Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bros - tak asi to hodíme vedle venku (je tam nádhernej výhled na město), s tim že kdyby náhodou pršelo tak utečeme dovnitř - no kdy to chci dozařídit netušim, jelikož dokud se nějak nehne s tou prací tak se nic zařizovat nebude :-|, takže pokud budu moc začít v červnu tak budu na vrcholu blaha :-) ted´během května si chci dát nějak do kopy aspon to co bych konkrétně chtěla (si udělám nový album :-D) a zkusit se nějak domluvit mezi sebou a v červnu na to snad už vlítnem ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak dalsi zkouska za mnou, uffff :-) 57 dni do svatby, jupiiiiii :-D porad mi pripada ze je to daleko, ale to je asi tou skolou. jak ja se tesim na 12 cervna, na definitivni konec a pak mam asi 4 tydnu na dodelani toho zbytku :-D uz se tesim na 4 tydny planovani , kde me nic jinyho nebude rozptylovat. bros: dobre ze ses rozhodla pro korunku, beztak by te to mrzelo a muzes vzdycky sundat kdyby te behem dne omrzela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím holčiny, mám sbaleno, čekám až přítel dorazí z práce, což by mělo být do půl hodiny, naložíme věci a psa do auta a tradááááá :-) bude to sice zase pořádná zabíračka, ale těším se - na psy, na kamarády na tu atmosféru, kdy všichni chtějí dělat totéž a baví se u toho ... joj :-) tak přeju všem krásný pokud možno prosluněný víkend, dobrou náladu a budu se těšit v neděli ahoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janii: tak si to hezky užijte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen se mi pořád nelíbí hodina toho obřadu, asi ještě pouvažujeme zda to nehodíme na hrad (cca 15 km od nás je hrad Seeberg) - musel by se přehodit termín ale tam se dělaj obřady od 10-ti do 15-ti, tak kdybysme se šoupli na tu 15 tou, tak bych bala s hodinou naprosto spokojená - no nechám to ted´bejt, uvidíme zda z toho nakonec něco letos vůbec bude :-D :-D :-D
Odpovědět
brum a v kolik by jsi chtela obrad?
Odpovědět
Ahojky tak jsem doma a dlouhý víkend před námi jupíííííí jo holky letí nám to krásně fin hokej to jo ten taky můžu dneska se na něj těším ale budu u něj žehlit na to se netěším :-( jinak u nás celkem nic nového není v úterý jdu na zkoušku účesu tak jsem zvědavá co mi vymyslí už se těším :-D brum to zvládnete a na hradě to je taky supr, držím pěstičky ať vám to vylde letos ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - líbilo by se mi to až po obědě, někdy odpoledne nejradši až tak v 17 hodin, ale ta 15-tá by stačila a pak by se mi líbil jen rautík, ale nevim jestli to projde, jelikož ženichovi to příde divný a že oběd se přece dělá a raut může bejt potom - no jaksi zapoměl kdo to všechno zaplatí :-D No holky, uvidíme - nějak se to vyvrbí (důležitý je že sme se konečně rozhodli se vzít, ne) já bych to ráda zmákla letos :-D akorát dokud nebudu mít smlouvu na pořádnou práci, tak s ženichem není pořádná řeč :-|, no mám rozjetejch pár věcí tak snad do konce května bych v tom měla mít jasno, tak snad už konečně něco vyjde - no a když ne tak holt zaměřim své úsilí jinak - třeba budu muset jít vážně do Prahy a zatim sama (což se mi moc nechce) :-| lenkous - no za ten hrad se platí navíc 2380 + navíc ještě tisícovka, když je hodina obřadu mimo dobu (10-15hod.) + mají přesně daný termíny, kdy se tam smý svatba konat a bývá tam jedna svatba za druhou :-D ale je to tam krásný a nemusela bych řešit slavobránu, kde pučit židle, koberec a tak + k tomu se ještě můžou přizvat za poplatek i rytíři a maji tam i svýho fotografa (takže to bych taky řešit nemusela) + ten veteránek co by se mni líbil zapůjčit (hodim ho do alba) by se tam asi vyjímal líp - jen by se muselo přejíždět jinak v pondělí volám na tu oftu a objednám se na předoperační vyšetření - prostě sem se rozhodla že do tý operace očí půjdu a čim dřív tim líp ;-) a třeba to stihnu ještě do svatby :-)
Odpovědět
lenkous :-D :-D :-D no ja drzet pri hokeji zehlicku jeje to by bylo asi bychom meli po televizi! Pisu jen o prestavce hihi ale ze ten hokej je ...
Odpovědět
mám vyžehleno uf a hokej jsou nervy =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, tak sme ten hokej projeli :-| ale ten jeden gol byl perfektní 3 na 5 ;-)
Odpovědět
Já se teď vrátila z fotbalu, že sem měla zápas, tak jsem o hokej přišla :-| . Brum, gratuluju k rozhodnutí jít na tu operaci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj brum ten gól byl fakt krásnej škoda že to projeli :-(
Odpovědět
lenkous ja rikala kdybych mela zehlicku... :-D :-D :-N
Odpovědět
No jo mate volno co tak tu nikdo neni ;-) jen uzivejte nevertinky!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - ahoj to víš je hezky, všichni někde lítaj :-D já se ted´vrátila od našich kde sem nechala na chvíli malýho - chudák zas mi kašle takže to vidim že ze zpívání pro maminky ve školce nic nebude a asi poletíme v pondělí k doktorce :-S já ted´musim chvíli makat na Pc - tak jsem ted´tady :-D :-D :-D
Odpovědět
brumli snad maly bude v poradku! Mela jsem v planu delat vyvazky az v cechach tyden pred svatbou a tak jsem je nechala u mamy a ted uz me to chyty,ze jsem si je vcera objednala z e bay a budu zkouset.Taky jsem si tu v galanterce koupila jen na zkousku spendlicky a stuzku na dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no včera večer měl malej teplotu, ted´mu trochu otrnulo a zas řádí, ale kašle pořád, no uvidim jak na tom bude v pondělí - ale asi to vypadá na doktorku a má po zpívání :-| no řikal že prej mu to nevadí, že to prej stejně umí, tak uvidíme - jinak my měli včera mini slezinu s lidma z gymplu a sešlo se nás ze třídy 5, tak taky dobrý :-D - na svatbu sem si koupila v Lidlu za stovku francouzskou manikuru - tak sem zvědavá co z toho vytvořim :-)
Odpovědět
ahoj holky :-D fin: presne to jsem taky mela v planu, jenze k tomu asi dalsich milion jinych veci a k tomu se budu muset sem tam postarat o hosty :-N takze hned jak zkoncime semesrt tak ten muj chlapak jede na par dni do londyna na rozlucku a ja mojedu k budouci tchyni vyrobet co nam sily budou stacit, ted mi doslo kolik toho je, a jak malo casu zbyva :-N brum: tim jsem te nechtela znervoznit, ono zas esi na to budes mit cas, tak se do toho pustis a taky to vsechno zvladnes. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
boun : neboj, já sem naprosto v klidu, nějak mě už svatba vůbec nevzrušuje :-D :-D :-D jinak naplno se do toho hodlám pustit v červnu, jelikož do konce května bych měla mít jasno s tou prací - no a pokud to zase nevyjde tak se přesouvám na červenec 2010 :-D - koukám už je založenej a jak hledám naše téma už sem na něj několikrát omylem klikla :-)
Odpovědět
brumlinka snad neemigrujes do 2010!!! :-| :-D Jen tu s nama pekne zustan ;-) Mas se vdavat az tyden po mne coz je v poho to mas casu hihi Hlavni je at jsi stastna a prcek zdravy! boucig jj je toho hromada a jak jsem zkousela tu vyvazku jeje neni to tak lehke jak to vypada a hlavni pro me je,ze to musi vypadat dokonale hihi i kdyz co na svete je ne!
Odpovědět
Profilova fotka
fin - neboj zatím zůstávám :-D :-D jinak malej zrovna ted´marodí, včera měl teplotu 37,6, od včerejška kašle - takže to vypadá, že v pondělí ráno navštívíme paní doktorku a Jiříček má po zpívání ve školce pro maminky :-| (ale zatim to vypadá že to mrzí spíš mě než jeho, on sám mi tvrdí, že to nevadí že to stejně umí :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky koukám, že to tady zanedbáváte :-D :-D a červenec 2010 nás předhání :-D jinak na hromadě sme skončili oba - já i malej, takže v pondělí letíme oba k doktorce vypadá to na angínu - no fakt nádhera :-| - další tejden zavřený doma :-S
Odpovědět
Brum: To mě mrzí, že vás to oba schvátilo. Tak přeju, ať vás ta choroba brzy opustí.
Odpovědět
Dámy, tak jak se máte? UŽ TO MÁME ZA PÁR!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
No jo, už se to chýlí. My o víkendu koupili něco na sebe i nastávajícímu a dohodli se v restauraci, kde bude hostina, tak už je snad úplně vše zařízené :-) .Celkem se mi ulevilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: díky, ted´jsem se trochu přištrachala na chvíli k PC, ale jak to tak vypadá zalezu zas do postele a zítra budu muset zaúkolovat i naše, jelikož Jirka jede do práce, tak ani nebude k dispozici auto - tak táta pro nás přijede a babi asi pude zatim s malym k doktorce a já půjdu k tý svý. Tak se mějte krásně a snad i já to nakonec stihnu všechno zařídit - no sice už to je za pár ale pořád to jsou dva a půl měsíce - takže spousta času :-D :-D
Odpovědět
Brum: to stihneš v pohodě. Jakmile si řeknete že fakt jo, tak se do toho určitě pustíš po hlavě a během týdne to máš :-) . Tak se brzy vylež a ať je vám líp
Odpovědět
Ahojky tak to jste toho opravdu moc nenakecali já byla tři dny na zahrádce a dneska jsme šli popřát maminkám jinak nic nového není bros od zítřka začínám držet tu tvojí dietu tak mi držte pěstičky ať to vydržím :-S brum tak se brzy uzdravte no a doufám že se nepřesuneš do 2010
Odpovědět
Krasny den prdolkove! TAk dnes jedu na dalsi pokus sehnat boticky a nejake ty duperele hihi Jedu zase do vzdaleneho mesta 80km tak snad budu mit stesti :-) Preji vsem krasny den! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?