Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak to mi mrzí s tat´kou, to jsou ty vedra a nejhorší je že za dva dny se má ochladit až o 15 stupnů určitě všechny holky držíme palce, at´je tatínek co nejdříve v pořádku, jinak bižu je moc krásná holky včera mě ten můj dostal a jestli se teda jako vezmeme, tak sem řekla že asi už jo :-D :-D jen si předtim zajedeme na předsvatební cestu do Španělska ;-) ale koukám že budu muset začít hejbat s přípravama, holt jen něco málo přes dva měsíce :-N p.s. - zas sem si hrála s francouzkou manikurou a docela se mi to povedlo, ještě párkrát vyzkoušet a bude to O.k., ale na svatbu to stejně nechám radši odbornici ;-) doufám, že holky zmákly státnice levou zadní a ted´ slaví :-) :-D a koukám, že ste všechny vedrem ztahaný, tak já jdu taky do hajan a to sem se donutila v tom vedru jít cvičit bodyform :-D pak si dala s kámoškou salátek a jedno malý pivko a je zas na tejden vybráno :-D dobrou noc
Odpovědět
brum dekuji moc zatim nic nevim to je des byt takhle daleko. JInak pri dnesnim vazeni se ukazalo,ze to 12kilo je dole.Pry budu na svatbe spagetka rikal ten muj :-) (to jiste haha)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tady je zase už strašné horko, ale odpoledne se to má pokazit ... fin - doufám, že tatínkovi je už lépe, neboj, určitě to bude zase brzy dobré! ale chápu ten strach, když nemůžeš být blízko ... a moooc moc gratuluju k tomu 12.kilu - jsi vážně dobrá!!!! mě dneska už nebolí nohy po víkendových bruslích, takže jdeme navečer na squash a ve čtvrtek půjdu možná cvičit s bývalou kolegyní z práce :)
Odpovědět
janii no snazim se mit kazdy den nejaky pohyb a u taty zatim nevi pry mozna zanet mozkovych blan ale jeste nevime. Dnes jsem byla tak doblbla ze jsem sla do prace na sedmou a mam byt az na jedenactou jeje jsem koza
Odpovědět
Ahoj holky, tak mám celkově za dva, takže sem moooc ráda :-D . Teď mě čekají 4 měsíce klidu od školy :-D Fin: To mě moc mrzí s taťkou, snad bude zase brzy v pořádku :-o
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - gratulace veliká!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - doufám, že tatínkovi už je lépe a seš dobrá a na svatbě budeš kočka, né špagetka ;-) zuzi: no super, sem ti to říkala, že v pondělí už budeš vysmátá :-) jinak holky právě sme si zařídili dovču takže 8.6. - 21.6 do Španělska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum - teeeda, vy se máte, dovolenou přeju a trochu závidím, Španělsko se mi mooc líbí, byla jsem tam dvakrát a jojojo, to můžu :-) kam přesně jedete?
Odpovědět
Holky díky. Brum: Taky mám španělsko celkem ráda, jen jsem se tam jeden rok hrozně opupínkovala ze sluníčka :-N , ale jinak je to tam super. Hrozně se mi líbila Barcelona.
Odpovědět
Ahoj holky fin to se mi ještě nestalo abych přišla do práce omylem dřív s taťkou to bude určitě dobrý a neměl klíště pořád straší jak jsou infikovaný :-( zuzi gratuluju tak hurá na přípravy i když ty už to máš za pár to už asi vše potřebné máte viď brum tak to už je definitivně řečeno že svatba bude a dovolenou přeju a závidím taky bych někam vypadla- ;-) ve španělsku jsem byla jednou a moc krásný
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak tady u nás bylo celej den vedro a ted´večer se přehnal deštík, ale ted´je zase klid, tak uvidíme v noci, ale má se dost ochladit, tak ted´jen trnu aby mi malej do tý dovči neomarodil :-N Španělsko konkrétně Lloret de Mar byla naše první společná dovolená vůbec v r.2000, kdy já poprvý v životě viděla moře :-D a to sme i byli v Barceloně (nádherný město a u mě hlavně http://www.beremese.cz/forum/rules.ph... stavby - takže sem lítala s fotákem a fotila baráky :-D), po 8 letech sme se tam vrátili s malym loni, jen trochu vedle do Tossy de Mar (je to tam klidnější než v Lloretu, ale v Lloretu sme se byli mrknout lodí i na ty konkrétní místa kde sme byli tehdy ;-) ale Barcelonu sem s malym neriskla jinak malej z toho byl na větvi a že musíme znova do Španělska a do stejnýho hotelu, že se mu tam líbilo - tak sme ted´objevili supr nabídku na 11 dní pobytu a pro všechny i s dopravou nás to vyšlo na 18 500 korun - takže fakt bomba - stejný místo , stejnej hotel - ještě by to chtělo stejnej pokoj, aby byl malej spokojenej :-D zuzi: kvůli tomu sluníčku jezdíme vždycky v červnu, je tam krásně teplo ale ještě nejsou ty úmorný vedra co tam bejvaj přes hlavní sezonu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky co se mi to tam hodilo za odkaz :-N :-D já jen chtěla napsat že hlavně Gaudího stavby a ono se mi tam hodí tohle :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brum - v Tosse jsme byli s Mírou taky, byla jsem nadšená, moooc se mi to tam líbilo :-) Lloret mi přišel moc živej, já radši klídek, ale i ty rušnější místa se daly v Tosse najít ... a o Barceloně ani nemluvim :-) tak si to pořádně užijte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no právě si pamatuju v Lloretu jak to žilo a z každýho hotelu v noci děsnej kravál - tehdy sme byli sami tak nám to bylo v podstatě jedno, že sme se třeba nevyspali v noci, ale s malym to chce přece jenom klídek a v tý Tosse tam byl a je to krásný město - no už se těšim a s malym se nudit nebudeme :-D
Odpovědět
Krasne rano,dekuji za Vasi podporu.Zatim nic nevime jen to,ze se mu prihorsilo. Delali mu vcera lumbalku...dal nevim nic. Abych se vcera uklidnila jsem zacala vazat svatebni noviny ale uvazala jsem jich asi jen sest a jedenact zbylo :-p Nevedela jsem jak je mam pekne zavazat a zkousela jsem nekolik zpusobu az jsem jeden nasla a nakonec jsem tam i prisila ty vyvazky co jsem uz delala a vypada to vazne dobre(jen jsem je o dost zkratila)!Az bude cas a vse dodelane udelam foto a dam do albicka.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno fin - držím pěstičky, aby se tatínkův stav začal zlepšovat ... dneska jsi už šla do práce správně? ;-) vidíš, a připoměla jsi mi, že jsem už dlouho nešáhla na svatební noviny! budu to muset napravit! jinak jsi mě inspirovala denním pohybem, včera jsme si dali do těla na squashi, dneska si lehce zacvičím doma, a už jsem hlásila, že zítra chci zase na squash - to by bylo, aby do svatby nebylo nějaké to kilo dole!!! jinak Ikeu odkládáme na sobotu, tchýně dneska musela změnit program, má moc práce, ale nevadí, Míra nebude v sobotu doma tak se aspoň nebudu nudit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezký ráno holky ;-) fin - držíme palečky aby se tatínkův stav brzy zlepšil, ono je blbý že seš tak daleko vid´ a že vpodstatě nic nevíš :-| ono i tak, můj táta měl předloni infarkt, dostal ho na zahradě a byl tam sám; ještě štěstí, že tehdy tam šla maminka za nim a našla ho sedět v křesle ještě včas - takže hned do Chebu do špitálu a dnes je docela v pohodě, jen se musí šetřit - ale nezapomenu jak sme za nim byli a já viděla tátu na tý jipce jenom tak ležet - fakt hnusný :-p no jinak já si to do konce tejdne sesumíruju co je třeba všechno k tý svatbě a pak se začne pomalu zařizovat - jen už jsem hodila tu představu že to chci venku a slavobránu + židle u rozhledny a Jirka na mě a kdo to tam jako dá, že já jako nevěsta tam budu hostum říkat ještě počkejte musim rozestavět židle :-D :-D a že je to nedomyšlený a že to akorát někdo ukradne :-D :-D :-D - no tak mu řikám, že to asi právě musíme promyslet né, někoho tim zaměstnat atd. a že je nejvyšší čas - on má děsně času že to zmáknem za tejden a nazdar :-D :-D takže dřív než pojedem do toho španělska tak aspon něco už chci mít zařízenýho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - holky hodil by se mi nějakej seznam co všechno vlastně k tý svatbě potřebuju + nějakej rozpis na den (svatba by měla bejt v 11 hodin - pokusim se tu hodinu ještě šoupnout, příde mi to brzo :-N) at´ nezmatkuju že nestíhám když mám jen měsíc a půl a možná i mín, protože bych měla hned po dovče nastoupit jako pokladní do toho kasina a jen na noční - nechcete to sem některá hodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
seznam? nevim jeslti na něco nezapomenu, ale: zamluvit místo obřadu, čas, vybrat hudbu zamluvit místo na hostinu - domluvit menu, raut, atd... objednat prstýnky, šaty (i pro ženicha), kytky objednat oznámení dort - nejen objednat, ale domluvit, kdo ho na místo hostiny dopraví koláčky - objednat a vymyslet termín, kdy bude roznáška zamluvit kadeřnici příp. líčení na svatební den zkouška účesu? a pak už podle mě záleží na drobnostech, které konkrétně chcete na vaší svatbě mít s rozvrhem ve svatební den neporadím, my máme obřad až od 16h. takže bude určitě jiný než ten váš :-) každopádně tuším jak to bude probíhat. ráno pojedu s maminou ke kadeřnici, pak na líčení, tatínek bude mít nastarost dovézt alkohol na hostinu, pak se doma obléknu a pak už jen budu čekat svatebčany a ženicha :-) po jejich příjezdu ozdobíme auta a pak frrr na obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - díky - tak jasně kadeřnici, nehty a líčení si domluvim, kytky taky (mám kolegyni na tanečkách co má květinářství) koláčky - no asi zaúkolujeme starou babi, ta má výtečný, šaty pro mě mám (ještě tu obruč ne) pro ženicha - no má oblek a prej si vezme ten, ale netušim zda se do něj vejde :-N :-D kdyby byli někde slevy tak by sme koupili novej -(ted´mě štve že sme propásli slevy u Blažka ve Varech, to by se i vyplůatilo pro něj dojet - sem to zjistila na netu až poslední den, kdy to bylo :-| ) prstýnky budou z netu od Goldexu jen ted´nevim kterej :-N, já bílý zlato, ženich stříbrnej jo fotograf, slavobránu židle sstolek - no na koberec se asi vykašlu možná tam rozházim plátky růží co mám ve falšce od absolutvodky :-D :-D :-D janii - no máte supr čas, já bych ráda aspon v ty 3 hodiny by to bylo supr i pak kvůli hostině nebo spíš rautu co bych chtěla nebo grilovačce na zahradě - atakhle nevim asi budu muset hosty mezitim poslat domů :-D jo ještě fotograf, no moc díky musim to dát do neděle nějak dohromady - ted´sem hodim pár těch prstenů z kterých vybírám - tak kdyžtak holky porad´te ;-) zatim se lkoučim musim makat na přepise, pak uvařit a odpo jedu do Hranic doučovat jednoho prvnáčka matiku a češtinu (taková mini brigádka) tak si užijte všichni den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - tak nevim jedny z těch 3 prstenů + ten jeden na fotce 34 všechno bílý zlato a všechny mají 4,5 mm, jen ten jeden3,25 ale zas má větší briliant ostatní mají jen 2 mm briliant - tedy rozhodně chci briliant, zirkon ne.
Odpovědět
Profilova fotka
brum - z tvého alba se mi líbí ty ze žlutého zlata a přesně jak píšeš, část matná a část lesklá :-) my máme nakonec kombinaci žluté a bílé zlato, nejdřív jsem byla trochu proti (žluté zlato já nerada), ale ženich mě přesvědčil - a vybral je on, tak jsem souhlasila. a teď už se mi moc líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no mě se nejvíc lín´bili ty na 34, ale ted´jsem objevila tyhle jak píšeš a hodit je takhle jak sem psala s bílym zlatem a jemu to stříbro (stejně je moc nosit nebude) a aspon na něčem trochu ušetříme jinak ty Vaše jsou moc krásný, takhle se mi ta kombinace líbí, jinak já právě žlutý zlato vůbec nenosim, nosím tři stříbrný prstýnky a stříbrnej řetízek, jen mám jedny náušnice co nosim většinou pořád kombinaci bílého žlutého a červeného zlata no nic, zas sem se tu zasekla a pak nic nestíhám, takže přeju hezkej den a už sem radši ted´nepolezu, ale když ono to tak láká zvlášt´když to přepisuju na Pc :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum - protože tu teď dopo kecáme jen my dvě tak ti to usnadním a jdu taky něco dělat ... jdu si zacvičit, pak salát k obědu a pak pohnu s těma svatebníma novinama! a večer jdu na večeři s "holkama" se kterýma jsem chodila několik let na kurz němčiny ale letos jsem nestíhala kvůli práci ... ale pozvaly mě tak už se mooooc těším!
Odpovědět
Profilova fotka
janii - díky, ale já sem hrozná, drbu i jinde - asi závislost nebo co :-D :-D :-D večeři si užij ;-)
Odpovědět
Tak uz vime co se deje je to moc zle a nevi se jestli to zvladne je to meningitida a moc zle k oltari me v zadnem pripade nepovede ale to me ted moc nezajima aby byl vporadku ale pravda je ze neni dobre ;-(
Odpovědět
janii jj byla jsem v praci asi dve hod a pak mi volali a dostala jsem zachvat uzkosti a astmaticky zachvat tak uz jsem na gauci a uplne mimo je to na nic ale do cech letet nemam pry me zanim nepusti urcite 3nedele
Odpovědět
Profilova fotka
fin - ojojoj, to mě moc mrzí :-( ale určitě to zvládne!!!!!!!! ví, že musí bojovat!!! a ty se pokus být v klidu, tím že budeš s nervama v háji nepomůžeš ani jemu, ani sobě ... vím, snadno se to říká, když mi odváželi dědu (84) po mrtvici do nemocnice a já nemohla být u něj, taky mi mohl kdo chce co chce říkat, ať jsem v klidu ... dej si nějaký bylinky na uklidnění, běž se projít, nebo zkus usnout, zkus se nějak zaměstnat ...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak hlásím, že jsem právě docvičila - dala jsem si zahřátí na Orbitreku, pak posilování, no pěkná 3/4hodinka :-) a zítra squash ... však ono to půjde! musí! jdu si dát sprchu a pak ten salátek k obědu ... tak ať máte všechny co nejhezčí den!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin, to je mi líto, že máš ještě takový trápení, ale bude zas dobře, neboj.. ;-) A co jinak, ženy, nějaké novinky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?