Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty určitě napíši, já snad doufám, že dobře a že už nikam jinam nebudu muset
Odpovědět
Profilova fotka
a kdu tam jdeš ? zítra ?
Odpovědět
@nwa Kolik budeš mít hostů v Nelli?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj budou cí nevěsty :) Doporučuju Areál Na Mlýně ! Je to tam nádherné a vyjdou Vám ve všem vstříc! Koukněte kdyžtak do mého alba :) Byli jsme nadmíru spokojeni :))
Odpovědět
@kiss__inka Ahoj, prosímtě, a na kolik Vás to tam vyšlo?
Odpovědět
Profilova fotka
Se vším všudy pro 60 lidí, oběd, alko, nealko, studený a teplý bufet okolo 40 tis a to jsme tam měli i ubytování asi pro 20 lidí. 8-) Ale když jim řekneš kolik do toho chcete dát, budou se snažit vymyslet vše pro vás na míru, takže se dá domluvit ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak z Ostravy doporučuju skvělou dortářku slečnu Irenu, pokud by měl někdo zájem koukněte do mého alba na fotky dortu, který nejenom že nádherně vypdadal, ale byl i neskutečně dobrý. pošlu kontakt ;)
Odpovědět
@mendy_ Podle toho kolik jich dorazí i z cizinyy hih..Ale cca 25 možná i mín ;-)
Odpovědět
@kiss__inka já bych měla zájem, prosím pošli mi kontakt. Má webovky?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ to asi nemá, ale pošle ti fotky dortů co dělala a hlavně klidně jí řekni jakou máš představu, udělá ti přesně co chceš :) kontakt: i.ozanova@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ já koukala na fleru udělaj i s jménama a datumeme:)
Odpovědět
@vrcka Na fleru mi kočenka dělala moc hezký svatební diářel:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@vrcka na fleru? co to je?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ internetová adresa a tam hafo věcí! www.fleur.cz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka nene www.fler.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa jsou tam pěkný věci :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám šaty zamluvené v Karině a jsem spokojená,ale pro klid v duši jdu zítra na SNP na šaty pro tebe... tak jsem zvědavá 8-)
Odpovědět
@kiss__inka Ahoj, jak jste to meli vyreseno, kdyby prselo? Taky jsem chtela Mlyn, ale slecna rikala, ze mi nemuze zarucit, ze bude volny i salonek uvnitr, a tak by to bylo celkem naprd :( Ale cena se zda super, skoda :(
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme postavený ten party stan...koukni na moje fotky, jde to tam hezky vidět, Nám totiž střídavě trochu pršelo "štěstí" nebyl s tím žáden problém ;) měla jsem strach že to bude vypadat hrozně, ale vůbec to nevadilo a navíc to možná bylo i dobře, když totiž svítilo sluníčko, tak hostům nebylo takové vedro.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte už boty?? Poraďte tipy kam se jít v Ostravě podívat? Nějaké za rozumnou cenu - budou obuté stejně jenom v ten den D (a možná párkrát).
Odpovědět
@kiss__inka Ty jo, tak to je skoro zadarmo, pro 60 lidí... my plánujeme mít něco okolo 35. Kolik lidí jste ubytovaly, ať mám přibližně představu? :-)
Odpovědět
@kirstien Jo vlastně, to tam píšeš :-D
Odpovědět
@vrcka na SNP? v Ostravě?Pokud ano tak já jsem tam žádný svatební salon nenašla ikdyž měli webowky :-D
Odpovědět
já jsm si půjčila šaty v kylešovicích má tak krásné a taky né moc drahé je to u Opavy
Odpovědět
tak děvčata právě jsem přišla z prvního salonu a i když se mi tam nechtělo, tak jsem ráda, že jsme tam šla! zkoušela jsem asi 10 šatů..a líbily se mi San Patrick , Sevilla, ale nemůžu je nikde na netu najít nevím proč, jestli mi paní napsal ašpatný název šatů.nerezervovala jsem si je hned, protože chci mrknou i do dalších salonu..ne se unahlit hned v 1.tak uvidíme.jo a stojí 6 900,-
Odpovědět
@lennaaa A ve kterém salonu jsi byla?
Odpovědět
@moonie salon Radka ve Fulneku. dostali jsme kafčo,vodu...paní mě oblíkala do šatů..takže služby super :-)
Odpovědět
@lennaaa Tak to mají luxusní služby :-)
Odpovědět
@moonie vám to nenabízeli v saloně?to byl můj první, takže nevím:)
Odpovědět
@lennaaa :-D Mně nabízeli, ať už vypadnu :-D Ne, dělám si srandu. Já byla jen v jednom, přístup trošku chladnější - tam by to nespravilo ani to teplé kafe. Šaty si nechávám ušít. V sobotu jedu do Madory, tak mi drž palce, pokud si na mě vzpomeneš :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?