Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
ahoj holky,koukám že přípravy zdárně pokračují :-) my se chystáme na ty oznámení...máte oznmení+pozvánku na hostinu v jednom nebo posíláte jedno oznámení a jednu pozvánku (jako v jedný obálce 2 věci)?zdá se mi ekonomičtější to napsat do jednoho ale nevim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my máme oznámko vzvlášť a jen těm co opravdu budeme chtít i na hostinu k tomu přidáme kartičku s pozvánkou ke stolu,ale u mě to bylo jednodušší,delala jsem si oznámka sama.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít kartičky na hostinu zvlášť, někdo přijde na hostinu, někdo pak na raut, na to budou taky kartičky, talže do 1 obálky toho dáme víc.. ;-)
Odpovědět
Terezka:My sme nechali udelat oznameni a pozvanku zvlast a k tomu jeste malou basnicku,ze nechceme zadny darky..Posilali sme to vsechno v jedne obalce.Pritelovo rodine sme to posilali ale na Slovensko a to bylo vsechno v jednom, vsechno na oznameni.tak to je jasny,ze kdyz jedou z daleka, ze je nezveme jen na obrad, tak sme to pripsali dolu na tu pozvanku,kde se bude hostina konat a v kolik hodin. vetsina lidi dostala pozvanku uz v patek a mamka mi psala,ze zbytek v utery, pry se jim to libi, pry je to hodne netypicky ;-)
Odpovědět
no tak to nevim :-( my si taky děláme sami, ale sežere to hrozně barvy, tak sem myslela že by šlo napsat text oznámení a k tomu rovnou pozvání ke stolu...co myslíte? a lidem který nezvem tak jen text oznámení...
Odpovědět
neni to jednoduchý x-)
Odpovědět
Terezka: Muzes to napsat dolu na to oznameni, jestli se ti toho nechce tisknout hodne. No a lidem, ktery nezvete na hostinu, napis jen oznameni.
Odpovědět
terezka: já jsem si oznámení dělala taky doma oznámko, zvací kartičku pak že nechceme žádný dary pak jsem tiskla jmenovky, obaly na čokoládky a děkovací kartičky a barev to moc nesežralo ale já jich měla asi 35 ks a nemám to moc barevný. Nevím jak barevný to máte vy pokud tam máte foto tak to asi barvy sežere.
Odpovědět
Profilova fotka
terka. klidně to napiš dolu na oznámení ;-) jinak holky sem byla dnes v Chebu a v Hatzlově a bude práce x-) akorát až v září :-| no ale jak už jsem tam byla tak jsem prostě neodolala vlítla do deichmana a koupila si nádherný svatební botičky x-) ;-)
Odpovědět
no brum to je paráda gratuluji takže svatba bude letos
Odpovědět
a kdy dáš botičky do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous. když někde najdu fotku tak třeba ještě dneska :-D jinak s tou svatbou nevim, nevim - furt slyšim že sem se zbláznila :-N :-D :-D ale má smůlu neměl mě navrtat do těch šatů ;-) :-) , dneska sem si koupila botky a dnes nebo spíš zejtra (máme dneska zkoušku tanečků, takže v sedm mizim z baráku a nechávám ho hlídat malýho 8-) ) se musim konečně změřit, at´má paní švadlenka podle čeho šít ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky jsem po zkousce liceni a i ucesu a celkem top jde Zitra odletam do Irska tak se hned pak pripojim a dodam fotecky pacek
Odpovědět
jé brum ať se necuká vždyť ti to slíbil a když budeš mít práci šatičky, botičky tak ho zpracuj :-D fin to to uteklo viď, ale vše jste stihly tak je to supr už se těším na fotečky jsem hrozně zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fin. neodlétala si před chvíli do Čech :-D to je strašný jak to letí ;-) lenkous: neboj já ho zpracuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak brum: GRATULUACE :-) no vidíš, že práce bude..tak neházej flintu do žita:) a holky, vy už posíláte oznámení jo?? já teda nevim, jsem myslela, že začneme až koncem května..to je pozdě, co?? Jinak teda už jsme to oznámili i rodičům.... "manžílek" to řekla fakt krásně, že nemohli nic na to říct, ale matinka se samozřejmě nezapomněla zeptat, zda musíme.. tak jsme jí oba hned řekli, že nemusíme, ale že chceme.. no nevím, taťka jeho v pohodě i brácha.. prostě chlapi,no ;-) ale z máti takový pocit nemám...nevím, usmívala se, ale zároveň se jí chtělo