Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
  • Svatba byla 24. července 2009
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
 Ahojky zdravím vás, ale musela jsem nás vytáhnout z druhé strany je vidět že nikde není nic nového holky co máte problémy s rodiči ať se vám to co nejdřív vylepší a ať vám dají pokoj a neprudí aspoň co se svatby týče ať máte na všechno klid a náladu emoticon asi je to hodně těžký co tady čtu za hrůzy s budoucími tchýněmi jde mi mráz po zádech emoticon
21. dub 2009 v 11:07  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
Registrovala se 26. března 2009 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků.
  • Svatba byla 12. června 2015
    Jablonné v Podještědí, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 brum: to jste spolu takhle chodili klábosit, jo?? no tak to jsi mu byla dobrou parťačkou, když tchýně do něj pořád vandruje..taky si říkám, zda to má cenu do něj vandrovat emoticon no to si dokážu živě představit tchýně a její máti...jéé tak to Ti nezávidim ani malinko..tyhle ženský by měli střílet.. emoticon něco jinýho je, když se Ti nabídne s pomocí a radama když o to stojíš! Ale ne, že bude do všeho mlejt a dělat zle i když se jí to netýká..Já se jim fakt divím, že je to baví..njn oni jsou stejně nejchytřejší!! Co si budem nalhávat emoticon já se teda vdám a dobře se vdám emoticon ( Slunce, seno...) Naše Blažena se vdá...emoticon)))) jsem to probírala s tátou a ten mi řekl, že není dobrý, abych si to s nima rozházela, ale zase abych si moc neotvárílala zobáček, protože Martin pak bude ten fackovací panák a je to fakt no:/ ale já se nedám, holky děkuju moc za podporu!!!
Maja: no jo ty stará pákoemoticon)) tak to jsi o rok starší..emoticon a malýmu je rok?? no ještě, že se neutopil..to by pak nemohl dovádět s vnoučátkememoticon) ten první šok je vždycky takový
bou: no to je fakt, hned najednou ne, noemoticon) a kdy vy plánujete mimi?? emoticon
fin: a kdy ti jí mají poslat?? tak to pak hned dej vědět, ať víme jak to s tebou vypadáemoticon jj ten okamžik jak se bude dívat...jo jo..emoticon) to mi taky jde mráz po zádech, když si to živě představuju.. 7kg?? nejsi blázen?? hele zase aby jsi nebyla třasořitka...
21. dub 2009 v 11:45  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 terezka: jsem ráda, že to taky chápe někdo, kdo si to zažívá na vlastní kůži..víš jak..emoticon a co oni na to, když jste jim to řekli?? ale máš pravdu, proč se mám trápit a kazit si to..já na ně kašluemoticon sice mě to mrzí, ale jak říkáš, tihle mi to teda nezkazí..emoticon)
lenkous: jak ti závidím, že u vás vše ok..emoticon) myslím, že to o věku není... neříkám, kdyby mi bylo 18 , neměla jsem školu, znali bychom se půl roku..tak bych chápala takový reakce..ale práci máme, barák zařízený, mně je 21 a M. 25... jsme spolu 3,5 roku.. z toho 1,5 spolu bydlíme.. víš co...
21. dub 2009 v 11:49  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 ale hlavně, že se máme rádi.. já si přece neberu jeho rodiče, takže jim se líbit nemusímemoticon)
