Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
zrzu uz se tesim na fotecky a ja se popravde taky moc tesila na beremko je to fajn si s vami povidat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer :) tak jsem poslala životopis kvůli jedné práci, holt už jsem manželka tak zas musim začít něco dělat :-) prázdniny byly fajn, ale doma už mě to neba :-) zrzu taky se těším na fotky, už je máš doma?? a hrozně moc se těším na svoje vyvolané, říkám si že by třeba zítra mohly přijít. ikdyž spíš asi až pozítří ... fin - no nám jsi tu chyběla, takových dní ses neukázala ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky já si dělám starosti se 300 fotkami, které vybrat a nechat udělat do alba, a vy jich tu některé máte přes tisíc :-o My jich máme od fotografa 189 na CD a z toho 51 v albu - ty jsou dle jeho výběru - tak ještě chceme nechat přidělat nějaké dle našeho výběru, protože album je zatím poloprázdné. A nejvíc mě štve, že se jich sem dá dát jen 50 ;-) Manžel si ze mě dělá srandu, že od svatby ležím pořád ve fotkách a vybírám a přebírám .... :-)
Odpovědět
Ahojík taky mi fin chyběla už jsem po ní chtěla zahájit FKÚ pátrá :-D taky se těším na naše vyvoláné fotky jé těch bude uf tak zrzu honem jsme zvědavé holky všem vám to moc slušelo a jsem ráda že to všem vyšlo a že si to každá z nás užívala :-N jani tak ať ti prácička vyjde
Odpovědět
darling tak to jsme na tom stejně taky ležím ve fotkách každou chvilku a to s tím výběrem máme taky tak on nám vyvolal asi 60, ale nám se líbí daleko víc a jiné a manžel říkal že to udělal schválně aby jsme si ten zbytek dali přidělat :-D
Odpovědět
lenkousi a janii jeje ja se budu cervenat Jste mile ale je to fakt,ze je fajn se s vami delit o pocity jak pred svatbou tak po a doufejme ze i dlouho po!
Odpovědět
Dneska jsem vypsala dekovne karticky a pridala do nich jednu svatebni fotecku a uz to jen rozdat :-) tady je to zvyk a Irove nam dali spoustu blahoprani...v nekterych byli i kacaky a proto musime davat karticky. Holky ja nedelam nic jineho nez lebedim a jsem zavrtana ve fotkach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, dneska budu vyhlížet poštu, co kdyby náááhodou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko čičiny:-) tak už máme fotečky, jdu se v nich taky prohrabat a postupně je sem dám:-) janii ať ti to vyhlížení utíká a dočkáš se ;-)
Odpovědět
Krasne rano panicky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dočkala jsem se!!! fotky už jsem roztřídila a našupala do alb, co jsme dostali nebo koupili. je to paráda!!! jsou nádherné, zase jiné prohlížení než to v počítači ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzu - parádní fotky! gratulaci jsem přidala, vážně vám to moc slušelo ;-) a ta hromadná fotka jak stojí všichni za vámi na schodech je kouzelná!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hooolky děkuju moc za krásná slova, jste zlatíčka, moc to hřeje u srdíčka ;-) jinak se furt hrabu a hrabu a přemýšlím, co ještě přidat:-)
Odpovědět
Ahojky přeji krásný den tak jsem přidala fotky ze zámku a z Růžové zahrady ;-) jani já se taky těším na vyvolané fotky
Odpovědět
Holky mate krasne fotecky Ja uz mam fotecky jak vyvolane tak i vsechny na dvd jen mi chybi od hostu a konecne video a je to :-) Prave jsme prisli z bazenku a uzivame pohodu pracujeme na fotkach pro ostatni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata, zítra v 10 mě čeká ten pohovor kvůli práci, držte mi pěstičky prosím ;-) přišla tchýně na fotečky, tak se jdeme chlubit :-) apropo, slovo tchýně je hrozný - představim si pod tím zlou ženskou :-D a to mírova mamča fakt neni, vycházíme spolu naprosto v pohodě ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: tak drzim pesticky nazitrek. Dej vedet. Ale znis jako zuprova zenska a pokud je nejaka spravedlnost, tak to dostenes. A zvidim ti, jak vychazis s tchyni. Ja jsme prave kvuli te sve vstoupila do rubriky tchyne a probrecela jsme posledich 24 hodin. Jinak uz mame na webu fotecky od fotografa, tak az se vzpamatuji dodam do albicka. Zrzi: my meli take Martina Horkeho. Je super, co?
Odpovědět
jani taky držím pěstičky na zítřek a slovo tchyně se mi taky nelíbí já mám taky suprovou vycházíme dobře a je hodná jani chci se zeptat sedí barvy vyvolaných fotek s barvama na PC nebo jsou tmavší nebo světlejší díky
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - vyvolávali jsme u Happyfoto a jsme spokojeni, barvy mi přijdou úplně stejné, světlejší rozhodně ne ale nepřijdou mi ani tmavší. ještě tam napošleme další objednávku na alba pro rodiče, do 10. mají slevu tak toho musíme využít :-) sab - to mě mrzí, že máš špatný vztah s tchýní, jdu juknout co máte za problém ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tchyne se mi take nelibi, clovek si hnedka vybavi nejakou suvu, ja byla pozadana, at je oslovuji krestnim jmenem, to bylo super... I kdyz jsme si nemyslela, ze mam tchyni, po dnesku oznamuji: mam. :-( Tchan je ale super.
Odpovědět
jani já to taky poslala do happy tak uvidím za tu slevu jsem ráda jen to musím všechno stihnout je toho tolik
Odpovědět
Profilova fotka
sab - tak jsem to přečetla, a souhlasím s holkama tam, na nějaké omlouvání bych to neviděla, ty jsi vstřícný krok udělala, že oni ho nepřijali, je jejich věc. nemáš se zač omlouvat, ono se to tchýni taky rozleží v hlavě, uvidíš ;-) nechala bych tomu pár dní a pak poslala třeba sms nebo mail stylu "jak se máte, jak jste doletěli? posíláme pár fotek, ..." něco neutrálního, slušeného, na co by se mohla chytit ;-) tchýni tykám už 9 let, tak jsem taky v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: dekuji. Ale ja to nebrala tak vazne az do vcerejsiho vecera. Jo, nebyly jsme super kamosky, ale klidne jsme zasli na kafco a pokec, kdyz jsme byli blizko jedna druhe. Na to, ze se ji neco porad nelibi jsem moc nebrala, pry takova byla vzdy. Takze pristup jednim uchen dovnitr druhym ven jsme vychazeli dobre. Az kdyz ty usi meli presmoc info tak to prasklo... :-( Vcera jsme z toho byla fakt na prasky a nespala a nejedla pred den, diky holkam tady na beremese jsem z nejhorsiho venku. Manzel chudak rika, ze alespon ji konecne nekdo neco naznacil... :-N Jenom jsme to nechtela byt ja.
Odpovědět
Profilova fotka
janii tak tfuj tfuj tfuj, ráno pravou nohou vykročit, vezmi si něco pěkného v čem se cítíš dobře a držím pěsti, ať to vyjde ;-) dej pak vědět, jaké to bylo, ju? Sabí, z tchyně nebuď smutná, zase bude dobře....držím pěsti aťje to brzo ;-)
Odpovědět
janii myslim na tebe at to klapne! Ja mam tu pravou tchyni a dala mi to na svatbe najevo Mam mega tchyni :-D :-D :-D :-D ale nevadi
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko dámy, tak jak se máme? Že přeju hezký den a ať nás nikdo neprudí ;-) fin já už fotky do alba dala, jsem tvůj příspěvek přehlídla, promiň..
Odpovědět
Profilova fotka
janiii za deset minutek jdeš na to a já držím moc pěsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, take myslim na janii, snad to vyjde! ;-) Prave jsme zjistila, ze foto od profi z netu menuzu stahnout a DVD maji nasi. takze na profi foto si holky pockate do zari, kdy jedu brachovi na svatbu. Jinak jsme dodala par od dalsich kamaradu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné odpoledne všem, holky děkuju, že jste si na mě vážně vzpomněly :-) výsledek budu znát až přespříští týden, bylo to takové pohodové povídání, i jsme se zasmáli, pocit z toho mám docela dobrý, ale uvidíme. zájemců je dost, tak se k tomu nijak neupínám - ono je pak člověk méně zklamaný. venku je krásně, takže jdu na sluníčko, večer chceme naposílat další fotky na vyvolání, abysme to stihli do konce té akce. tak pěkný den všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Janii: jsem rada, ze z toho mas dobry pocit. dej vedet. Tady take sviti slunce, tak asi pujdu na balkon se odreagovat!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?