Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
len: a koho máte, to je suprová cena ;-)
Odpovědět
Nazdarek vsem, vitam i nove prichozi. Huslicky: super nick, urcite jsi taky hudebnice, ze? ;-) Lucinko, dej vedet hned ve stredu jsem jak na trni :-D Ale myslim, ze po trech testech... to mas jasne ;-)
Odpovědět
brum je to fotograf tady z Děčína p.Riegl když jsem se ho ptala tak mi napsal že focení obřadu a v zahradě 2500 a ateliér podle toho co si budem přát tak kolem 1500 a fotky má pěkný minulý rok nafotil známým a bylo to supr tak jsem zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky tu vítám nové nevěsty! :-D Cascia, no to mi říkájí všichni, že 3 testy by nekecaly, navíc mi je poslední dobou dost blbě.. :-N ale snad to přejde, i když na druhou stranu je to dobrý v tom, že zatím moc nepřiberu.. :-)
Odpovědět
no lucí už tři testy a ještě nevolno no to je tutovka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, asi jo no.. :-N :-D se mi dneska zdálo, že sem to řekla mámě a vzala to nějak v pohodě, kéž by to tak bylo i ve skutečnosti, z toho mám fakt hrůzu.. =-)
Odpovědět
Neboj, mozna bude chvili brucet, ale nakonec bude rada - urcite :-) :-) :-) A ty nevolnosti... Ty jeste vahas?????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: neboj - pro maminku to bude jistě šok, ale v závěru příjemný - no kdo by se netěšil na vnoučka? ;D...ségra z toho taky měla bobky, páč to bylo hned po maturitě - mamka na to reagovala tak, že vykouřila na balkóně asi krabičku cigaret a byla spokojená a těšila se na mimi ;D...Já Vám ze srdce gratuluju ! hlavně na sebe dávej pozor ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Cascia, no asi neváhám, ale pořád mi to nedochází, zatím si pořád nedokážu představit, že mi za chvíli fakt poroste břicho a pak tu budeme mít miminko.. :-N přijde mi to moc neuvěřitelný.. Craw, děkuju, přítel je teď v nemocnici na operaci s kýlou a už mi sem chtěl někoho nastěhovat, abych nebyla sama.. :-D je to zlatíčko.. největší problém s mámou bude kvůli škole, řekne, že teď už jí určitě nedodělám, ale taky všichni doufáme, že jí to maximálně po měsíce přejde a bude se těšit.. největší nervy budou jí to vůbec říct..
Odpovědět
Profilova fotka
luci, ani nebudu psat jak to vzali vsichni u nas...hlavni je, ze kdyz se narodil, vsichni se s tim smirili a ted by pro neho udelali cokoli, je to zlaticko vsech, aj tech co byli proti... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majo a jak dlouho jim trvalo, než to vzali?
Odpovědět
Profilova fotka
luc: neboj, mamka to vezme v pohodě - já z toho měla taky nejdřív obavy - nedodělaná škola, navíc mi bylo 23 a nakonec jaká byla a je nadšená babička, táta se v malym úplně vidí (jeho první vnuk, jinak samý vnučky :-D ) školu jsem si dodělala dálkově při mateřský a stejně si vybrala tu špatnou :-D no nevolnosti se říká, že je jasný ale já osobně třeba žádný neměla ;-) :-D no jsme zvědavý co ti poví pan doktor, tak dej pak vědět jestli je mimi jistý x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci, jak komu...muj tatka se na pul hodiny nalozil do horke vany a vydychal to, babicky byly v pohode hned...nejtezsi to bylo s tchanem a tchyni, ti to vstrebavali snad az do porodu..a pak jsem v porodnici malem drzela nad malym destnik aby nebyl uplne promacenej od slzicek dojeti :-D no a ted kdyz k nim prijedem se hadaji kdo se pujde s kocarkem promenadovat po dedine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda tady je to rozjetý..pár dní tady člověk není a hned je toho tolik:) Luci: pokud ti vyšly 3 testy, tak to asi tak bude, ale doktor je doktor:) tak se neboj, je to přece krásný:) a mamka to taky vezme dobře, uvidíš..asi ze začátku šok, ale pak:)) počkej:)) bude ráda..:) Rose: tak jsem se ti mrkla do alba, jak jsi psala a pěkný to máte.. ty jmenovky jsou pěkný:) Jinak se musím taky pochlubit, už mám šaty:)) a prostě jsem z nich tak hotová, že se mi o nich i zdálo:)) fakt krásný....taky už máme kapelu a oznámení:) jde to hezky:))
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, mama to taky rozdycha, nejhorsi je to rict a pak uz se to nejak zvladne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, tak školu já si vybrala správnou,ale bude to náročný, ale prostě vím, že jí nějak musím dodělat, sem tam už skoro 4 roky, tak bych byla úplně blbá, kdybych se na to vykašlala. Tohle mimi bude úplně první v rodině, my teda nejsme moc velká rodina, ale vlastně i z přítelovi strany ještě mimina nejsou.. tak 23 už není tak málo.. Kdybych nebyla těhu, tak by mi muselo bejt něco vážnýho, protože MS nikde, testy s // a ještě ty nevolnosti.. Si byla šťastnej člověk a kdy bude druhý mimi? x-) byste si měli udělat, když se to nedaří s prací, tak ať nejseš doma zbytečně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cascia: jojo máš pravdu mám vystudovaný housle na konzervě:-)) Holky s tim fotografem jste mě trochu zaskočily počítala jsem s míň penězma, ale zas ten obřad se asi moc neprodraží jako celej den, budeme mít pár hostů co maj kvalitní foťáčy tak mi to přijde zbytečný aby byl fotograf i na hostině:-) Majo ty máš svatbu tejden po nás:-)) kde máš hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Housličky, já na fotografovi nikdy šetřit nechtěla, protože nic moc jinýho pak nezbyde, ale taky si myslím, že nejdůležitější sou fotk y z obřadu a pak po, někde venku a tak, na to my věnujeme tak 1,5 hodiny, ale i tak budeme mít fotografku až do večera, protože i když příbuzenstvo má kvalitní foťáky, nemusí s tím dělat i kvalitní a hezký fotky.