Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Jéééééé, tady se to rozjelo, to je bezva ;-) Jinak pokud jde o šperky Jitka Kudláčková - webovka prostě JK :-) jsme nadšeni. Prstýnky budeme mít od nich /viz naše album, ale jinak na webu mají kompletní nabídku. Musím je moc pochválit...
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mocinky díky za radu, zatím jsem se ptala na to samé, páč tu výzdobu bych s pověřenýma osůbkama chtěla realizovat taky den předem a myslím, že za ten "byznys" co z té hostiny a veřera budou mít, by nemuseli prudit :-D jednu restauračku už máme vyčíhnutou a vypadá to tam dobře, tak jsem zvědavá na finále. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, určitě sme vybrali dobře, jen mi trošku vadí, že ta zahrada je trošku bokem, že to není přímo průchozí s tím sálem, ale to nějak pořešíme.. Jinak je to tam skvělý, no a apartmánek... x-) V kolik máte ten obřad? Zrzu, šoupni do alba nějaký fotečky, ať se taky pokocháme.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) No jo,to se asi potkáme :-D Dali jsme to na 11hod.,ale když jsem popřemýšlela,tak to zkusíme přehodit na 13h.Zítra jedeme na matriku,tak uvidím,jak to budou mít ještě volné s časem..Aby Nám hosté neodpadli už v osm večer-přeci jen od rána v běhu a ve vedru-nepočítám s deštěm ;-) ..je fakt,že ta zahrádka je trošku hloupě daná a nějak si neumím představit,že zdobím dvakrát stoly-venku a uvnitř..Taky plánujete venku pak raut pro hosty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi včera byli vyzvednout žádost o uzavření manželství( půjdem ještě jednou, drahý není schopen nic vyplnit bez přepisování :-) a vybrat prstýnky, absolutné jsme se neshodli :-) já chtěla hodně moderní bez zdobení, přítel opak, v tomhle jsem vyjímečně ustoupila já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nestiham docitat:)Prstynky mame na poste:)zitra pro ne jdeme, jsem zvedava:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky, že všem pěkný ráno :-D luci, když já bych ráda fotečky, ale žádný předsvatební nemáme:( myslím, že na mě číhá nějaká depka, neb my nemáme ještě nic připraveného, jen předběžné rezervace a to je vše...asi bychom se měli nějak rozhoupat k další akci :-D
Odpovědět
Ahoj, tak se chci pochlubit, že sem sehnala botky přesně podle mých představ. Jen co bude chvíle, tak je nafotim. Mám z nich hroznou radost :-D . Teď ale letim s pesanem na cvičák, tak zatim čau.
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, taky to budeme mít i venku, no vidíš, já o stolech venku nepřemýšlela, že bych je měla taky zdobit.. budeš si to dělat sama? Já tam večer předtím naběhnu a udělám tu výzdobu a venkovní asi nechám na nic, možná jim teda dám jen nějaký růžový drobnosti, aby to ladilo. Do jaký barvy to budete mít vy? My to máme taky v 11, ale tak snad vydrží, nepočítám, že bysme tam byli do rána, ale třeba půlnoc je ideální.. Budeme to mít rozdělený, na oběd převážně rodina a pak večer na raut kamarádi, takže později by to moc nešlo.. To nás asi budou chtít brzo vyšoupnout z pokoje, aby to mohli připravit pro vás, co? :-D Madormi, tak my sme se naštěstí v prstýnkách naprosto shodli..téměř zázrak.. :-D Kami, to se máte, že už budete mít prstýnky, my si ještě počkáme..asi do února.. ;-) Zrzu, klídek, my toho taky moc nemáme, fakt je ještě čas, pokud nechceš nějaký hodně žádaný místa, tak není kam spěchat, ale já bojovala o břad a o restauraci na hostinu sem taky nechtěla přijít, takže tohle máme a pak teda ještě fotografka, která byla úplně první, co sem zařizovala, ale o tu je velký boj.. :-) Zuzi, ukaž... :-D
Odpovědět
