Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě napíšu, psala sem, ať mi napíšou adresu, psali mi, že pokud šaty nepadnou nebo budou blbě ušitý, tak vrátí i tu zálohu, což se mi zdá docela fér.. Ale stejně bych ty šaty, co bych chtěla já, viděla až po objednání a dodání.. Ale určitě se podívám i v půjčovnách, ale víc jak 6000 za ně v půjčovně nedám.. :-x
Odpovědět
já mám koupené, visí mi doma, chodim se na ně koukat :-) a mam jistotu že mi je nikdo nezničí,ale hlavně o obrovskou starost míň...teď ještě botky a kabelku, podprsenku vynechám když to půjde :-D jenom nesmim přibrat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já je mám objednané a jeslti je to o starost víc nebo míň vám řeknu až přijdou :-) mám z toho trochu strach ale doufám, že se povedou a budou sedět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Také jsemna okamžik přemýšlela že si šaty koupím třeba na ebay, ale pak jsem šla do varianty půjčené..některé salony nabízejí i šaty k prodeji za cenu půjčovného. Já chci prostě šatičky navoněné, vyželhlené, připravené mě na míru a pak už se o nic starat nechci, vrátim je do půjčovny a basta. Měla jsem limit na půjčení max. do 15tis. a vybrala jsem si jedny favoritky v Hradci Králové za 13,6t.tis viz. album, ale pak jsem zjistila, že vjiném salonu, kam si půjdu zkusit s mamkou i další šatky( v Mostě) je( ty moje favoritky) půjčují za 7,9tis. takže je rozhodnuto.Přemyšlím jak si Hradec dovolí takhle nesmyslně namastit kapsu ]-( , joo v Praze bych se nedivila, ale tady?! jsem Původem z Mostu a v praze žiji 7let.V Hradci jsem vybrala a zaplatila jen šaty pro družičku a svědkyni.
Odpovědět
Profilova fotka
No já práve volila koupení, chci ty šaty mít celý den a noc :-) a nechci se nervovat, že mi je někdo poleje, ušpinim si je a tak takže když vydrží tak je prodám, když ne tak ne, ale budu mít radost že posloužili svému účelu, a cena je jak cena půjčovného v KV
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u mě je to přesně naopak madormi :-) nechci se nervovat s případnáma nehodama, tak si je půjčím ;-) každá máme jiný úhel pohledu..to ale přeci neva? :-D V pátek už budeme mít hotové oznámení, moc se těším a v neděli to jdeme oznámt rodině přítele( aj aj, bude to mazec). Taky mi v pátek dorazí do klenotů můj zásnubáček a já si ho budu moci konečně navléci :-) , jse těším jak malá holka :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já začínám být na nervy, že furt nevím kde udělat obřad a hostinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že jsi z KV tam je sousta pěkný míst třeba zámek Bečov..Loket http://www.a-karlovy-vary.com/cz/svat... Mrkni na to..vyplníš zadání do vyhledávače a vypadnou na tebe tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
No Bečov to je zatím tak jediné co mě zaujalo, mínus je ted přejezd, jelo by se skoro 40 km na obřad a 40 zpět :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jinak díky za odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych si šaty půjčila, abych pak nemusela přemýšlet, co s nima, ale na druhou strnau bych je koupila, abych se nemusela bát, jestli je někde zničím.. :-D Sem trošičku rozdvojená osobnost.. :-D Ale nejdřív oběhám půjčovny a jestli tam budou ty pravé šatičky za tu mou cenu, tak jdu do nich, jinak si je asi objednám.. 8-)
Odpovědět
lucie777: Přesně toho jsem se taky bála, co tady popisuješ ;-) Mimochodem ta stránka co jsi přidávala je super, mají fakt nádherné šaty =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Cascia, pokud by tak vypadaly i ve skutečnosti, tak bych si určitě vybrala, na ebay sou víceméně stejný, pár fotek je naprosto stejných, ale objednávat to odsud přes ty slečny či paní, bych se tak nebála.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si chtěla šaty koupit na inzerát a dostala jsem nabídku od jedné paní z Tachova, že ušije šaty na míru a za cenu, která mi vyrazila dech. ;-) Ale mám trošku strach. Vůbec ji neznám a na ten salon jsem tu nenašla žádné reference :-| Zatím jednáme jen po emailu a šaty jsem si vybrala podle fotky. Paní po mně chce poslat emailem moje míry a zaplatit zálohu a já teď docela váhám, jestli se do toho pouštět, abych nakonec nebyla s výsledkem zklamaná, nebo nevyhodila peníze zbytečně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
darlingb Ahojky :-) určitě bych si zaní zajela a uvidíš jaký udělá dojem( ukáže co už ušila a z jakých předloh), a myslím, že by jsi měla být i u vybrání materiálu..atd..Nechat si ušít kvalitní šaty není prča a na svatbu dvakrát tolik..Míry na kvalitní šaty či oblek si musí nabrat sama, už tohle je velice podezřelé. Nejsem švadlena( bože..nevydělala bych se ani na slanou vodu) ale pár šatů a obleků jsem si šít nechala..Je mi to podezřelé, ale mohu se mýlit.