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
houslicky, my jsme puvodne taky nechteli dat tolik, ale libi se nam a tak do toho investujem :-) my se berem na Kacine a hostinu pak mame v sokolovne v jedne male vesnicce na vysocine :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak ja mam jako fotografku Zuzku Scharf- vlastne sem ji nasla tady na beremku, byly na ni super reference a taky sem koukala, jaky dela uzasny fotky, moc se na ni tesim ;-) Jinak do svatby zbyvaji uz jen 3 mesice a neco a jeste toho zbyva spousta zaridit..Do cech se dostaneme az nekdy v kvetnu, tak snad to stihnu tak jako Fin a Bouncig ;-). Tedko resim hlavne skolu a veci okolo,mam toho hodne. Lucko: tak to vypada,ze tehu ses, kdyz uz ti to vyslo trikrat ;-). Uvidis, ze mamka nakonec bude mit radost, vzdyt to neznamena, ze skolu nedodelas a navic to bude prvni vnoucek ;-). Ja bych se asi taky bala rict to nasim kvuli skole, ale na druhou stranu by se urcite tesili na vnoucka..
Odpovědět
Ahojky Jsem nejak po dovolene v utlumu nejak se ne a ne srovnat s navratem tu.S milackem je to nejak moc krasne nechci to zakrikonout ale je to fajn. Jinak pracujeme na vsech detailech ohledne svatby.Vcera jsme domluvili i balonkovou dekoraci.
Odpovědět
fin: my taky, jsme uplne nejaci vycucnuti a nic se nam nechce, asi pujdem delat order of service. je toho tolik co musime jeste domyslet, nejak se nam z te svatebni nalady vubec nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máte pravdu s tím foťákem:-) je fakt že ze svatby zbudou jen fotky a prstýnky a do těch jsme taky investovai :-N a budete mít i svatební knuhu hostů??
Odpovědět
Profilova fotka
Housli, asi nějakou vyrobím, ale nebudu za to dávat 500, spíš vylepším nějakej pěknej sešit s tvrdejma deskama.. Jen aby ten foťák měl ještě volno nebo už máte někoho zamluvenýho? Asi si to psala, ale ta skleroza.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se zase rozhodli více investovat do kameramana - přeci jenom to bude "živější" vzpomínka včetně pohybů, hlasů, apod. a fotky už tolik neřešíme - fotografa mít budeme, ale rozhodně za něj neplánujeme dát více než 2000kč...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my se zas obejdeme bez kameramana, hrpzně nerada se totiž na sebe koukám, když mluvím a hýbu se.. :-D
Odpovědět
urcite nejakou peknou knihu hostu nekde schrastim, urcite to k tomu patri. My taky investovali do fotografa , a video budou delat jen svatebcane, nebo jeste nekoho poverime , pac jak Lucka, taky se na sebe nerada koukam a posloucham......
Odpovědět
Profilova fotka
no toho se ještě taky obávám, ale myslím, že nebude čas vnímat natáčení a snad bude vše přirozené...a pak se na sebe koukat budu snad ráda - jako nevěsta si na sobě dám záležet, aby mi to slušelo...tak snad... :-N
Odpovědět
craw: ono je to nejhorsi jak se pak musis poslouchat, protoze se slysis jinak nez te slysijou ostatni. My jsme se museli natacet ve skole nas projev na kameru a pok napsat kritiku a 20x jsem to vypla nez jsem se na to dodivala :-N takze to me zradilo z jakyhokoliv kamerovani, ale podle se budes soustredit uplne na jiny veci nez kameramana tak to bude v pohode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: já si myslim že se bojíš úplně zbytečně, to vaši budou nadšený, když je to první vnouče x-) jinak já si druhý plánuju tak za rok až půjde malej do školy, abych měla čas i na úkoly :-D a zrovna taky čekám na menses a furt nic a asi dvakrát jsem zapoměla piluli, tak abych se třeba ještě nepřipojila do klubu :-D :-D :-D jinak na to musej bejt dva, že jo a ten můj nejdřív furt chtěl druhý a já ještě ne a ted´na něj padla 40 tka a prej je na dítě starej - ale ono ho to přejde ;-) :-D to je jak s tou svatbou, furt dělá že se ho to netýká ale přitom dneska jak mě rád bral míry na ty šaty :-D no já bych ráda splašila ještě dobrýho fotografa, původně jsem chtěla Potůčkovi ale byli zabraný - leda že bych nechala všechno na příští rok, ale to se mi už nějak nechce ;-) :-D a co se týče videa, tak kameru šoupnem asi manželovi svědkyně do ruky at´to natočí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?