Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
ja bych musela na solarko tajne :-| naposled kdyz jsem byla tak sme se kvuli tomu malem pohadali, pac se o me nejak moc boji, meli jsme tady hrozne moc kampani proti opalovani a hlavne kvuli solarkovani, ze se podstupuje vetsi riziko na vznik rakoviny kuze, a to i nepravidelnych uzivani atd...no bylo to snad vsude, doktori, ti co si tim prosli.... no takze ja pro klid v domactnosti jsem odkazana na prizen pocasi 8-( prinejhorsim se vdam bila...
Odpovědět
No tak muj pritel taky nesnasi solarka a taky sem za to driv dostala poradne vynadano, chodila sem fakt moc a byla sem az presmazena, takze zdravy to rozhodne nebylo..Ale popravde vubec se mi tu nechce chodit, v Plzni, kde sem driv chodivala, je tech dobrejch solarek spousta a hlavne modernich a tady to stoji za starou belu, nektery ty solarka sou teda pekne stary..No a co jinyho muzu udelat, na slunicko se dostanu tak maximalne o vikendu, ale ne pokazdy je hezky pocasi..
Odpovědět
Tak tady Anglicani moc solarkovani neresi, sou bledsi, zda se mi, ze v Cechach chodi holky mnohem vic presmazeny (nektery az nezdrave),sama sem kdysi taky chodila jako blazen a byla sem teda dost tmava, ale nejak sem prebila svuj prirozenej pigment a bylo to az moc.Je fakt,ze co sem tady v Uk, tak sem to prestala resit a hlavne pritelovi se libim prirozena ;-). No jo ale na svatbu nechci byt uplna bledule v bilych satech.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem se sem po týdnu zase dostala a než jsem se tím vším pročetla... :-D My jsme taky zas o kousíček pokročili v přípravách. Vybrali jsme přítelovi oblek a příští víkend ho vyzvednem upravený. Tak pak ještě košili a kravatu a bude odbavenej ;-) Jinak nás čeká asi zajímavý víkend, jedeme s přítelovým rodičovstvem k mým rodičům prý "domlouvat svatbu". No nevím co chtějí domlouvat, když už máme všechno zažízené...ale chtějí to tak to mají mít. Taky u vás u někoho proběhlo takovýhle domlouvání? Nebo to řeší jen naši rodiče?
Odpovědět
Profilova fotka
to dzingy: u nás takovéto rodičovské dolmouvání proběhne zanedlouho;-) je to taková tradice, ale u nás je to praktický - rodiče se pořádně seznámí, budou domlouvat finance, hostinu a pečení dortů, koláčků a cukroví... My jsme takoví mladí zelenáči (já 21,přítel 24) a nežijeme spolu, tak je to takový tradičnější...ale myslím, že je to fajn ;-)
Odpovědět
:-D u nas by si nerozumeli :-D poprve se potkaji asi tyden pred svatbou. Ale mi musime vsechno resit dvakrat a o nicem jinym se s nima nebavime, ale aspon pomahaji, takze ja vzdy jen porozdavam ukoly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rose: můj přítel by si mě "solárkovou" snad ani nevzal :-D - líbím se mu přirozená i s těmi pupínky, který na tom xichtu mám :-S ...a protože jsem právě dost bledá, tak mi přijde lepší, že jsem si vybrala champagne šaty - že to není takový kontrast jako u bílých šatů a slyšela jsem to z více stran...a ty už máš šaty vybraný?
Odpovědět
Profilova fotka
kontrast - to jsem řekla pěkně blbě :-D právě že pleť splyne s barvou šatů, zatímco u šampaň je trochu ten kontrast a působí to lépe (prý a mě se to taky zdálo při zkoušce šatů a proto šampaň na celé čáře vyhrála)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak solarko je fajn, ale nic se nemá přehánět. Jinak já osobně jsem tam nikdy nebyla a asi tam ani nepolezu :-D radši si počkám na sluníčko. dzingy - no to musí bejt zajímavý, ale u nás nic takovýho nehrozí, všichni se už dávno znaji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s.- jinak sme ted´s mužskym debatovali nad aukrem a došli sme k závěru že šaty se pučovat nebudou, ale nějaký si na aukru splašim, daj se tam vybrat fakt krásný šatičky a pak je bud´použiju na ples nebo je upravim na normální nošení nebo prodám 8-), jinak sme se konečně taky shodli nad prstýnkama takže jedny z těch tří posledních v mym albu to budou, no jediný co pořád hapruje je práce :-|
Odpovědět
brumdinka: s tou prací tě chápu... třeba mamka po mateřský s nejmladší ségrou měla problém sehnat práci, přítel je teď taky bez práce, ale už se něco pomalu rýsuje... Mně třeba ztráta jeho zaměstnání přiměla hledat levnější šaty, než jsem měla předvybrané, a nakonec jsem mezi těmi levnějšími objevila ty nejhezčí :-) ... na aukru se dají najít fakt pěkné kousky.
