Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my to používáme s holkama v jiné diskusi, tak se omlouvám.. :-)
Odpovědět
;-) Nene Leni to se neomlouvej.
Odpovědět
Ahoj Holky :-) dneska už to bylo lepší :-) docela rychle to ubíhalo a když jsem šla domů tak jsem šla kolem sousedů, kterí popíjeli orechovku takže mi ji hnedka museli dát měla jsem 4panáčky a jsem happy :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Leni chtěla jsem se zeptat,jestli vám dávali na úřadě papír s písničkami,který si můžete vybrat na obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, zatím nedávali.. vy ho máte?:)
Odpovědět
myslíte že si tam nemůžete pustit co ci donesete?
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, to můžeme.. jen ta druhá musí být instrumentálka.. :)) Ale asi dávají na úřadě oni nám nějaký seznam písniček.. ;-)
Odpovědět
tak dobrou holky jsem unavená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky- davam tip na perfektni gelove nehty na svatbu- moje svagrova za 400:) uzasne nehtiky dela, pokud chcete poslu vam vzorky
Odpovědět
Profilova fotka
veleboval: ahojky.. tak dávej tip na nehtíky.. klidně do IP:)) Kde je dělá, jak se jmenuje (buď ona nebo salon), jaké nehtíky, třeba fotečky - vše co máš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak půjdu asi do potažení jen jednou vrstvou gelu...aby mi drželo lakování.Uvidím...nemělo by to nehty tak zničit a může to odrůstat, je to nenké.
Odpovědět
Profilova fotka
Marci, a kam na to jdeš? já už ten akryl nechci.. poničilo mi to dost moje nehty.. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No tam kam jsem zvyklá..do Galerie
Odpovědět
Profilova fotka
Veru napadlo mě, jsestli bych si nemohla půjčit ty tvé poznámky, abych si to stihla dát do pořádku do pátku?
Odpovědět
Luci, já bych Ti to teď ráda půjčila, ale má to kámoška, nemohla něco přečíst z tabule. Tak si to můžeš vzít v pátek, ale musíš mi to v sobotu dovést, protože to máme zase mikro a pak už bude zkouška.
Odpovědět
Profilova fotka
oky, tak v pátk, já si to okopčím, kdybych to nestihla přepsat. A ta zk bývá formou písemnou nevíš? neříkal něco o tom jak to bude vypadat?
Odpovědět
No to by sis upsala asi ruku, protože je toho docela hodně. Snad to přečteš, holky s tím mívaly problémy, já hrozně hrabu :-( Jasný bude to písemnou formou, až uvidíš kolik nás tam je, tak Tě trefí šlak. :-) Ale snad se bude moct opisovat. Jinak do konce roku budu mít auto od tchána, takže parádička, budu moct jezdit normálka po dálnici. A od novýho roku si musím koupit dálniční známku na naše auto :-D přes tu starou je to šílenost. Tak mi potom písni v pátek, já pojedu tak kolem 11 hodiny ze Znojma. Místo ve škole Ti držíme, takže nemusíš mít strach. Jenom kdyby jsi se mnou nejela, tak asi musíš přijít za mnou, protože já nevím, jestli bych Tě poznala :-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nestraš, už ted mám hrůzu kolik toho je´, mám jen strach že to učivo navazuje a já si moc už nepamatuju z bc. já mám své auto, ale taky nemám dálniční známkku, chci si ji koupit taky na nový rok, abych se nemusela kodrcoat. Je bezva, že mi držíte místo, kdybych jela svým, tak by jsme se třeba sešli už před školou já taky pojedu dřív na poprvé nevím jaký bude provoz a td, už jsem se tam byla podívat, kde to je, jede se tam pěkně. Když říkáš, že tam jsme na ňahnaní, tak by se snad trošku opisovat dalo, přece nemůže uhlídat tolik lidí, už ani nevím jak se dělají taháky, musím si to zopáknout :-)
Odpovědět
No nejsem si jistá, jestli všechno navazuje, bc. byl přímo zaměřený na daně, ale teď to je takové všeobecné studium mi přijde. No je to fakt šílený přes tu starou. Ale teď se už vůbec nevyplatí DZ protože na měsíc to stojí 330 kč. myslela jsem, že budou mít třebas nějakou čtvrtletní, ale nemají. takže roční se určtiě vyplatí víc. před 14ti dnama byl provoz v pohodě. takhle v poledne nemusíš mít strach, ani v sobotu to nebylo hrozný. Jela jsi tam předtím normálně kolem hřbitova?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, kolem hřbitova, ale asi to ted vezmi o křižovatku níž, jakoby na zvonařku a pak v pravo, ta první okolo hžbitova je šílená tranvaje a dvoum pruhům dáváš přednost. ta spodní bude lepší. No už se i těším, spíš jsem zvědavá, co mě čeká, ale bude sranda. Taky počkám na roční známku, jezdím dost do Brna na nákupy tak se mi to rozhodně vyplatí
Odpovědět
Já jezdím kolem toho hřbitova a není problém :-D však uvidíš, jak se Ti bude líbil ve škole :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) jak se vede studujícím?
Odpovědět
Ahojky Marti, vede se fainově, já už se jako studující ani nepovažuji :-) i když taková nostalgie, když chodí děcka do školy na mě sem tam padne. A co Ty pracující človíčku? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Leni už se těšíš., my už se taky těšíme na nějaké nové fotečky. :-) Já jsem ještě studovat nezačala, ale už se třepu na pátek. Veru dneska tam jela kamoška poprvé, ona chodí na ty 4 dny a hodku jim tam nikdo nepřišel, tak taky dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, těším se.. teď zrovna řeším písničky na obřad.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty z toho papíru, ty jejich? Já jsem taky chtěla své, ale to by jsi tam musela mít vše svoje a ještě člověka co to bude přesně poštět atd, a běř že je to taková rychlost, ž e to ani nevnímáš ty písničky. Tak jsem si vybrala od nich
Odpovědět
Luci a jak se ta kámoška jmenuje, jestli se můžu zeptat? Tak to má štěstí, to se nám snad nestalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My si asi řekneme svoje, psala jsem paní matrikářce a v sobotu se tam jdu s nima domluvit a vyzkoušet naše CD (aby jim to hrálo).. Tak stejně na matriku budeme dávat krabičku s cukrovím a šampus na přípitek, tak to stejně musí mít někdo na starosti.. ale myslím si, že by nebyl problém jim to CD tam nechat:))
Odpovědět
Profilova fotka
o přípitek se oni postarají, vem si že ten dotyčnej musí vědět kdy to zapnout, kdy to stopnout, jak hlasitě, protože oni to třeba pouští a do toho mluví. No já si to hned rozmyslela, a fakt to ani nepostřehneš, nejlepší je stejně ten pochod když tam vcházíš, pak ti tam ještě zarecituje holčina a šmitec gratulace, prostě to ani nevnímáš, jo jen když si vyměnujete prstánky tak je ticho a slyšíš to
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?