21. dub 2009 v 11:52  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
Registrovala se 1. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
Registrovala se 1. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 222 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 jasně, to je nejdůležitější emoticon ale je to fakt těžký, můžeš si dokola řikat že si nebereš je, ale úplně odmyslet to nejde...oni mě taky nemaj rádi, cejtim to (to ženská pozná, že? emoticon ), ale na tý svatbě prostě bejt musej, takže se pokusim maximálně eliminovat jakýkoliv pocity vsteku kerý mam a za každou cenu si to takovekjma lidma nenechat zkazit....musíme s tchýněma bojovat emoticon
21. dub 2009 ve 13:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 terez: máš pravdu!! Hele, mně přijde, že tchýni vidím do hlavy emoticon vždycky, když se debilně zatváří, tak přesně vím, co chce říct.. už ty její fráze umím říkat taky..emoticon)) a jak dlouho jste s přítelem spolu?? že si ještě taky nezvykli...no a kdo je z nich horší, tchán či tchýně?emoticon) přesně, ženská to pozná..Kdyby tam nešli, tak jedině dobře..jak říkáš ty..emoticon ale bohužel to nejde no..:(
21. dub 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 heej holky, kde jste?
21. dub 2009 v 15:37  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
terezka22
    Region Praha
 sme spolu 4 roky, oni si jako zvykli, ale sou problémy no..hlavně přítel si myslí že mě jeho máma má ráda, ale já vim že nemá...nejhorší je jednoznačně jeho sestra..má nějakej mindrák a škodí jak může, ale naštěstí s nima nejsem ve styku kromě teda nadcházející svatby...ale tohle fakt neni lehký, každej kdo to nezná a klape jim to by měl bejt vděčnej..pak to vnáší i problémy mezi ten pár viť? emoticon
21. dub 2009 v 15:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
Registrovala se 28. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 509 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Brosovka: tak u nas je to tak,ze pritelovo rodice me berou dobre, jsou fajn, akorat bydli daleko, tak se s nima nevidame tak casto. Co se tyce nasi svatby, tak meli radost, ale pritelovo babicka (tu jeste neznam) mu rekla, kam specha. Jako sme spolu skoro 4 roky, 3 roky spolu bydlime, praci oba mame, tak na co bysme jeste meli cekat? Jeste se ho zeptala, jestli se jako brat musime emoticon ?? To je ale hlavne asi proto,ze pritel je rozvedeny, tak holt k tomu pristupuje takhle.
21. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak na tchyni mam asi stesti, nedavno sme tam byli na Velikonoce, sedela sem s ni po vecerech a kecala sem, je to uplne normalni zenska, na nic si nehraje, mam ji rada a myslim,ze ona me taky emoticon
21. dub 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 bros - no chodila jsem s tchánem takhle drbat, ještě občas i ted´(ale už bez cigárka) emoticon a vandruje do něj neustále pomalu kvůll všemu no a ten můj má občas taky tyhle tendence (podědil po mamince emoticon ), takže mi sme na tom pak vpodstatě s tchánem stejně emoticon emoticon

