Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
taky si říkám.. :-D Leni, jdu chrnět, tak krásnej večer! :-)
Odpovědět
Lucko: No ja sem resila pred par dny to samy, taky sem cekala, bylo zpozdeni a nic, no ale nakonec to prislo ;-) . Taky sem strasila pritele a ten mi vcera rekl,ze tak nejak doufal,ze uz tehu jsem :-) . No ale oba vime,ze by to bylo komplikovanejsi, jeste mam rok a neco skoly (jako ty ;-) ) Taky myslim na jiny veci nez na uceni a pak vsechno nahanim na posledni chvili a mam desnej stres..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: myslela jsem tu,kam se píší hosté atd. ne přímo na ty fotky..:)) jinak gratuluji k výročí..:) 3 roky jsou krásný:) my slavili v 17.prosince 2008 také 3 roky..:) to jsem dostala náramek z bílého zlata..a co jste si dali vy??? lenkous: tak pana Havelku přítel zná...:) i syna..a dokonce ví, v jakém sdružení je:) přítel tam v něm byl taky..fakt je ten svět malý... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, no přítel by možná taky byl rád, kdybych byla, ale přesně jak říkáš, všechno by se hrozně zkomplikovalo.. :-N Bros, my si nic nedali, udělala sem luxusní večeři, ale na dárky si moc nepotrpíme, spíš teď potřebujeme opravit auto a tak.. :-N A mám od přítele slíbenou kytku, nemám ráda řezaný, ale musím si nějakou živou vybrat.. :-D Tak ste jen o 3 měsíce spolu dýl a svatbu máme ve stejnej den.. :-D Jak dlouho spolu bydlíte? tak knihu hostů mít asi budeme, ať nám tam každý něco na památku napíše, ale mám doma takovej pěknej kroužkovej blok s tvrdejma deskama, tak to asi jen vylepším něčím růžovým, jakože ho nějak polepím a bude, ty knihy stojí třeba 500, tak mi to přijde zbytečný za ně tolik utrácet.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale pěkný sou tady http://www.svatebnifotoalbumy.websnad..., doufám, že to stihneš dřív, než mi to smažou.. :-D udělají je podle přání, ale ty ceny.. :-N ale možná si tam objednám album.. Výrobce stránek si s češtinou hlavu moc nelámal.. =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: tak ono záleží na co v aukru narazíš, daj se tam ale najít moc pěkný věci a velmi levně 8-) a na dětátko nespěchej, vše má svůj čas ;-) jinak jak vás tak čtu tak mi příde úplně neskutečný, že my v létě budeme mít 10 let! lenkous: no tak to synovec vážně na nic nečekal, mám synivce stejně starýho a že by měl dítě, no to by dopadlo; moje sestřenka měla dítě v 16-ti tehdy je zplnoletnili aby se mohli vzít a po 3 mesících se rozvedli, dopadlo to tak že kluka v podstatě vychovala teta (dneska už je mu 20-cet) a sestřenka je pořád stejný střevo jako tehdy (diskárničky atd, trochu zamrtzla v pubertě) a já neslyšela nic jinýho než at´nedopadneš jako ona :-D ; takže pokud je synovec rozumější tak to bude dobrý, ono totiž vždycky záleží na lidech jako takovejch, né na věku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros: k těm albumum souhlasim s lucii, nevim proč bych měla dávat 500 za obyčejnou knížku s hezkejma deskama jen proto že je uváděna jako svatební ;-) to si zajdu do papírnictví vyberu si tam sešit s těma tvrdejma deskama za 50 a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, na věku sice nezáleží, ale 17 je 17.. :-N Já sem byla poměrně dost vyspělá, od 18 víceméně bydlím sama, ale že bych měla mimino? To ani náhodou, sem ráda, že sem si něco užila, vyblbla se a vím, že mi to te´d nebude chybět a nebudu mít potřebu něco dohánět.. ;-) Já tam našla pár pěknej kousků, ale spousta šatů tam je ze stránek, co mně se líbí ty šatičky, jen klidně o 100% dražší, ale když si to lidi kupujou, proč ne.. :-) A kdy přesně máte výročí? Byste měli udělat svatbu v ten den, ne, aby se to líp pamatovalo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: my máme výročí přesně v ten den - ploprvý sme se viděli 31.7.1999 večer v hospodě :-D, taky proto bude svatba na ten den jestli bude práce tak letos a jestli nebude tak příští rok ;-) k tomu věku já si to taky neumim představit, já si v 18-ti užívala a uklidnila se až když jsem potkala Jirku (to my bylo 19-náct a jemu skoro 31 ;-)) navíc sem furt slyšela at´nedopadneš jako