Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
ahojte holky, nebojte,já sice už plánuju dlouho,ale zdaleka nemam všechno, je to spíš takový to těšení a tak, eště nám chybí kytky-nemám ani nápad :-( , vytvořit oznámení-tam už nápad je, nemam boty,doplńky, prádlo, nemáme krabičky na výslužky, hudbu na párty, takže klídek :-) to všechno stihnem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Crash, já už v tom salonu byla taky nahlodaná, že bych šla do těch krémových, ale cena byla dost vysoká a musela bych pak všechno shánět do tý krémový, bílá je vždycky bílá (nebo by měla být), takže to bude i jednodušší, třeba boty a kabelka a tak, navíc prostě bílá podle mě k tý svatbě patří, i když sem viděla na fotkách jedné nevěsty ty krém.šaty, co sem si zkoušela, a nebylo z fotek poznat, že to není bílá, ale pro ten svůj pocit chci bílý! :-D Brum, no dobrá, tak si to nech, my si uděláme romantiku doma na gauči! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé holky vás tu je:-) jinak abych se přidala do další diskuze, tak já bych taky ráda bílé...s vlečkou připínací...a na zip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzu, tak zip já teda nechci, protože bych se pak třeba taky nemusela zapnout nebo naopak by mi byly volný.. =-) a vlečka musí být!
Odpovědět
Profilova fotka
crash: díky moc, jo je to moje zlatíčko a pořádnej malej čertík a dávaj mi zabíračku oba dva, ráda bych chtěla ještě jedno bejby, ale jestli to bude další kluk, tak už se z nich asi zbláznim :-D jiinak o barvě svatby jsem zatim neuvažovala a ani mě to nenapadlo, do alba jsem jen dávala co se mi líbilo, no vidíš, že je to do tmavočervena by mi teda nenapadlo :-) nějak extra barvu řešit nebudu, uvidíme co bude nebo nebude a pak si budu přípravy užívat. Upřímně budu štastná když bude svatba v tomhle roce, rádi bychom na tu naší desítku, popř.jinej termín. Ale jaksi se nedostává peněz. Takže bude záležet hlavně na financích. Zatim nic neplánuju, uvidíme po našem valentynskym výletu do Prahy, třeba z drahého něco vypadne (třeba ofico žádost o ruku ;-)) lucie: no na gauči romantika taky dobrý, ale já Ti to prozradim, normálně na aukru. Už je to zaplacený jednomu pánovi, sranda bude až tam přijedem a oni nám řeknou že toho pána neznaji a voucher je neplatnej :-D Tak to bych pak asi vraždila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, tak to tě chápu, taky bych jim to tam celý rozkopala, kdyby mě poslali domu, ale neboj, dobře to dopadne a vy si to pořádně užijete! ;-) Třeba i s tou žádostí o ručku.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, takže budeš mít šatky na šněrování nebo dvoudílné?? Já bych chtěla na zip no, ale vzhledem k tomu, že jsem zatím na lovu šatiček byla jen jednou a bez výsledku, tak je možné, že se do nějakých zamiluju a oni zrovna budou šněrovací nebo úplně jiné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzu, já budu mít určitě šněrovací (je to mnohem praktičtější) a jednodílné (u dvoudílných se může točit sukně a dělat to podobný neplechy), zip je hezkej, to jo, ale mně ty tkaničky nijak nevadí a líbí se mi, že kdybych trochu ztloustla nebo zhubla, tak se do nich pořád vejdu, ale se zipem neuděláš nic, musí ti to perfektně sedět.. :-) Já byla taky jen jednou a nevybrala sem si ani trochu, navíc za půjčení nechci dát víc jak 6000, vím, že sem trochu náročná :-N , ale přijde mi zbytečný dávat za půjčení desetitisíce, to si je radši za 7000 nechám ušít.. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak se zas hlásim po delší době. Já budu mít šaty na míru a kousek mají zip a zbytek šněrování ;-) . Taky si myslim, že šněrování je praktičtější, ale třeba ti některé padnou akorát i se zipem, takže nic proti tomu :-D . Jinak moje šaty taky budou vcelku. Už se těšim, až daj vědět, že můžu přijít na zkoušku :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik za ně dáš, Zuzi? A kde ti je šijou? Já se taky těším, až budu vědět, v čem půjdu.. :-N
