Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
sem ráda že nejsem jediná kdo přípravy přes vánoce přerušil a vrhne se na to až po novym roce ;-) ještě jsem přemýšlela o spodnim prádle-budete kupovat ve spešl obchodech?jsou na to vůbec nejaká pravidla?nebo prostě co se mi líbí tak si vezmu? nahoře pudu asi bez podprsenky,jestli se mi do tý doby tělo nijak nezmění ,ale ten zbytek? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si koupím určitě nějaké nové kalhotky, ale hrotit to taky nebudu, hlavně aby byly bílé a pohodlné.. :-D Nahoře mi to taky podrží korzet, naštěstí dost drží i samy.. :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Nějak nám to tu trochu vázne :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já se k vám také přidávám termín máme 25. července 2009.... :-)
Odpovědět
Ahoj. Tak nám něco prozraď :-D . Co už všechno máš, kde bude svatba a tak :-N
Odpovědět
Tak jsem před chvíli mluvila s matrikářkou a oficiálně budou termíny zítra, ale vytáhla jsem z ní ty předběžné a ten náš tam jaksi není, tak nevim jestli nepřesunu svatbu ještě před státnice na konec dubna nebo začátek května. Nevim nevim, uvidím co na to přítel, až přijde z práce :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jéé holky prádelko:-) no to já jsem si říkala, že bych si pořídila nějakou rebelii, třeba korzetek pěkně s podvazkama..jsem to doma nikdy neměla, tak nějaká sranda:-) aby ale vůbec k nějakému prádlu došlo... :-D misicka, ahoooj:-) máte svatbičku den po nás, tak to budeme nervovat spolu, ju :-D zuz, to ani neříkej, že změníte termínek? Třeba ty ofi termíny budou takové, jaké chcete...
Odpovědět
zrz: hmm asi nebudou jiné, protože je akorát nesla na schválení... no třeba budu vdaná dřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo že ty se tak těšíš, že to posunete :-D a jinej červencovej se vám nechce? Tak hlavně, že se máte rádi..ten datum zase není životně důležitý...navíc každý svatební datum je hezký ;-)
Odpovědět
zrz: jo jinej červenec je, ale to už májí rodiče naplánovanou dovolenou. No nějak to vyřešíme večer a uvidíme :-o . Však to nějak dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, tak to držím pěsti, at to dopadne jen dobře ;-) a dej vědět, jak jste dopadli, ju
Odpovědět
tak svatba bude nejspíš 12. června, ale ještě uvidim, co na to zítra matrikářka :-| , ale tenhle termín mi říkala. To bych to měla hezky po státnicích a před promocí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já sem fakt ráda, že už termín máme a že se v podstatě nemusím s ničím tak důležitým už nervovat.. :-D Stejně je to ale pozdě dávat až teď termíny..fotografové rozebraný, hospody na tom nemusí být o moc lépe..
Odpovědět
Lucie neděs mě ;-) . Tak nakonec svatba bude 12.6. a i když vim, že sem už nepatřim, tak bych to stejně ráda doklepala s vámi, jestli vám to neva :-D . Fotograf je teď můj aktuální problém, protož e nevim, jestli vůbec chci nějakého profesionála, když můj taťka i děda fotí svatby běžně a moooc krásně.
Odpovědět
Tak já se jdu taky přidat :-D svatbu budeme mít 4. července, venku na zahradě x-) tak máme půl roku na to se modlit, aby nepršelo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, nevěřím tomu, že by dokázali stejný fotky jako profi fotograf, určitě si ho pořiď, to je vlastně to jediný, co zůstane napořád, jasně krom manžela! :-D Ale na fotografovi bych rozhodně nešetřila! Nehledě na to, že ten, kdo fotí, si svatbu moc neužije, když musí pořád lítat s foťákem, a to by taťka ani děda neměli.. Jinak jasně, že tu s náma zůstaň! ;-) Lisicko, vítej mezi náma! Na vaší zahradě bude svatba? No my budeme mít taky vše, kromě oběda, venku, ale počasí sem si už objednala! 8-)
Odpovědět
No to mě trápí, že by z toho pak nic neměli. Uvidim, zkusim nějaké fotografy najít a snad někdy budou mít volno :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdi volat, ať ještě někoho seženeš! :-D Já tě nechci děsit, ale vidím to, jak už kolikrát sou zamluvený rok dopředu.. :-D :-N
Odpovědět
Tak u nás nic nového,svatba uplně vyšuměla,tak nevím,jestli má vůbec cenu sem chodit,,ale aspoň se člověk koukne na h ezké fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale no tak, to přece nemůže jentak vyšumět, tak mu to zas připomeň, jentak nenápadně, žes třeba viděla hezký boty,co by se hodily na svatbu, musíš bejt drsná žena, jinak to s nima nejde!!! :-D
Odpovědět
lucie777: :-D máš objednáno? to abych si taky objednala :-D svatba bude na zahradě rodičů - je totiž mnohem větší než ta naše budoucí, má 3500m2 a to už je kus lánu :-) na tu naší 500m2 by se to všechno asi nevešlo :-N no uvidíme... hoky jinak fotografa zatím taky nemám... pořád mě žádný nezaujal natolik, abych šílela po tom si ho objednat... máte nějaké reference z okolí Kolína nebo Kutné hory?
