Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, svatba 1.září a teď jsem se nějak sekla. Zařízeno toho mám dost, ale stejně pořád přemýšlím co a jak. Nejvíc mi dělá starosti sehnat dobrou vizážistku a někoho kdo mě učeše a jak si vyzdobit svatební tabuli. Musím u výzdoby být přítomná, nechci zažít překvapení. Jinak prstýnky, šaty, oznámení, kapelu, květinářka, foto, cukroví, místo obřadu, hostiny jsou zařízené. Nechtěla jsem čekat, abych měla jistotu, že bude vše co chci volné. Ženich ten nemá vůbec nic, protože "JE ČAS". No a naše zlatíčko, tomu budu kupovat oblečení až v srpnu, aby nám z toho nevyrostl. Co se týče jídla, mám jasno. Bude klasika - hovězí vývar, svíčková :-D . A večer raut. Tam si ještě nejsem 100% jistá co vše se bude podávat. Teď mám oddobí, že jen koukám a přemýšlím co koupit, aby vše ladilo jak má :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, přidávám se do party - pro svatbu v září jsme se rozhodli před týdnem a i přes odpor ženicha, který by to chtěl někde maximálně ve čtyřech to bude tak v 35 lidech. Máme místo, máme datum, na matrice o nás vědí, mám zamluveného fotografa a z toho co hoří mi chybí už jen šaty. Toho se bojím dost, ale říkám si, že snad něco seženu. Oznamka řešíme nyní, máme i barvu do které to budeme ladit, jen kdyby mi ženich na všechno tak neremcal... Má to někdo podobně? :)
Odpovědět
@kocoladka Ahoj tak s tím ti poradí tam kde si budeš dávat dělat koláčky a cukroví.Já se o toto nemusím starat protože toto mi zařizuje mamka.Jinak oběd je jasný polévka s játrovými knedlíčky, svíčková a jako desert dort.Možná nějaký předkrm jako šunkovo-sýrová roláda s toustem nebo tak něco.A večer raut( kuřecí, vepřové, možná se bude i grilovat, zeleninové a ovocné saláty). Jinak všechny podrobnosti jedeme zařizovat až v červnu. :-) Tak pak budu vědět více =-)
Odpovědět
@claimee Ahoj, tak na to že jste se rozhodli před týdnem tak toho máte možná více než některý nevěsty co to ví už půl roku :-D O šaty bych se nebála ted´je takový výběr že pak nebudeš vědět jaký.Já z toho měla taky strach a bylo to to první co jsem měla a jěště jsem si nakonec nemohla vybrat :-) Nám dělají problém prstýnky :-.
Odpovědět
@kacatko96 počítala jsem jednu kdytku pro 6 lidí, protože chci kupovat kytky v kvetinaci a nechci zadny vazby..do volnych mist pridjou svicky a aplikace s piskem (ktere snad vytvorim :-) ) , cukrovi a dzbany s vodou,tak at tam toho zas neni az moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 taky tak pocitam,pokoupim vazicky a napicham do nich zive kyticky,teda spis kamaradka...zdobeni stolu necham na ni abych se ten den co nejmin stresovala :-) premyslim co mezi,asi taky svicka :)
Odpovědět
Ahoj holky. Jeden stres mám za sebou a tak se zas mohu vám věnovat. Včera jsem odevzdala BC práci a dnes mi přišla kontrola originality a neschoduje se to ani v procentu s jinou prací. Když už jsem byla v Příbrami, tak jsem si dovezla snubáček. Je naprosto úžasnej a krásnej a dokonalej. Stál mě 1680. Takže co už doopravdy mám zařízeno je hostina a prstýnek. Další se bude zařizovat asi až za měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jsi dobrá!! Já jsem včera odevzdávala práci, se kterou jsem otálela dva roky (!), hrozně jsme se jí bála..taky nějak jedu :-D
Odpovědět
@barbora_b Tak to jsi také dobrá. Já jsem fakt šťastná. na posledních 14 dní jsem našla vedoucí práce a ona chtěla hodně změn, až jsem se bála že to nestihnu. Seděla jsem u toho kolikrát do 3 do noci. Fakt jsem toho už měla dost. Teď jsem měla první víkend bez práce a bez stresu že práci nestihnu odevzdat a fakt jsem si to užila. Celá rodinka jsme si to užili. Neuvědomovala jsem si že jsme tak ve stresu. Až ted o tom víkendu jsem byla uvolněná a spokojená a zjistila jsem že jsem asi ve stresu byla. Ted už jen státnice a už se budu věnovat jen rodině.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde to věřím, je to pak velkej balvan z krku, viď? Mě čeká diplomka, bohužel zatím jen čeká :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Já sem přišla taky pochlubit holky :-D My máme od zimy zarezervované místo obřadu a restauraci, a teď už konečně zamluvené šaty pro mě, oblek pro ženicha, oba boty, doplňky. Koupené vývazky, domluvená květinová výzdoba, rezervovaná limuzína, fotograf. Včera přišly oznámení, tak mám radost :-) Zbývá nám ještě vymyslet organizace dopravy, zasedací pořádek , zařídit dort a vybrat si prstýnky. Vzhledem k tomu, že nehodlám řešit nějaké drobnosti a detaily, tak si myslím, že z velké většiny máme hotovo. Ještě přemýšlím o svatební knize a tombole...uvidíme, co z toho nakonec ještě bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claimee No nevím, já bych ho nechala se ke svatbě vyjádřit!!Snad je to i jeho svatba ne? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přidávám se k nevěstám na 1. 9. 2012 :-) Obřad bude ve Chvalské tvrzi v Praze 9, hned po obřadu nasedáme na kola a odjíždíme do kempu, kde bude táborák s opékáním buřtíků a masíčko. Pitný režim zajišťujeme v kempu, ubytování si řeší každý účastník sám. Prstýnky a fotografa máme, šaty dořešuju. Na účes z krátkých vlasů jsem vypsala diskuzi-hledám nápad. Děkuji všem, kteří napíšou. Všichni, kdo jsou pro nás důležití byli obesláni s odkazem na naše webovky, kde mají pokyny. Kdo chce na kole, přijede na něm už na obřad, kdo chce autem, dopraví se po obřadu do kempu autem. Nahlášeno je zatím asi 45 lidí. Je nám přes 40, svatba je pro mě druhá, přítel se žení potřetí :-) Naši dospělí potomci, máme dohromady 4 plnoleté syny, ti zajišťují catering, budou navážet, krájet, topit, nalívat prostě pomáhat, nejmladší syn (11let) má na starosti zábavu pro dětské účastníky mejdanu. Doufáme, že vyjde počasí, nezmokneme ani na kolech, ani při sportování v kempu, voda v pískovně bude ke koupání...A vůbec, že nás kamarádi i příbuzní přijdou podpořit.
Odpovědět
Tak zdravím a přidávám se k "zářijovým" svatbám. Rozhodla jsem se 15. dubna. A jelikož pracuju v zahraničí, celé jsem to plánovala přes net a telefon. Tento týden jsem doma v ČR , takže jsem oběhala osobně co bylo třeba . A myslím, že máme všechno.. tedy ty největší věci, jinak ještě pořád řeším přízdoby a nejspíš si budu sama vyrábět bonboniéry. Jsem trošku puntičkář, tak všecko opravdu plánuju dopředu. Už chybí jen harmonogram dne.. Jinak obřad, recepce,ubytování, fotograf, floristka, cukroví, dort, matrika, hudba.. no nevím. Dnes ještě schválím oznámení a snad to nejdůležitější máme. Obleky pro ženicha i syna jsou koupené, boty taky.. šaty pro mě i pro dceru se šijí a bižu už taky dorazila.. Nevím, čím víc toho odšktávám, tím víc mám pocit, že nám to nějak přibývá.. :)
Odpovědět
@janekj Ono je to složitější, takže bych mě hned neodsuzovala :) Jsem svátost sama, asi bych měla začít být trochu víc zlá :))
Odpovědět
ahoj holky, mám dotaz....někde jsem slyšela, že by nevěsta neměla jezdit na svatbu v kombíku...? prý je to nějáká pověra... víte o tom něco? já to slyšela prvně..... díky
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 ja mam zrovna domluveneho cerneho combika,ale takovou poveru slysim poprve :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikdo sem nic nepíše..:-(...tak se pochlubte holky,šup,šup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claimee jj,já také....ženich furt že nic nechce a pak když něco chci,tak to většinou zamítne:-(