Jitka (sestřenka-viz.výše) takže je vůbec zázrak že mám dítě :-D jinak sem včera byla u segry a dalo mi hodně práce se neprořeknout se svatbou :-D ale hned sem zaúkolovala synovce, at´mi udělá stolek na kterym se dá psát velikosti metr na metr na tu knihu nahoru na věž a že to potřebuju do konce července na co sem mu neřekla ale on mi ho udělá - učí se na truhláře a aspon bude mít trénink i o prázdninách :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, on to fakt nikdo neví, jo? To já bych nevydržela.. :-D Hlavně aby neodjeli někam na dovču! tak to jo, když ste se poprvý viděli, to se ale musíte vzít letos, 10 let, to se bude všechno dobře pamatovat! :-D Když už budeš mít šatičky, tak přece nebudou ležet rok ve skříni! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v podstatě neví, na jisto to ví jen svědkyně (moje kámoška od 1.třídy) a ta se mě ptala jestli bude letos, na což jsem jí řekla že záleží zda bude práce a na dovču jedou až v srpnu a pak to ví moje neteř co je ve Skotsku. Mámě jsem něco říkala předevčírem, ale nějak mě nevnímala a stejně mi nevěří :-D :-D jinak s dovolenejma strach nemám všichni sedí většinou doma a když tak je to jejich problém :-D :-D no s těma šatama - přišli mi ted´instrukce jak se mám změřit, takže to bude ještě sranda, nejhorší je že i s botama a já zatim žádný vybraný ani koupený nemám, tak to fakt netušim jak to udělám :-N jinak mi s tim počítáme na letos ale jak nebude ta práce tak ženich do toho se mnou nepude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak to máš co dělat, aby nějaká byla! ;-) Radši řekni víc cm, zkrátit to můžeš vždycky! většinou se to stejně ještě musí upravovat.. Já zrovna koukala na aukro na boty, ale žádný pěkný tam nemají..Asi si je koupim začátkem léta v tržnici.. :-D Aby na tu svatbu pak vůbec přišli, aby si všichni nemysleli, že si z nich děláte srandu! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie: neboj všechno bude, my nebudem :-D navíc ono na přípravy je času pořád dost; jinak já chci co nejmín lidí, takže když někdo nepřijde, tim líp :-D :-D :-D no asi si tu najdu nějaký podobně vysokýý botky a změřim se v tom stejně si chci koupit něco s měnšim potpatkem a pokud možno nějaký spíš sandálky, abych to pak mohla nosit i normálně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky otevřený, bych se stejně v lodičkách upekla.. :-D Já si taky říkám, že je času dost, ale aspoň to oznamko bych už chtěla mít..ale sem nějaká zpomalená.. :-N Tak to je fajn,když to bereš takhle, že čím míň lidí, tím líp, já sem taky zvědavá, kolik jich nakonec dorazí k nám.. Tak já se jdu učit.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
luc: a nechce se ti vid´, to znám ;-) já jdu ted´po dlouhý době s malym k našim a asi ho tam nechám a kvečeru si pro něj přídu, mám doma dost práce, potřebuju pořádně uklidit a dát si do pořádku spoustu věcí na který jsem byla líná šáhnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Strašně se mi nechce.. Radši bych taky uklízela, odpo musím aspoň vyluxovat, když nám přijde návštěva, ještě ke všemu nám dneska neteče voda.. ]-( tak zatím.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: no voda, to nám minulej tejden na tom druhym baráku co pronajímáme praskla, takže je to celý prolitý a mužskej celej tenhle tejden místo aby si užíval dovolenou nedělal nic jinýho než makal tam, fakt nádhera - nám vůbec všechno poslední dobou tak jde :-S no jo když se to s...., tak se to s.... :-p no nic, zatim ahoj a jdu radši něco dělat ;-)
Odpovědět
Ahojkz jen v rychlosti musim poreferovat. Saty mam ale stejne si jdu zkusit do stejneho salonu jeste jedny a poradne si to uspopradat v hlave. Zkouska ucesu probehla znamenite jen si nejsem jista,ze z jedne strany,jestli je to 100procentni ale na to je cas a k vlaskum jeste(byla jsem na veletrhu) koupila krasne vecicky do vlasu jeje.Hm co jeste oblek mame i kosile a kravaty(2 :-) ) Dort,kolace na jednicku!Prstynkÿ taky budou.Jeden urad vyrizeny jen dnes jeste na matriku a hostina je taky tak nejak vyrizena hihi no je toho jeste trochu tak uvidime mam jeste dva dny ;-) Fotodokumentace je pro vas taky vporadku ale jeste ne v albicku az po navratu do Irska :-)pacek
