Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samek Taky sháním botky bez podpadku. Abych nebyla vyšší jak nastávající. :D
Odpovědět
Ahoj, máme také svatbu v září a to 1.9.2012 a už se moc těšíme:-):-):-) Přípravy jsou v plném proudu..
Odpovědět
@samek Já měla botičky mezi prvníma věcma co jsme měli.Já mám lodičky na hoooodně vysokém podpatku. :-) Koukni se do mého alba
Odpovědět
@niky10 Rozlučka 30 dní????? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@verolen24 jojo panska jizda na 30 dni do zahranici :D a ja budu mit shopiiing :D
Odpovědět
@niky10 30ti denní shopping bych si taky přála :-)
Odpovědět
Tak já je chci z důvodu, že jednak mi to na podpatku moc nejde a druhak nechci utrácet zbytečně za druhý na přezutí. Pro mě je pohodlnost na prvním místě :-) .
Odpovědět
Verolen24, tak botky máš mooc pěkný, ale na těch já bych se zabila. Celkově koukám, že už máš vše. My nemáme ani vymyšlenou barvu do jaké celou svatbu ladit. Natož oznámení apod... Však ono se to nějak vyvrbí ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Já uvažuji o rieker botech, jsou pohodlné, mají super vložku a dá se v nich chodit i běžně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my máme svatbu 1.září letos,s přípravami teprv začínáme,máme zamluvené místo svatby,dneska jsem objednala v Happyfoto oznámení a pozvánky na raut,a za pár dní mi poštou příjdou moje šatičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, my máme úplně stejné datum ;-) Jelikož svatbu zajišťuji především já ( přítel má na starosti bydlení) tak už je toho zařízené poměrně dost. Máme sepsané papíry na matrice, domluvený obřad, místo hostiny, muzikanty, kytky, fotografa, už máme hotová oznámení v červenci budeme zamlouvat cukroví a objednávat prstýnky... Jinak já už mám dávno koupené šaty a hodně věcí si dělám svépomocí- bižuterii, dárečky pro hosty, ozdoby do vývazků, výzdobu aut, jmenovky a stojánky na ně, svícínky na stoly. No je toho moc a čas neúprosně letí.. Tak přeji všem zářijovým nevěstám, ať o svém svatebním dni jen a jen září ;-)...
Odpovědět
Ahojte zas po nějaké době. Do albumu jsem hodila fotky prstýnku. Je krásnej a jsem za něj šťastná. Příští týden se jdu podívat do půjčovny na nějaké šaty a pokud se zas nebudu cítit správně, tak si je nechám ušít. A v pondělí jedeme na matriku sepsat papíry a domluvit si do cukrárny dort. Tak co schází? snad už nic. Hostinu máme domluvenou, prsten mám, šaty jsou v hlavě vymyšlené, matriku a dort zajistíme v pondělí a květiny budu řešit až v červenci. Snad mám vše že? Koukala jsem že je tu spoustu novejch nevěst, tak AHOJTE holky. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Zdravím, taky máme termín 1.9. A jak tak čtu tak času ubývá a úkolů co zařídit přibývá :-) My zatím máme jisté místo na obřad, večerní party a moje šaty, toť vše. V neděli jdeme otestovat místo kde bychom chtěli mít obídek. Ale zatím nic. Jsou zde nějaké tipy kam se podívat po hezkém oznámení? A
Odpovědět
Profilova fotka
@danusa23 Ahojky, taky máme svatbu 1. 9. :-) oznámení doporučuju objednat z internetu.. nech si předtím ale poslat vzorek, abys nebyla zklamaná třeba papírem.. většina firem posílá vzorky zdarma :-) musíš si o ně jen napsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme s přípravami také teprve začali. Teprve jsme si vyzvedli dotazníky na matrice, já si objednala šaty, zajistili jsme fotografa a zamluvili restauraci. Většinu toho teprve musíme zařídit. Jsem z toho trochu nervózní, nikdy mě nenapadlo, kolik příprav taková svatba vyžaduje (to chceme mít jen malou, skromnou svatbu), ale snad se to za 3 měsíce zvládne.
