Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Já si tu ruku zlomila právě na trávě :-D . Ale byla to moje blbost, takže se neboj. Já jezdim jakš takš, ale neumim brzdit moc no. Ale v kurzu tě to všechno určo naučí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - tak roztříštit si loket se mi povedlo na trávě v 5 letech i bez bruslí :-D
Odpovědět
Tak to mě jen prsknul, tříštivé to naštěstí nebylo :-N . Ale kurz bude určitě fajn 8-)
Odpovědět
můžu taky poprosit o dietu? :-) dík ;-)
Odpovědět
Tak mam v albicku nejake nove fotecky! Prisel mi podvazek(prisel krasne zabaleny uplne uzasne) a stuzky :-) taky jsem tam dodala fotecku vesty a kravaty
Odpovědět
Fin: Ten podvazek je moc hezkej. Mě když přišel ten můj, tak jsem byla celkem dost zklamaná. A hrozně se mi líbí ty krabičky, co máš na konci :-)
Odpovědět
zuzi jj nevim jakou vybrat na dobrutky ktera se ti libi nejvic?
Odpovědět
Mě se nejvíc líbí ta jakoby truhlička s tou vínovou mašličkou nebo ta klasická krabička s růžovou mašličkou.
Odpovědět
zuzi no uvidime jaka to nakonec bude ono jich je vice jsou v albicku nekde nahore ale nejsou tak dobre videt
Odpovědět
Ahojky holčiny tak fin mě se líbí to samé co zuzi nejvíc ta klasická s růž. mašličkou a pak ta truhlička a botky jsou fakt úžasné na nožce :-D a ten podvazek je krásný jinak ještě k té dietě na mě to zabírá asi už jen proto že opravdu jím skoro každý 2-3 hodiny a hlavně jím moc moc zeleniny u mě byl problém v tom že v práci jsem celý dopoledne hladověla a pak když jsem přišla domů a hlavně večer jsem se doslova nažrala a jedla jsem i docela dost sladkého miluju čokoládu a ted jsem si to rozvrhla tak že mi to vyhovoje i časově v práci a poslední jídlo mám tak do půl osmý a spát chodím po jedenáctý tak to snad je v pohodě
Odpovědět
lenkousi dekuji moc :-) KOukam,ze mas vydrz....U nas se zacalo jist zdrave na plne obratky,pritel zacal taky a docela me drzi a pomaha coz je fajn.....dnes jsem z niceho nic smejdila po kuchyni a on me usadil a udelal caj,zemi pomuze.Jsem byla dnes zase ve stresu z sefa.Na me vyrukoval,ze nemam narok na prestavku ablabla a ja s toho dostala astmaticky zachvat(asi proto jsem chtela plenit v kuchyni :-) ) No ale zvladla jsem to.Brouzdam na ebay a premyslim co jeste koupit za drobnustky a natrefila jsem na puncochy tak nevim jeste jedny???
Odpovědět
fin no pukud ty co jsi našla maj ty silikonový proužky tak asi jo nebo už je máš vím že jsi tu psala že silikon nemaj já taky pořád šmejdím a vymýšlím kravinky. Ze šéfa si nic nedělej hlavně klídek ono to teď stojí za prd asi všude a nadřízení na to hřeší a to mě štve nejvíc pořád vyhrožují jestli se ti to nelíbí tak můžeš jít snad to přežijem :-.
Odpovědět
Článek se načítá
tak já se loučím tady začala pěkná bouřka ]-( tak vypínám compa dobrou noc
Odpovědět
Preji krasne rano nevestinky cas leti a leti ..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holk? přeju sice trošku deštivé, ale pěkné ráno :-) fin: koukala jsem do albíka a ty botky vypadaji na noze fakt supr, já jsem včera tady po bytě chodila v těch lodičkách a nějak mě to pořád dře (jestli mi to neni malý), abych to nakonec neprodala a nekoupila si ty co sem měla vyhlídlý u Květuše s nižším podpatkem a otevřenou patou - že by se dali i pak nosit normálně (no ještě uvidim - kdyžtak je hodim sem do bazaru i s těma balerinama) - asi mi nějak narostly nohy :-D :-D :-D :-D len: tady u nás se taky včera večer přehnala bouřka ale byla děsně rychlá - snad za 5 minut bylo po všem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko holčí, u nás žádná bouřka..zůstávala jsem v Praze a nic..:) jinak už mám bižuuuuuuuuuu:) je dokonalá ;-) ségra mi jí včera koupila k narozkám...:) a dneska či př.týden si tam jedu ještě koupit náramek:)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tys měla včera narozky :-) pochlub se kolikpak ti je? Jinak velká gratulace, hodně štěstí, zdraví, lásky a splněných přání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
neee:)) až 4.6. je mám..:)) a bude mi 21... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros: tak to sem blbě pochopila, to ti to ségra koupila k narozkám měsíc předm tu bižu, jo :-D hele to seš stejně stará jak moje neteřinka - ta měla 21 ted´ 13.5. a slavila to v Aberdeenu ve Skotsku, kde ted´ pracuje a studuje;
