlíme 4. rokem sami spolu mimo všechny rodiče a rodiny a jsme již déle "samostatná jednotka". Já to vždycky beru tak, že když chci slyšet něčí názor, tak si ho vyslechnu, případně se k němu vyjádřím nebo radši mlčím, než to dál zbytečně pitvat, pokud vím, že to nemá smysl a nebo se již tématu dále nikdy více nedotýkám. Ale my jsme zároveň "malá" rodina, to je také jiné... Držím Ti pace, abyste to zvládli v klidu! emoticon
23. čer 2010 v 15:54  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
Registrovala se 19. února 2009 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Znojmo.
  • Svatba byla 27. června 2009
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
Registrovala se 19. února 2009 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Znojmo.
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Ahoj
biene - ty prstýnky jsou nádherný. Já viděla podobný na netu, pošlu ti odkaz v IP.
23. čer 2010 v 19:28  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Biene: My zijeme v rakousku, takze jsme taky mimo deni rodicu, ale preci jen, jeho rodice by nam radi ridili zivot, a me to hlavne nebavi, a hlavne nechci v nem vzbudit dojem, ze je nemam rada, ale oni zachazi az moc daleko, ja je na svatbe ani nepotrebuji, je to blbe a hnusne, ale podle toho jak nam kazi vztah si je drzim od tela a dam jim to radne najevo. Aj pritelee to dost nervuje, ze nam do vseho kecaj , ne jen do organizace svatby, kdyz uz se majj k vyjadreni, ale hlavne o nasi budoucnosti, kterou uz nam jasne nalajnovali,ale nepocitali s tim, ze jim oba reknem ne a ne a ne.
Diky za podporu, je fajn si tady popovidat a ventilovat vse dal, jsem tu mezi vami vsemi rada.......
23. čer 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Dobré ráno
hannyy - nemáte to jednoduchý. Ale hlavně, když máte s přítelem jasno. Rodiče to snad jednou pochopí, že je to váš život. My máme štěstí, že se nám nikdo do ničeho neplete. Myslím, že oba máme štěstí na tchánovce. emoticon
Normálně by mě ve vašem případě lákalo, vzít se tajně a pak to dát jenom vědět. emoticon Ale je mi jasný, že to není tak jednoduchý.
24. čer 2010 v 07:03  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 No a jak se nám blíží první výročí, tak mě to nějak bere. Úplně se mi vybavuje, jak jsem přesně před rokem začínala být nervózní. Ve čtvrtek jsme byli pro cukroví a chystali jsme a rozváželi výslužky. Bylo hrozný teplo a já se bála, že se nám cukroví rozteče. Mazec. Ale zvládli jsme to všechno v pohodě. emoticon
Taky se mi vybavují ty první dny po svatbě. To byl tak zvláštní pocit, takový hezký. A to zvykání na nový jméno.....hned napoprvý jsem se podepsala starým. emoticon emoticon emoticon Jenom vám nezávidím to vyřizování po svatbě. To bylo pořád něco. emoticon
24. čer 2010 v 07:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 hannyy: rozumím... Tak hodně sil!
My, když jsme uvažovali o tom, jak zařídit naší svatbu, tak mě také napadlo, že za ty šílený peníze, co to stojí, uděláme jen svatbu ve čtyřech a večeři a svatební noc ve Four Seasons Hotelu, a je to ;-p
24. čer 2010 v 09:36  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Děvčata, je to nemožné, ale ty presteny jsem našla!!! emoticon http://www.jk.cz/katalogy_tolerance.html
24. čer 2010 v 09:44  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 biene - Tý jo, ta cena je teda ale šílená. emoticon emoticon emoticon
24. čer 2010 v 11:10  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Jo, je, asi za ty brilianty, ale při optimismu mě drží poznámka, že prsteny lze měnit dle přání zákazníka emoticon)) Uvidím, až tam zajdu...
24. čer 2010 v 11:18  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 kpeta: to bych nasim nikdy neudelala prozivaj vse semnou, a neni to reseni, jen kvuli jeho rodicim, on by to snad taky nechtel..........holt to budou muset pochopit.......jen kdyz jsme spolu a drzime pri sobe.....bylo by dost blbe a bolestne, kdyby nas vztah zkoncil vinou rodicu........... emoticon
24. čer 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 prteny jsou suuper, my budeme mit od pritelova kamarada prstynky, ma zlatnictvi v dacicich a jeho jmeno je hodne zname i ve svete, nakupuje zlato ruzne po svete a doma v cr vyrabi . ale ted nevim jak se jmenuje emoticon ale sezenu www
24. čer 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Holky tak mam ty www : www.crown.cz
24. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Hannyy, tak to je nádhera, co dělá. Uložila jsem si záložku emoticon
25. čer 2010 v 09:59  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikis
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
mikis
Registrovala se 29. května 2007 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    Region Znojmo
 Ahoj Sabi,tak koukám koukám, kdo ve Znojmě do toho praští a narazím na Tebe emoticon - kdy a kde to budete mít? A jak se vůbec máš? Ahoj Marta
25. čer 2010 v 10:11  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Ahoj Marti, 20.10.2010 na radnici ve Znojměemoticon Hlavu mám z toho v pejru, takže se mám dobře emoticon)) Jak se daří Tobě? Stále žijete v ČB?
