Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj holky ta já jsem přišla z práce a koukám jak se to tu rozrůstá, swatka vítej já mám taky svatbu 25.7. už je nás tu dost v kolik hodin to máte vy my ve 12h ;-)
Odpovědět
lenkous-ahoj my ji máme ve 13.00 ;-)
Odpovědět
tak to já už budu mít po, ted jsme si zrovna s přítelem říkali že za 5 měsíců bude panika :-D
Odpovědět
holky dneska když jsem v práci házela pár autogramů tak mě napdl dotaz už jste některá trénovala podpis nového příjmení ? :-D :-D :-D
Odpovědět
leni: jednou a to jen pro to , ze me donutil aby se mi mohl smat :-D :-D :-D kamaradka rikala , ze byla tak zblbla na obradu, ze se podepsala hulkovym :-D :-D :-D
Odpovědět
to je fakt za 5 měsíců a ja nemám zatím skoro nic zařízené :-D
Odpovědět
hůlkovýmpodpis to je taky dobrý, já to ještě nezkoušela, ale asi začnu trénovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj tak presne za ctyri tydny jedu na zarizovani do Cech!!!!Mohli byste trochu domluvit pocasi at nejedu do takoveho chaosu!Prosiiiiiiim :-)Co se tyce podpisu to necham jako posledni vec ;-)
Odpovědět
ahoj holky, vy ste se fakt rozjely :-) tak za 5 měsíců už budu vdaná to to utíká x-)
Odpovědět
terezka radeji to nepiste hihi toto utika jeje
Odpovědět
Dobré ráno to jo utíká to pěkně, fin kdyby to šlo zařídit tak to klidně uděláme už se taky těším až bude pěkně ale snad ti to vyjde a bude trochu líp než je teď ;-)
Odpovědět
Terko ty se vdáváš v pátek tak to my budem v tom největším chaosu, ale určitě si vzpomenu :-D :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky kde jsteeeeeeee :-( tady zase bude živo odpoledne až budu v práci :-S
Odpovědět
Bouncig czech: Diky za tipy na prstynky, uz sem se koukala na www na h samuel a myslim,ze si vybereme :-), ceny jsou primereny. Holky ja si boty budu kupovat az nekdy na jare, my sme zadny boty s mamkou v zime nenasli, nic nemeli..A taky za ne nechci davat moc.
Odpovědět
Lenkous: Podpis noveho prijmeni sem jeste netrenovala :-), to me jeste nenapadlo.. Jinak premyslim o tom, jestli si mam taky koupit nejaky jiny saty na vecer?Sice budu chtit zustat ve svatebnim jak nejdyl, ale pak bych se mozna prevlikla do nejakych pohodlnejsich satu?Co vy, jak to resite?
Odpovědět
Swatka: Vitej mezi nama :-) .nepanikar, ja kdybych byla v CR, tak bych taky nic nemela, ale protoze bydlim ve skotsku, tak musim zarizovat dopredu ;-). Jako Finfrle a Bouncig_czech :-) Ale holky treba uz resi dekoraci, ja momentalne cekam na pozvani na svatbu a na pozvanky na hostinu, ktery sem si ted objednala. Nevim moc dobre,jak mam resit dekoraci na dalku?Vcera se mi nase kamoska ptala, jaky budu mit kvetiny a dekoraci???Holky ja vubec nevim ;-).To by melo byt sladeny?
Odpovědět
rose převlečení zatim neřeším to až vylezou letní věci tak si pak něco pořídím ve svatebních nevím jak dlouho vydržím , dekoraci mám vyřešenou a všechno už mám doma já si vybrala oranžovou barvu tak to mám všechno do oranžova ostatně to mám v albu a kytky chci oranžový kaly a boty jsem ted taky nesehnala
Odpovědět
Lenkous: Koukala sem ti do alba, mas to hezky ;-). Ty prstynky jsou nadherny, kdes je nasla?Mate uz nejakej vybranej? Tak mne zarizuje jedna pani v hotelu, kde to bude, takze si nejsem jista,jestli oni zarizujou dekoraci nebo jestli to mame dodat my, mozna bych ji mela zavolat a zeptat se, treba by mi s tim pomohla.
Odpovědět
no tak to by jsi asi mohla zavolat a domluvit se s ní jestli máš nějakou vymyšlenou barvu aby vám to sladila ;-)
Odpovědět
no my jsme našli pěkný prstýnky i tady u nás v Děčíně ted půjdem příští týden ještě do jedno zlatnictví kam maj dorazit nový vzory a pak si vyberem. jinak ty z alba jsou p.Kouřil z Brna a pak se mi líbily i p.Rýdla z Prahy
Odpovědět
ahoj holky, tak tohle je normalni zavislost :-D :-D :-D rose: ja jsem se rozhodla , ze se neprevlecu, pekne ty svoje saty potaham az do rana :-D sice mame pak jeste blessing v anglii, tak sice budu mit jeste jednu prilezitost, ale zas si rikam, ze takovy obrovsky tezky saty uz na sobe nikdy mit nebudu. A taky nic moc sladenyho nemame, hostina bude az na kytky cela bila, ale to jen kvuli tomu ostatnimu chaosu co muj drahy vytvoril :-N tim to tak asi konci :-D
Odpovědět
Bouncig: Jo to je zavislost :-), normalne sem nakukuji i z prace.Nemam tady dneska sefa, takze pohodicka :-) Tak to ja si saty na prevleceni asi najdu, ale jeste nevim kde, ale na to je jeste casu dost..No tak mozna udelame hostinu taky bilou, ja ji ani nechci moc barevnou, chtela bych, aby to vypadalo slavnostne. To muze byt bila maximalne s trochou cerveny,nevim. Jo a nad barvou kytek sem jeste nepremyslela :-)
Odpovědět
rose: taky myslim ;-) jeste k tomu svicky, kyticky budeme mit bilo ruzovy. Urcite ruze, ovsem asi jinej druh nez budou kytice, ale zas to nemusi byt vsechno krecovite sladeny. Premyslis nad cervenou?
Odpovědět
mě se taky líbí bílo s něčím jemným růžovým, fialkovým, smetanovým ale je to takový sladký pro mladý páry a to my nejsme a přítelova svatba to ani není první tak jsem zvolila oranžovou ;-)
Odpovědět
Premyslim nad cervenyma kytkama, ale nejsem si jista. Mozna cerveno-bily, ale zase aby to nebyl moc velikej kontrast. Ale ta dekorace by mohla byt bila a treba nejaky detaily jako ubrousky by mohly byt cerveny. Ja budu muset zavolat tej pani,co nam dela hostinu, protoze oni to i zdobi, tak bych se s ni mozna mohla domluvit.. A kolik lidi budete mit na svatbe?My asi kolem 50 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie777: jojo ty co mám v albu, vybrali jsme je už před vánoci- stáli 15500 půjčení na týden a měli sme právě 20%slevu..teď si ale říkám jestli sem jich neměla vyzkoušet víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy snad vůbec nemakáte.. :-D :-D :-D tak my to budeme mít hezky všechno do růžova, asi sem trošku úchyl, už sme skoro celou rodinu (mužskou část) obdarovali na Vánoce růžovejma kravatama, tak snad si je vezmou, aby hezky ladili.. :-D A kytičku budu mít já růže a maminkám asi nechám namíchat růže a gerbery a možná chryzantémy.. ;-)
Odpovědět
luci: to mam presne v planu, ted jsem si vyhlidla jednu ruzovou pro tchana :-D muj tata zasadne odmitnul , ze chce biliho motylka, budiz. a jinak brachum a vsem prizenenejm asi taky nechame usit ruzovy :-D :-D :-D neprotestoval nikdo? leni: hodne mych kamaradek by neladilo svatbu do cukrove vaty ;-) z ruznych duvodu. No aspon nebudeme mit vsechny stejny fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, oni moc neměli na výběr, prostě je dostali a hotovo a kdy jindy by si jí měli vzít, ne? :-D A aspoň sme měli i vyřešenej dárek..
Odpovědět
luci: ze me to taky nenapadlo :-D nastesti mame jeste hodne narozek pred svatbou, tak to dozenu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?