Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: jo my tam taky chodime, jinak pokud neco extra potrebuji, tak si nechavam delat na pritelove strane kytky, ma tam sousedku a ta je moc sikovna,ale to je v dacicich, ale ja si u ni takyy budu nechavat vazat svatebni kytku. na vikend planujeme s pritelem a znamima grilovani, tak snad vydrzi pocasko.....
Odpovědět
hanny: jé, tak to máš moře času, to Ti aj závidím...my to takhle dlouho dopředu neplánovali...28.2.2010 jsme si zašli pro termín a tím to vše teprve začalo a za měsíc už budeme mít po svatbě :-) Je fakt, že vědět já rok dopředu o svatbě, tak bych přípravy dělala stejně na poslední chvíli...a měla až moc času o všem přemýšlet a nebyla bych schopná si nic rozmyslet a vybrat...až časová tíseň mě vždy donutí :-D Ty mnáš narozky na apríla...bezvadný datum...já se do něj netrefila o 7 dní :-S Zřejmě mi tehdy šel blbě kalendář 8-( :-D Já mám šaty doma tak něco přes týden a byla jsem v nich jen jednou...teď je musím vyžehlit, aby vypadaly dobře... Holky díky za nápady na květinářství...zaskočím tam (přítel bude vědět, kde to je, přecijen je to znojemák) a uvidíme, jestli si s mým přáním poradí...kdyžtak naběhnu o svatební den na louku a své přání si splním sama =-) Jdeme v pondělí ráno na matriku pro nějaký papíry, tak cestou domů to zvládneme...
Odpovědět
Počasí by vyjít mohlo, taky budeme chtít grilovat...jedem na chatu dodělávat před svatbou...bude to náročný víkend, ale těším se na pondělí...po 4h odpoledne mám zkoušku účesu a líčení, tak jsem moc moc zvědavá, co se s tím mým ksichtem dá udělat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanyzka.zel: no ja jsem rada, ze mam nato tolik casu, ja jsem v tomto razni, zvladla bych sice naplanovat a zaridit svatbu za 4 mes, ale jen pokud bych byla doma, tim ze jsem v rakousku tak toho casu neni...... :-| taky byla u vas takova burina ? ja jsem byla v so na vranove na prehrade na jidle a to bylo silene jaky vitr a burina se sebehli..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hannyy - my jsmě v tý vichřici byli venku na kamarádově rozlučce. Málem nás to odneslo i s tím přístřeškem, pod kterým jsme stáli. Akorát nám teda nebyl nic platný, při tom větru a dešti jsme byli všichni totálně mokří. A ještě jsme zachraňovali všechno, co bylo na elektriku. :-S Ale nakonec se zadařilo a akce byla super. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kpeta: No to byla bouřka - to se divím, že jste nešli někam dovnitř :o)Hannyy, my jsme byli taky zrovna na Vranově a to byla síla.. Jinak ještě fotky nemám u sebe. Mamka mi dělá album, tak jak budu mít, tak sem hned dám.. hannyy: je fakt, že mít víc času je super - ale teda já toho nejvíc udělám, když jsem v časovém presu :o) Proto jsem skoro vše dělala na poslední chvilku - něco se mi teda nevyplatilo. Chtěla jsem pořád helium na balonky a vzpomněla jsem si na to ve čtvrtek před svatbou - mluvila jsem o tom, ale nic jsem nezařídikla a pak nakonec mi řekli, že se to musí objednat nejmíň týden předem.. takže je fakt, že mít čas je OK :o) Jo a já jsem teda měla nádhernou kytku od Jitulaka - tady z beremka, můžu jen doporučit, opravdu krááása!! Každej obdivoval, byla jsem moc spokojená, takže pokud někdo chce kontakt, napíšu do IP :o) Však uvidíte, jak přidám foto..