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem zase slyšela, že by nevěsta měla jen v bílém autě...tak nevím :-))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Holky mazec!!!:-) : Svatbu zdarma na zámku Další výherkyní se stala Michaela Komárková. Ta bude moci díky výhře v soutěži prožít ten nejkrásnější den - tedy den svatební - na zámku Loučeň. Už se na něj moc těšíme....já vyhrála:-)))takže plánování zas od začátku:-(..:-)
Odpovědět
Tak jsem tady dlouho nebyla a čtu jak jste pokročily :) Já se teda musím pochlubit, že konečně sem si vybrala šatky, koupila boty, prstýnky máme doma, dnes sem si domluvila kosmetičku, kadeřnici už mám -jen vybrat účes, oznámení jen slepit a můžem rozdávat. Dnes koupený krabičky na výslužky a stužky na vývazky připravený :) Už mám i vymyšlený dárek pro maminky (děkovné dorty nebudou) a svědky, teď to jen vyrobit. Teď ještě oblečky pro děti, snoubenci oblek-už je ale zamluvený, a ještě asi 50 dalších drobností :))
Odpovědět
@marikura Tak to moc gratuluju :))
Odpovědět
Ahoj všem, taky se přidávám k zářijovkám. Konkrétně 7.9. Když to tady všechno čtu, tak si říkám, že jsme nějak laxní :-) . Já nemám nic. Jen datum a šaty. Asi bych měla mrsknout kostrou. Můj milovaný mi taky říká ať to nehrotím. Jediný na čem jsme se zatím shodli je, že oznámení si uděláme vlastní, prstýnky budou z bílýho zlata a chcem mít na hostině dobrý pivo :-D . Jediný co mě "trápí" jsou boty. Koukám už tak 14 dní po obchodech a sehnat hezký bez podpatku je nadlidský. Co budete mít za botky vy?
Odpovědět
@samek ahoj,vitam tady :) Jojo,ten muj taky ma na vse cas :D Takze taky mam jen saty,vyrobene oznameni,vcera jsem vytvorila vyvazky...No zkratka vse nepotrebne uz mame, ale jako je fotograf, dj, prstynky, oblek, kadernice a kosmeticka, zakusky a dort ( vse nejdulezitejsi) to nemam tuseni kdy budu resit :) Ted si vic lamu hlavu s rozluckou nez se svatebnim dnem :D Boticky a spodni pradlo mam v planu resit pristi mesic (celych 30 dni bude pritel na panske jizde,takze budu travit cele dny v obchodech :D) Jen mame obrad venku na zahrade, takze nevim, zda mit podpatek. pekne planovani preji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčata koukám, že toho máte hodně zařízené.. My máme zámek zaplacenej, restaruaci zamluvenou,ale jen na oběd a pak teda naše oslava bude uplně jinde a to na hájence s kapelou a s výhledem na vinice v Blatnici pod sv. Antonínkem :) svatební šaty už se budou šít a já jsem neposílala žádná oznámení,jen pozvánky a to lidem, kteří by měli jít na tu svatbu, tak se mi hodně i ozvalo a pak teda oznámení budu brát jen jako informativní a dám ho mailem a nebo po sociálních sítích, tot vše, oznámení není pozvánka na svatbu.. tam nechci milion lidí :D takže to bude takové menší. :)
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme vybrané místo na svatbu - Japonská zahrada v plzenské zoo, hostina aubytování pivvovar Groll, mají moc dobré pivo a taky kulečníkový stůl:-). Zaplacený obřad i zálohu na hostinu ale i matriku. Také už se vyrábějí prstýnky a svatební šaty. Ještě musíme nechat vytisknout oznámení, které budou sloužit i jako vstupenka do zoo. Takže řeším boty, závoj, seznam svatební darů. Takže už celkem klid. Až přijdou šaty, dořeším květiny, závoj, ozdobení stolu a pak hurá do rekonstrukce bytu.
Odpovědět
Profilova fotka
@carpatia 22.9. je nádherné datum. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?