Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
@moonie a v kterém saloně jsi to byla?
Odpovědět
@lennaaa Já byla jen v Angelice. Šaty tam mají krásné, ale asi záleží, jakou chytneš asistentku a určitě svou roli hrálo to, že jsem nebyla objednaná :-)
Odpovědět
@moonie a platila jsi něco za zkoušení? prej se tam platí..A jakou tam mají cenovou relaci?
Odpovědět
Holky, prosím vás nevíte, jak si vyrobit ozdoby na kliky aut? Mám organzu, ale nějak mi chybí nápad, jak to udělat :-|
Odpovědět
@mendy_ Udělej normální mašličky..To snad zvládneš né?
Odpovědět
@mendy_ Uděláš pruh která k sobě spojíš pak ještě jeden delší at je ta mašle plnější a k tomu dva spuštěné proužky zašněrkuješ a je to.Nebo ještě nějakou perličku do prostřed .Já ted dělala 30 stuh s organzy na židle a v pohodě jen to chce zkoušet a příjdeš na něco neboj se nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa jsou tam!třetí patro výtahem a krásné šaty!!!!
Odpovědět
@nwa děkuji za radu. snad se to podaří. :-)
Odpovědět
@mendy_ Tak to si piš,že podaří. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky byla jsem včera zkoušet šaty,ale nevím krásné ,ale paní říkala,že délku mi nezpraví,že je to standartní a já nechtěla mít velké podpatky:( nenosím skoro vůbec podpatky.... :-S a Mají vlečku a to se bojím,že nebudu umět chodit nebo jak to pak dělat na wc??? Možná to moc hrotím... vy máte šaty s vlečkou nebo bez??? jinač ty dvoje šaty ze včera dám do alba ;-)
Odpovědět
@vrcka ja budu mít připínací vlečku...tak s tou to snad zvládnu :-) ale je fakt, že mi taky říkali, že délku neupravují, že by mi radši objednali nové šaty..ale já byla v Praze...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap jj já byla v tom šatyprotebe... mít připínací vlečku jdu do nich ... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@vrcka no já byla taky vždy proti vlečce, až do včerejška než jsme zkusila šaty s vlečkou a bez..teda je to uplně o něčem jinym!!budu si ji sem tam držet a dá se připnout dozadu...takže aspoň tak...i když to pak ze zedu vypadám jak kůň:-D ale co...je to s vlečkou opravdu krásné!!!vidíš nad tím jak s ní pujdu na wc jsem ani nepřemýšlela, ale někdo mi ji vždycky zapne, takže v klidu:)
Odpovědět
@vrcka a kde jsi už byla zkoušet šaty? tyhle co máš v albu jsou odkud a za kolik:)?potřebuju tipy kam zajít:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa tyhle jsou ze zábřehu na SNP v domě kultury Akordc-šatyprotebe.cz jsou oboje za 3.900 a jsou dole k dostání pokazky na 200kč slevu do konce března ;-)
Odpovědět
holky jdete na veletrh teď o víkendu???já jooo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa Já bych i šla...ale přítel je už ze mě neštˇastný, jak blázním se šatama, takže tam se mnou asi nebude chtít....
Odpovědět
Profilova fotka
@janule23 to jsme na tom stejně ¨ten můj se mnou byl na veletrhu v Atomu, zavezl mě včera pro šaty a poctivě čekal v autě,ale na tenhle už jej nedostanu :-)
Odpovědět
@bajamaty hmmm...tak už vidim toho mýho jak na mě 2 hodiny čeká v autě:-D i když zázraky se dějí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa on nečekal dvě hoďky :-) jela jsem si vyzkoušet šaty na inzerát, byla jsem tam asi půl hoďky ;-)
Odpovědět
@bajamaty aha,tak to jo, to bylo rychlé zkoušení :-) ja tam strávila 2 hoďky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem u paní v bytě, prohlídla jsem si šaty, ona mi je oblíkla, před tím vyhnala z pokoje svého manžela :-) , pak jsem se kroutila před zrcadlem a nakonec jsme si plácly a já přiběhla k našemu autu s nákladem navíc :-D
Odpovědět
@bajamaty jo jako ty sis je koupila?nebo od ní jen půjčila?kolik tě stály?
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa koupila a vyšly mě i se spodnicí na 3250,- :-) což je super, jen si je musím nechat zkrátit, ale to není problém, jsou vyčištěné, voňavé, lehoučké a hlavně jsou už moje a nic se mi s nima nestane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa taky budu na veletrhu :-)
Odpovědět
Já to snad taky stihnu na veletrh :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@beelem taky nebudu zkoušet..budu tam totiž s nastávajícím :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@beelem byla jsme zatím v prvním salonu, takže jedny favoritky mám, jsou z kolekce san patrick a stojí 7000,- za týden ve čtvrtek se chystám do dalších 2 salonu...tak uvidíme. přece nebudu brát hned v prvním ne :-D no jen doufám, že kdybych nahodou nenašla lepší, tak že tam třeba za 14 dní ještě na muj termín budou volné :-| a ty už máš nějáké???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?