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj slečny nevěsty, dneska máme za sebou matriku, zaplatili jsme obřad, vyplnili papíry, takže další věc z krku. dostali jsme seznam skladeb, které nám můžou zahrát na obřadu, a nějak nevím co vybrat, aby to nebyly superdojáky, to mi to tam bude všechno plakat jak na funuse :-D na dvanáctou mířím k té kadeřnici, tak jsem zvědavá, v neděli přidám fotku do albíčka ;-)
Odpovědět
ahojte nnevestinky jani: u nas to bude to samy :-D jen se obavam ze ja budu ta nejurvanejsi, snad to nervi nedovoli :-N tesim se na fotky!!! jinak mi dnes prisla korunka x-) x-) x-) a jsem 100% spokojena a jeste moje minilustriky na venkovni vyzdobu, dnes jeste objednam nejaky umeli kvitka na vyzdobu restaurace....ty jo zbyva 6 tydnu, jsem z toho uplne nameko. porad mi pripada ze nic neni hotovy.... jinak taky jsem ted zas zacala dietovat, fuj :-p :-p :-p jak ja to nesnasim, neni nad hranolky s tatarkou a poradnej dort :-D :-D jen ten muj celer, okurky a podobny fujtablarny vidim a radsi bych byla o hladu :-N
Odpovědět
brum:To je spatne kdyz boty tlaci!Nastesti tyto botky co budu mit ja jsou pekne mekoucke a neuveritelne pohodlne!:-) Bouncig:to ja mam jeste dva mesice ale jsem na tom jak ty stale mi pripada ze nic neni hotovo hihi Jeeee holky tomu neuverite jeje ten muj tu beha s metrem okolo hrudniku a meri se na sako me z nej jebne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no to je fakt, zkusim je trochu roztáhnout nošenim po bytě jestli to pude a jinak je budu muset prodat a koupit si jiný :-p jinak holky ted´sem se schválně ptala zas na prstýnky tady v Aši a měli jen Primossu a ještě jen z katalogu a drahý až to hezký neni, a když sem na něj vybalila jestli by byli schopný mi něco udělat z mýho zlata tak na mě koukal jak kdybych spadla z měsíce s tim, že my to nikdo neudělá 8-( - no tady asi ne, v Praze to nebude problém - takže to vypadá, že objednáme snubáky přes net od goldexu a hotovo dvacet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: pravidelná papání je zlaté, viď? taky jsem dříve přes den hladověla a doháněla to večer...jen tak dál Leni - hlavně ať jsi spokojená a nenuť se do něčeho, co ti nebude chutnat ;)
Odpovědět
craw papám jen co mi chutná nevadí mi to škoda že jsem to pochopila až ted ale snad se mi to za ty dva měsíce podaří ještě nějaké to kilčo dát pryč ale je to díky vám a bros ta dieta mě nastartovala takže díky ted už je to na mě uf
Odpovědět
Profilova fotka
brum: prosim tě, včera to bylo 14 dní do mých narozenin, tak jaký měsíc???
Odpovědět
bros: je to ta co mas v albu? nebo vybrala jinou?
Odpovědět
Profilova fotka
tisíckrát hezčí:)) a ještě mám náramek k tomu...takže celý komplet:) jinak ta tvá korunka je krásná:)) máš hezké fotečky v albu z té rozlučky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno holčiny! ;D Leni: jojo, ted už záleží na tobě, ale pokud jsi spokojená, tak věřím že to budeš zvládat a do svatby ti nějaká kila spadnou - váha se po nějaké době zasekne a enbude chtít hubnout - to je klasické období stagnace, tak hlavně vytrvej a NEUBÍREJ jídla!může to trvat i více jak měsíc - tělo si potřebuje zvyknout na jiný režim, ale po čase se hubnutí zase rozjede, tak hodně štěstí! ;D jinak v pondělí jdeme na matriku vyplnit ty všechny možný údaje a další věc bude z krku... jak pokračují vaše přípravy? my už máme vcelku vybranou hudbu, sehnala jsem noty, takže při obřadu nám mimo jiné bude hrát hudba z filmu Poslední mohykán a Falling slowly od Glena Hansarda a Irglové...Věřím, že to bude hezké a každopádně něco jiného než je zvykem... taky už jsem si na netu vybrala kytici, která by se mi líbila a za 3 týdny si ji půjdu na dobro objednat do květinářství...trošku ji pozměním k obrazu svému...a jsem zvědavá za kolik bude - ale nejspíš do 1500kč jakou holky budete mít kytici? Já se rozhodla pro kombinaci růží a chci spíše menší - barvy -bílá, smetanová...a ještě nám budou dělat i výzdobu do kostela - jen mašle na lavice - za 1 mašli chtějí 15kč, tak se ani nevyplatí, abych si to vyráběla sama...a co vy???
Odpovědět
Profilova fotka
bros - já vim, já jen že dárky se dávaj na narozeniny a né 14 dní předem :-N :-D ale to je jedno, to neřeš, hlavně že ti ta bižu sedí a líbí se Ti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?