Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Téééda - za celý den ani jeden příspěvek??? To jsem musela napravit...asi užíváte krásného dne venku? Já se celý den válela doma - někdy jsem moc ráda, že nikam nemusím - alespoň jednou týdně potřebuji takový oddychový den, kdy si jen užívám válení (dokud nemám děti, tak to jde :D )... Tak jsem si dnes přehrávala na youtubu různé svatební klipy, pochody atd. a taky jsem se dnes ze srandy zkoušela česat a malovat :-D no zábavička prostě ;D...Přemýšlela jsem, jak si pořádně uchytit závoj do vlasů, abych nemusela mít strach, že mi spadne...Pérkama to nějak nejde...Ehm-nápady??? :-N A co se týče líčení, tak jsem se rozhodla pro naprosto decentní, kdy si dám jen řasenku - možná lehoulilince stíny, trošinku zvláčním rty rtěnkou (stejně ji budu mít brzo slízanou - určo si budu z nervozity olizovat rty...) a buď použiju jen minerální pudr od Mary Kay a pokud se těsně před svatbou opupínkuju, tak budu muset mít v záloze make-up, ale moc se mi do něj v tom vedru nechce, ale tak nedalo by se nic dělat... :-p Vy už jste přemýšlely??? Tak, aspoň jsem červencovkám pro dnešek napravila reputaci a budeme chvilku první na stránce 8-( papa holčinky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Craw, já dneska vylezla z bytu jen na krátkou procházku se psem, jinak sem se celej den učila, ale už toho bylo dost, tak se musím trošku odreagovat tady.. :-D Většina závojů má takovej hřebínek, kterej ve vlasech drží, jinak nevím, jak se to tam přidělává, já ho mít nebudu, takže moc neporadím.. jinak líčení nechám na vizážistce, ale chci naopak něco výraznějšího, kouřový oči a makeup taky bude, obávám se, že pupínky nezmizí, tak aby nebyly vidět a abych nebyla celá flekatá, když budu brečet, makeup vydrží a fleky se neobjeví.. :-N
Odpovědět
craw: ja jsem nakonec podlehla, chtela jsem se malovat sama, ale ukecali me a domluvila jsem si vazasistku, vzdycky se z nervu pekne osypu a budu potrebovat nahodit poradnou fasadu :-D navic se maluju docela dost, tak by to byl asi sok jak bych dorazila bez obliceje :-D :-D :-D jinak ja se dnes rano dokopala do kostela a ted dodelavam oznamka, posloucham youtube a uklizim a taky je mi dobre, lea sel s kamaradama do parku a pak znovu do kostela, to budu mit svatyho chlapa :-D tak mam aspon pokoj. nasla si neco peknyho?
Odpovědět
luci: mame stejnou strategii :-D :-D :-D craw: ten hrebinek by mel stacit, kadernice ti to tam urcite dobre pridela...
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, dvakrát denně do kostela? :-o Vy se ale činíte.. :-D Já s tím počítám, že budu brečet, i tak brečím kvůli každý blbosti a co teprve svatba.. :-D
Odpovědět
luci: to je jen bezna nedelni procedura :-D mese se dnes nechce ale ten muj se vrati se svatozari :-D :-D :-D no ja taky, moc nepotrebuju, takze to bude tutovka. kdy koncis semestr? taky nam to za par tydnu pekne zacne , tak si rikam ze bych ty 2 tydny mela vyuzit a naddelat si.... no uvidime jak se to podari :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Boun, my končíme v půlce května a pak zkouškový, to bude velkej masakr, protože toho mám strašně moc.. :-x To máš super mít chlapa se svatozáří, na tobě jí taky skoro vidím.. :-D Na fotce v pasu seš taková ozářená.. :-D :-D :-D
Odpovědět
to mate tak nejak jak my.... achjo jak ja to chci mit uz za sebou, ted s tou svatbou se nemuzu k nicemu donutit a vsechno smudlim na posledni chvilu....aspon ze ti najaka disciplina zbyla... a v nedelu se poctive ucis....
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, jenže já se měla učit celý minulý týden a nejlíp ještě v lednu, kdy sem tu zkoušku nedala.. :-N Taky myslím na milion jiných věcí, ale učení je až na posledním místě.. :-x
Odpovědět
Ahoj holký tak já závoj mít budu a má taky hřebínek a drží dobře make-up mít nebudu ale jen se trochu přepudruju abych se neleskla já vizážistku mít nebudu líčeit se budu sama já se normálně maluji fialový stíny a modrá řasenka a teď se přeorientovávám na zeleno zelený stíny a zelenou řasenku přítel chce abych na svatbu byla na zeleno ale okolí na to ještě není zvyklé tak nevím no do svatby si na to snad zvyknou ještě chci vyzkoušet stříbrné stíny a fialovou řasenku pak uvidím jednou jsem se namalovala černou řasenkou a řekli mi ať se jdu umýt :-D tak nevím
Odpovědět
Ahojky cervencovky!Ja jsem mela dnes taky krasny den jeee :-) Milackovi se podarilo mne konecne dokopat na bazen a bylo to vazne fajn! 8-) Bajo jajo tak jsme se domluvili,ze zacneme chodit dvakrat tydne,kdyz to pujde.Mame to z ruky ale stoji to za to a dostane nas to i do formy na svatbu nemluve o saune jeje mame pusinky jako miminka pory se vycistili a jsme hned i spokojenejsi a to nemluvim,ze odpadli vsechny starosti se svatbou ;-) Jinak ja se moc nemaluji ale nakonec jsem se rozhodla pro vizazistku.Docela jsem si procetla dost clanku a temer vsechny doporuceni ohledne svatebniho liceni.Pry ve svatebni den neni dobre se malovat sama(protoze jako nevesta jsi dost nervozni.. a kamaradka si dava az moc zalezet a pak je to nanic).Ptala jsem se na to me vyzazistky a jen potvrdila.Rozhodne rekla kdyz se malovat sama tak neco musi byt vyrazne(oci nebo usta)z duvodu foceni.....pry pak na fotce jsi moc vyblita(snad dobra rada).Decentne ano ale neco trochu zviraznit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahoj holky - taky nám napravim reputaci a hodim nás na první stránku :-D Den byl supr, akorát že od rána sem se nezastavila, uklidit, uvařit, malýho rychle k dědovi na hlídání pak šup rychle do Hranic na brigádu, pak zpátky rychle na cvičení -- malém sme padli na hubu jelikož kvůli nejprve mé nemoci pak kámošky nemoci a pracovnim povinostem sme měsíc vynechali a pak sem si dala dvě malý pivka s kámoškou na voraz :-D :-D koukám že se řeší závoje a mě zrovna meilem přišel katalog, tak řešim kterej a jak tak koukám asi je lepší jít do hřebínku ;-) :-) jen ted přemejšlim, jestli k tomu ještě nějakou čelenku nebo korunku, aby toho na tý hlavě pak nebylo moc :-N líčení - já se normálně moc nelíčím a a ni to pořádně neumim, takže na svatbu to asi necháme odbornici :-D no největší sranda je, že mi kámoška (svědkyně) dnes oznámila že asi nedostane v práci volno - ale pokusí se to zařídit - další zádrhel a důvod proč to o rok odložit :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
craw: já se teda moc nelíčím, jen tužku a jdu:) takže to také nechám na odbornici.. ;-) a s tím závojem taky neporadím, také ho mít nebudu..a Mary Kay je dobrá, kámošky tchýně je poradkyně MK a i mě líčila na svatbu a fakt je ta kosmetika úžasná..jsem měla po vyčištění pleť jak miminko:) luci: a jak se cítíš po ránu?? bývá Ti zle?? no hezky se uč, ať to zmákneš a uvidíš, že pak se budeš ještě víc těšit na přípravy ;-) lenkous: v Dubí jo?:) že jsi neřekla?:))) brum: ale prosim Tě, nic neodkládejte.. určo jí volno dají..Kort když to nahlásila už takhle brzo, tak jistě do tý doby se vedení umoudří a dají jí volno:) neházej hned flintu do žita... Holky já jsem tak nešťastná:(((((((((( proč furt jen já musím mít smůlu? :-( včera jsme byli u Martinových rodičů a jak se do nás pustili..:( šmarja..jako nedali jsme se, ale nesnáším je ještě víc, než jsem je nesnášela..Takový bláboly.. matka se může po.. že není středem vesmíru, protože jsme jí neřekli o pomoc..taky proč, že jo? za nás těžko může jít zkoušet šaty apod. no hrozná katastrofa..pak se div nerozbrečela, když začala, že tam moc nejezdíme a nestaráme se, co oni apod. přitom tam Martin jezdí tak 1-2 týdně, dle času.. no a jak si to představujeme apod. všecko bylo špatně, že jo..:( a jako bonus mi jeho otec řekl, že v dnešní době se lidi berou ve 30 a ne v 21...:( Oni zrovna můžou něco řikat, když ve 21 už měli mimi... Já už na to prostě psychicky nemám..Nebaví mě nic plánovat a nic řešit..:( všecko je špatně.. ;-( omlouvám se, že takhle to tady rozepisuju a kazim, ale někam jsem se potřebovala vykecat..:( tak mě omluvte..:(
Odpovědět
Profilova fotka
bros, neboj oni se uklidni, zaukolujte je necim, co nemuzou pokazit, treba at sezenou kosicky na vysluzky, nebo ja nevim...budou spokojeni a daji vam pokoj... :-) u nas byly taky boje nez se s tim smirili, ale ted uz je vsechno ok a myslim, ze se aj docela tesi :-) a jen tak mimochodem jezdime k nim maximalne 1 za mesic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš jo? no po včerejšku mi to tak nepřipadalo..Se mohla zbláznit, když jsem řekla, že už máme tolik věcí a že to bude tak a tak..:( vadí jí, že není ona hlavní organizátor!! Kráva... ]-( a jaký byly boje u vás???
Odpovědět
Profilova fotka
bros: no konečně aspon někdo, necháváte červenec hodně vzadu :-D , tak já flintu do žita neházim, jen nad tim občas přemejšlim a to hlavně kvůli fotografovi - kdybych to o rok šoupla - byli by Potůčkovi :-D :-D no uvidíme, ona i její manžel dělají v kasinu dlouhej a krátkej tejden a dovolenou maj tvrdě vybojovanou na Slapy kam pojedou v srpnu a jinak nemaj nárok a vychází jí to že bude v práci do 6-ti takže by dorazili s manželem až večer, ale říkala mi že se pokusí domluvit s kolegyní přehodit si směny, pokud ona nepojede na brigádu na jahody bros - jinak neházej flintu do žita hlavně ty (co se týče přítelovo rodičů) a nemáš se za co omlouvat ;-) - já vim že je to nepříjemný ale v tomto bych byla nekompromisní a oznámila jim že pokud budou dál prudit tak že to uděláte jen se svědkama a odjedete hned na svatebku a pokud je jim jednou dvakrát týdně návštěva málo, tak tam nemusíte jezdit vůbec a hotovo, přece se nenecháte takhle vydírat (výlevy typu že tam nejezdíte apod. nejsou nic jinýho než citový vydírání) jinak u nás je zatim vše v tajnosti a do poslední chvíle to tak zůstane - oznámiot jim to hodlám nejdřív v červnu :-D a stejně čekám hlavně od tchána kercy typu a to si chceš toho našeho blbce vážně vzít a vždyt´je to zbytečný když jste se nevzali do ted´ apod. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum: já se snažím psát:)) no tak nebudou Potůčkovi, ale Jezírkovi a budou stejně dobří ;-) přece se nevdáváš kvůli fotografovi, ne?? máte to tak hezký..výročí, svatbu na místě, kde jste měli první rande...hele neodkládej to, nebo se fakt už pak nevdáš..to si budeš říkat každý rok a každý rok se to někomu nebude "hodit"...jako mi včera řekla tchýně, že to není dobře načasovaný..jako kdybych se vdávala kvůli tomu, že zrovna se to někomu hodí do diáře.. to víš :-p no ty směny v kasinu jsou blbý no...to je fakt vopruz... no tak snad by kolegyně jahody o pár dní odložila,ne?? od toho jsou kolegyně ;-) když s nima to po dobrým asi ani nepůjde..Nejhorší je, že já je nemám ráda... nemám důvod mít ráda někoho, kdo mi neustále něco cpe do hlavy a vyčítá mi syna..Nevím, zda se chci do takovýhle rodiny vdát..:( no tchán je taky dobrej, proč by jsi ho jako neměla brát?? jéé... za tyhle kecy bych vraždila...proč se každý radši nestará sám o sebe?? :-)
Odpovědět
ahoj holcicky :-D bros: ja bych jim taky dala neco udelat at se citijou duleziti a hlavne co nemuzou pokazit. Jak maja rikala kosicky nebo jestli si zdobite samy brectan na vyzdobu no jakoukoliv blbilnu. proste na nektery lidi musis diplomaticky, zase je to 'rodina' tak je budes muset aspon trpet tak nema cenu z nich udelat nepritele na smrt. My nastesti mame oba normalni rodice pomohaji hodne ale jen kdyz si reknem....
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
bou: jj máte pravdu:) ale třeba se taky nic konat nebude..to je taky varianta.. protože tohle trvá už delší dobu a vše má své meze...:( jéé to ti tak závidim, kéž bych i já měla to štěstí..:))) aby byli normální... brum: to víš, že to zmáknete.. určo jo:) jo takhle, já myslela že na ty jahody jede třeba na víkend..či tak.. No a ona na měsíc..Důležitý je, že víš jak to s tou prací má a než aby se nějak vymlouvala, víš jak.. A když by jsi si musela brát ségru, tak jak se rozhodneš, když máš dvě?:)) já teda taky mám dvě, vlastně tři, ale ta ještě neumí ani mluvit a bráchu:) ale protože nechci nikoho z rodiny, tak to mám jasný:) No ty to nemáš taky asi o moc lepší, koukám.. a ještě když i ta babička..no téda..:( tě obdivuju, že s nima bydlíte v jednom baráku. to teda klobouk dolu... ;-) ale asi si po 10 letech člověk zvykne, viď?:)) jéé takovej šprímař..:) aspoň víš, co od něj můžeš čekat..třeba překvapí a budeš čubrnět:))) jj hlavu vzhůru..hezky řečeno... No máš plno věcí na práci, tak utíkej:) buď ráda, že se nenudíš a máš brigošku:))
Odpovědět
Profilova fotka
bros, no u nas z toho nebyl nikdo moc nadsenej...to vis, do te doby jsme se videli 8x a bylo nam obema cerstvych 20, ja nemela ani maturitu... :-D :-D :-D stejne to nakonec dopadlo uplne jinak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahaa..:) no ale teď jste šťastní ;-) a teď je Ti 21??
Odpovědět
Profilova fotka
prooosim te, ja uz su stara paka...je mi uz 22 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, bros - samozřejmě polovinu z toho jsem nestihla :-D jinak tchán je v pohodě, dřív jsem s nim i chodila na chodbu na cigárko pokecat, ale od tý doby co jsem zjistila že sem těhotná už nekouřim :-D tak je v tom ted´sám a tchýně mu stejně pořád nadává - si říkám že jí to furt baví :-D :-D :-D největší sranda je že babky začli rejpat až po narození malýho, do tý doby jsem nevěděla že vůbec existujou, ale od tý doby co je malej na světě musí mít o všem přehled, ted´se to naštěstí trochu uklidnilo, protože Jirkovo brácha má dvouletou dceru, přišel o práci a tak se jeho žena vrátila do práce z mateřský a on šel na mateřskou = že se o malou v podstatě stará tchýně, takže pro mne plus, nemá čas se do všeho míchat :-D :-D :-D maja - tak jestli ty si stará páka tak já patřim do starýho železa (29) :-D :-D bros - a poč by se nic konat nemělo mě něštvi nebo se taky nevdám ;-) :-D
Odpovědět
Ahojky to je debata ehm ehm tak já abych šla do hrobu :-D :-D :-D 33 jinak holky já jsem vážně šťastná že naši jsou v pohodě a přítele mají moc rádi a mě snad jeho strana taky aspoň si moc všichni rozumíme ale u nás je to i věk nevím jak by to vypadalo kdyby nám bylo 20
Odpovědět
tata si leam rozumi pac si moc nerozumi :-D :-D :-D ale ja doma oznamila , ze bude svatba kdyz jsme spolu byli asi 4 mesice :-D :-D :-D po pul roce kdyz ho lea zadal o moji ruku tak ho tata pekne potrapil a nebyt maji, tak by ho asi trefilo :-D ale vsichni byli nejak podezrele v klidu..... no segra, prece jen jsme je vytrenovaly dobre, naseho tatu uz tak jen neco nerozhaze :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no holky bou, maja z Vás musí mít rodiče teda radost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum no to vis, ze maji, zbavit se obou dcerusek tak brzo...to se kazdymu nepostesti... :-D no jako, kdyz jsme oznamovali zasnoubeni my, tak se tatka malem utopil v hrnicku caje co zrovna pil a kdyz jsme rekli, ze su tehotna, musel to jit rozdychat do horke vany :-D Bou to ma jednodussi, dalsi svatba nebo vnoucata, uz to neni ten prvni sok, ze na neco takovyho vubec myslime... :-D :-D :-D
Odpovědět
Jeje mladata :-D jeste ze tu mam i vrstevnice :-D Jinak bych si pripadala stara :-D Mne je za dva mesice 28 :-S Cas nejak leti jojo Jinak stale cekam na novou kalkulaci,tak uvidime! Vcera jsem zacala zase cvicit a nasadila poradny jidelnicek.Musim dat minimalne 7kg dolu! Vcera jsem premyslela jak asi bude pritel reagovat az me uvidi v satech,nacesanou a namalovano....i mne samotne bylo zvlastne,kdyz jsem je na sobe videla a co teprve on.To je asi ta chvile, na kterou se tesim.
Odpovědět
bros - buď klidná, nejsi jediná kdo jeho rodinu nesnáší, já to mam taky, šílim už jen z toho že tam budou, ale furt si řikám že to musim zvládnout a pak už je dloooouho nemusim vidět...nedej se, takový lidi ti nesměj pokazit tak krásnej den (i když vim jak je to těžký) :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?