Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo, tam jak jsem - tam je tooooooooolik krásných hraček pro děti.. jsem toho dost dneska balila.. si to prohlídnu aj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě taky bavilo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máš pěknou práci leni:)
Odpovědět
Profilova fotka
dodělávala sem si další aprobaci angličtinu,sem ráda že je to za mnou bylo toho kolem prázdnin dost a dost:-) miminko čekáme už na konec roku takže ten letošní rok bude docela celej zajímavej. Kpeta:kouknu na koníka a určo se přidám.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky - doufám, že se časem přidáte všechny k nám na koníka. Pema už tam je, koukám. :-D To naše dítě bylo jednu noc u babičky a zase usíná s řevem. Teda zatím neusíná, jen řve.Doufám, že noc bude klidnější. ]-( My už jsme 3 měsíce po svatbě. Hrozně to letí, pořád to mám takový čerstvý. Jenom na jméno jsem si už zvykla :-) a nepletu se při podpisu.
Odpovědět
Hola hola vidlák volá, děkuji za milé přivítání. Inu, něco o sobě.... Tož svatba bude 17.4. 2010, spácháme to na hradě Svojanově, kde bude obřad, hostina i ubytování nejbližší rodiny a ulítlých kamarádů. Tak snad to bude hezké, i když trošku frišné v dubnu. No a z toho vyplývá, že z domova musíme vyjet pekelně brzy, takže žádná zdržovačka, oblíct, učesat a jedem. :-D No a na Svojanově proto, že pan ženich pochází z Hradce Králové, tak aby to bylo na půli cesty, původně jsem ale toužila po Janově hradě. Koukám, že vy jste tu už nějak tak povdávané, budu poslední novomanželka, pokud tedy někdo nepřibude z našeho konce světa. :-) Někdo tu čeká miminko? Jůůů, velká gratulace a držím palec, aby všechno dobře dopadlo. Kdy to plánuje útěk na světlo boží? My bychom chtěli děti plus mínus po svatbě. Asi bych potřebovala chvilinku pracovat, jelikož v květnu končím výšku.
Odpovědět
Krásné ránko přeji všem :-) Leni tak to je dobrá brigádka :-)
Odpovědět
Ahojte babinec, předem Leni mooooc gratuluji k brigádičce, taková práce by bavila i mě =o)) jsi někde u vás? Nebo musíš dojíždět? Snad jsi to nepsala, abych se neptala po několikáté. Zachvili bude svatba, tak aspoň přijdeš i na jiné myšlenky a budeš si to potom mooooc užívat, i když to budeš i tak ;-) Peti, já jsem si říkala, co se děje jeden den, už nevím, který pořád něco houkalo a jezdili jak šílení. Tak to bylo u vás? Šlo to slyšet až k nám. Je to opravdu nepříjemný pocit, i když se člověk vzbudí až když je po všem. Člověk nikdy neví.. A s malým to vydrž, časem si zvykne, snad... al uvidíš, že to bude dobré. A co nad školkou neuvažuješ?? O tom Modrým koníkovi jsem slyšela, ale není to jenom pro maminky s dětma?? To ten můj chlap nechce slyšet o ničem jiném, než aby to byl kluk :-) Prý malej fotbalista. Ale z toho se jednou tak vážně zatvářil a říká, že mu je jedno co to bude, hlavně, že to bude zdravý. Tak si z něj dělám srandu, že bude mít samý holky :-D Nějak se ti chlapi poškádlit musej. Milmic, já budu další nevěsta, mělo to být příští rok, ale budu mít ještě dva roky školu, tak nejspíš až za dva roky. Holky dneska se jede zase do školy, vůbec se mi tam nechce :-( dneska jede už i Lucka - kosilu, tak se konečně seznámíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky vítám nevěstu, to se někdo má, že to má před sebou, já bych se vdávala, až bych brečela ;-) Peti, ještě že jste měli malého pryč, to by bylo i na mě dost, mám husinu už když kolem mě projede rychlá. A co ten požár v kuchyni zavinilo? Veru, tak dnes se konečně uvidíme, myslím, že mě nepoznáš, po svatba jsem se nechala ostříhat uplně na krátko :-) Docela se těším, protože nevím co mě čeká Leni a kde ten sklad je, přímo v Humpolci? a kde tam bydlíš, trochu to tam znám jezdívala jsem tam na prázdniny?
