Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, pochopila paní majitelka, že se bude jednat o svatbu? :-D Holky, neplaště, hlavní je mít zamluvenej obřad a hostinu, případně toho foťáka, ostatní se dá zvládnout během chvilky, já začnu koncem února a nejpozději začátkem května musím mít všechno pořešený! ;-)
Odpovědět
tak já začínám shánět boty a porozhlížet se po kapele a kytkách...už se taky tak těšíte? :-)
Odpovědět
Luci: Jasně že ví, že jde o svatbu, ale je to malá hospůdka a není nijak extra frekventovaná, ´tak jí to asi stačí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, dokonce v Praze, jo? Tak ale asi nekecá, viď? :-D Mě teď nějak svatební šílenství přešlo, což je teda dobře, protože mě čeká asi milion zkoušek, tak musím myslet na jiný věci.. =-) Ale s čím mě teda nahlodali, měli sme v plánu mít jen DJ, kamaráda, takže za nějakou symbolickou cenu, ale prý že kapela je lepší, že DJ na celou dobu ne, ale zas by to hodně vlezlo do rozpočtu, tak nevím.. :-S
Odpovědět
já asi ani kapelu nebudu objednávat, jen kamarád bude ělat DJ. Svatba je sice krásná, ale nechci na ní zkrachovat. No mě teď taky čeká spousta zkoušek a první hned v pondělí. Ale začala sem mít sama se sebou trochu problém, protože jak se budu vdávat a tak, tak se i už najednou vůbec nechce studovat (teda né že by se mi někdy nějak extra chtělo) a radši bych založila rodinu a tak. Nějak mi ta škola už vůbec nepřijde důležitá a ztratila jsem do ní veškerou motivaci, která ani dřív nebyla valná. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
A jakou děláš školu? No, já ti naprosto rozumím, já to učení nenáviděla vždycky, ale naštěstí mateřský pudy sem měla loni, teď mě to přešlo, takže vím, že školu dodělat musím, ale taky sem neustále řešila svatbu, tak sem teď ráda, že mě ta mánie trošku opustila, ale to tě zas přejde, předpokládám, že ti školy chybí už jen kousek, tak to musíš nějak zvládnout, byla by škoda se na to vykašlat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...já se budu vdávat 11.7.2009 a nemyslím si,že nás bude málo.... :-) v červenci nás je nejvíce..přeci.. :-)
Odpovědět
Luci: Dělám zemědělku v suchdole a zas tak malej kousek mi nechybí. Teď mě čekaj v květnu bakalářský státnice a pak teoreticky ještě dva roky na ing :-p . Ale dokud mi to takhle půjde a budu procházet školou, aniž bych se musela nějak moc snažit, tak na ní asi zůstanu :-|
Odpovědět
A co vlastně studuješ ty Luci? a jak jsi s tím daleko? Mateřský pudy jsou potvora, kolem mě teď jsou všude malý děti.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já měla loni, kamarádka otěhotněla, pak to krásný miminko, pořád sme nakupovaly nějaký serepetičky, tak sem taky šílela, jak bych chtěla miminko, ale teď si chci ještě trochu užívat relativně volnýho života! :-) Ale už seš za půlkou, tak to nějak zvládneš! Já sem na právech v Plzni, doteď to byla sranda, ale už to začíná být hodně hustý, asi se budu muset začít učit, ale dodělat tu školu nějak musím, do tesca za kasu fakt nechci.. :-| Sem ve čtvrťáku, takže kousek dál než ty, ale otázka je, jestli to vše stihnu v termínu.. Ahoj Tynka, v červnu je víc svateb, ale to budeme mít trošku klidnější.. ;-)
Odpovědět
Hurá hurá, taj jsem pravděpodobně vyzískala fotografa. Je to kamarád mý kamarádky a fotí prostě úúúúžasně :-D , tak teď jen doufám, že to doopravdy klapne :-) . A taky nakonec bude i svatební cesta a to di Irska ;-)
Odpovědět
holky školu určo dodělejte, to se hodí vždycky a hodně těžko se k tomu vrací...já školu nenáviděla,už bych se tam nikdy nevrátila (pf praha) ale naštěstí jí mam za sebou už 2roky a teď mam docela spokojenou práci a těšim se na svatbu a už šílim po dětech (plánuju brzo po svatbě) ;-) takže fakt to nevzdávejte hodně byste si to vyčítaly....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jééé vy jste holky ukecaný :-D Jako pozor, škola by se doděla asi měla, ale když ono to jde tááák pomalu a občas těžce:-( já dodělávám VŠ při robotě a ve st mě čeká poslední zkouška, blééé a nic neumím :-( Jinak já stále nepokračuji v přípravách, neb není čas...snad po té zkoušce přibude něco nového:-) a bude veletrh, juchůů chystáte se? ;-)
Odpovědět
Jé kde, kdy veletrh? zuzi: To závidim, že poslední zkouška. Mě zkouškový začíná teprve příští týden :-p . Fakt se taškola nějak táhne a to to zatim vše stíhám v termínu. Taky se u ní snažim pracovat, ale jde to jen omezeně. Ty to děláš dálkově?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, dálkově..a už to právě neba..takový ten běh na dlouhou trať, cíl se blíží,já mám těžký nohy a hlavně bych dělala cokoliv,jen ne seděla u učení - kde třeba sedím teď, že? :-D Jinak veletrh je 13-15.2 v Praze v hotelu Diplomat..jsem to našla na netu, tak se rozhodně chystáme ;-) pak další je v půlce ledna v Pardubicích, ale tam nevím, jestli se mi chce..
