Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
1
74
75
Ahojte novomanželky a nevěsty. Po svatbě máme 12 dnů a mohu říci, nic se nezměnilo. Dnes jsem byla kvůli občance a řidičáku. Pas je prej platný ještě 3 měsíce po obřadu, tak ten ted řešit nebudu. Jen jsem se chtěla poptat. Holky když jste byly podepisovat vše okolo svatby, nechávali si vaše rodné listy??? Já totiž nevím kde máme rodný list a myslela jsem si že si h nechali a že nám ho pošlou s oddacím listem, ale přišel jen list oddací a já ted netuším kde mám ty rodné. Tak díky za odpovědi jak to bylo u vás.
Odpovědět
@kaerde ahoj,my jen rodny list na matrice ukazali,oni okopirovali a hned vratili.Nikde jinde jsem ho nedavala.
Odpovědět
@kaerde Ahojky, rodný list by Ti nikde vzít neměli, na matrice si pořizují jen kopii. Třeba sis ho doma jenom někam založila. Btw taky vám dali jako oddací papír jenom takový canc formátu A4? Kdybych na něm neměla kulatý razítko a nebyl uvnitř lehce barevný, tak ho snad omylem hodím do koše. Asi si na něj budu muset pořídit nějaké speciální desky, abych ho nezahrabala mezi papíry...
Odpovědět
@claimee jj taky jen takovy car papiru...ale s manzilkem nas napadlo ho zaramovat a na nej dat svatebni fotku :)
Odpovědět
Claimee a není to jen ten gatulační papír, který se dává na obřadu? My si v pondělí po svatbě byli pro Oddací list a to už vypadá oficiálně, jako rodný list.
Odpovědět
@machalajn Nene, gratulační listina je opravdu něco jiného, mě spíš překvapilo, že když ten oddací list otočíš, tak je to jen holá A4 bez ničeho. Na druhé straně je samozřejmě takový mustr jako je rodný list s razítkem, ale jinak nic. Ono asi taky záleží kdo ho vydává - jestli malá obec (jako je to v našem případě) nebo velké město. Podle mě forma musí být zachována, ale ta druhá strana je asi různá...
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Nám vátily rodné listy hned jen si je okopírovaly....
Odpovědět
holky ja normalne zavidim nevestam,ktere den D teprv ceka.Tak rychle to uteklo a tak nadherny den to pro nas byl,ze bych si ho jeste nekdy v zivote zopakovala!
Odpovědět
@cholito Chtela jsem se zeptat, jak jste byli spokojeni se svatbou na Radíči? :) My jsme zde take meli obrad v zari a bohuzel doslo k nekolika karambolum cimz se mi celkovy dojem trosku zhorsil, ale nakonec to snad vse dopadlo dobre :)
Odpovědět
tak už taky máme oddací list doma.... dali nám na něj i takové papírové desky, skoro jak jsou na rodný list... teď jen obíhám úřady, banky, pojišťovny a tak... jen jsem se hrozně osypala, tak pořád odkládám focení na občanku :D holt 10.tt se projevil :D :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@lilous No my byli celkem spokojení až na pár detailů - například nám slíbili, že když nebude pršet, bude obřad venku, nepršelo, a stejně byl v kapli... A když nám to řekli, bylo pozdě něco měnit. Muzikant se prý bál, že by mu zmokl nástroj, chtěl zálohu, ale než jsme mu ji stihli dát, kastelánka rozhodla. A servírky taky špatně zvládaly následnou hostinu - nedoplnili spoustu cukroví, které jsme vezli domu, nedali všem výslužky a dali vypít hostům archovní víno, které bylo určeno pro nás jako novomanželé. Jinak dobré :D
Odpovědět
@cholito Taky jste to měli veselé, alespoň budete mít veselé historky, které budete jednou dětem vyprávět :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lilous Nejlepší na tom bylo, že to archivní víno bylo druhej den na účtu a u toho napsáno "nevěsta" :) Tak jsem řekla kastelánce, že kdybych dala celou láhev tohoto vína, tak dnes ráno vypadám jinak :)
Odpovědět
1
74
75
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?