Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: no oni mi čočky moc nepomůžou, bylo mi jasně řečeno že bych neprošla zdravotní prohlídkou pro přijetí k policii, takže bud´operace nebo nic :-| no dost dlouho o tom uvažuju pro a porti, taky nemám ráda když se ve mě někdo štourá, navíc jako dcera zdravotní sestry jsem byla v nemocnici od malička každou chvili, když jsem tam chodila za mámou a když sem viděla ty doktory, který zajímal akorát chlast a ženský ]-( , tak sem se zařekla že kromě porodu nechci mít s doktorama nic společnýho :-D :-D :-D navíéc oni i nový brejle jsou dost drahá investice, takhle se to vyařeší jednou pro vždy - teda jestli to přežiju :-D :-D :-D
Odpovědět
brum: to je pravda :-| ze me policajt asi nikdy nebude, ja se bojim i zubarky ne tak jit na oberaci s ocima.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: tak já o tom uvažuju, že tam bych snad konečně mohla využít tu mojí ekonomickou vejšku a nepřipadala bych si že jí mám úplně zbytečně - jej taková hospodářská kriminalita ta by mě bavila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - a co si budem povídat je tam jistota stálého státního zaměstnání + v případě odchodu jen tak pro nic za nic rentička :-D no uvidíme, kdybych se tam dostala tak bych byla vážně štastnej člověk nebo aspon do nějaký školy učit dětičky, to by mě taky bavilo :-)
Odpovědět
brum neboj se toho už jsme se o tom bavily že kámošky to podstoupily a nelituje ani jedna ta jedna už to má asi 7 let za sebou a v pohodě, nevrací se jí to a nemá žádné problémy a když by jsi i měla práci ve který ti v cestě stojí jen ty brýle tak to bych neváhala fakt doktory taky nemám ráda ale tohle je něco jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, neboj se toho, kamarádka si taky nechala operovat oči a je teď úplně v pohodě, všechno vidí! :-D takže zvlášť když máš peníze, ketrý na to může obětovat, neváhala bych! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum:já znám 2 lidi co to maj za sebou a oba naprostá spokojenost!!!prý je nejlepší klinika někde ve Zlíně!
Odpovědět
Profilova fotka
haf - tak do Zlína nepojedu, bude mi stačit Plzen :-D No dobře, tak sem se rozhodla že do toho asi pudu ;-) Jinak jsem hodila do alba závojíky a korunky - tak čekám co mi poradíte k těm šatičkám :-)
Odpovědět
Tak mě se hodně líbí závoj Beata. Ty čelenky jsou super, ale nevim jestli by ta červená trochu nezanikla v tvých vlasech. Jako myslim v barvě tvých vlasů.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - díky, možná to bude nejlepší jak bez čelenky tak bez závoje, no asi bude nejlepší to probrat s kadeřnicí podle druhu účesu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak měse zase líbí závoj Ida :-) a korunka (čelenka) bu´d první nebo třetí, ale rozhodně bych to vyzkoušela, aby to nezaniklo ... já mam zas problém, že závoj si přivezu ve středu před svatbou, takže zkouška účesu bude muset proběhnout bez něj .- ale na druhou stranu, s mýma vlasama nepůjde dělat nic složitýho, tak závoj se tam píchne snad vždycky :)
Odpovědět
brum, určitě jestli máš možnost, tak to zkus i s korunkou, jen sem si říkala, aby tam právě nebyla nevýrazná. A kadeřnice taky určitě poradí ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Brum, já bych šla do korunky - líbí se mi první a druhá ;-) Ne že by se mi k Tvým šatům závoj vysloveně nelíbil, ale korunka mi tak nějak líp sedne :-) Jinak k té operaci očí - vřele doporučuji!!! Mám několik kamarádů, kterým to hodně pomohlo a není to tak drastický zákrok. Takže bych do toho asi šla ;-)
Odpovědět
Krasne rano kopretinky! Tak jsem vcera byla shanet boticky a jsem moc smutna nic nic a zase nic :-| alespon poncosky mam :-) Rozhodla jsem se koupit botky pres net. Jinak asi jeste tri stranky a mame noviny hotove! :-) Je to teda casove narocnejsi ale uz jen kousicek! Jeste nas ceka hudba na svatbu,hudba prvniho tance,nacviceni tance(bude zvlastni ;-) ),10min video s fotkama a pak jeste jidelnicek a vizitky!Nejak se to hromadi ale snad to zvladneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné dobré ráno, ikdyž u nás je upršené a zamračené svatební noviny taky vytvářím, přivezla jsem si od rodičů moje miminkovské a dětské fotky, tak je musím naskenovat, a vymyslet, co bych tam mohla ještě uvést za "zajímavosti" :-) nakoupila jsem poteřbnosti na jmenovky, tak se odpoledne pustím do nich, teď musim připravit ještě nějaké papíry kvůli táboru ... a taky bych měla sbalit ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
cas- myslíš jenom korunku? jinak všem přeji krásné ráno i když u nás leje a jhe děsná zima, brrr asi jen 6 stuonu. janii -kampak jedeš na tábor?
Odpovědět
Profilova fotka
brum - Pecka u Nové Paky, pořádáme tam prodloužený výcvikový víkend pro psy :-D a jejich páníčky :-) byli jsme tam už třikrát, jen teď to pořádáme pod jedním cvičákem, tak to nebudou samí salašníci, ale i jiný plemena ... :-) blázni no :-D
Odpovědět
janiii to je náhoda my budem mít v srpnu svatbu v Nové Pace a kdysi sem na Pecce chodila i do školy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak pejskové, tak to jo, tak si to užijte; taky bych hned někam vyrazila. :-) holky jinak já noviny a takový kravinky dělat nebudu, budu ráda když sesmolim aspon oznamko v Gimpu :-D :-D :-D
Odpovědět
no my už oznamko a pozvánky máme ale noviny a ostatní dělat asi nebudem
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem vložila naše oznámko a první nástřel jmenovky do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká těch novin - co jsem byla na různých svatbách - brácha, maminka :-D, bratránci, sestřenky ... tak nikdo Noviny neměl, a řekla bych, že se to u nás ani nezná ... tak si říkám, že to bude příjemná novinka s zpestření, když se třeba budou odvážet auta z hostiny ... stejně tak chci udělat svatební vínka jako poděkování rodičům - aby měli památku, je to drobnost, ale určitě je potěší, a taky se to u nás nedělá.
Odpovědět
Profilova fotka
janii - no vidíš, jak si šikovná, hezký ;-)
Odpovědět
janii No povim ti noviny nam dali zabrat a jeste nejsme u konce ale myslim si,ze to a jeste jedna tajna vecicka bude to nej na svatbe pro zasmani :) Rozhodne se pri tvorbe novin moc moc bavime a uzivame si to oba dva :-) Jinak z prstynku jsem uz vazne moc nadsena ale nesmim na ne koukat jeje a to je pokuseni hihi
Odpovědět
Ahojky holky fin neboj určitě botky seženeš a ne netu jich je ak si určitě vybereš brum závoj se mi líbí beáta a čelenka 2, ale k tvým šatům by se asi opravdu hodila jen čelenka šaty jsou zezadu moc hezký a závoj by to schoval uvidíš podle účesu a co se ti bude líbit nejvíc v čem se budeš cítit dobře jani jmenovky a oznámko jsou krásný jmenovky budu mít taky na oranžovém vlnitém kartonu jestli ho u nás seženu zatím jsem koukala v jednom papírnictví a tam maj snad všechny barvy jen né oranžovou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, já vůbec teď nestíhám sem chodit, mám práce až nad hlavu..:( jinak brum: brácha na tý operaci byl a v pohodě... má už klid od brýlí:) tak se neboj.. jinak bych volila jen čelenku a mně se nejvíc 3... ale 2 se k tobě asi bude hodit víc..:) fin: to jsi teda šikulka s těma novinama.. a ukážeš nám to pak? :-D a jaký máš punčošky??
Odpovědět
bosovka hodim obrazek puncosek do albicka od firmy Omsa Jasne,ze pak noviny ukazu ale jeste to potrva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, díky určitě to proberu s kadeřnicí a uvidíme, kdyžtak objednám korunku, Ono se to nakonec všechno dá dohromady času je jěště víc než dost. Spíš ted´přemejšlim jak to udělám s tou slavobránou, kobercem a nějakejma židlema - asi to bude venku vedle rozhledny, tak to musim ještě vymyslet - no uvidim. ;-) Jinak je mi dneska celej den nějak divně :-S a to potřebuju psát práci na net (brigádka), ach jo. Ale zas se mi konečně povedla první zakázka v tý realitce, tak mám aspon z něčeho radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin: tak jsem se jukla..hezké jsou:) máš hezké album..:) brum: tak uvidíš, až si to všecko zkusíš a kadeřnice ti jistě poradí.. já jsem se rozhodla pro korunku, ať se děje co se děje ;-) dokonce možná i ten závoj - nějaký malý..uvidím až 13.6. - to jdu na zkoušku líčení a účesu, tak mi paní rovnou dá i šatičky a všecko to zkusíme... tak se moc těším :-D no,když tam je málo místa, tak to stejně budeš muset dát někam ven, ne?? a kdy teda půjdete vše dozařídit apod.??
Odpovědět
Dobre ranko! Slunicko je konecne na par chvil tady!!! Ted nas v novinach trochu zdrzuje hokej ale snad uz brzy budou dokonceme.Nejak ten cas leti a leti a svatba je zarohem!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?