Odpovědět
Ahoj holky...jsem zpět ze Znojma ve středních Čechách a je to síla. Ta buřina v sobotu byla šílená...byli jsme zrovna na chatě v Lančově a naštěstí dole v zátoce to tolik nefoukalo, ale byla to síla... Ale jinak jsme toho stačili docela dost...sice ne úplně vše :-S Přítel pořád něco řešil a já chtěla jít do květinářství...on že tam dojdem pak a pak už nebyl čas, tak jsem zatím bez kytky ]-( Dost mě to štve, protože svatba je ta 3 týdny, tak se bojím, že už se mi leda vysmějí :-( cat: taky toho hodně mám na poslední chvíli a jsou to nervy jako blázen. Snad to všechno dobře dopadne... Mimochodem tu svatbu s kamionama, jak jela do města, tak nevěsta jela ve veteránovi, kterýho budu mít taky :-) O víkendu jsem mluvila s taťkou od švagrový a právě mluvil o tom, že jel svatbu, kde jel do města kamion...prý to byla docela sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cat - jak rádi bysme se někde schovali, bohužel nebylo kde. :-D Ten přístřešek je asi 50 m za posledním barákem ve vesnici a než bysme někam doběhli, tak by nás to snad odneslo. Taky jsme museli nacpat do auta všechny věci a pak jsme se přesunovali do sucha a tepla. Ale byl to mazec. :-p :-D hany - měla jsi přítele víc přitlačit, chlapi pro tohle nemají pochopení. :-D :-D Ny kytku máte skoro nejvyšší čas. Mě tenkrát říkali, že objednat asi dva týdny před svatbou. Jakou kytku by sis představovala? Holky- my budeme příští týden mít 1. výročí svatby. To snad ani není možný, jak to letí. Sice se teda pro nás moc nezměnilo, ale stejně to mám pořád takový čerstvý. x-)
Odpovědět
kpeta: tak hodila by se mi kytice lučních kvítků, takže krizová varianta je, že pověřím někoho z hostů (našeho doborníka přes faunu a floru) a pošlu ho na louku, ať se činí a švagrová pak uváže kytici. Jiná možnost je kytice kopretin...což myslím, že by nemusel být problém...a opět krizová možnost...tchýně má kopretiny na zahráce, tak oškubat a švagrová by je svázala... Ale je mi jasný, že mám nejvyšší čas...chlapi, chlapi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to jsem zvědavá, jaké kytice dělá Jitulák! Mohu také prosím dostat na ní kontakt ;-) Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
(omluva za šílený slovosled;-) )
Odpovědět
Ahoj holky. Pěkně jste se tady rozepsaly. My jsme s manželem oslavili 7.6 už dva roky výročí co jsme spolu. Pěkně to utíká. To počasí je fakt hrozný-jednou vedra na padnutí a pak zase zima,že by člověk i zatopil :-D V květinářství Levandule mají album s kytkama,ale ty ceny mě příjdou předražený. Ve Znojmě je plno květinářství. Mě dělali kytku naproti prodejně Eta. Kytka byla krásná,akorát mě udělali krátký konec na držení. Trochu z toho potom bolela ruka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
biene007: Jituška dělá opravdu nádherné fotečky!! x-) mně taky dělala kytičky a fakt luxusní!! Nedávno teď taky tady jedné nevěstě dělala květinovou výzdobu (omlouvám se, že nevím, kdo z vás to byl - počet hostů 150 myslím), viděla jsem fotečky kytiček a taky parádní!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lennnia: No, tak sem s tím kontaktem! :-))) Sice mám kamarádku floristku, ale žije v zahraničí:-( Ono do října času dost, ale lepší je vědět, na čem jsem... Díky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky jsem tu četla o špatné komunikaci na matrice ve Znojmě - že hned nedohodly čas svatby, atd... - která z těch dam to byla? My jednali s pí Ryšánkovou a bylo to naprosto v pořádku... Já jí hned řekla, že do Znojma jezdíme "jednou za uherák" a že tedy potřebuji vše hned vědět, dokonce jsem ještě měnila čas obřadu a stále vše bylo OK, byla milá, žádná arogance...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Cathellen měla kytku od Jitky, ale ještě nemá fotky ze svatby. ;-) biene - my jsme taky neměli problém na matrice domluvit přesné datum a čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) tak jsem sem zas po nějaké době mrkla, taky netrpělivě očekávám fotečky Katky:-) A koukám, že se řeší kytičky. Ju, hrozně mě to baví, takže jsem ráda za každou příležitost vázat kyti. Jen teda s termínem svatby Biene mám trošku problém, protože 15.září mám termín porodu a nevím, jak to budu všechno stíhat :-. Každopádně ráda s čímkoli poradím, pomůžu.. :-) Jinak my taky neměli na matrice problém, ten je asi v případě svateb na hradě nebo kdekoli jinde.