Odpovědět
No dám za ně vcelku dost, ale nějak mi za to stáli. Jsou ze salonu White Leaf (cézet) a budou za šestnáct ale je v tom zdarma bolerko a závoj a úprava vlečky podle přání a tak no. Sem se do nich zamilovala, tak jsem se holt plácla přes kapsu :-N
Odpovědět
já mam taky jednodílné, na zip, taky láska na 1.pohled, vlastně jsem si ani jiné nezkoušela, prostě jsem věděla že to je ono x-) nesmím moc přibrat teda, hubnutí nehrozí :-) stály 9 s tím že půjčovné bylo za 7.500, takže se to strašně vyplatilo ;-) nějak se nemůžem s dalšíma přípravama pohnout z místa ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Terezka: Taky jsem s přípravama nějak zaseklá a to vlastně ještě nemám vůbec nic zařízeno. Ale jelikož je zkouškový v plném produ, tak to budu pak muset stihnout za 3 měsíce všechno zařídit :-o . Termín mám tedy s konečnou platností 5.6. No sem zvědavá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj.ja mam svatbu 3.7. v libni a uz se nemuzu dockat
Odpovědět
malarova: Ahoj, tak vítej. Co všechno už máš? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám malarovou! ;-) Zuzi, to zvládneš, já nemám ještě ani ty šaty a taky to budu muset zvládnout za nějaký 3 měsíce, pak bude zas další zkouškový.. ]-( Ale to zmákneme, sme přece holky šikovný! :-D
Odpovědět
Jo jo svatbu snad zmáknem. Teď mi dělá trochu starosti ta škola :-p . Ale všechno se vždycky nakonec nějak zmákne, že ;-)
Odpovědět
konečně někdo z libně ;-) máte v kapli nebo v obřadní síni?a už máš vybrané ty skladby?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.obřad mame v kapli a na pisne jsem se jeste ani nekoukla,ale co se tyce ostatnich veci , tak v patek jsem si konecne vybrala saty. :-D a taky uz mam vybrane oznameni,kytku, misto vlastne da se rict , ze v hlave uz mam vsehno jen to zacit realizovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
terezka:a kdy mas termin?
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky,nevite nahodou kolik stoji fotograf v libni? Zapomneli jsme se na to zeptat. :-|
Odpovědět
ahoj, my jsme v obřadce, do kaple bysme se ani nevešli ;-) a máme to 24.7...skladby taky ještě nemam vybrané..o tom fotografovi stále váhám, dali nám tam tu jeho vizitku a že se máme domluvit s ním v případě zájmu,ale nevim jestli to nevyřešíme jinak...jinak už mám taky šaty, boty ještě ne, oznámení jen vymyšlené,zatím neudělané, kytku ani nápad jakou, prstýnky vybrané,ale nekoupené, místo máme, ale kapelu atd ještě ne...jakou máš kytku a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
obrazek kytky mam v albu priprav nazev - malarova.Oranzove kaly a bile ruze :-D .Jeste nemam vybrane kvetinarstvi , ale mam dobre skusenosti s kvetinarstvim naproti Bulovce tak se tam pujdu zeptat. a kde si vybrala saty?
Odpovědět
v salonu Adina,v holešovicích :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam jsem taky byla , ale nic jse mi tam nelibili , ja mam ze salonu EVA na Zizkove
Odpovědět
ps ty kytky jsou nádherný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuji , ja jsem mnela presne takovou predstavu , ale to mi dalo prace najit to na netu :-D
Odpovědět
tak to závidim, já zatim nemám ani představu..líbí se mi tulipány,ale nevydržej.. :-| šaty mam šampaň, tak nic bílýho...no uvidim, snad je eště čas :-) a co nejaké doplňky?už máš?
Odpovědět
Profilova fotka
vubec nic.Boty musim sehnat na ńizkym podpatku , jelikoz s budoucim manzelem jmse skoro stejne vysoky(tak mozna 5cm) a na krk mam predstavu jenom nejaky kaminek na vlastci , nebo tenkym retizku , jelikoz mam saty kolem krku. a kde mate pak hostinu?
Odpovědět
v jednom penzion v praze, s tím že tam budem do večera a někdo i spát..večer nějakej gril a snad i kapelu uženem...jsem ráda že máš taky libeň, aspoň si můžem sdělovat dojmy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?