jinak to není tchýně mojí tchýně, ale matka tchána - tedy moje tchýně + její tchýně a o to je to horší, protože ona (moje tchýně) chce bejt v dobrym světle u svý tchýně (babi) a zákonitě to odnesu já emoticon emoticon emoticon ona když u nás babi neni je jinak občas docela i v pohodě emoticon

jinak máte pravdu že to ženská pozná, taky vim co si myslí a ona zas určitě ví, co si myslim já emoticon emoticon emoticon co se týče přítele tak ten mi tvrdí že jeho rodiče mě mají radši než mě, což tak sice možná vypadá ale určitě to tak není (zvlášt´když pak dojde na lámání chleba) emoticon

holky vracim se zpět k tématu svatba - přišel mi meil že šatky jsou ušitý a během 5-10 dnů mi dorazí domů, takže sem zvědavá emoticon no ale tak celkově furt špekuluju zda to o rok neodložim, poslední dobou mě ten můj fakt leze na nervy emoticon emoticon emoticon emoticon
21. dub 2009 v 16:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 rose - no tak to věřím, ale ono to bude hlavně tim že jí nemáš v baráku emoticon já mít tchýni o barák vedle tak je taky naprosto supr ženská a jsem si jista že by se tim naše vztahy hodně vylapšili emoticon
21. dub 2009 v 16:45  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Brum: Chapu to dobre, ze bydlis s tchanovcema v jednom baraku emoticon ?
21. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 rose - jo chápeš emoticon
21. dub 2009 v 16:53  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Brum: No tak to je jina emoticon. Ja si nedovedu predstavit bydlet ani s nasima,natoz pak s tchanovcema,i kdyz jsou v pohode. Zijeme uz nejakej rok v zahranici, tak sme tu sami, samostatny a byl by to peknej sok bydlet s nekym jinym. I kdyz mozna to jednou bude realita, az budeme chtit stavet, tak budeme muset nekde bydlet..No mame byt nad moji babickou,je to v RD, 2 byty, ale babi je takova,ze do vseho mluvi a i kdyz mela podnajemnici, tak sledovala kazdy jeji krok, tak si to neumim moc dobre predstavit emoticon. No uvidime.
Tak to je super,ze ti prijdou saty,to s nima jeste musis ke svadlene,co?
21. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
Registrovala se 18. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 352 příspěvků a 1 album. Má 69 přátel. Region Chrudim.
    Ve Svitavách
 krásně jste se rozpovídaly baby:D

bros: mě je taky 21 a né, že by mě jeho rodina nesnášela nebo já ji...ehm já ji pro jistotu ani neznám ;DDD tatínek Lukymu zemřel a maminku tedy znám a dobře - je to šíleně ukecaná ženská, co pořád něco řeší, ale je fajn, obětavá, ochotná s čímkoli pomůže...ale zbytek rodiny neznám a tak mám pocit, že na svatbě bude premiéra, takže to jen zvýší mou nervozitu...:( Jinak bros ty řeči proč se brát atp slýchám taky a už je mi to radši fuk...jsme šťastní a ať si říká, kdo chce co chce - jen mě ty blbý otázky vytáčej!!!:(

maja, bou - vy jste teda dvojka - přímo šílený ďáblice ;DDD aspoň se vás rodiče brzo zbaví ;dDD

a když jsme u těch miminek (btw: jak je Luci, jak to prožíváš? vše ok? poděl se s námi ;) ) - plánujete taky holky mimčo??? My zatím ne - chci dodělat školu, ale když přijde i během školy, tak bysme byli happy - často o mimi mluvíme...nejhůř by to nesli asi rodiče, kteří by si mysleli, že už jsme se asi nadobro zbláznili :DDD
21. dub 2009 v 18:02  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Craw: My taky hodne o miminku mluvime, pritel snad jeste vic, oba bysme moc chteli, no ale taky delam skolu, zrovna ted mam nelehky obdobi a doufam,ze to zvladnu a nebudu muset prodluzovat. Ja normalne pracuju, lidi,co se mnou studujou, to delaji 4-5 roky, ja to chci zvladnout normalne za 3, takze jeste rok a kousek. A kolik tobe jeste zbyva?A co studujes?
21. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
 holky, dnes by meli prijit konecne moje saty do prodejny za par hodin ji budeme volat esi dorazily, tak se bojim , ze se zase bude vymlouvat jak posledni tri mesice emoticon jak ja uz to chci mit z krku, no nic kdyz ste u tech skol, pomazu pekne do knihovny, taky toho mam nad hlavu a nic moc nedelam emoticon
21. dub 2009 ve 20:31  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 Craw, no u nás si taky všichni myslí, že sme se asi úplně zbláznili, i když to mimi fakt nebylo plánovaný.. emoticon Už je mi kupodivu dobře, musím teda často jíst, ale je to dobrý, až si říkám, jestli je všechno v pořádku, když netrpím nevolnostma.. emoticon mi hrabe, co? emoticon
Ale já to měla jako vy, hezky sem si to naplánovala, jak příští rok budu končit školu, začneme se snažit na miminku a pak jak to všechno hezky zvládnu jako koncipientka a ono je vše najednou jinak.. emoticon