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) holky, su uplne strasne nervozni...moje saticky dorazily pred hodinou do Ostravy!!!takze jeste dnes (prinejhorsim zitra) je mam doma!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
majatob neboj vse bude fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin, snad jo a prinejhorsim budu mit peknou hadru na vytirani, ze... :-D :-D :-D
Odpovědět
maja to si pis hihi ale po mem zkouseni satu jsem dospela k nazoru,ze vsechny jsou krasne jen nektere jsou krasneji tak se neboj hruza to nebude
Odpovědět
Profilova fotka
fin, jenze vyzkouseny v salonu byly ty nejkrasnejsi a jestli mi je v cine usili o hodne jinak asi budu zklamana :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: no tak ono z toho dělat vědu taky není potřeba:) je hezký, když si člověk vzpomene a udělá si hezký večer :-)no a proto, že jsem se dali dohromady 17. tak bude 17. i svatba:) jak dlouho vy??? bydlíme spolu rok:) já se přistěhovala hned po matuře, ale bydleli jsme spolu půl roku a musela jsem zpět do Prahy kvůli práci, takže půl roku jsem bydlela v Praze a dojížděla středy a víkendy.. ale 1.7. tomu bude přesně rok společného bydlení se vším všudy:))) a vy??? no ty svatební knihy - jak říkáte, dávat 500 za to, že budu mít krásnej obal je fakt docela darda.. těch 500 se dá využít jinak..ale jsou moc pěkný, to zase jo..:)) a to si radši pak koupím pěkný svatební album:)) Holky držte mi palce dneska... jdeme to říct tchýni s tchýnem... ;-) měli jsme včera, ale oni byli pryč, tak až dneska... se docela bojim, no...
Odpovědět
Profilova fotka
fin. no vidíš jak Ti to hezky jde a mně si akorát potěšila - je vidět, že na přípravu stačí tejden :-D majatob: no vidíš, a ny vytírání určite nebudou :-D :-D :-D bros: přesně tak vědu dělat netřeba, já akorát vždycky dostanu kytku a jdem někam na večeři ;-) a pro jistotu se vemem na výročí, abysme nezapomněli :-D :-D a jak já říkám tomu svýmu má bejt rád, aspon si bude pamatovat jen jedno datum a nebudu po něm chtít kytku jak na výročí seznámení tak svatby :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak mame za sebou vikend a zase v praci ;-) Vcera sem obvolala babicky a nase, pry byli na kafi v sobotu u nasich a vsichni resili jenom svatbu, strasne se na to tesi a prozivajii to :-). babicka mi domluvila nejakou cukrarnu, kterou ma vyzkousenou, a zaridi nam tam vysluzky, zatim je to jen predbezny.To sem rada, zrovna ty vysluzky bych asi z daleka nezaridila...Moc se tesim,az pojedeme do cech a zaridime s mamkou kytky a dekoraci a doladime podrobnosti ;-) . Zatim koukam na kyticky na netu,abych mela nejakou predstavu, docela se mi libi cerveno bila kombinace.
Odpovědět
Fin: To je fajn,ze ses tu ukazala. To je super,zes uz vetsinu stihla zaridit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. bros: a neboj s tchánovcema to bude v pooho rose: jé jak já se těšim až tu tvoji první větu budu moct napsat :-S jinak červeno bílou kombinaci schvaluji, jelikož mám úplně stejnou představu :-D :-D :-D chci kaly nebo lilie a do toho růže (a co bude červený a co bílý se ještě uvidí) ;-)
Odpovědět
Brum: Myslis tu vetu,ze sem v praci?Musi to byt uz pekne unavny,co?Drzim moc palecky, aby se neco konecne objevilo, i kdyz vim,ze to neni zadna sranda neco najit, i tady v UK sou nektery lidi bez prace treba i pul roku.. Ja bych chtela asi cerveny ruze a co bude bilyho jeste nevim. To bysme mohli udelat i dekoraci na stul cerveno-bilou, aby to ladilo s kytkama.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: jo myslim přesně tu, zrovna sem se vrátila z pracáku a těch lidí co tam čeká bez práce Ti na náladě moc nepřidá :-S jinak já kytku nějakou vymyslim a asi to nechám udělat u mý kolegyně ze souboru - jak sem psala že máme amatérskou countryskupinu, tak jedna tam má květinářství, druhá zlatnictví spíše s uměleckými šperky a náš pan vedoucí uměleckou agenturu, takže vymyslet se dá cokoli otázka bude kolik za to :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?