Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Alex, to je ale opravdu romantika, i když to víceméně bylo trošku očekávaný, ale je to krásný, že to ho nedal jentak, jak by to udělal ten můj.. :-D Seděli sme na balkoně, on najednou vytáhl krabičku a zeptal se: "Tak jo nebo ne?" A řekla, že jo.. :-D Prstýnek byl sice o 3 čísla větší, ale vyměnil ho a svatba taky bude, takže i bez romatických gest se to dá zvládnout, ale neříkám, že trošku nezávidím.. Tak my jdeme dnes zaplatit zálohu za obřad a mrkneme ještě do dvou restaurací, kde se bude konat hostina, abychom už nějakou vybrali, jinak nemám nic.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janinka22: no kdo by taky prohledával kytku :-) ..moc pěkný, myslím že každá žádost o ruku je krásná a každá jsme si to náležitě užila :-D lucie777 balkonová žádost o ruku..tak to bylo asi pěkně nečekaný, že? :-) Já jsem se naopak bála, že mi prstýnek bude malej, ale na konec je mi akorát :-) .je fajn, že se dají- jak zvětšovat tak zmenšovat :-N . Přeji šťastnou ruku při vybírání restaurace a ať se ti daří při dalším zařizování.. Mě čeká 22.11 druhá zkouška šatů a v půlce prosínce schůzka a koordinátorkou a pak ještě s kapelou co jsem si vybrala. V neděli jsme rodině přítele oznámili zasnoubení a svatbu..Byl to hnus :-p na který chci zapomenout, na konec si neberu je , ale jeho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alex, tak úplně nečekaný to nebylo, věděla sem, že kupoval prstýnek, ale je pravda, že sem nečekala, že mi ho dá zrovna na balkoně.. :-D To je jasný, jeho rodinu si nebereš! Já se teda ani nebudu vyptávat, co provedli.. Nás to teprve čeká, přítelova rodina to ví, ty to berou v pohodě, ale moje bude tvrdší oříšek.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 tak u nás to bylo na opak moje celá rodiná jásá.. :-).Vím, ale že druhá větev přítele rodiny bude taky jásat ( jeho teta, strejda, babička a sestřenice z bratrancem).Na jeho rodiče se sestrou se pěkně vykašlu :-p Jáké máš ty předvybrané restaurace? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď sem se po telefonu domluvila s Panským dvorem v Průhonicích a Fama hotelem U věže v Nupakách, ostatní hospody sem zavrhla, bylo jich hodně, ale sítem mi prošly jen tyhle dvě, v Panským dvoře sme se už byli podívat, Fama neznám vůbec, tak uvidíme, kdo navrhne lepší podmínky.. :-) Tak třeba se jeho rodiče taky ještě vzpamatujou.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A obřad máte v Průhonicích, že jo?Tak to ten Panský dům bude nejblíž ;-) Famu znám, mají tam mooc pěkný apartmán s postelí s nebesama a skvělou výřivkou.Jezdili jsme tam s přítelem hodně často před rokem. Měli i slušný výběr vín, na jídlo si nepamatuji..ale na tu postel( tu vidím v živejch barvách ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
alexx - no tak nebylo to přímo v kytce :-D ale v její mašli :-) souhlasím,že každá žádost je krásná a má svoje kouzlo,nemusí to být přímo u moře při západu slunce,i když by to byla nádhera,že :-) ale já už to moc chtěla,takže pro mě to krásný určitě bylo! Joo z těch rodičů snoubence si fakt nic nedělej,vaše štěstí si nenechte nikým zkazit!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 k´koukám na tvojí zkoušku šatů a ty poslední, nejsou to levante( na fotkách jsou úžasné, ale ten materiál strašně šustil :-) ) alexx : Taky jsem se moc těšila a pak doma když mi to došlo ( po hodině a půl), řekla jsem mu ať se mě zeptá ještě jednou, protože nic tak krásnýho jsem v životě neslyšela :-) Koukal na mě a smál se..prostě mě to celé dochází až teď, až teď mi docází jak to bylo krásné ;-) jsem asi divná, ale všechny důležité věci v mém životě mi emocionálně dojdou až za pár hodin nebo dní :-D . jsem vážně šťastná :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Néé,divná nejsi. Myslím,že když člověka něco překvapí,nebo se mu stane něco úžasného,tak je z toho "v šoku" a proto to dojde až později ;-) Taky bych si to klidně vyslechla znovu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alexx, to je hezký, seš sladká.. :-D To tu holky taky říkaly, že se musely třeba na obřad hrozně soustředit, aby nedopadly jako kamarádky, který si z toho nic nepamatovaly.. :-) Taky asi budu muset toho svýho Boba donutit se mě ještě zeptat tak, jak by to mělo bejt a ne jenom "tak jo nebo ne".. :-D Šaty nevím, ale nebylo to ono, víc se mi líbí, když je korzet u prsou rovnej, ne do V.. Ale šustící asi byly, to máš pravdu.. :-)
Odpovědět
jé, když to čtu, chce se mi brečet x-) je to tak hezký, sem ráda že nemusim jen závidět a můžu se taky těšit...my to měli taky poměrně originální, já to vůbec nečekala, takže když se zeptal jestli bych si ho vzala tak sem to vůbec nebrala vážně a řekla sem mu že by se mě musel nejdřív zeptat a on-no dyť se tě ptám :-D byla sem úplně v šoku, ale hrozně šťastná x-) musíme si to užít, to těšení a přípravy je super ;-) PS a z rodiny si nic nedělejte, koukám že nejsem jediná komu ta jeho rodina nesedí, ale ani trošku...
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 Soustředění bude pekelný, přesně jak říkáš chci si to pamatovat( pro sichr tam bude kamera a fotograf :-) ) Jéjda mi to fakt máme celé orácené..mě se líbí vykrojený korzet a nechci rozný, max.nějak prolnutý :-N janinka22 Ještě, že to video na svatbě bude, budu si to potom moc přehrávat do kola až mi emoce budou stříkat kolem. :-D terezka22 škoda třošky..i ta je moc.. :-p vyprdnem se naně, buď jim to dojde a nebo je to jejich problém Terko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, může se další jedna červencová přidat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co svatební dary?? My volíme zámeckou truhlici do které nám budou dávat penízky..na svatební cestu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,to je nejlepší se pak koukat na video a fotky...protože co jsem slyšela z povídání tak ten den rychle uteče,že si ho ani nestačíš užít :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzu, jasně, vítej mezi náma! :-D Alex, já mám pocit, že mi víc sluší ty rovný korzety, nějak sem se v tom vykrojeným necejtila.. ;-) Kameramana mít nebudem, nerada se na sebe koukám na videu, ale fotografka bude, i když kameře asi taky neutečem, jen to bude neprofík někdo z rodiny, bude to celý rozklepaný, jak budou brečet, ale třeba tam nebudu tak moc vidět.. :-D Kamarádka si svatbu taky užila až z videa, tak tomu musím předejít! Svatební dary budeme chtít taky penízky, asi dáme nějakou hezkou krabici.. Zámecká truhla, to je dobrej nápad, kde ji vezmete? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já hlásím, že po pár letech společného bydlení, kdy máme byteček "jak takž" zařízený, budeme chtít taky penízky, jen si stále lámeme hlavu, jak to naznači nebo zda to říct pěkně "na férovku:)"
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 no přeci na zámku ;-).Vždy záleží jak se v šatech cítíš, ty první nemají úplně rovný korzet a moc Ti slusí. Zrzulinka: ahojky :-) a jak jsi na tom ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já to říkám na férovku, když se mě někdo zeptá, co chceme, tak odpovím jednoduše, že vše máme, takže penízky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 to myslíš šatky, místo činu?? My to zatím jako férovku řekli nejbližším...ale nevím, jak kamarádi a tak..ale naštěstí už jsme na pár svatbách známejm byli a pravda, většina to řešila stejně:)
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky já si o prachy řeknu básničkou, mám ji v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
madorini: a tu básničku budeš recitovat? :-N nebo dáš do oznámka?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme rezervovanou restauraci a vyhrál to FAMA hotel U věže! :-D Apartmán je opravdu senzační! Hurá! Panský dvůr naprosto zklamal, předtím s námi mluvil nějaký čišník, který nám hezky všechno pověděl, dneska sme tam měli schůzku s managerem a vyklubal se z něj totální blb (asi tak 20 letej), kterej nevěděl, co říct, neuměl se chovat, no prostě byl totálně mimo, zato ve FAMA se nám věnoval pan Vonaký, který je člověkem na pravém místě - profík! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Noo Luci přístup personálu dělá hodně na dojmu! Na nás na prvním vybraném místě naštěstí udělali okamžitě perfektní dojem...jednal s námi přímo majitel a přístup naprosto profesionální a co se týče obsluhy tak taky nemám co vytknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co všechno by podle vás měla splňovat restaurace na hostinu a večerní party? (abych jako věděla, co všechno mám na ty lidičky zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dám ji do oznámka radši :D
Odpovědět
Profilova fotka
mad: tak to bude asi nejlepší..no a pak na otázky typu: "co chcete" to rovnou říct :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já se ptala, co svýho si můžeme přinést, do kolika mají otvírací dobu... Ve FAMA hotelu s náma budou, do kolika budeme chtít, bez příplatku, což mi přijde naprosto normální, v Panským dvoře ten první čišník říkal, jak není problém být tam do 6 do rána, ale dneska z toho blba vylezlo, že za každou hodinu po půlnoci chtějí 250 Kč, takže to ať si strčej víte kam... Dál bych se zeptala na dekoraci, ve F.hotelu můžu mít svojí, což je taky fér, bude to podle mých představ a navíc levnější.. Jani, my sme to právě původně chtěli víc v tom Panským dvoře, do F.sme šli jentak, aby sme to neměli moc jednoduchý, ale ten člověk v P.d. ten náš první dojem totálně zabil, po prvních dvou větách sme měli jasno, že tohle ne, už z principu se mi tam nechtělo, nehledě třeba na tu dekoraci, že tam bych musela mít jejich za 2500 a ani bych si pořádně nemohla vybrat, co bych tam chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
Málem bych zapomněla poděkovat Teri12, která mě k Fama hotelu navedla, budou tam den po nás, takže Teri, moc děkuju, věnoval se nám sice někdo jiný, ale měla si naprostou pravdu se vším! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) tak to jsem ráda Luci :-) My jsme byli nadšení už kafem,co jsme si dali-obsluhou počínaje po samotné kafe :-) Apartmánek boží,viď ;-) Myslím,že jsme vybrali dobře :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?