Odpovědět
jitulak: a na 8.7.2010 by jsi čas měla? :-N Jinak my tím, že máme svatbu v kostele, tak u otce Jindřicha jsme hned věděli termín i čas a nebyl to problém. Na matriku jsme šli jen vyřídit papíry...jen nevím, kdy vlastně dostaneme oddací list, abychom si mohli vyřídit nový občanky...tím, že bydlíme přes 200Km od Znojma to asi nebude úplně snadný :-|
Odpovědět
Profilova fotka
biene: já taky jednala s pí Ryšavou a byla naprosto v pohodě. Hrozně milá, ochotná!! Já si zamluvila na matrice termín aj čas hned - jen jsem ho pak měla nějakou dobu (myslím, že 2 měs. dopředu potvrdit).. Svatba byla na úřadě.. Jitunka je hrozně šikovná holka a kytičky má opravdu nádherné!! A má hodného manžela, že jí s výzdobou pomáhá! :-) Viď, Jitu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm... Jdu vyzpovídat Jituláka;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, plánuju svatbu na příští rok, asi červen, tak bych se k vám ráda připojila. Ahoj Cathellen, poznáváš mě? Trošku starší fotka, ale celkem reálná. Jinak teda momentálně pořád řeším, kde to vůbec uděláme. Podle toho přesný termín a vše ostatní. Takže se nějak nemůžu hnout z místa. Zatím mě zaujal Loucký klášter, tak teď zjišťuju catering ve Znojmě, ale nic moc tady toho teda není. Našla jsem jen Happy Star, Bermudu a Viktoria restaurase. Budeme mít na oběd tak 40 lidí, večer asi 60, ale chci prostor na tancování, takže kdyby vás holky něco napadlo, tak sem s tím. Hlavně jsem taky chtěla obřad někde venku, ale 10.000 za to teda nedám. Ve Znojmě jsou vyděrači. Nevíte na kolik to vyjde na Hradě? díky za všechny vaše rady
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Vítám novou nevěstu. V Louce jsem byla na dvou svatbách a nemělo to chybu. Je tam hezký prostředí a protože to bylo v létě, tak i příjemný chládek. Já osobně si chválím Bermudu. Na obou svatbách v Louce je měli a ještě na jedný další svatbě. Jídlo bylo výborný, obsluha super. A na jedný svatbě byl od nich i koktejlový bar a ten teda neměl chybu a slavil velký úspěch. Super nápad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se mi zatím nejvíce zamlouvá Bermuda. Dovolí nám vzít si svoje víno i tvrdý alkohol, takže super. Happy Star mi přijde celkem dražší. Ještě uvidím co nabídka od Viktoria restaurace. Tu měla zase jedna spolužačka.
Odpovědět
Ahoj lucip, vítej ;-) Já mám svatbu u Mikuláše a pak oslavu venku...ale byla jsem na jedný svatbě loni v létě a bylo to na vřesovišti...ale novomanželé nejdřív udělali civilní obřad na úřadě, protože jak píšeš venku za to chtějí děsný peníze, a pak si udělali pěknou svatbu s rodinou a přáteli na vřesovišti...vedl to jejich známý...husitstký kněz a bylo to moc fajn. S úředníky je to na svatby venku kapku horší... Jinak v Louce jsem byla na oslavě asi tak před 4 roky a bylo to tam fajn...ačkoliv to nebyla svatba dle mého gusta.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám novou nevěstu:-)My měli v Bermudě hostinu a byli jsem spokojeni. Pak jsme se přesouvali na chatu, takže jsme tam měli jen oběd, kávu... a vše ok. Bylo nás asi 36, což je tak akorát pro jejich prostory. I když asi se tam vejde i víc:-) Leničko děkuji za chválu, jsem ráda, že se moje tvorba líbí:-) Holky, napsala jsem vám mailíky..
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, jasně že poznávám... :-D Ten Loucký klášter je super, je krásnej - Zuzka tam měla svatbu - catering měla z restaurace Viktoria a super.. blo to krásný.. Holky, slibuju, že o víkendu hodím foto! Už to je trapné, nemám to u sebe v PC, tak zajdu k našim a rovnou to sem hodím :o) Ale abyste neřekly, tak sem hodím aspoň něco, co mám od známých... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, kamarádka měla nedávno svatbu v Louce a catering zajišťovala nějaká agentura (asi Kofroň)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-D :-D :-D jsem opet zde, me z toho pocasi klekl pc a net, a to byla skoro ma smrt ! jinak uz mi doslo i bolerko tak zitra na rajce hodim forky, bolerko nema chybu ta krajka je uzasna !!! Cat : skoda ,ze jsme se na vranove nepotkali, ale kdo vi, treba jsme sly kolem sebe :-D :-D :-D Jinak to pocasi me uz stve :-D :-D :-D bych jen spala a spala...... Ahoojky lucip zdravicko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu ;-) Jituško, já chválím, protože je to pravda!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cat: pekne fotecky slusi vam to ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?