Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahoj holky, jen vás chci pozdravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: jasný, to jo..ale já řekla co chci a musela jsem si to koupit, protože pak by to už neměli a já bych byla naštvaná :-( jinak ty prstýnky od PR. jsou drahý, to máš pravdu! Neudělá jo? moje svědkyně to tak měla a dokonce je díky tomu zlatu je vyšly prstýnky na 4000Kč oba! A měla to v PRaze, takže ať se pán hodí do pohody!!
Odpovědět
craw a jak budou ty masle na lavice velke?Taky zhanim :-)
Odpovědět
bros: diky x-) vyfot at se taky pokochame x-) zvedava..... holky ja ted taky vymyslim ty masle, ale budem je vyrabet s tchynou za 14 dni :-D velikost by me taky zajimala.
Odpovědět
Nazdarek, tak jak pokracujete? Kdy budete posilat oznameni? Ja uz pisu adresy, ale poslu to asi tak mesic pred - neni to pozde? ;-)
Odpovědět
cas: ja je mam uz skoro mesic poslany :-D
Odpovědět
Ahoj já budu oznámka posílat asi příští týden max. za 14 dní ty co zveme už to většina ví takže to je v pohodě ;-) jinak u nás zatím nic nového není nic se neděje žádné novinky nemám
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - u nás nic novýho, jen to vypadá, že v červnu asi pojedeme na dovču a s tim ostatnim včetně svatby se uvidí :-) Tak užívejte krásný slunečný víkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casia - měsíc předem to bohatě stačí :-)
Odpovědět
Ja to uz radeji rozeslala prece jenom dost lidi si planuje dovolene,tak jsem to chtela radeji vychytat.
Odpovědět
zítra tady asi nebudu takže milé Janičky k vašemu zítřejšímu svátku přeji hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně hodně lásky a ať vám to vše vyjde podle vašich představ, prostě jen to kladné nej nej nej, ať život máte veselej :-N já mám za sebou hodinovou jízdu na orbitreku jupí :-D
Odpovědět
brum kam se chystáte na dovču
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
len: díky předem za přáníčko ;-) jinak pojedeme asi do Španělska, malej tam byl loni poprvé u moře a my na dovolený po 5 letech a byl úplně nadšenej a nechce jet nikam jinam :-D a Jirka ted´objevil zájezd za supr cenu druhej tejden v červnu, tak asi pojedeme, protože kdybych někde jak doufám už brzo nastoupila (něco už se konečně rýsuje), tak už se pak na dovču do konce roku nedostanu (což mě by zas tak nevadilo, hlavně že bude práce, ale malýmu by to bylo líto)
Odpovědět
tak tam je nádherně to bych taky jela ;-) no to je za chvilku
Odpovědět
Profilova fotka
len - docela se těšim, jestli teda vůbec někam pojedeme, aspon ocad´ na chvilku vypadneme a odpočineme si a třeba pak pude všechno líp :-) jen sem kvůli tomu, že si to ten můj chlap ted´vymyslel a kdoví jestli už i nezaplatil (on je toho schopnej :-D), musela říct v kasinu že nastoupit můžu nejdřív tak 21 týho - zatim vypadá, že to nebude problém (paní co tam odchází má dvouměsíčku a dřív jí nechtěji pustit) ale jestli si mě tam pak třeba kvůli tomu nenechaji, tak Jirku asi už vážně zabiju :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Brum: Takže v kasinu to klaplo? A co to případný učení, to budeš vědět kdy? A taky pro jistotu přeju všechno nej nej nej, protože zítra bych na to určitě zapomněla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: no snad jo, ale maj ještě jednu zájemkyni, takže to vypadá, že nás vyzkoušej obě a který to líp pude tu vezmou natrvalo - to učení bych měla vědět u tý střední školy koncem přístího týdne (tak čtvrtek, pátek) a u tý základky až poslední tejden v srpnu (jestli ta paní odejde do toho důchodu) :-p
Odpovědět
Aha, no tak něco z toho určitě vyjít musí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: no to doufám, jinak sem si tu přihlášku na tu vejšku dávala zbytečně (na tý střední to maj dokonce jako podmínku, že musim bejt nakonec Ing. :-D) jinak zrovna přemejšlim, co udělám zejtra s chřestem, jak sme včera byli v tom kasinu, tak sme pak v tesku koupili levnej chřest a já ho musim zejtra uvařit - nemáte někdo nějakej supr recept :-)
Odpovědět
Já ho mám nejradši v salátu nebo udělaný jen tak lehce, aby křupal... Někdy ho dělám zapékaný s těstovinama, kuřecím masem a smetanou se sýrem a kořením barbecue a je to lahůdka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: tak šup sem recept na lahůdku, at´si toho svýho udobřim zítra žvancem :-D :-D :-D (dneska sme se trošku chytli kvůli mýmu oblečení, holt Lev musí mít reprezentativní partnerku a šaty letní dlouhý se slunečnicema mu jaksi nevoněly a já nejsem ten typ co se hned běží převlíknout jen aby se miláčkovi líbil, tak sem ho poslala někam :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi. si tu ještě nemůžu se dočkat receptu :-D asi se radši učíš na ty státnice, vid´ ;-)
Odpovědět
Tak jsem dnes delala az do ted zaklad vyvazek a teda to bylo jeje!!!Pak dohodim foto
Odpovědět
jej fin, ty ses tak produktivni, ja ani nevim kdy vsechny tyhle drobnosti budu delat :-N ja tento tyden objednala hromadu umelich kvetin, krabicky na bonbony pro muzske osazenstvo, par veci doslo, ale to sou vetsinou otazky minut neco obednat a zaplatit, ale to vyrabeni.... no budu na to vsechno mit asi tri tydny jak nam zkonci semestr, tak to snad nejak zvladnem...
Odpovědět
boun jojo ja vubec nejsem produktivni ale snazim se radeji ted at mam pak klid a muzu se soustredit na dulezitejsi veci ;-) Jsem si koupila stuzky a ten muj mi tu jednu nejdulezitejsi polil cervenym vinem tak musim objednat novou a to zase zabere tyden jeje tak jsem alespon udelala zaklad stuzky(jen jedna maslicka z bile) Preji krasnou nedeli!
Odpovědět
Ahoj brum, promiň, já šla včera náhle spát, že mě od poče vytáhnul skoro manžel ;-) . Recept je úplně jednoduchej. Uvaříš těstoviny, opečeš na kousky kuřecí maso a všechno to smícháš v zapékací míse, dáš k tomu čerství na kousky pokrájený chřest. V míse si smícháš smetanu ke šlehání (já tam dávám dvě, když to dělám pro čtyři osoby), dáš do toho nastrouhaný eidam a koření barbecue a tím zaleješ ty těstoviny a spol a necháš to péct, dokud smetana neshoustne. mňam. A všem Janám přeju všechno nejlepší k dnešnímu svátku! Ať se vám holky daří. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, fotky dodám později, až budu mít sílu :-) (kurz na inlinech byl super, jsem celá!! ale strašně utahaná), ale bohužel mám jen fotky líčení, protože u kadeřnice to dopadlo děsně. paní kadeřnice mi to spíchla pinetama a začala "no tady ybsme daly ... a tady pak uděláme ... a tady to natočíme ... no ty lokny teď nejsou pěkný, ale pak si dám záležet ..." tak jsem se zeptala, jstli mi nemůže umýt vlasy a udělat to "naostro" a bylo mi řečeno že nemá čas že čeká další zákaznci ]-( :-| jako já si tam volala týden dopředu, a ona si na mě nenechá čas! ještěže jsem tam nejela jen kvůli tomu, 150km :-S takže jdu hledat dál, s touhle nechci mít nic společnýho ... a líčení uvidim, když neseženu nikde nic jinýho pohromadě, tak se nechám u ejí kolegyně aspoň nalíčit, s tím jsem byla spokojená, pěkně jemné, decentní :-) děkuju za přání k svátku a všem jmenovkyním taky všechno nejlepší!!!
Odpovědět
Jani: Tak super, že si celá a že ste si to užili :-) . Kadeřnice asi moc o kšeft nestála, to vždycky zamrzí takovýhle přístup ]-(
Odpovědět
ahoj holky!!!! Jani to bych taky jeste pohledala, urcite na nejakou dobrou natrefis!!!! ja se zase spis bojim malovani :-N nejsem moc na barvicky i kdyz se normalne maluju docela dost, prece jen neverim ze se ji podari vykouzlit neco normalniho... fin: nemate neco jako hobby craft , nebo conffeti kde bys nejakou stuzky primo koupila v obchode?
Odpovědět
Profilova fotka
přidala jsem fotky z líčení, ale neni fakt skoro nic vidět, ono se to blbě fotí ... bou - já se právě nelíčím skoro vůbec, jen přemáznu řasy a zamaskuju akné a nazdar bazar :-D takže teď jsem chtěla jen make-upem sjednotit barvu, jemný odstín stín na oči, abych nevypadala zbytečně starší - vysvětlila jsem kosmetičce, že ženich kromě toho, že je hubeňour, vypadá asi tak o 5 let mladší než já, ikdyž je o dva roky starší :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?