Odpovědět
Profilova fotka
Lisi, no jasně, počasí sem objednávala hned, jak sme věděli datum! :-D Tak to máte fajn na zahrádce, taky sme o tom kdysi trochu uvažovali, ale bylo by to o hodně složitější a stejně bysme museli najímat nějaký lidi, tak to vyhrála restaurace.. :-) Jinak fotografů já objevila hodně, po kterých bych šílela, ale vybrali sme Zuzku Scharf, nádherně fotí, jako osoba je taky moc sympatická a cena je taky super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzci, no to si piš, že patříš semka, jednou jsi se sem dala, tak si nemysli, že jen tak zdrhneš :-D Mokuty, a copa se stalo? Oni ti naši chlapci občas potřebují trošinku popostrčit a to bychom nebyly chytré horákyně, abychom si s tím neporadily, no ne? :-D lisicko, no vítej vítej mezi náma:-) takže svatbička venku jo? týý jo romantika, to je hezký ;-) Luci a ty sem hoď číslo, kde se dá objednat počasí, okamžitě volám...je to asi meziměsto, co :-D
Odpovědět
zrzulinka: volat meziměsto :-D to si mě dostala... hele holky neuděláme hromadnou objednávku pro toho tam nahoře? ať je v červenci hezky... lucie777: Zuzana Sharf... jdu se mrknout jestli najdu její stránky... a jak je to s cenou? z tý se mi taky budou podlamovat kolena? :-D U nás najímat lide nebudem, pomůže rodina a tak trochu to chci jako samoobsluhu x-) vzhledem k tomu že bude kremace prasátka na rožni, tak to bude jednodušší.... Vy to budete mít kde?
Odpovědět
zrzulinka: Dík moc, potěšila si mě :-D
Odpovědět
Ahoj dámy, tak jsem tady zase pár dní nebyla. Jak se máte? Jak probíhají předvánoční přípravy? Já jsem byla zase na pár dní v nemocnici, tak ještě nemáme ani jedno cukroví :-| Děs běs. Konečně chci začít péct aspoň něco málo. Už se na Vánoce hrozně těším... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Meziměsto nemá chybu! :-D To musíte vyjít ven a pořádně zakřičet tam nahoru! 8-) Lisi, z ceny se ti kolena nepodlomí, na stránkách to najdeš, ale mě to vyjde na necelých 8000 na celý den, bude to taky v Praze. Vlastně teda kousek za Prahou, obřad bude v Průhonicích na nádvoří-venku a hostina pak v Nupakách ve Fama hotelu U věže, to je kousek z Průhonic. Tak samoobsluha je v pohodě, hlavně když se všichni vejdete! ;-) Cascia, já se na cukroví letos vykašlala, jako vlastně každý rok, takže peču s mámou, něco dostanem od babičky, ale stejně Vánoce budeme trávit mimo náš domov, tak vlastní cukroví nějak nevyžaduju.. :-) Jinak na Vánoce se taky těším, ale dneska sem byla ještě něco dokoupit a myslela sem, že mě klepne pepka z těch lidí, všude narváno, jako by se blížil konec světa.. 8-(
Odpovědět
Ahojky, taky se připojuji k vám...máme termín svatby 11.7.2009 v Přerově. Žijeme už přes 2 roky v Praze, ale celá rodina je v Přerově, proto svatba tam. Dnes jsme vyřídili matriku a fotografa. Nevíme, jestli kameramana objednávat ?!? Největší problém je s hostinou... Nevíme, kde ji uspořádat...nenašli jsme nic vhodného.... chtěli bychom i grilovat....
Odpovědět
Tak u nás pořád nic.Pomalu padá ten návrh s vojenskou kaplí v Praze a jestli svatba bude tak asi někde blíž.Dneska prý mluvil s kaplanem a vypadá to že když to chceme i se křtem syna tak budeme muset chdit na ty sezení s farářem :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni!!!Tak krásné svátky a šťastný nový rok,který bude Náš! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?