Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten by taky asi byl dobrej co? :-) i když já tohle nemusím.. tak bych ho možná ochutnala.. :-N
Odpovědět
to bylo na nejakym zelí, nebo co ja snedla jen toho lososa - nemela jsem moc hlad, ale bylo to dobrý jinak se ještě dávají rajčata s mozzarelou - to by mohlo byt taky dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
joo, to by taky mohlo být dobrý.. anebo se dává broskev s něčím.. :-) díky za tipy ;-)
Odpovědět
Leni tak to už jsou opravdu jenom "zbytečky" co je potřeba doladit. Ten předkrm, my když jsme byli na svatbě, tak tam myslím ani žádný nebyl :-) nebo si nepamatuji. Jinak přítel se nevyjádřil. Ale tak nějak jsme se dohodli na tom, že svatbu odložíme až po škole, aspoň já jsem to tak říkala a přítel si zatím stojí pořád za svým, že bude příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A proč po škole? Však čekat nemusíš :-) Ono se to taky dá, že nebude žádnej předkrm, ale já bych nějakej chtěla :-) ;-)
Odpovědět
proč až po škole? jak dlouho trvá to magisterský tvoje? 3 roky? a když už pracuješ tak není potřeba čekat
Odpovědět
Profilova fotka
Jenže oni myslím chtěli nějak budovat bydleníčko nebo co .. snad si to dobře pamatuju :-N
Odpovědět
Ahojky holky, já toho včera měla už moc tak jsem se sem nedostala :-( Magistr trvá 2 roky. Já nevím, nějak se mi to během školy zařizovat nechce. Chci na to mít klid. A ono toho bývá v létě docela hodně v práci, a ještě ta škola... nevím, třebas časem změním názor. Leni co se týče toho bydlení, tak to je otázka asi víc do budoucna.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dnes jsem si konečně vyzvedla doklady s jiným jménem, oddalovala jsem to jak se dalo ;-) Leni, my měli na předkrm karpáčo, nevím jak se to píše, jídlo raut nám dělal Fanda ze Šatova a ten předkrm byl pro nás překvápko.nikdy jsem to neměla, bylo to dobré
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, a co to bylo? nějaké maso, zelenina nebo ovoce? nevíš..?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
..to bych se možná mohla zeptat Marušky (Fandovi ženy), bydlí ve ZN v těch nových bytovkách a už jsem se s ní několikrát viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, je to syrové maso na tenké plátky s olivovým olejem a ředkvovou natí a kořením a čerstvou bulkouu , ačkoliv bych si to nikdy nedala, tak to vážně nemělo chybu, musíš to jest vše dohoromady, Fanda nám nachystal fakt nádhernej raut, tak vypiplanej a za dobrý peníze 400 za osobu i s objedem, na ten jsme měli polívku klasika, výborná všichni si ji pochvalovali a pak kuřecí a vepřový stejk se sýrovou omáčkou a opíkačkama. Bydlí v tom prvním hned ve 3 patře myslím
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, vím, že v prvním ale patro už ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ty jsi chtěla ty stránky na to studio gelové že, je to www.studiomonny.net
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jj chtěla :-) díky moc!!
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky ted mi psala mamka, že nějaká paní si přivydělává, tím že dělá gelovky za 250,- v přápadě zájmu mám číslo, ale nevím, jak vypadají.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ono je fajn mít levné nehtíky, ale taky záleží jakej gel atd. používá a abych k ní pak nemusela každý týden kvůli opravě nehtíků.. :-) tak až budeš vědět, jaké nehty dělá, tak mi kdyžtak pošli fotku na mail (máš ho ještě, ne?).. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu, proto právě píšu, že neručím jaké to bude, ale to studio tam chodí kamoška a měla pěkné a hlavnně krásné zdobení, takové jinde nedělají. Mail mám pořád stejný, mfěnit si ho nebudu, alespon někde mám své staré příjmení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdobení je pěkné.. mně se dost ale líbí klasika - francie.. teď jsem ale viděla na jedné holčině a ta měla normální (ne francii) a měla ten "dlouhý" nehet krásně růžovoučkej a nad tím linku stříbrnou a vypadalo to úžasně :-)
Odpovědět
Ahojky Holky, včera večer jsem tu byla ale neměla moc sílu napsat, první den docela ušel :-) až na to že jsem toho moc nenadělala tak byla strašná nuda, byl tam děsný vzduch a strašný vedro, začala mě bolet hlava tak jsem šla na chvíli ven a jeden chlap mi říká - kouření škodí zdraví, no to mě málem porazilo :-D :-D :-D já byla ráda že jsem téměř na čistém vzduchu s nějakým kyslíkem a on na mě začne s kouřením tak dneska jdu zase na ranní už na mou směnu takže zítra se už vyspím, i když jsem spala kolem 7 a pul hodky což stačilo ale vstávat tak v nekrestankou hodinu :-( tak se zatím mějte holky papček
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Marťi, klobouk dolů.. ono je to sice asi o zvyku to vstávání, ale aj tak.. takže se ti tak docela líbilo? Joo, všichni si myslej, že jak jsi na čerstvým vzduchu, tak musíš kouřit :-D ]-(
Odpovědět
Ahojky holky, je to fakt o zvyku, přítel vstává o půl 5 ráno, a to já bych asi fakt nemohla, myslím, že bych si ani nezvykla. Já ráda spím, a stačí mi, že vstávám o půl 7 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já když chodila do školy, tak jsem taky vstávala o půl 7, když jsem v létě chodila do práce (na brigádu), tak jsem vstávala v 6 :-)
Odpovědět
Já už ani nevím v kolik jsem vstávala minulý rok a před tím, když jsem jezdila na bakaláře, ale myslím, že mi to jezdilo 6:40 a než jsem ještě dojela na nádr... :-) naštěstí jsem pak začala jezdit autem a to bylo teprve lehárko :-D Co dneska plánuješ Leni? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, dneska si sbalím, jelikož zítra jedeme k našim.. a udělám si den pro sebe - manikurka, pedikurka (všechno vlastnoručně), umyju si vlásky, atd. :-) navařeno mám ze včera, takže vařit nemusím.. prádlo mám vypraný taky od včera.. takže dneska asi budu mít lehárko :-)
Odpovědět
Také si takové dny dělám, když jsem doma sama a mám na to klídeček :-) to je balzám na duši. A co jsi vařila dobrého? Přemýšlím, co udělat o víkendu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dělala jsem rychlovku - špagety.. MP je chtěl a já je miluju.. včera jsme totiž byli dlouho na jablkách - na pálenku víš:)
Odpovědět
MP?? Nějak nechápu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
můj přítel :-)
Odpovědět
A jo :-D to jsou mi nové zkratky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?