je super že se tu všechno probere ;-) mam dotaz - jak řešíte odvoz hostů z hostiny když přijedou svym autem?mam totiž problém že spousta lidí pojede svym autem na obřad, pak na hostinu a pak nevim jak se dostanou domů... nemáme bohužel nikoho kdo by nepil a odvez je, a nevim jestli to mam řešit já, např. jim pak zajistit takovýty služby rychlý anděl apod nebo jestli se to bere jako jejich problém a at si to zařídí jak chtějí?díky za každou radu nebo jak to máte vymyšlený vy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Terez, nevím, kde budete mít hostinu, ale jestli to bude někde v Praze a hosté sou taky z Prahy, tak bych to nechala na nich nebo domluvit to s Andělama, ale to bych jim já rozhodně neplatila, jen že by tam třeba byl někdo speciálně pro vás, ale je to o domluvě.. my budeme mít asi dva kluky-řidiče, takže budou vozit oni, pojedou jejich autem+ještě jedním, aby se pak zas dostali zpět.. Navíc my budeme mít možnost spaní, pokud by někdo nechtěl jet domu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj stále ještě slečny ;-) také se připojuji k červencovým nevěstám :-) původně jsme chtěli konec června, ale protože se na oddacím místě neoddává tak padl 10. červenec :-)
Odpovědět
Článek se načítá
bara_v: Ahoj jmenovkyně :-) Vítej mezi námi, to je dobře, že máš taky červenec!! Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítej Barčo :-) Teri,my doufáme,že nám někdo bude rozvážet,tak snad se taková oběť co nebude pít najde... :-D jinak na hotelu spát budeme jen my. Rodina je z Brna (svatba bude v Brně), takže není problém aby popř. jeli taxíkem, jedinci si myslím že klidně pojedou i MHD a vadit jim to nebude :-D co se týče kamarádů co nebydlí v Brně - tak ty hold bude muset někdo odvést, jen nevím kdo z nich, protože nikdo není zdaleka abstinent 8-) no nějak to dopadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, dneska na stopro rozhodnut termín 24.7.2009:) jen to místo..máme tři možnosti, které připadají v úvahu - Buď Kunětickou horu - je tam hrad:) zámek v Chlumci nad Cidlinou nebo Jiraskovic sady a altán u soutoku Laba a Orlice...čili babo raď, že? Ještě jsem se chtěla zeptat..vzhledem k tomu, že od nás je dost "přespolních" a budou u nás spát (někdo v našem bytě, někdo u staroušků) no a někdo v hotelu - čili otázka..ubytování se jim má zaplatit nebo jak? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Také vítám Báru_v, prozraď nám podrobnosti, kde to bude, co už máte zařizeno? :-) Zrzu, nevím, jaký máte rozpočet či jak ste na tom finančně, ale já ubytování platit nebudu, myslím, že to každý pochopí, že i tak se za svatbu utratí dost peněz a že si ubytování zvládnou zaplatit sami, aspoň my to tak měli, když sme byli na jiných svatbách.. Já bych šla na hrad! :-D Mrknu na nějaký fotky, jak to vypadá.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrzulinka : ahojky, asi záleží jaký máte finanční zázemí..Naše svatba bude veliká a tak i ubytování pro rodiče, příbuzné a svědky s doprovodem zaplatíme cca 40lidí, kamarádům a kolegům ne,ale předpokládám, že se ubytují, protože od obřadu až po večerní raut máme vše na Zbirohu včetně zámeckého uvytování a cesta je od tam tud daleká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Noo holky jako finanční zázemí atp..sice oba pracujeme, ale nějaký finanční strop máme (do ropných šejků máme daleko) :-D a to ubytování by nám ten rozpočet dost "narušilo" chceme svatbičku hezkou (kdo taky ne, že :-D ) ale nechce se nám za každou cenu na všem šetřit, abychom si pak nemuseli říkat, to šlo jinak a kdybychom vzali tohle, tak by to bylo lepší...no ale zpátky k té mé otázce..nevím, zda to teda říkat, že ubytování není placené, ale že se můžou ubytovat tam a tam.. Luci, koukala jsi na hrad?:) Alex, jasné tak každý má jiné možnosti..jen bych nechtěla, aby došlo k tomu, že se někdo naštve nebo prostě nebude chtít zůstat a odfrčí hned po obřadu. (což by teda svědčilo o tom, že dotyční se přišli jen na jíst, napít a ne kvůli tomu, že chtějí být s náma)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za moc milé přijetí :-) tak na sebe něco málo prásknu ;-) Obřad bude v Kostelci nad Černými lesy v kapli Sv. Vojtěcha, je to tam nádherný, je to kousek od Prahy a navíc paní matrikářka je hotovej anděl :-) svatebko jsme se po dlouhé debatě rozhodli že zkusíme vytvořit doma nějaký malířský skvost :-D ať je to originál ( a navíc nás to vyjde nesrovnatelně levněji) Jinak se spíš zatím více méně rozhlížím a sonduju co a jak a na hlavní a úplné přípravy se chci vrhnout nějak po novém roce až bude shon kolem vánoc fuč :-) ale mohly by poradit? Sháníme nějaké pěkné místečko na oběd někde na Praze 4? Nevíte někdo o něčem?