brečet...Nevím :-( ale můj tatík s jeho ženou super... tak o nich jsem nepochybovala, že by to nezkousli ;-) No tak jsem vám to chtěla jen napsat.. a to ještě jednu věc, včera ve 13:23h. se mi narodila sestra:) 4110g a 52 cm... táta byl u porodu a říkal, že má černý háro:) takže je jasný, že je naše :-) já mám taky tmavý vlasy od narození a nemusela jsem si je nikdy barvit:) tak je hezký, že je další nový život a na apríla 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros: no ono ještě není důvod k radosti, ještě to nemám na papíře (to až tak za měsíc), takže bych to nerada zakřikla, při mý smůle :-| a navíc je to až od září a do té doby dlouhá doba - bych potřebovala někam nastoupit ted´ aspon na ty 3 měsíce jinak velká GRATULACE k sestřičce a koukám že je pěkně macatá (můj malej měl 50 cm a 3800g) Jak se jmenuje? no včera bylio apríla a vypekla nás kolegyně, zcela z vážnou tváří nahodila že se v poledne vdala a my jí to sežrali i s navijákem :-D akorát ty reakce no nevim, je mi z toho nějak divně, většina takový jen - no ty seš ale blbá :-N
Odpovědět
Broskovka: Gratuluju k sestricce, to je hezky, ze se narodila na Aprila :-) S tema pozvankama si nedelej hlavu, normalne se muzou posilat mesic az dva dopredu, ale my bydlime v zahranici, tak nebudeme mit cas ty lidi obehat a taky pritelovo rodina bydli na Slovensku, tak si musi naplanovat cestu dopredu, tak proto sme to posilali tak brzo ;-). Tak nepanikar :-) Tak u nas to bylo tak,ze tatka to vzal super a mamky reakce byla,jestli bysme se nemohli vzit o rok dyl,az budu mit skoncenou skolu..To me hodne zklamalo.Svatbu zacla resit tak od podzimu, kdyz sme zamluvili termin a tesi se na to..Jinak bracha to vzal taky dobre a moje babicky taky.
Odpovědět
Brum: Tak gratuluju k praci, to je skoda, ze to az od zari, a co je to za praci?
Odpovědět
Profilova fotka
rose: tak ještě to nemám černý na bilym - to až tak koncem dubna, v květnu a nerada bych to zakřikla - takže do tý doby radši mlčim, nezlob se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, tak to by bylo super, ale jasný, nebudeme to zakřikávat.. ;-) Holky, asi budu navštěvovat i koníka.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luc: jak to, jseš v očekávání ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi, dneska mi vyšly //, na gyndu jdu za týden.. :-N sem dost v šoku..
Odpovědět
Profilova fotka
luc: jé fakt, no to je bomba :-) chci ti gratulovat ale nevim jestli můžu, když seš z toho tak v šoku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já taky nevím... :-N sem hodně v šoku, ale pořád si říkám, že nemusím být těhu, že to může být nějaká cysta nebo co já vím, uvidíme za týden, ale asi to do tý doby nevydržím.. Jen nevím, co budu dělat se šatama, si budu muset vybrat nějaký jiný, kdybych fakt byla.. :-N
Odpovědět
Lucko, ty ses tehu :-) ?
Odpovědět
Tak gratuluju, i kdyz vim,ze je to u vas asi neplanovane..
Odpovědět
Profilova fotka
luc: no tak uvidíš co Ti řekne doktor, hele ale já když měla naposled dvě čárky tak se narodil Jiříček :-D a když sem šla k doktorovi tak mi řek že sem v skoro v 3 měsíci :-N normálně jsem měla předtim ještě menses jinak šaty by se měli dát upravit a třeba ani nebudeš muset, když nebudeš mít velký bříško, znám ženský na kterých to vůbec nepoznáš že sou těhotný a na mě to taky bylo vidět až ty poslední 3 měsíce, ale to už sem se pak valila :-D :-D
Odpovědět
Brum,: to je mozny mit mences a byt tehotna :-o ? To sem teda nevedela. Jak se pak da teda poznat,ze ses opravdu tehotna?
Odpovědět
Profilova fotka
Doktor to opravdu pozná.. Já se obávám, že za 3 měsíce to na mě bude vidět, navíc ty šaty sou na zip, takže to nepůjde ani trošku povolit a kdybych fakt byla těhu :-N , jakože to jistý ještě není, tak bych tam to mimino nechtěla mačkat společně s tím vším jídlem.. :-D Rose, díky, hodně neplánovaný, ale úplně si to uvědomím asi, až mi to potvrdí doktor.. =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?