Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@phuskova majitel mi to sam nabidl.na nicem jsme se zavazne nedomlouvali.Reklo jsme si cenu na os. Jak by to asi melo vypadat,co na jidlo jaka by mela byt asi vyzdoba.sam rekl ze se mame rozhodnout a ozvat se mu az prijedem v cervnu.A domluva byla takova ze kdyby mel o ten termin nekdo dalsi zajem tak se mi ozve zda to chceme nebo ma ten termin pustit.takze ja v tom problem nevidim.:-)
Odpovědět
jak pokračujeme? Ve středu jsem se byla domluvit na podrobnostech ve Vile. Rozhodujeme, zda koláčky koupit nebo si je péct sami a začínáme koukat po prstýncích. Šatky mám již zarezervované, kytici pro svědkyni, maminky a mě vymyšlenou. Teď v neděli se mají sejít rodiče (z čehož mám trochu strach). Takže asi tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky existuji nejake svatebni stranky na ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vypada,ze je to svatebni e-shop, pekne ceny
Odpovědět
@kacatko96 podarilo se tedy najit nejakou stranku? nikde nic nevidim ??
Odpovědět
přidávám se v zářijovkách :-) Taky začínám lehce panikařit, že nemáme téměř nic zařízenýho, ale moc mě uklidnilo, že když mám šaty a místo, tak mám 80% - díky Žirafko :-D Hrozně blbě se mi tady na tom foru cokoliv hledá (je toho strašně moc), ale snažím se postupně hledat různý info. Momentálně řešíme oznámení, nechce se nám vyhazovat peníze za hotový (každý říká, že se to dá v pohodě vyrobit doma), ale já se na to moc necítím (co se zručnosti týče :-D ) a taky na to nemám moc čas. Kdy se chystáte posílat oznámení?
Odpovědět
@niky10 Ja bych je taky soupla treba na chatu (ale tam uz bude cast moji rodiny) nebo na zahradku na chatku, z jeho rodiny jsou to same "damy" tak je to trosku problém ;-)
Odpovědět
@phuskova Ahojky, verollen a phuskova , já mám přesně tak, všechno zarezervované, předběžně, dala jsem sice zálohu 7 tis., al mám také přijít až v červnu a to se budeme domlouvat na tutovku. Bohužel , když to nevyjde, zálohu mi vrátí celou, ale je to jeho kšeft, protože když mi to nezajistí nezarezervuje tak dopředu, nebude mít kšefty. A jám mám aspoň nějakou jistotu, když začnu plánovat to ostatní. Je to jejich business a majitel si musí vybrat. Nedělal by to, kdyby na tom prodělával.
Odpovědět
Profilova fotka
@ikabebo no mě to přijde trošku mimo, protože tu je reální šance, že mu to odřeknout aon z toho nebude mít absolutně nic a přijde tak i o možné kšefty, které mezitím mohl mít...kdyby se platila záloha nevratná ,tak to chápu, když by to dotyční odřekli, tak by z toho měl aspoň tu zálohu ale takhle...my třeba taky nemáme žádnou zálohu,ale máme to napevno zamluvený a mě by se příčilo, mít někde rozjednaný něco jinýho, s tím že se rozhodneme chvíli před tím..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 podarilo dekuji,je to ono svatebni e-shop,mela jsem na strankach vyhlidlou oragnzu kterou nikde jinde nemeli a nez jsem to ulozila,pretizeny pc mi klikl :-) taky mate plny slozky fotek,ja porad koukam po dekoraci,chtela bych tvorit sama,kdyz to pujde skloubit s casem....vite co je to to pom poms? nemate navod?
Odpovědět
@ikabebo @phuskova tak my se rozhodnem a hostina bude az za 3mes.takze to neni chvili pred tim. Navic nam to majitel sam nabidnul ze na to nespecha a ze si mame ponechat cas na rozmyslenou az do cerva.takze v tom nevidim zadny problem.
Odpovědět
@kacatko96 @verolen24 no,my jsme taky chtěli ušetřit, takže jsme při osobní shcůzce prošli jídelníček a nadiktovali co chceme,at nam to naceni vzhledem k poctu lidi...jak jsem byla překvapená, když nám přišel jídelníček, kde byly vychytávky jako losos s limetkou porce za 100 kč...tak jsem to všechno vyškrtala a rázem byla cena za hostinu o neuvěřitelných 10.000,- levnější. Jen jsem kroutila hlavou. Jinak kamarádka mi radila, ať vždycky říkáme tak o 20-30% míň lidí, než budeme plánovat, protože oni potom ty porce zbytečně nadsazují a pak jídlo zbývá :( Slivovice nám dovolili jen 5l,ale to ještě dořešíme a určitě si chci prosadit džbány s vodou a citronem na stoly...není důvod vyhazovat 30kč za obyčejnou vodu ve skleničče. Výhodou je, že pronájem neplatíme žádný, výzdoba stolů je v ceně a můžeme si donést kolik chceme vína, sladkýho i slavnýho.