Boun, teď jdeš do knihovny? Ty seš ale pilná studentka! emoticon
21. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Luci: tak nejdriv svatba, pak mimco a pak skoncis skolu emoticon. A jak se tesi na miminko tvuj pritel?
21. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Rose, ten se těší jak malej, jak bude vozit kočárek a tak.. emoticon Ale sem zvědavá, jak bude přebalovat a jestli bude tak nadšenej, když bude celou noc brečet.. emoticon Ale tak snad budeme mít hodný miminko! emoticon
21. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
fotoportrét
fotoportrét
crawler
2
    Ve Svitavách
 Luci: přesně - člověk míní, pánBůh mění ;D...já si myslím, že budete šťastní jako blechy až vám to malé bude zpestřovat život a přeci jenom věřím, že škola se dá i s dítětem - kor když ti chybí už jen kousek do cíle! zajistíš si individuální plán a v pohoděemoticon A jak se to stalo? zapomenutá pilulka?
znáte metodu PPR? tu praktikuju já...;D

boun: takhle pozdě knihovna? no fůůůj - teď už se přece jen odpočívá ;DDD

rose: Teď budu končit druhák - takže abych měla Bc. tak ještě 1rok;)
21. dub 2009 ve 20:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Craw, PPR? emoticon HA sem nebrala, prostě jsme spoléhali na šikovnost přítele, skoro 2 roky to vycházelo, ale ani teď nevíme, kdy se to povedlo.. emoticon To víš, že už teď se těšíme, i když mi to pořád nedochází, že fakt budeme mít miminko.. emoticon v pondělí jdu na kontrolu, tak doufám, že dostanu těhu průkajdu a třeba mi to už dojde.. emoticon
21. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Lucko: Tak to je fajn, to vam moc preju emoticon. Budes krasna mlada maminka emoticon. Ty jo ja uz bych taky chtela, pritel o mimcu mluvi porad castejs..A chteli byste chlapecka nebo holcicku?

Craw: Ja taky budu koncit druhak, takze taky jeste rok, uf to se mi ulevi, uz toho mam plny zuby, vic me to bavi v praci, no ale uz to snad nejak dotahnu do konce.
21. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Lucko: Ty ses teda cislo,jen pockej, az ti zacne rust brisko, ono ti to dojde emoticon
21. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Rose, zatím mi roste jen špek.. emoticon ale na bříško se těším, jen mi asi málokdo bude věřit, že jsem těhu, si budou myslet, že jsem jen tlusťoch.. emoticon Chceme holčičku, já s tím tak trošku počítám, ale hlavně aby bylo zdravý, zvládnu i kluka.. emoticon Kolik ti vlastně je a kolik je příteli?
21. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Lucko: Jakej spek??na fotkach vypadas krasne hubene emoticon
No mne je 24 a pritelovi je 32 emoticon
21. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Rose, mýmu je 26 a už mu ty biologický hodiny nějakou dobu tikají, tak to je jasný, že by taky chtěl mímo.. emoticon Já měla takovej mateřskej záchvat skoro před 2 rokama, teď mě to zas opustilo, ale když to tak mělo být.. emoticon Malej špíček tam je, někdy to vypadá jako miminko, ale spíš je to ten špíček.. emoticon
21. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Luc: No pritelovo tikaji tak rok a mne tak nejak poslednich pul roku, predtim sem jeste nebyla pripravena.. Tedko vim,ze uz bych chtela.A v jakym ses mesici?Uz v druhym? A nechate si pak zjistit, jaky bude mit miminko pohlavi?Na to je jeste asi brzy, to se myslim da zjistit nekdy v 5.mesici emoticon
Ja bych chtela taky holcicku a pritel by chtel kluka, ale v podstate je mi to jedno emoticon
21. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
 jeee holky miminka, to si jeste par let pockam, ale taky nas to sem tam chytne. Luci uz vymyslite jmena ? to my zacli uz ted pac se nemuzem na nicem zhodnout , jedno holcici jsme nasli... emoticon emoticon to vite aspon neco resit musime kdyz mame rodicovsky zachvat emoticon emoticon emoticon
21. dub 2009 ve 21:16  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš