Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: no já taky na doktora koukala jak tydýt že už pomalu začínám 3.měsíc, no občas se stane, kamarádky sestra to prý měla taky tak, dokonce u některých obezních a starších ženských to kolikrát třeba nepozná ani doktor - taky už jsem četla o případech, kdy si starší obézní ženská myslela že tam má snad nádor a nakonec porodila :-N :-D jinak já si test dělala až když jsem to nedostala, tam mi vylezli dvě čárky a pak jsem šla k doktorovi, bylo mi 23 a vypadala jjsem mladší, tak doktor se mě ptal, jestli to vůbec chci :-N tak to sem na něj koukala ještě víc vyoraněji než předtím, jelikož jsem vysadila prášky s tím že kdyby se povedlo baby tak nejsme proti a prostě jsme ho chtěli
Odpovědět
Lucko: Tak ve 3.mesici by fakt jeste nemuselo byt videt,a neslo by si treba vzit jiny saty v tom samym salonu, ale aby nebyly na zip?Dulezity je, aby ses citila pohodlne na svatbe.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: no tak jasný, ale že je hezký, že se taky na tebe usmálo štěstí:)) no zakřiknout to nechci, to je jasný..macík je, protože jí "matinka" :-D přenášela 13 dní...ale je zdravá a vše ok, takže jsem ráda:) Rose:ahaa..tak to jo..už jsem si říkala, že mi to přijde strašně brzy.. tak u vás to je jasný, to jsem nevěděla, že bydlíte v zahraničí...a kde?? asi jsi to tady už psala, tak se omlouvám, že se ptám znova :-) No tak to chápu, že tě to zamrzelo..koho by ne, že? ale důležitý je, že to teď je jiný 8-) babička moje taky to vzala dobře, jen se smála, že letos se ženil její syn (tatík 27.2.), dcera bude (teta -25.6.) a já (17.7..) tak že těch svateb je moc x-) mazec no... Luci: FAKT??? páááni...:) jéé to by bylo krásný..:) tak gratulace asi až za týden,co?? ;-)
Odpovědět
Brum: Tak tos byla teda mladounka ;-) . Ja teda beru prasky a planujeme je vysadit az tak za rok, az se mi bude blizit skola ke konci..Uz bysme chteli oba tedko,ale obavam se,ze bych skolu do konce nedotahla, i tedko je to pro me narocny dohromady s praci..No tak si jeste musime pockat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já ty šaty zatím nemám na 100% zamluvený, protože je tam ještě nemají, objednávaly menší velikost, ale snad bych tamy kdyžtak vybrala jiný na šněrování, i když myslím, že většinu měly na zip, no uvidíme.. Kamarádka se vdávala ve 3. měsíci a bříško už měla.. Já vypadám na 17, takže to bude taky něco. Když sem volala na gyndu, tak se mě sestra hned ptala, co s tím, jestli to chci nebo nechci nebo nevím, tak sem řekla, že chci, ale sem hodně v šoku.. :-N
Odpovědět
Brosovka: Bydlime ve Skotsku- v Edinburghu :-). No mamka nejdriv rikala, ze bysme ty pozvanky mohli roznest, ale pak sme se shodly na tom,ze je to blbost, pojedeme do Cech na tejden v kvetnu a nebude na to cas, jeste nas ceka spousta zarizovani. Jo mamka se tesi, vlastne vsichni se tesi, pry se u nich mluvi jen o svatbe ;-). To vis, u nas v rodine taky jezdi na dovci v cervenci, tak sme chteli, aby to meli potvrzeny uz dopredu.. Tak to je husty,ze je u vas tolik svateb :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc. tak nám dej pak vědět, co říkal doktor a neboj to zmákneš a i když to neni někdy sranda, tak dětičky jsou zlatíčka x-) holky mějte se, já tu zas zamrzla :-D a musim taky něco pořádnýho dělat, pustila jsem se do velkého jarního úklidu, takže směr vokna a uvařit oběd, zatim ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Bros, jj, až za týden to bude jistý, ale zítra zkusím ještě jeden test, jestli nekecal.. :-N Já taky chtěla mimi až po škole, ale jestli sem v tom, tak to tak prostě asi mělo být.. :-)
Odpovědět
Lucko: Je lepsi mit miminko neplanovane, nez aby ste se o to pak treba pokouseli a neslo to..Tak nam pak dej vedet, jak ti to dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, že dám vědět, snad se do středy nezblázním.. :-D
Odpovědět
A to te nemuze doktor prijmout driv?To ja na tvojim miste bych se asi zblaznila ;-). A uz ste to nekomu povedeli?
Odpovědět
Profilova fotka
Rose84: hmm tak ve Skotsku..se máte:) a jak dlouho už tam jste?? a nestýká se ti po Česku? no poslat to je lepší, to je pravda..:) budete ten týden mít něco důležitějšího než obcházet hosty s pozvánkami, když se to dá udělat pohodlněji :-) Luci: souhlasím s Rose..to je pravda! A když to takhle je, asi to je z nějakého důvodu..osudu se neubráníš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Brosovka: No ja tu sem 3,5 roku a pritel o rok vic..V prvnich dvou letech se mi hodne styskalo, ale ted uz ani ne, jen trosku, uz sme si tu zvykli..Ale na cely zivot to neni, takze hned jak dokoncim skolu, tak bysme chteli do CR bliz moji rodine..No pozvanky uz pry vsichni dostali a libily se jim :-).Mam je v albu, tak na ne mrkni.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si říkám, že to je asi osud, že to tak být mělo. Dr. by tam dřív prý nic neviděl, tak proto až za týden.. taky že se možná zblázním, už teď mi trochu hrabe.. :-N :-D Holky, já sem takový brzda, já nemám ještě ani to oznámení..
Odpovědět
Lucko: My sme nedavno resili neco podobnyho, taky sem to nedostala, teda pak sem to dostala pozde. A i kdyz by tedko jeste nebyla vhodna doba, tak sme meli oba radost, ze bych mohla byt tehotna..No pak sem to dostala a byli sme oba docela zklamany :-|
Odpovědět
Lucko: Ty bydlis v Cechach, tak neplas, fakt ja kdybych byla v CR, tak bych ho posilala tak 2 mesice predem..Taky saty sem si vybrala uz v prosinci, protoze sem se tam jinak nedostala..Jinak spoustu veci jeste zarizeno nemame, ale mame to hlavni jako je kapela, fotografka, atd, a sem rada. Zbytek se doladi nejak postupne ;-). Tedko momentalne se snazim ucit, ale misto toho koukam porad na beremko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, taky bych se měla učit, ale dneska mám myšlenky úúúplně jinde.. Máš pravdu, že stejně o tom všichni vědí, že si dovolenou plánovat nebudou, tak to bude stačit. Akorát šaty bych už hctěla mít, ale nějak to dopadne, ne? :-D My bysme byli taky zklamaný, kdybych to teď najednou dostala, ale je to prostě složitý, no.. =-) ;-)
Odpovědět
Lucko: No ja te chapu, na jednu stranu miminko chcete a na druhou stranu vis,ze to bude obtizny..Ale ono se to nejak zvladne..Hlavni prekazkou je asi skola, ale uz ti asi moc nezbyva,co? Kdyby to bylo narocny, tak by to slo treba o rok protahnout,ne? No ja tu mam rozlozeny asi 3 knizky a ne a ne je otevrit :-|
Odpovědět
Ahojky všem Lucko tak to je hezký v sobotu jsme si tady o tom psali a test ti ukázal že jo no tak gratuluju najednu stranu můžeš být ráda pak kdyby jsi chtěla tak by to třeba nešlo, bude to těžký mimčo a škola, ale já myslím že to zvládneš přeju hodně štěstíčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, děkuju, asi to tak mělo být, taky si říkám, že lepší, než být potom ve stresu každej měsíc, že nemůžu otěhotnět, ale uvidím ve středu, co mi řekne doktor.. :-) Rose, protahovat školu už nechci, ale tak snad bych to zvládla, kdyby mimi bylo hodný a spalo, navíc by bylo ještě mrňavý, tak by se moc nepohybovalo a nemuselo být nonstop pod dohledem.. ;-)
Odpovědět
Ahojky no co to tu ctu?Luci miminko?Jeeeeeje Jinak hlasim navrat do Irska :-| chtelo to vice casu ale i tak jsme to zakladni a prakticky vse zvladli jen nejake drobnosti jako spodni pradlo,doplnky a pod nam chybi. Jsem jeste rozlitana tak vse jeste nehlasim ale dodam poradny komentar co a jak :-D na foteckach uz pracuji tak to vidim nekdy behem vikendu.
Odpovědět
připojuju se ke gratulacím, i když to neni jistý, tak hlavně aby bylo vše v pořádku ;-) my taky eště nemáme oznámení, tak klid... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, Terez, už to tak vypadá, dneska sem si dělala další test, když to chceme říct našim svědkům, abych si byla jsitější, jestli včera nekecal a nekecal, zase //.. :-N :-D Fin, to to uteklo, co? Ale ste šikovný, že ste to zvládli.. :-) Já dnes měla zas děsnej sen, že byla svatba a nebylo nic zařízený, kytky sme domlouvali pár minut před obřadem, oni neměli ty, co sem chtěla, fotografka netušila, kam má jet, já se nemohla učesat, pak sem zmokla a celá se roztekla a vlasy sem měla jak slepice.. :-D tak ještě že to byl jen sen..
Odpovědět
lucí tak to je jistý už asi viď když vyšel i druhý test, ale sny máš teda hustý :-D
Odpovědět
Lucko, strašně moc gratuluju!!!!!! Taky jsem měla minulý měsíc podezření, ale u mě by to byl jinačí průšvih, protože do sebe láduju teď spousty léků... :-| Naštěstí to dobře dopadlo - i když bych si miminko moc přála, musí to chvíli počkat. Ty se teď drž!!!! Pokud jde o šatičky, neházej flintu do žita. Kámoška se vdávala 3 měsíce před porodem a vůbec to nebylo vidět ;-) - schválně mrkni sem: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Luci:no to je parada,je mi jasne,ze by to bylo lepsi posvatbe ale co hlavne at jste pekna a spokojena rodinka a moc ti to odsrdce preji!!! Jinak dovolena utekla az moc rychle.Neco jsme zajistili ale vcera nam prisla predbezna faktura na hostinu a jsme prekvapeni....pro 30osob hostina bez piti vychazi na 50 000,-coz je dost a to tam neni nic specialniho jojo je v tom svatebni menu a vecerni raut. No jinak mam trochu chmurnou naladu protoze byt zpatky neni moc pozitivni.Zjistila jsem s pritelem,ze nam cechy chybi jojo No ale jeste to chce nejaky ten patek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin: tak se budete vracet do Čech, když Vám tak chybí? Ta hostina mi přijde nějak moc drahá pro 30 lidí :-p Lucie: no tak je to asi jasný ne, ještě uvidíš co řekne doktor, jinak velká gratulace, taky bych ráda co nejdřív druhý dítě. I když to první má zas nějaký období vzdoru a nějak se mu nechce poslouchat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s.- no jinak já se snad už konečně dneska večer změřim na ty šaty - přece jen ještě bude trvat než se ušijou, nějak nebyl čas - jsme pořád venku. Konečně je u nás jaro nebo spíš léto :-D včera jsme měli na zahradě 20 stupnu jak se tam opírá sluníčko a malej byl normálně na zahrádce v krátkejch rukávech, fakt bomba a ted´už nás taky láká sluníčko ven, tak se pudem ještě s kámoškou a jejim malym mrknout na jarní rozjíždění do Krásný - na koníčky x-) tak se mějte zatim fajn.
Odpovědět
Fin: My sme oba zjistili, ze uz tady taky nechceme byt naporad, ale jeste tak rok az dva, abych dodelala v klidu skolu, no vlastne uz nekdy za rok v tuhle dobu mozna budeme resit stehovani, mozna se to trosku protahne, to se uvidi.. Je to tu fajn, ale neni to na cely zivot. Driv sme si mysleli,ze tu budeme naporad. Brum: To je parada,ze uz je u vas hezky, u nas uz je fajn tak 3 tydny, drzi se to kolem 14 az 15..
Odpovědět
Profilova fotka
Téda vy jste se rozjely - jak se máte preperendy???:DDD Luci: I když to ještě není jisté, tak bych Ti ráda popřála, aby jsi se výsledku nebála ať už mimi bude nebo nebude - věřím, že budete šťastní i když mimi přijde před dokončením školy...Zvládnout se to dá - kolem sebe mám i zářný příklad. Podstatné je to, abyste byli zdraví a vše bylo v pořádku ;D Fin: To vás teda na hostině nějak natáhli, ne? Neměla bys s nimi ještě promluvit? Myslím si, že 35-40 000 by bylo adekvátní a možná by to mohlo být i méně - když k tomu připočítáš pití, tak se dostanete na nehoráznou sumu... Jinak holčinky mi teda nakonec krachla ta hudba, jak jsem před 14 dny psala - potvrdilo se, že skupina v noci z 10. na 11.7. odjíždí do Itálie - to je ale pech, co? :( Nedá se nic dělat, ale další starost navíc v zařizování.... Jinak už nám přišly prstýnky a protože měly týden zpoždění, tak mi poslali i nádherný náramek, který k prstýnku bájo pasuje ;D...Tak aspoň něco ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?