Odpovědět
Krasne rano 8-) Holky co se tyce opalovani u nas(v Irsku)je taky velika kampan,ktera v cechach zatim neni proti solarku!Ja chodim na solarko tehdy,kdyz mam pred dovolenou a taky pred svatbou :-) Rozhodne muzu doporucit(po zkousce mnohych!)Garnier-summerbody....je to vytecny krem,co vypada prirozene!!!!!Ted to kombinuji solarko i krem a je to fajn ale v zime uzivam jen krem a vypada to vazne dobre jen premoci tu lenost mazat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jancee - dík, nerada si stěžuju, jinak sem na tom stejěn jak tvoje mamka prostě po mateřský :-| tak jen doufám, že už se to brzo zlomí, protože jinak by se musela odložit i svatba a to bych nerada, takhle sem čekala 10 let :-D :-D no uvidíme, stejně to chci co nejkomornější ;-) fin - tak nejlepší na opálení je moře, takže by to chtělo před svatbou dovolenou ;-) jinak s krémem zkušenost nemám ale asi to funguje :-)
Odpovědět
Finfrle: Tak ja sem zkousela nejakej krem od Loreal a ten vypadal celkem dobre, jenom sem byla moc lina ho mazat pravidelne..ZAtim to nechavam byt a mozna zajdu na solarko parkrat pred svatbou, abych mela aspon zakladni barvicku, tedko sem bleda. Bouncig: No nasi rodice se taky potkaji az par dnu pred svatbou ;-), bydli od sebe dost daleko. Tedko jedeme my za pritelovo rodicema na Velikonoce, tak tam budeme asi taky resit svatbu, jinak to vsechno s nima resime pres telefon.
Odpovědět
Crawler: Jo uz mam saty, jsou nadherny a uplne bily ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já se taky chystám na solárko, protože se fakt dobře opaluju a mám ještě z loňska trochu vydět ramínka od vršku plavek, tak to musim solárkem zamaskovat, protože to vypadá fakt blbě. Jinak do solárka nelezu, protože mi opálení z léta více méně vydrží skoro celý rok. Samozřejmě, že bledne, ale je vidět pořád. A vzhledem k tomu, že mám svatbu na začátku června, tak bych to asi zamaskovat přirozeně nestihla.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, tak to ti závidím, já vyblednu tak po týdnu.. 8-( opaluju se taky dobře, ale hned sem prostě za bílá, takže solárko to jistí.. Jinak já si v šampaň, zvlášť v tmavší šampaň přidala hůř než v bílých, že sem v nich splynula, pro mě ten kontrast naopak vůbec nebyl.. :-N
Odpovědět
Luci No to je jeden z duvodu proc jsem zacala se solarkem a kremem uz ted,protoze pri vyberu satu bych si pripadala spatne! Pritel me zadal(ci si pral) jen o jednu vec co se tyce svatebnich satu a to at jsou bile x-) tak uvidim hihi Uz se mi to krati jen dva dny jj a je to tu zacina svatebni tyden v CR :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hezkou neděli červencovky:), já jsem celý život snila o tom, že jedtli se budu vdávat, tak jedině v bílých šatech - jinou barvu jsem si ani v duchu nepředstavovala...Když jsem přišla do salónu, tak jsemvyzkoušela asi 20 bílých a mnohý mi opravdu seděly a byly pěkný, pak přinesla dvoje šampaň a já ji řekla, že je zkoušet ani nechci, že chci bílý, ale ona jen ať je zkusím, tak jsem je na sebe navlíkla a z obou šatů byly rázem favoriti ;DDD Pak jsem navěděla, které z těch dvou šampaň si vybrat - nakonec vyhrály zdobenější, které mám v albu...V životě bych si to nemyslela, ale opravdu mi ta barva seděla lépe - asi záleží nejen na pokožce, ale i barvě vlasů, očí a tak...Každopádně měly i perfektní střih, takže tak...prostě neřídila bych se tím, že MUSÍ být bílé, ale opravdu vyzkoušet všechny, protože vás některé mohou velice mile překvapit, i když na ramínku tak pěkně ani nevypadají...;)
Odpovědět
fin: tak ať si ten týden užiješ a zařídíš všechno co máte v plánu snad tady bude i pěkné počasí včera tady bylo krásně a dneska už je zase pod mrakem tak nám sem přivez trochu sluníčka :-D craw: ty šatičky jsou moc pěkné a sluší ti já jsem teda zvolila bílé a šampaň jsem taky odmítala vyzkoušet ale tobě to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ještě včera to tu vypadalo na jaro a zas je hnusně. No ale ono je to jedno, protože my s malym smrdíme už přes týden doma :-S Od pondělka marodí malej a já to včera chytla od něj, takže sme na hromadě oba. Ach jo.
Odpovědět
Ahoj holky, po delší době nakukuju. Fin: já to mám podobně - ještě týden a dva dny a letím domů. A svatební týden začíná :-D Musím zařídit takových věcí!! Tak snad to klapne. Tobě držím palce, ať to všechno taky zařídíš. A jinak co se týče barvy šatů - myslím, že když chlap řekne, že by chtěl, aby byly bílé, tak tím myslím hlavně to, aby nebyly třeba červené nebo modré. Nepředpokládám, že bude řešit, zda jsou bílé, šampaň nebo vanilkové... Znáte ten jejich cit pro barvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifka - přesně tak, taky si myslim že nebudou řešit zda je bílá nebo šampan a u šampan by mi ten můj akorát tak řek, že je ta bílá nějaká zapraná a zašlá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifka: To jo, pokud není ženich Inuit, který rozlišuje stovku odstínů bílé barvy, tak ani nepozná zda jsi v bílé nebo šampaň ;DDD A koneckonců třeba svatební šaty šampaň vypadají na denním světle na fotkách jako bílé... Lenkous: pročpak nemáš své svatební šatky v albu? Nechceš se pochlubit? Jsem zvědavá jako opice :))...a ženich má koupené nebo zamluvené z půjčovny?
Odpovědět
Ifka No ja ti povim,ze se toho taky obavam zaridit vse za jediny tyden ale moc se na to tesim!!!!! Bude to uzasne!!!! :-D Mam ted pred sebou dva perne dny vse zabalit,zaridit hlidani pro cicu a hlavne napsat vse co potrebujeme a veskere kontakty.... Jinak se uz pomalu citim dovolenkove :-)Rozhodne privezu moc fotecek a dam do alba! ;-)
Odpovědět
craw já je sem dávat nebudu dám sem až pak svatební fotky ženich sem občas nakukuje, já jsem se nevyfotila možná až půjdu na druhou zkoušku tak pak uvidím a na netu jsem je nikde nenašla jinak ženich je má ze salónu co já tak tam máme slevu protože kdyby jsme je kupovali tak by je neužil, doma obleky má ale šedý a tmavý a já jsem chtěla aby měl světlý
Odpovědět
fin už se těším na fotečky a až tady budeš vyprávět dojmy no každopádně si to tu moc užij :-N
Odpovědět
je fin ja mam jeste sest dni pred svatebnim tydenim planovani, taky uz mam rozepsanej program na kazdej den, aby sme to vsechno stihly, taky konene prevezem nejaky kramy co jme tady nakoupili a pak az zacli premyslet jak je dotahnem do cr, no hlavne ty svicny :-N uz se taky tesim na baleni. tesime se na fotky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky - musím vás poprosit o podporu - držte mi pěstičky, protože skupina, kterou bych si s přítelem přála na svatbě - aby mi hráli, jede v červenci do Itálie - dirigentka ještě neví přesné datum, tak držte pěsti ať jsou 11:7: v ČR...tolik by mě to mrzelo... :-S ;-( :-(
Odpovědět
držím pěstičky craw určitě pojedou až 13.7. =-) byla by to velká smůla :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?