Odpovědět
darlingb - No to bych taky měla strach. Nejsou šaty jako šaty. Nakonec ti vůbec nemusí sedět a ani slušet. Něco jinýho je to vidět na modelce a pak na sobě. Asi bych si nejdřív nějaké od nich vyzkoušela a pak teprve objednávala. I cena která ti teď vyrazila dech může nakonec být zcela vyhozená a nebo nejmíň pokažená nálada. Máš ještě čas ;-) .....Jako já.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,mám trošinku problém se sehnání fotografa :-(Nemáte někdo nějaký typ?Zuzaně Schrfové jsem volala a má na Náš termín obsazeno :-( Nevíte o někom a za rozumné peníze?Máme limit 5000kč :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teri, na jak dlouho chcete fotografa? Mrkni na wéwéwé faceto cézet, dělá docela pěkný fotky.. Jinak asi moc neporadím, máme Zuzku Scharf.. Darlingb, tak do toho bych nešla, určitě bych se chtěla sejít a konzultovat vše osobně, kamarádka si nechala šít a dopadly docela blbě, švadlena ji rozmluvila kruhovou spodničku (či jak se to nazývá), že tam dá hodně látky a efekt bude stejný, ale rozhodně nebyl.. Koukni se na wéwéwé levnesvatebnisaty cézet, už sem to sem psala, mají tam jako víceméně stejné jako na ebay, ale sou to ženský z Prahy, objednané šaty sou teda od Číňanů, ale podle mě je to přes ně méně rizikové.. Za kolik ti je paní chce ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem si říkala, že když budem mít svatbu v červenci, tak vybírání šatů stačí tak v únoru ale vy už je snad všechny máte? Tak nevím....mám už obcházet půjčovny?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dášo, myslím, že začít v lednu je ideální, já sice už dva salony taky navštívila, ale zatím to nehrotím.. ;-) Dám si teď pauzu.. Jinak už máš něco zařízeno?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie: Máme zarezervovaný místo na obřad, na hostinu a jsem domluvená, že mi kamarádka udělá oznamka a sestřenka pořídí video záznam a to je vše:-( Plus koukám po šatech, kytkách a prstýnkách. Mám radost, že jsem konečně objevila nějaké, které se mi vůbec líbí. Jsou dražší cca 12 tis, ale moc pěkný. A co ty?Jak to probíhá?
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky 12 tis? Jaké to jsou? My se byli podívat v jednom zlatnictví a hned sme vybrali, ještě je nemáme, na to času dost, koupíme je pravděpodobně na veletrhu, kde to bude levnější.. My máme fotografku, obřad, jinak nic.. příští týden objedeme ještě nějaký hospody, abysme mohli zamluvit i hostinu, ale zatím nespěchám, spíš koukám, co a jak by se mi líbilo, dost mě to chytlo.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkni do alba, jsou to ty poslení a nebo se mi líbí ty třetí od konce za 9,5. jsou podobné.A za kolik jste pořídili prstýnky? Koukala jsem do alba, je moc pěkný. No teď jsem ještě volala do Pronuptie, kde se mi moc líbily jedny šaty a mají mojí vel. (mám 46) a půjčovné je 9.900, no celkem dost. A na jakém veletrhu?
Odpovědět
Profilova fotka
Psrtýnky sou moc pěkný.. jaká to je značka? My sme vybrali Retofy a rozdíl mezi cenou ve zlatnictví a přímo od nich je 2000, což už je znát.. Na Veletrhu v Praze v hotelu Diplomat v únoru a pak bývají ještě další veletrhy, ale nevím, kdy a kde budou.. 9900 je docela dost, ale zas je to jednou za život.. ;-) Já mám teda limit 6000 za půjčovný, kdyby mi pak třeba už zůstaly, možná bych dala trošku víc, ale mrkni na levnesvatebnisaty, jak sem psala o kus výš, jestli netrváš na originálech, tak bys tam možná vybrala.. :-) Jestli nenajdu v půjčovně přesně to, co chci, tak do některých asi půjdu..
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem to na www.eshop.prsteny.com. prodejnu mají na Pze 9. na Retofy mrknu. třeba něco objevím. Mají na stránkách i ceník? Jo na tenhle veletrh bych se chtěla taky podívat. Mohly by tam mít slevu na ty šaty :-) Na originálech netrvám, ale ty Passionata se mi moc líbí a podobné jsem nenašla. Líbí se mi ten "límec" který zakryje v mém případě silné ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo bys na šaty mohla hodit nějaký to bolerko.. ale jinak sou krásný.. :-) Retofy na stránkách ceník nemají, ale psala sem jim maila, aby mi poslali cenu ke konkrétnímu prstýnku, což udělali docela rychle.. V raji snubních prstenů na Vysočanský (P-9) jich mají hodně a ve skutrečnosti ty prstýnky vypadají fakt líp než na obrázku.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bych mohla zkusit, některý jsou moc pěkný. A ty máš kamínek briliant nebo zirkon? a ty si je pak budeš objednávat přes internet?
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu chtít bez kamínku (mezi náma já nepoznám rozdíl mezi briliantem a zirkonem), ale máme s přítelem stejný z chirurgický oceli, kde já mám kamínky, takže snubáky chci už bez.. Já je chci pak sehant na tom veletrhu přímo u firmy Retofy, tam by se slevou měly vyjít na 7000, v obchodě bez slevy stojí 10500. Ale sem ráda, že sme zašli na tu Vysočanskou, že sme si vybrali a víme velikosti.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
K těm šatům, co tady vychvaluju, resp.salonu, tak diskuze o nich je: http://www.beremese.cz/forum/show.php... Sem holt blonďatá, nějak mi to nedocvaklo, že je to ten salon Marry.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dasenko - záleží z jak velkýho seš města něco jinýho je to v Praze a něco jinýho třeba v Chebu. Já si pár půjčoven v Chebu a v aši oběhala a bylo mi řečeno, že bohatě stačí na jaře (tj.únor, březen) jen že mám předem zavolat kvůli zkoušení šatů.Takže toho bych se nebála, šaty seženeš vždycky. To spíš dobrej fotograf bude možná problém.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?