Odpovědět
jo,budem to mít v praze a budou pražští, tak já to nechám na nich ať si to zaříděj jak chtěj :-D spát budem jen my a naši zbytek at se nák dostane..konečně taky někdo 24.7. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
terez: no a není to krásné datum? :-D co to dalo práce, ho vymyslet :-D jen už teď doufám, že bude hezky, že nebude příšerný vedro a že nebude pršet - no náročná vlastně ani nejsem :-D Navíc toho lítání, stresu a zařizování bude taková kupa, že strachování se o přespání bych mohla odsunout na neurčito, že :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zrzu, na hrad sem koukala, je to tam super! Obřadní místo je moc hezký, i když já zbožňuju svatby venku, ale do toho bych šla, navíc tam to vlastně taky může být venku, nekoukala sem na tvý ostatní typy, ale hrad je hrad.. ;-) A k tomu ubytování, myslím, že každej to pochopí, že nemůžete platit všechno, určitě se s těma lidma uvidíš i před svatbou, tak bych jim prostě řekla, jak se věci mají, ale my si ubytování taky platili na svatbách sami a nepřišlo mi to vůbec divný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alex, tak sem koukala na ten váš Zbiroh, no je to tam úžasný.. x-) a ty pokojíčky.. ;-) Ale váš rozpočet je tak kolem půl mega, ne? Ale je to tam opravdu krásný.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777: otrochu miň :-N .A kdy ty vlastně půjdeš zkoušet šatičky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, jak tak koukám, tak opravdu moc nevěst v červenci není mi to máme 18.7. :-) , ale ikdyž tady není moc nevěst na červenec, tak hned první restaurace nám vypadla, že už mají plno :-( . No a tak sice termín máme, ale místo pro hostinu nenííí :-( . Každý mi říká klid, ještě je to daleko, ale pak když člověk někam volá a řekne červenec 2009, tak už třeba mají plno no síla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak vcera prisly prstynky, jsou nadherne, uzasne, famozni a nase:)samozrejme probehla uz i zkouska a sedi nam obema erfektne, nejradeji bych ho uz ted nedala z prstu:)ted jsou ukryte na tajnem miste, snad je pak v cervenci najdeme.) A dneska dosly vyvazky-taky neuveritelne. doporucuji z BRMS Palmer, je sikulka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Topice, 18.7. už ste dvě, já sem den před váma.. No, času sice je dost, ale to člověk nesmí chtít exklusivnější místa.. :-) Alex, já už jednou byla zkoušet, mám je v albu, na další zkoušení se chystám, ale zatím netuším kdy.. ;-) Ale asi opravdu jen o trošku, viď? :-D Ale zas to bude fakt jak v pohádce.. x-) Poslední dobou narážím pořád v albech na šaty s krátkým předkem, už sis nějaký našla?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, je pravda, že to je ještě osm měsíců. Zase až tak exklusivní místa nepožadujem, protože nemáme moc velký rozpočet. Obřad máme na Kladně v Zámecké zahradě a pak řešíme hostinu ( která bude asi někde v okolí Kladna), jelikož budeme mít převážně hosty z Moravy a pak zahraničí, tak jak to udělat s ubytováním. Oběd by jsme chtěli také venku s možností přesunutí dovnitř v případě ošklivého počasí. No a když hosté přijedou pár dnů před svatbou tak si myslíme, že se jim nebude chtít být ubytovaní mimo Prahu. Na tu jednu noc to asi nevadí, ale takhle by byly odřízlí od města? V okolí Kladna moc velký výběr není a když je tak je to zase malé, protože budeme mít cca 40-50 lidí a na to padne asi převážně náš rozpočet :-( . Jinak ubytování nehradíme. Šatičky na to se moc těším na zkoušení. :-) vyrazíme s mou nejlepší kámoškou-svědkyní.
Odpovědět
Profilova fotka
lucie777 drobátko :-N .Jooo šaty tu holky v albech maj, ale neví od koho protože si to někde stahují z blogů 8-( chjo..chjo :-( Myslela jsem druhou zkoušku šatů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alex.. Ta je zatím v blízké neznámé budoucnosti.. :-D Ale dočkáme se.. :-D A co si je nechat ušít na ebay nebo tak od někoho? Já vím, že ve vašem rozpočtu se to skoro ztratí, ale mně by se asi nechtěla dávat stejná suma jako na svatební šaty ještě jednou na popůlnoční... Já si teda nechám ušít asi oboje.. ;-) Topice, to já bych je klidně ubytovala mimo Prahu, aby to nebylo tak drahý, autem se do Prahy dá dostat snadno a busy v horším případě taky jezdí.. ;-) ještě že máme příbuzný v našem okolí.. :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?