Odpovědět
Článek se načítá
@kacatko96 jeee pošli mi tip :) třeba se nainspiruju a vrhnu se do ještě dalších ručních prací :) Děkuji
Odpovědět
@mellie nemáš zač :) Já oznamko vyrábím, protože jsem si fakt nevybrala a když už se mi něco líbílo, bylo to strašně drahý :( takže jedna ušetřím a jednak se zabavím, Já ráda tvořím a vymýšlím a jsem ráda,že budeme mít originál a nikdo nebude mít stejný. Posílat respektive rozvážet se chystáme koncem června/začátkem července. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 taky si myslim,ze si nechame predlozit navrh od provozaka a pak budeme zvazovat a skrtat :-) myslela jsem,ze si dekoraci na stoly necham udelat v kvetince ci pokoupim na netu vyzdobu na auto,ale asi nebudu vyhazovat a nakoupim organzy,stuzky,koralky a dalsi drobnosti a namyslim to sama. Na stul bych chtela jsen par katyicek halabala ve vazickach,zadne vazane ikebany ;-) s tim me napada,jak se cenove pohybuji svatebi kyticky?
Odpovědět
@kacatko96 no já si nechám nazdobit stoly tím, co mají a už mám nakoupených pár drobností na dovýzdobu a namyšlený to taky mám, tak jen budu muset rozreslit plánky co a jak :D ty pak rozdat, aby mi to tam dali jak chci :D na stůl mám naplánované obyčejné břečťany v květináčích, jednak moc nestojí a do barevné výzdoby to bude pěkný a hlavně mi to druhej den nechcípne :D a využiju to doma. co se týče svatebních kytek tak to ještě nevím,ale kámoška mi doporučovala u nás zahradnický učiliště,kde se učí aranžérky a dělají tam moc pěkný vazby, doneseš si obrázek a oni ti to udělaní přesně podle toho za dost nízkou cenu, protože neplatíš práci,ale jen materiál ;) což je super, ale ještě jsem se tam nebyla ptát. Jí ta kytka vyšla kolem 500 a nebyla to žádná chudinka malá, byla to normální svatební kytice ;) ale zkusím se poptat i jinde, tak pak dám kdyžtak vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 s dekorackou na stul to as taky pekne namyslene, ja to asi vyresim rezanymi,ale napad moc dobry,jen si to neumim predstavit :-o tam kde mame hostinu maji na stolech bilou klasiku a ja chci ladit doruzova tak vse v tom tonu. Ja jsem jeste v kvetinarstvi vubec nebyla a tak nejak to nechavam byt jelikoz se nemuzu stale rozhodnout jakou kyticky,mas super ten ucnak,verim,ze kyticky jsou od kocek krasny,sama vim jak jsme se na ucnaku pod dozorem mistrovych snazili a taky pamatuji ty lidove ceny :-D
Odpovědět
@kacatko96 já ladím stoly nafialovo-fuchsiovou a tak jsech chtěla jednobarevný kvítěna, aby toho nebylo moc :) jinak podklad na stolech bude taky bílej;)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 dnes jsme byli v restauraci na sedanku a zjistila jsem,ze tam nejsou stoly obvzlast siroke tak aby se na ne neco veslo asi zvolim organzu s jemnym vzorem,ktera nebude mackana tim padem nastole moc prostoru nezabere,uz jsi to treba pocitala co ctverice tak kyticka uprostred?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já po devítiletém vztahu ho taky konečně přemluvila ke svatbě v září. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smigli A krásné datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Děkuji. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smigli Říkám to proto, že máme stejné datum ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už jsme zase o krok dále:-) Skoro manžílek si koupil oblek a já už mám šaty!!!Dokonce z půlky zaplacené a ještě jsem na ně našla na netu slevu 2000:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marikura Gratuluju, hned je to veselejší, že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně:-) A jak jste na tom ostatní?já mám konečně zas volno...víkend jsem byla v práci, a včera nás vykradli...takže policajti,kriminálka...brali nám otisky....no nedělní zábava....:-)
Odpovědět
My jsme ted´ na mrtvým bodě.Pomalu máme vybranou hudbu k obřadu.Musíme si přesně napočítat lidi a spočítat kolik pojede aut.Skoromuž nemá oblek, boty, kravatu ani košili.Prej je ještě dost času a čeká na výprodeje u Blažka který jsou na začátku července. :-) Prstýnky ještě taky žádný nemáme, protože se nám žádný nelíbí a když se líbí tak stoji 24tis :-( Jinak na konci června jedeme domluvit podrobnosti v restauraci, ubytování, já mám ještě jednu zkoušku šatů i s botičkama, mám domluvenou vizážistku na svatební líčení a svou kamarádku Haničku na svatební účes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No prstýnky taky nemáme, ani oznámení...:-(....hudbu máme já - Everything z Robina Hooda, přítel -R. Wiliams Angel....další zkoušku šatů mám až 11.9 a poslední 14.9
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zdravím všechny budoucí nevěsty, které budou mít svatbu v září :o) my už máme vše, tedy skoro, jen chybí oblek pro ženicha, kytice pro mě a svatební oznámení a pak už jen vyčkávat na den D :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?