Odpovědět
Luci, hlavní je, že víš, která jsem já :-) tak se přihlaš :-) já se fakt stydím, ale opravdu bych Tě nepoznala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, ale já tě taky nepozám, nemáš tu fotečku a ještě jsem tě neviděla :-) Poznávací znamení: vezmu si modrou tašku přes rameno jo :-)
Odpovědět
Já jsem teď v práci, a tady fotku už nemám. Já mám bílou mikinu no :-D budu vyjíždět tak kolem 11 hodiny. A Ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jé,takové poznávací znamení:)) To je sranda:)
Odpovědět
Marci nesměj se, to je vážná věc :-D takové top secret :-D Jak se vám daří? co pejsek, a co Pepa, nezlobí? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Raf - bylo to ve středu v noci. Já jsem se teda vzbudila po druhý hodině, ale to už tady asi byli nějakou dobu. Ale ono i jinak tady pořád něco jezdí a houká. Už to ani nevnímám. A co shořelo nevím, ale dneska vynášeli a vyhazovali i kuchyňskou linku. Sice nebyla ohořelá, ale jinak úplně očuzená a nepoužitelná. Tak počítám, že kuchyň budou mít úplně celou novou. Ono asi bylo víc kouře, jak plamenů, jestli vůbec teda nějaký byli. Holky se školou mě pobavily. :-D Poznávací znamení... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díiky, máme se dobře:) Tobík jde v sobotu poprvé na cvičák,tak jsme zvědaví:) Je to takový tele rozmazlený:)
Odpovědět
Ahoj holky.Zdravím novou nevěstu. Peti,tak to jste měli štěstí,že to bylo jen u sousedů a vám se nic nestalo. Veru měla sis vzít červený karafiát :-D To já bych měla taky problém,kdyby jsme udělaly nějaký srazík,abych vás poznala :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Raf: jj, ten sklad je 1km za Humpolcem.. :) takže taková otázka aj pro tebe Luci.. Bydlím v nových novostavbách, co tam jsou :-) Marťi, je to dobrá brigádka.. s tou holčinou je to fajn:) bavily jsme se o svatbě (ona se vdávala před 2 rokama), donesu jí tam aj cukroví - ukazovala jsem jí aj oznámko - je to fajn tam!!:) Hani, já myslím, že bysme se poznaly.. Když už jsem poznala Jíťu - kdyby se na mne neusmála, tak ji taky asi nepoznám :-) Marťu jsem poznala, když jsem za ní byla a Marci znám od základky - mám dojem, že je pořád stejná :-) Lucku znám taky od vidění a od základky.. A Peťu znám z její práce než šla na mateřskou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jé Leni, ty mě znáš z práce? To koukám teda. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,tak teda nevím,jestli je to pocta vypadat na 15:))))))No,ale už jsem si na to zvykla:)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, joo..znám tě, když jsem chodila za mamkou do práce (čekat na ni před bránou), tak jsem tě občas vídávala, jak jdeš domů víš... :-) Marci, neřekla jsem, že vypadáš na 15, ale že jsi se změnila málo - nijak rapidní změna to není a proto jsem tě v pohodě poznala aj na této fotce, co máš v pase ;-) samozřejmě ses změnila k lepšímu - však jak se to o nás ženách povídá? Že zrají jako víno, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni,to máš pravdu...ikdyž u některých žen to moc neplatí, ale to není náš případ:))))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni - jejda, no vždyť já tě vážně znám od vidění. Jen jsem si vůbec neuvědomila, že jsi Růženky dcera. :-) Se normálně stydím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak jsem v pátek měla štěstí a potkala docela dost známých i Leničku, slavila nejspíš svícu. Leni co jsi pěkného ještě dostla,ten polštářek byl pěkný Veru mám prosbičku, neposlala by jsi na mail to co promítal v mikru 2? A taky jsem nenašla KMR , nevím, jestli se dívám blbě, ale prostě to nemůžu najít.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, jj od Růženky su :-) Luci, dostala jsem ještě něco z Erotic city, knížečku, šperky, voňavku, taštičku na kosmetiku a sadu dvou hrníčků s talířkem, kde na jednom hrníčku je nápis "ty" na druhém "já".. a polštářek je fakt parádní.. :-) Lucinko, máš pravdu - zrovna jsem slavila svícu.. z Ilegallu jsem šly do pajzlu, tam daly panáčka a taxíkem jely do Prahy a tam jsme pařily až do 4 ráno :-) DJ mi hrál na přání, takže paráda.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo Leni tak to má vypadat, hlavně že jsi si to pořádně užila. My jsme rozlučku neměli, nějak nebyl čas Tak si ty věcičky pořádně užij
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kde jste kdo? Co holky chodí do práce, tak to vázne? :-(
Odpovědět
Ahoj já jse tu, po noční takže jsem se před chvíli vzbudila :-) a snad se dneska pojedem podívat na naše budoucí autíčko Leni myslím na tebe, snad to v sobotu stihnu ve 12 pred radnicí, že? mám zrovna volný víkend, ale v patek večer jdeme ke kámošum na malou párty tak uvidim jak se to moc zvrhne ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, to víš, že jo.. kdybys měla čas a chuť, tak klidně přijď.. ;-) a ono většinou ty akce neplánované nebo co si myslíš, že budou malé, pak dopadnou jinak a jsou parádní pařby :-D Zdravím Peťku :-) nestíhám.. nějak nemám čas chodit na net.. :-( :-S
Odpovědět
Ahojte holky, tož sa znovu ozývám, tenkrát s prosbou. Nemáte nějakou šikovnou kadeřnice, která by mě učesala na svatbu? No někde v Znojmě a okolí, jsem z Oleksovic a ráno to bude fofr - žádná zdržovačka, tak asi tak. Nějakou šikovnou a blízko. 8-) Kuji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?