Odpovědět
@jitlen my taky teprve začínáme, ale myslím, že za 3 měsíce se to stihnout zvládne 8-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já taky zdravím po delší době :) U nás je právě v plném proudu výroba oznámení, takže měřím, řežu, stříhám a pořád se hrbím :D Ale jsem ráda, že po ohnivé diskuzi a 8mi prototypech jsme se dohodli k oboustranné spokojenosti :-) Jinak jsem v pondělí konečně dostala po 2 měsících a nespočtu urgencí a vyhrožování objednané botičky (mimochodem svatební studio Damborská Brno-nedoporučuji objednávat u nich boty..dlouho to trvá a ještě přivezli jiné, než jsem si zkoušela a objednávala. Paní sice jednala ochotně, ale místo slibovaných 3 týdnů to trvalo 2 měsíce a kdybych nechodila neustále urgovat, tak bych je neměla ještě teď), tak jsem ráda, že aspoň tohle už mám z krku. Jinak souběžně řeším šaty a svoji kytku. Pořád nevím, jaká by se mi líbila, takže je to trošku složitější :) Jak bude mít přítel po státnicích tak snad začneme zařizovat prstýnky a jeho oblečení. Taky mě čeká výroba organzových mašlí na sloupy na terasu, kde bude obřad a na židle, které budou u obřadu. Jinak dnes jsem se byla podívat na místě, kde budeme mít obřad a hostinu a zjistila jsem, že to tam je mnohem hezčí, než když jsem tam byla naposledy, tak jsem toho dost nadšená :-) Holky, taky vám ten čas tak strašně letí? Už se moc teším na náš svatební den a společný život :)
Odpovědět
Ahoj zářijovky.Taky jsem zde dlouho nebyla, protože v poslední době nemám na nic čas :-S Já od poslední doby co jsem sem vkládala příspěvek nakoupila pár dekorací, byli jsme se s přítelem kouknout na obleky(ale nevybrali).Za necelých 14 dní jedem domů kde bude svatba.Tam mám naplánovanou zkoušku šatů, svatební líčení, účes, schůzku s fotografem a zpěvákem.Musíme dozařídit v restauraci podrobnosti, zajít se domluvit s floristkou.A pak budeme mít snad vše kromě oblečení ženicha a prstýnků :-) @zirafka01 Hrozně ten čas letí :-) .Když si představím že za měsíc a půl jedem na 14 dní na dovolenou se skoromužem a pak už bude za měsíc svatba......... :-D :-) :-D.Strašně se těším a zároveň bojím aby vše dobře dopadlo
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po delší době.....nějak mi ta práce a zařizování i té naší pidi svatby bere moc času :-) Mám zatím úspěšně koupené šaty, včera jsem se byli koukat na snubní prsteny, ale vzhledem k tomu že nás nic neoslovilo, tak si budeme nechat dělat. No, aspoň jsme se s tímto trochu pohnuli, protože ohledně prstenů to bylo nejhorší. Ještě koupit ženichovi boty a sobě nějaké doplňky a bude už skoro všechnohotové...
Odpovědět
Zdravím zářijové nevěsty, dnes přesně 3 měsíce do svatby:-)
Odpovědět
@mancii No jooooo 3 měsíce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
91 dní a včera mi přišli krásné bílé punčochy :-)
Odpovědět
@lipli Samodržky???Odkud??
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám šaty po kolena, slonovinovou barvu. Myslíte, že k tomu seženu punčochy-samodržky? Viděli jste někde? Bílé k těm šatům vypadají blbě a pak jsem viděla jen béžové.... Už bych to všechno chtěla mít zařízené. Pořád se objevují další a další drobnosti, které je třeba zařídit. Už mi jde hlava kolem :-.
Odpovědět
@mancii @verolen24 u nás taky 3 měsíce :)) tak holky krásné přípravy!!
Odpovědět
Profilova fotka
juu ,pravda 3 mesice a je tu den D :-) kdyz si vemu kolik mi to zarizovani pohlcuje casu,tak doufam ze svatebni den bude dostatecne dloooouhy a klidny aby jsem si ho uzila :-D :-D Zitra jedeme "konecne" do Bandi zkusit zenichuv oblek ;-) Uz jednu zkousku absolvoval (pod natlakem) a na doporuceni prodavacky jsme zkusilli smokingove sako a musim rict,ze i pres brisko co ma,vsechny nedostatky byli schovany a vypadalo dost dobre. Ted vaham jestli vesticku ci jen kravatu?
Odpovědět
Profilova fotka
@alka17 no já si taky dělám většinu sama,kytici + veškerou výzdobu si budu dělat sama,vývazky taky,podvazek taky,no všechno možné.... akorát čekám až příjde mateřská abych mohla nakoupit nějaký matroš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danusa23 my jsme si ho dělaly sami na počítači a nechaly jsme si to vyvolat na happyfotto.cz a vyšlo nás to levně, 3,50kč za jedno :-) a uděláš si to hlavně podle sebe jak ty to chceš to se mi právě líbí,naco budu utrácet za nějaké drahé oznámení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitlen za 3měsíce se to v pohodě dá stihnout a bez stresu,já teda vůbec neplašim,všechno děláme v klidu,přeci se nebudeme stresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@peetulka22 Ono to podle mě ani v dnešní době jinak nejde než si to vyrobit... Všechno je hrozně drahé a peněz se nám nedostává... Někdy nad tím až žasnu, kolik to v obchodech stojí a přitom si to člověk může vyrobit za pakatel... Mně to navíc baví, takže není co řešit :)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?