Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
přeju pěkný den, ikdyž tady je zima, prší, takže jsem si doma pěkně zatopila - mám totiž nějakou chřipku nebo co, takže pěkně v teple a odpočívám ... tak pěkné přípravy a fin - ať pořídíš! doufám, že se pak pochlubíš!
Odpovědět
:-p Fakt výborný, teď mi vybouchnul fotograf. Sice za sebe nabízí nějakou náhradu, ale ta slečna je poměrně drahá, tak nevim. Asi nebudu mít žádné profi fotky ;-( . To potěší 3 týdny před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, přeju krásný den, my se vrátili od doktorek a oba sme jasný - zánět průdušek - takže příští týden léčit :-S zuzi: a koho si měla, jinak jestli je slečna drahá tak se ještě porozhlídni někde okolo třeba někoho ještě splašíš, neklesej na mysli ;-) :-)
Odpovědět
Jednoho neznámýho fotografa. No ta slečne chce 2500 za 100 fotek na CD, který by měla za hodinu nafocený, tak nevim. Nějak to proberu s drahou polovičkou, až přijde z práce. To mě mrzí, že ste nemocný, tak ať to oba brzo vyležíte :-)
Odpovědět
Ahojky zuzi to je škoda zkus ještě někoho splašit třeba na někoho natrefíte to je pěkně blbý tři týdny před svatbou to je fakt drsný brum tak přeji brzké uzdravení jani tobě taky a jaký byl víkend s pejskama kromě toho že to omarodíš fin tak snad pořídíš a pak dej hned vědět
Odpovědět
Zuzimme: ahoj, a ta slečna fotografka vám dá jen fotky na CD nebo i nejaký papírový? ja mam fotografa za 2.900 a je v tom 100-130 fotek na CD,70 papírových a 10 romantických..:-) tak jsem na to taky zvedava...
Odpovědět
Profilova fotka
len: no za pár dní to bude pryč, jen mi mrzí že sme se strefili zrovna na to zpívání ve školce :-| zuzi: neboj to určitě ještě někoho splašíš, jinak 2500 mi příde docela hezká cena - ono si asi stejně moc nevybereš
Odpovědět
Jo asi to není moc, ale oproti 1000, co za to chtěl on je to rozdíl. No nějak se poradím s mužem a uvidíme. Ale ta paní fotí moc hezky a všechno možné. Napadlo mě, že bych u ní nafotila nějaké decentní akty a dala je v tu dobu už manželovi ke 30, male s mojí stydlivostí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, to je na prd, že vybouchl fotograf, ale bez fotografa určitě nebuďte, 2500 není tak moc, zvlášť jestli paní fotí hezky, tak bych do ní šla, jak se jmenuje, ať se taky mrknu na fotky, co dělá? ;-)
Odpovědět
tak holky zítra jdu ke kadeřnici na zkoušku beru si čelenky a sponky tak jsem zvědavá, do albíčka jsem dala fotku mého zeléného líčení pak dodám modrofialové pak se rozhodnu, protože líčit se asi budu sama =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, ty seš ale odvážná, to já líčení přenechám na profíkovi, i když se maluju denně už asi 10 let, tak jak budu nervózní, při nejmenším bych si vypíchla oko řasenkou.. :-N Na účes sem zvědavá.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale zelený očičko je moc krásný! ;-) Obě čelenky sou ale vážně pěkný, to bude těžký rozhodování.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
luci díky no uvidím k té širší jednořadé mám i ten náramek tak bych radši chtěla tu uvidím ještě mám sponky s kamínkama zítra poreferuju
Odpovědět
Profilova fotka
Mně osobně se víc líbí tak dvouřadá, o nějaké takové taky přemýšlím, ale možná budu bez čelenky a do vlasů dám jen živé kytičky.. ;-) Doufám, že nám ukážeš i fotky, co ste vytvořily na hlavě! :-)
Odpovědět
Nakonec jsem ještě teď tu paní na foto zamluvila. Jmenuje se Kateřina Faltýnková. No Zuzka Scharf to není, ale že to potřebuju tak narychlo, tak je to dobrý :-) . Lenkous: Já jdu taky zítra na zkoušku účesu, tak sem moc zvědavá, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
To já účes ani zkoušet nebudu, jen líčení, a to 2 dny před svatbou.. :-D Zuzi, taky se nám pak musíš ukázat! ;-) jdu vygooglovat tu fotografku..
Odpovědět
no jestli mě vyfotí dám jí do ruky aspoň mobil snad z toho něco bude tak to sem určitě dám mobil mám 5mpx tak by tam něco mohlo být vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, to bude dobrý, já mám na mobilu 2mpx a některý fotky sou docela dobrý.. ;-) Zuzi, pěkný fotky, moc jich tam sice nemá, ale některý sou fakt moc hezký.. :-)
Odpovědět
zuzi já jdu ve tři hodiny tak večer tady juknu a jinak jsem koukla na tu fotografku a fotky se mi moc líbí myslím že by byla škoda nemít profi fotky a ona má krásný fotky ;-)
Odpovědět
Má to kaf tečka cz
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - víkend se psiskama byl báječnej, hodně aktivní odpočinek :-) ale jsem spokojená :-) jdu očíhnout nové fotečky v albíčkách :-)
Odpovědět
Jéé Jani, to je bezva, že je tu taky nějaká pejskařka. Já s tou svojí dělám agility a poslušnost a teď se ještě chystám s ní zkusit stopy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi - :-) jestli chceš tak se podívej na www tečka bernice tečka unas tečka cz :-) to je naše holka a je tam popsanej i ten víkend ... stopy moc netrénujem, spíš klasickou poslušnost, ale ani tu už teď moc ne, nebyl čas a panička zlenivěla :-) lenkous - budu se těšit na fotečky účesu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - a čelenka se mi také osobně líbí víc tak dvouřadá, ale ono opravdu záleží na tom, až bude "zapracovaná do účesu" :-) zase k té první máš i ten náramek a ten by k tomu určitě líp ladil ... ach to rozhodování že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To naše labradorka je mooc hodná, ale agility ani stopy teda nezvládne.. :-D Zuzi, koukám, že máte na oznamku stejný panďuláky, co my.. :-D jakýho máte psíka?
Odpovědět
Kavalíra king charles španěla. No jo Labradoři co znám taky moc agi nemusej. Jak se ti líbí fotky od tý Kateřiny? Ty paňďuláci sou super :-)
Odpovědět
Hlasim Hlasim boty nejsou :-( vazne tady je to problem bile nejsou!!! Nicmene mam alespon spodni pradlo a puncosky ale az doma jsem koukala jsou bez silikonu...budou drzet???
Odpovědět
Profilova fotka
fin - tak je vyzkoušej, pokdu by nedržely, tak buď podvazkový pás, nebo jiné ... nebo tyhle rovnou vrať a vyber jiné, se silikonovými pásky ...
Odpovědět
No tak to nevim, jestli budou držet. Být tebou to radši vyzkouším předem, ale snad jo ;-) . S botama je to smůla. Ty se do čech asi dostaneš až těsně před svatbou, co? Třeba zkus něco objednat přes net :-)
Odpovědět
fin tak to nevím já mám se silikonem a i tak mám strach že se mi to otočí a sjede dolů měla jsem je chvilku na sobě a když jsem si sedala tak ten horní proužek se přetočil ještě že maj dva ten druhej držel koupila jsem si hnědý tělový ale budu kupovat bílý punčochy a botky je fakt smůla co já projezdila krámu a měst než jsem sehnala
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?