25. čer 2010 ve 13:55  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Biene: my budeme mit od neho prstynky........... a kde budete mit hostinu ? ty nejsi nebo jsi ze Znojma ci znojemska
27. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Hannyy: hostinu předpokládáme v Jevišovicích na Sýpce, právě plánujeme, že se tam podíváne o prodlouženém víkendu. Já ze Znojma pocházím, ale pracuji již jinde (tam bych asi dodnes byla nezaměstnaná emoticon )
Jezdíme tam ovšem za rodičema, takže svůj rodný kraj nezanedbávámemoticon Narozdím od Tebe ty věci zařizujeme pár měsíců před svatbou, zatím z toho nemám pocit, že by bylo úplně pozděemoticon
28. čer 2010 v 07:28  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Biene: ja jsem v rakousku stastna mam skvely plat a praci, pritel tu ma praci take a rodice holt si zvykli , preci jen bracha je doma kazdy vik, a ja s nema denne telefonuji, kdyby horelo, tak vedi, ze staci zavolat a ja jsem za 2 hodky u nich. Ja jsem tam take praci nemela, hlavne kdyz to srovnavam , tak se mi do cr zit jit nechce, ale jednou to obetovat budu muset, do te doby budem ale tady.
28. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
matinkan
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 915 příspěvků a 1 album. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
matinkan
Registrovala se 6. února 2009 na beremese.cz. Přidala 915 příspěvků a 1 album. Region Znojmo.
 ahojky holky emoticon
prstýnky jsou pěkný i ta cena, ty naše v obchodě taky stály tak hodně a nakonec nám je udělál zlatník o 6t mín emoticon
28. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cathellen (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
cathellen (34 r.)
 AHoj holky, tak se to tady docela rozjelo emoticon My jsme byli v CHorvatsku a teda řeknu Vám, že nám počassí moc nevyšlo. Bylo zataženo, zima a pršelo. I když dva dny jsme měli pěkně, tak aspoň něco. Chtěli jsme někam letět, ale manžel měnil práci a já jsem nedostala dovolenou... tak jsme jeli od pátku do středy. Ale stačilo to, zase samotní dva, je to fajn, ale raději jezdím na dovolenou ve více lidech - aspon ve čtyřech :o)
Já jsem si prstýnky našla na netu a pak jsem si je nechala udělat... taky jsme platili hodně, ale nenašla jsem kolik stojí ty prstýnky biene.. :o)
No nic, musím valit.. emoticon
1. črc 2010 v 08:02  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Ahoj
Bieniny prstýnky stojí tolik, co nás téměř celá svatba. emoticon V odkazu, co sem dávala, se musí trošku zarolovat dolů a tam jsou. Jinak má fotku prstýnků v albu. emoticon
1. črc 2010 v 08:08  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
hanyzka.zel
3
Registrovala se 16. května 2010 na beremese.cz. Přidala 689 příspěvků. Má 2 přátele.
 Ahoj holky...tak dneska už vyrážíme do Znojma doladit poslední přípravy a ve čtvrtek už svatba...začínám pociťovat mírnou nervozitu, ale zatím to jde...jsem zvědavá den před svatbou emoticon
2. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 Ahojte holky tak vas po delsi dobe zdravim emoticon litam ted po samych doktorech emoticon hodne casto kolabuji a nebo jen tak zvracim nebo me chytne srdicko tak mi zkoumaj co mi je nez se nekde za volantem zabiju emoticon jinak jsme byli s pritelem na rodinne akci v praze a tam se mi nastetsi nic neprihodilo az cestou dom na dalnici me zase zaclo zlobit srdicko, mela jsem auto u pritele,ale kdyz jsme dorazili k nemu, tak jsem bolesti nemohola ani vylezt z auta, tak me hodil k nam, odnesl do postele a 2 hodky kolem me lital s obkladama nez sem prisla zase k sobe emoticon takze my se momentalne nebavime svatbou ale mym zdrav,stavem emoticon
5. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
biene007
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Ahoj holky, tak máme za sebou první jednání v restauraci kde bude hostina. Pan provozní je sympaťák a prý nám vyjde ve všem vstříc. Uvidím, co bude dál.
Hannyy: brzy se uzdrav!
Hanyzka.zel: Krásně si užijte svatební den!!! emoticon
7. črc 2010 v 17:56  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
fotoportrét
fotoportrét
hannyy
7
 biene: tak vidis to je super , je velka vyhoda,kdyz ti restaurace ve vsem vyjde vstric emoticon
no chtela bych se brzo hlavne dostat z nemocnice ! emoticon uz me to tu nebavi
7. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
kpeta
    Ve Znojmě, Region Znojmo
 Dobré ráno
hannyy - tý brďo, ty si teda "užíváš" emoticon léta. Snad ti bude brzy už dobře a budeš zase moct řešit příjemnější věci.

biene - A kde že máte mít tu hostinu. Se nějak začínám ztrácet. emoticon emoticon
8. črc 2010 v 07:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš