Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my jsme se shodli, že oba chceme holčičku, ale tím spíš to bude chlapeček.. :-D Já to chci vědět, co to bude, přítel zas chce překvapení, ale tohle bude asi po mým, abych věděla, v jaký barvičce nakupovat, myslím, že ve 4. se to už dá zjistit. já sem teď 8.týden, takže pomalu půjdu už do 3.měsíce, ale nevím, kdy přesně sem mohla otěhulit, tak musím počkat na další ultrazvuk, to se snad dozvím víc.. ;-) Kočko, já si jdu oholit nohy a půjdu chrnět, takže přeju hezký večer a dobrou noc! :-)
Odpovědět
Krasne rano princeznicky :-) Jeje by jste dnes na me koukali mam pekne cerne kruhy pod ocima :-. :-N Jsem mela nocni muru ale katovou jejeje jsem se vzbudila v1a uz jsem nezabrala Dnesni mura byla o miste konani jak to tam desive dopadlo.Asi si za to muzu sama,protoze se moc stresuji ale ono nejde jinak a nove misto se nedari najit! :-| Jo a ted jsem si vzpomnela jeje i prstynek jsem mela desivy v tom snu :-D ja uz jsem ze svatby vazne magor :-D Dneska nam zlatnik posila prstynky hura!!!! Jinak cviceni se dari a zacala jsem i plavat a saunovat....jeje ta sauna procisti pokozku jojo vrele doporucuji ale ne lucince :-) at se miminko nerozlobi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) luci, my jsme taky chteli holcicku :-D a rict jsme si to nenechali, ale tak jsem stejne nejak tusila, ze to bude kluk, takze me to pri porodu vubec neprekvapilo :-D :-D :-D fin, teda ty ses aktivni...saunu teda zrovna dvakrat nemusim, dela se mi tam spatne, ale paru tu jooo x-) x-) x-) my jsme vcera byli v zologicke, tak jsem byla tak hotova, ze uz jsem ani nemela silu sem neco psat :-D :-D :-D
Odpovědět
Krásné ránko přeji všem tak máme stovku (stránek) já jsem se taky opět pustila do cvičení tak snad mi to vydrží sauna mi taky moc dobře nědělá ale ted jsem v ní hodně dlouho nebyla tak ani nevím jak bych to zvládla stačilo mi třikrát solárko a mám toho dost kašlu na něj teď už jenom sluníčko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rose - tak měly by bejt ušitý přesně na moje míry, takže ke švadleně teda doufám nepoběžim :-D stačí že sem platila za ty šaty, ještě platit švadleně :-N jinak ono bydlet s tchánovcema se sice dá, ale občas to skřípe a jde to jen proto, že mám rozumnýho chlapa kterej když maminka (tchýně) přestřelí, což vzhledem k tomu že musí vědět všechno dělá docela často :-D, tak jí pošle honem rychle nahoru se slovy at´se do toho neplete - kdyby tohohle nebyl schopnej tak se zbláznim - no ale do budoucna jestli se aspon trochu finančně zmůžeme bysme rádi náš vlastní domeček :-) lucie - a pročpak by ti hrabalo, prosim Tě - a že by nemělo bejt vše v pořádku, když ti neni špatně, ale prosim Tě a proč by nemělo bejt - takhle vůbec nesmíš přemejšlet. Hele mě taky v těhotenství špatně nebylo, bylo mi nádherně, líp než normálně - bych potřebovala bejt těhotná častějc :-D :-D :-D a i porod jsem měla v pohodě za 3 hodky byl venku, jen tak tak mě stihli převézt z Aše do Chebu (je to 35 km) až jsem si říkala že porodim ve Frantovejch na kolejích :-D :-D :-D a vzhledem k tomu, že se říká že druhej porod je rychlejší než první tak to abych si u druhýho dítěte rezervovala postel předem :-D :-D A neboj, všechno bude fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
crawler - jo plánujeme mimi, já bych ráda tak za rok ještě holčičku - to malej půjde do školy, tak aspon budu mít čas taky na úkoly :-D jen doufám, že se povede holka, protože mít ještě jednoho raubíře, tak mě asi vezou do Bohnic :-D takhle mi ty dva dávaj kapky (malej i velkej) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - navíc ještě bych si ráda dodělala ty dva zbylý roky co mi chybí na Ing., takže to chce druhý :-D :-D :-D jinak holky všimli jste si že jsme na 100. stránce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted´jsem Vás dočetla, uff :-D a ještě něco přidám a pak jdu něco dělat, at´tu nekecám jen já :-D :-D :-D lucie - tak já chtěla prvního kluka, což se mi povedlo a druhý bych chtěla hollčičku, ale při mý smůle budu mít dalšího raubíře :-D no neva, důležitý je aby byly dětičky zdravě, no pohlaví - přítel vědět nechtěl, já si ho nechala říct pro sebe a byla jsem rozhodnutá že mu to do porodu neřeknu a ani bych neřekla - jenže tchýně byla děsně zvědavá tak na mě na chodbě at´to řeknu jí, sice sem nechtěla ale nakonec jsem jí to řekla a ten můj nás poslouchal za dveřma, zvědavec jeden :-D :-D :-D takže my to věděli že to bude kluk ;-) fin - já měla dnes poprvé :-N sen o svatbě teda spíš o závoji :-D ale naštěstí už si to nepamatuju, to chce klíd a už jste to vyřešili s tou restaurací ? Jinak my se včera byli podívat na Rozhledně (konečně jí otevřeli) a já si to tam prošla a sem zvědavá jak se tam vejdem - vypadá to že jen my, svědci a oddávající a možná někam šoupnu fotografa a zbytek počká dole nebo na schodech :-D :-D akorát mě štve ten můj chlap taky neví co by :-D nejdřív že uděláme obřad nahoře a ted´že na placu vedle rozhledny no a ted´si vyber - je fakt že když to bude nahoře potřebuju jen stolek metr na metr, kterej by měl vyrobit synovec (at´to o prázdninách nezapomene - učí se na truhláře) ale vedle by sme potřebovali pergolu a koberec a židle :-p ale bylo by to tam hezký je to fakt krásný místo - no tak uvidíme, snad se nakonec nějak domluvíme :-D :-D :-D Tak jsem se nějak rozkecala :-D :-D tak se omlouvám, že zabírám místo ;-)
Odpovědět
brum proč se omlouváš aspoň brzy načnem druhou stovku a kdyby jste to měli nahoře a nevešli se tam všichni nebylo by to rodině líto že obřad neuvidí to bych to asi udělala dole, asi bych nechtěla aby hosti čekali někde dole nebo na schodech
Odpovědět
Profilova fotka
len. no já právě nevim - chtěla jsem to trochu víc intimčo, s tim že pak se stejně tam budem všichni fotit a pak se pojede na hostinu - no nevim musim to nějak vymyslet - najednou mi příde že je toho na zařizování moc a my nic nemáme, na všechno děsně času ;-) :-D a zas kdyby pršelo tak je to o ničem, ach jo :-| jinak tu druhou stovku načněte taky Vy a né abych si tu jen já plácala játra :-D :-D :-D jdu radši něco dělat nebo si zas budu nadávat, že sedim jen u Pc a nic hotovýho :-N 8-( :-D
Odpovědět
no já dělám doma ráno průběžně a vždycky když jdu kolem PC tak sem juknu mám odpolední fůj tu nemám ráda a hlavně když je venku krásně to se mi tam nechce tuplem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
terezka: tak o půl roku jste napřed..:) my 3,5:) joo tak to slyším taky," ale máma tě má ráda"... HAHAHA... tak to ta ségra je teda pěkná s... csss..:/ takovýhle holky mám nejradši, který mají problém sami se sebou a ještě škoděj..To ti tak závidim, že s nima nejsi ve styku.. oni od nás bydlí 10km a jedno za 14dní musím vytrpět víkendy (buď sobotu či neděli, ale vždycky tam jedu s nechutí) přesně Terez, kdo to nemá, tak neví:) rose: jasný no, ty vztahy jsou taky pak jiný, když se nevídáte tak často a každý bydlí jinde.. to je taky pak trošku jiný..:) babička tohle řekla jo?? jsem si vždycky myslela, že babičky jsou právě ty, který to nejlíp z rodiny vezmou ;-) jéé to jsou takový otazky: A MUSÍTE?? to je strašný, mi přijde, že si každej myslí, že svatby jsou jen kvůli dítěti.. !! To se lidi nemůžou vzít jen tak z lásky?? to v tom musí být vždycky dítě a nebo třeba hypotéka?? chjo :-( když je to normální ženská a takhle vycházíte, tak to je super.. To Ti přeju:) je dobře, že normální tchýně ještě existují:))) brum: no tak aspoň, že chodíte podrbat.. to jsi řekla hezky, že jste na tom s tchánem stejně :-D :-D jéé:))) no ty máš doma přetchýňováno, viď?:))) až ti ty šaty dorazí, vyfotíš se a dáš si je do alba???:) jsem zvědavá..:) luci: ty jsi štíhlá jak proutek, tak žádný špeky, ale mimi:)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
craw: taky jo?? hezký věk, že?:)) no jo ty kecy by si fakt měli lidi odpustit..koho to zajímá,viď?:) aha, tak to je mi líto, že zemřel..:/ neboj se, určitě to zvládneš... když se uvidíte prvně na svatbě, tak to dopadne určo dobře...přece by ti to nezkazili ;-) jj taky se o mimi bavíme, ale zatím tak rok, dva ještě ne..ale jak říká Luci, pokud to má přijít, tak to přijde a veškerý plány jsou v tu ráno pryč ;-) ale já se na to těším:)
Odpovědět
Brosovka: No ja tu babicku jeste ani neznam, ona bydli 300 km od pritelovo rodicu, tak jeste nebyla ani sance ji poznat..No urcite to rika kvuli tomu,ze je pritel rozvedeny,ale my uz to neresime. Treba moje babicky pritele znaji dobre, maji ho radi a na svatbu se tesi, dokonce se snazi neco zaridit, jedna babicka nam domlouva vysluzky a je strasne dulezita ;-). Jo tchyne je normalni, to mam stesti, ale samozrejme kdybysme bydleli u nich, tak by to bylo jinak. My sme oba zvykli byt samostatny a asi bysme s nikym jinym dlouho nevydrzeli. U nas je spis hodne problematicka povaha tchan,ale to by bylo na dlouhy vysvetlovani, kazdy ma problemy s nim vyjit, no ale me bere dobre a ma me rad ;-). No akorat s nim si clovek moc nepokeca, kazdymu cpe svoje nazory,takze pro nej by bylo nejlepsi, kdyby byl jeho posluchac hluchej a nemej ;-). No ale s tim clovek nic nenadela.
Odpovědět
No jinak nasi rodice se poznaji poprve na svatbe, to bude zajimavy ;-). Pritelovo rodice bydli na Slovensku, dost daleko od nasich, tak proste nebyla jeste zadna prilezitost je seznamit. Hlavne proto,ze my bydlime jeste ve treti zemi, takze spis jezdi za nama sem, nebo my ke kazdymu zvlast.
Odpovědět
Profilova fotka
bros: no pokusim se vyfotit, posílaj se mi přes EMS a ještě včera byli v Šanghaji :-D a ten můj na to to budeš mít šaty z číny jo :-S - a já no asi jo - načež sem mu řekla že stejně věechno se vyrábí dneska v číně a vozí sem, to jsem jako Evropa dopadli, co ;-) :-D :-D a s těma kecama - zajímavý že když jsem byla těhotná tak to nikdo z rodiny neřešil jako že by sme se měli vzít když čekáme dítě a tak ..... ale ted´očekávám reakce typu že už je to zbytečný, když jsme se nevzali tehdy - a ted´si vyber :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nějak, všecko je dneska z Číny... je to úplně jedno..:) ale to neřeš, je to přece jedno..on to nikdo zkoumat nebude!! A botky máš?? a co kytí? máš představu? no to je další věc, co mě rozčiluje... tak jste se nevzdali tehdy no, tak to chcete udělat teď.. to je furt otázek a keců ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
bros - botky už mám - jsou v albu a kyti ještě přemýšlím ale asi kombinace červených růží a bílých kal nebo lilií ;-)
Odpovědět
brum tak na šatičky se těším botičky jsem v albu viděla jsou hezky byly moje záloha kdybych nesehnala jiný tady je maj taky ale nakonec jsem sehnala tak je to OK nebudeme mít stejné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum: tak se mrknu..:)) růže a lilie jůů:) já kalu nemám ráda, nelíbí se mi, ale pokud tobě jo, tak proč ne:) lenkous: by bylo náhodou hezký, kdyby jste měly stejný šatky..:))
Odpovědět
bros šatky né ty má brum krásný já budu mít jednoduchý mám blbou postavu na zdobený mrňavá a silná k tomu nojo je to v rodině ale botičky by jsme měli stejné :-D
Odpovědět
holky už se vám stalo že vám z alba zmizela fotka já už jsem tam dvakrát nahrála fotku odpočítávadla a metr a podruhý mi zmizela už se mi to stalo s výzdobou na auto ale to byla fotka z internetovýho obchodu tak jsem si myslela že to maže admin ale tohle byla moje vlastní fotka a netuším proč mizí
Odpovědět
fotku jsem tam dala potřetí tak uvidím ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahaa...:) asi mi to nějak dneska nedochází :-D se omlouvám...:)) no jo, když to člověk má v rodině, tak ty předpoklady budou i kdyby se dělo, co se dělo... my máme v rodině prsa a boky, taky s tím nic nenadělám...:/ ale co, aspoň jsme ženský, ne?:))))) no tak to se mi ještě nestalo...to je divný
Odpovědět
holky, tda v jedete, pekne mi to trvalo nez jsem vas docetla :-D tak saty uz jsou konecne v obchode! jupiiiii, mela bych je mit doma do pristiho uterka, jak ja se nemuzu dockat po tom 7 mesicnim cekani!!!!! brum: to nam prijdou nejak podobne :-D :-D :-D taky jsem premyslela o liliich v kombinaci, ale rychle jsem je zavrhla, pac je na nich hrozne poc pilu a verim ze nez bych dojela na obrad tak bych byla jako prase cela spinava, moje sikovnost :-N lalalalalalalala za 73 dni uz budu vdana!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - no já chtěla taky jednoduchý, ale ten můj ženich si vymínil tyhle, tak co s nim mám dělat :-D :-D :-D no uvidim až přídou, jak v nich budu vypadat, abych je hned nehodila sem do bazaru a neběžela shánět jiný :-D :-D s těma fotkama netušim, mě se to ještě nestalo a stejně netušim jak se tam ty odpočítávadla, padající kytičky nebo písničky dávaj ;-) :-D
Odpovědět
tak holky 12.května mám první účesovou zkoušku jsem zvědavá jak dopadnu :-D :-D :-D
Odpovědět
brum jestli chces tak ti napisu navod :-D
Odpovědět
brum to odpočítavadlo jsem tam dala ale písničku a padající kytičky ne to už je moc ale to odpočítávadlo se mi líbí a když naskočila 100 tak jsem si to vyfotila a dala tam ten metr zatím tam ta fotka je tak uvidím :-.
Odpovědět
Profilova fotka
bou: no vidíš,že jsi se dočkala..:) to je dobře.. :)) jj to je pravda, ten pyl je strašný..:/ už stříháš metr? :-D brum: uvidíš, až si je vyzkoušíš..:) a hned nepřemejšlej, že je půjdeš vyměnit..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?