Odpovědět
Jé no tak ta praha je ideál, u diplomatu jsem za 25 min tramvajkou. Mi před chvílí volala matrikářka, že prý se nějak špatně dohodli s bertramkou a že toho 12.6. kdy měla být svatba, tam bude nějakej koncert, takže nám to šoupli ještě o týden dřív. Takže svatba bude už 5.6., což je o měsíc dřív, než byl původní termín. Snad se to všechno nějak stihne :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženy, tak na veletrh se taky každopádně chystáme, pořídíme tam prstýnky a možná i nějaký drobnosti, pak jedu na hory, snad, a pak musím sehnta šaty a v do konce dubna to chci mít vše hotový, takže Zuzi, klídek, zvládeš to levou zadní! :-D
Odpovědět
No trochu nečekaně se vyskytli v přítelově rodině, že se jim tohle nové datum nehodí, tak to budu muset ve čtvrtek nějak pořešit, protože zítra to nestihnu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak s tim veletrhem jste mě velmi potěšili. S přítelem jsme ted´vydražili na netu za supr cenu valentinskej pobyt v hotelu v Praze na Královský cestě, takže v termínu 13-15.2.budou Ašáci v Praze 8-) Malýho necháme u babi doma a pokusim se tam mužskýho dotáhnout, třeba to na něj udělá dojem a budem moc konečně začít i něco zařizovat a nebo mi ještě uteče :-D :-D zrzulinka: mohla bys sem hodit ten odkaz na netu na ten veletrh (nebo radši do IP, aby to nesmázli ;-)) dík
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, http://www.diplomathotel.cz/cz/svateb... Tak tohle by tu snad mohli nechat, ne? Ale když dáš do googlu svatební veletrh diplomat, tak je to hned na prvním místě! :-D Já bych ho tam radši moc nenutila, pokud se mmu nebude chtít, protože prý to bývá děsně narvaný, a nevím, jak tvůj chlap, ale ten můj nesnáší davy lidí, stejně tak i já, ale já to zvládnu! Takže já se tam asi nejdřív jeden den vypravím se svědkyní nebo nějakou kamarádkou a až pak tam půjdu i s přítelem za konkrétníma věcma, jako třeba prstýnky bysme měli vybrat společně.. :-) Jinak teda musím říct, že ste šikovní dražitelé, kde se ti to povedlo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem další adeptka na 18. 7. 2009. Jsem z Opavska.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,crash máme stejný datum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
maginka87: máš krásně velkolepé šaty. Na obrázcích ty bohaté sukně baštím, ale na sobě je nějak nesnesu. Koukám, že jsi začínala plánovat hodně hodně brzy :) K termínu jsem přišla jako slepý k houslím, ale nakonec jsem ráda. Je to sympatické datum.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky crash, tak tu vítej! ;-) Den po mně, já tam potřebovala víc těch sedmiček.. :-D
Odpovědět
Ahojky holky, přidávám se k Vám. Máme naplánovanou svatbu na 25.7. 2009 a pomalu začínám s přípravama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gaby, tak to sem ráda, že je tu taky někdo, kdo nemá už všechno doma! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za uvítání. Zdravím všechny červencové a koukám na vaše alba, ať se něco přiučím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie777: Jsi takovy podobny typ jako ja :) Taky polodlouho-vlasata blondynka. Vypozorovala jsem, že o krémové šaty nestojíš viď? Ovšem na fotkách ti moc sluší. Bílá je sice bílá, ale nějak jsem jí v půjčovně nepřišla na chuť. (Přiznávám, že už jsem tam šla malinko zaujatá :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
luc: dík za odkaz, určo prostuduju :-) jinak jo já Ti řeknu kde sme to vydražili a ty nás příště přehodíš :-D jinak vítám nově příchozí a crash. už si prostudovala albíčka?
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: máš bezvadného syna, úplně to z těch fotek vyzařuje. Do jakých barev ladíš svatbu? Koukám, že tam máš nejvíc tmavé červené. Moc pěkná barva, taky jsem o ní uvažovala, ale tím, jaké jsem zvolila šaty, jsem si veškeré kombinace nějak zkomplikovala :) Bude to zábava, už se na to těším, jak to budu dávat do kupy se snahou, aby nebyl každý pes jiná ves. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?