Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Holky zdravim. Mam mensi problem: chci se vdat 9.10.2012 jen ze terminy na zamecku v Lisni v Brne to neumoznuji:-(...Mate nejaky napad, jak je to mozne uskutecnit a jak je to ze svatbou na zhrade?.-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova ahoj my máme Dj za 2500kč a neomezeně a hraje moc fajn byli sem ho v pátek očíhnout ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kdzž se tu začala asi před 4 týdny študovat tyto stránky tak sem byla v šoku co už tu všichni máte.... a my nic :D tak už i my sem se do toho trocha dali. Máme už oznámení doma vzor to s fotky co sem sem dala a vy ste nám poradily ;) za to moc děkujem... už i mám Dj , objednané darovné srdíčka pro rodiče, zmapovanej dort a zamluvenej předběžně... fotografa , kytka, vázanky spočítané přesně lidi a ubytování... ted nás čeká napsat pozvánky a body co a jak pro lidi.... v restauraci to jít domluvit už na 100% co a jak ... jo a prstýnky se nám už vyráběji :)
Odpovědět
no tak ted uz mas zase vic nez vetsina nas tady :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky záři-ovky :) Tak já se také přidám. S přítelem jsme spolu skoro tři roky a svatbu budeme mít 8.9.2012 ve Family hotelu na okoři. Co se příprav týká tak já začínám panikařit. Jelikož drahá polovička teď trůní nad školou a je tedy vše na mě a už z toho mám velkou hlavu :) Ráda bych to zařídila vše v klidu už nyní ať se pak už řeší jen nějaké nedodělky. Z toho, co mám - svatební šaty, místo pro obřad a hostinu, prstýnky, vyzážistku, fotografa a už se pomalu rýsuje i místo pro odpolední raut. Přijde mi, že je to všechno takové na půl :). Panikařím zbytečně? Přítel tvrdí, že ty důležité věci už máme a zbytek se nějak dodělá. Prostě chlapík.
Odpovědět
My včera dohodli Dj a fotografa.Takže nám chybí jen prstýnky (to bude asi kámen úrazu), v červnu domluvit svatební menu (jeho přesnou podobu), kompletně oblíct ženicha (ale podle skoromuže je na to ještě dostatek času), a pár drobností jako je vstební účes, líčení, dort , výzdoba.Ještě že to mám všechno v hlavě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak už máme zamluveno místo cateringu krásný sklípek s domácí kuchyní a za prima cenu-700 na hlavu. Dopadlo to líp než jsem čekala. Paní majitelka velice příjemná a navíc jsme zjistili, že můj nastávající pod ní pracoval :) Jinak máme zamluveného kameramana, mám ušitý polštářek na prstýnky a jsou vyrobeny kapesníčky na slzy radosti. Pak sem hodím fotky až to budu mít nafocené :-)
Odpovědět
@kacatko96 zrovna včera jsem se rozhodla, že jo. Byla tu na navštěvě mamčina sestřenice a měla je tak krásně udělaný, že vypadala,jako kdyby byla jen výrazněji nalíčená. Jak jsem k tomu byla skeptická, tak se mi to strašně líbílo. Hnedka jsme se domluvily, že mi to domluví u té paní,co jí to dělala :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 a to mela jednorazovy (cele rasy) ci jak to mam rict prodlouzene sve rasu po rase? Ja uz toto mela a musim rict,ze to vypadalo super,krasne to otevre a prozari ociska :-) jen ta cena udesna,myslim jednorazove.....tak ted vubec nevim,jestli si nemam nechat jen nalepit cely trs,jen abych nevypadala jak z moulin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@calik vubec se nestresuj,mas toho dost obehaneho,ja treba zarizovala prstynky az nyni a svatbu jsme si naplanovali v breznu ;-) ....jsou veci co hori a ty co doutnaji,treba kytku jeste vubec nemam domluvenou a ani se tim nestresuji. dulezite je asi misto obradu,hostiny,satky,hudbu a fotograf,pak se da zvolnit...tak v kliiidku 8-)
Odpovědět
@kacatko96 @zirafka01 S těma řasama máte pravdu.Já už je mám přes dva roky.Chodila jsem k paní která to dělala doma za super cenu, ale postupem času mi začaly řasy čím dál tím víc a rychleji vypadávat a u oka jsem měla takové hrudky lepidla.Tak jsem se naštvala a začala jsem chodit do profi salonu.Když jsem tam přišla poprvý paní se zděsila co to mám!!Že to vůbec není řasa na řasu ale tři řasy slepený na jednu řasu.Taky jsem svoje řasy měla hodně oslabený a polámaný.Ted´sice platím víc, ale zase dlouho vydrží a vím že je to dobře odvedená práce.Zrovna dneska jdu na doplňko =-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se po 9 letech domluvili na září a nemáme nic... Tak co už máme mít? :-) Sháním místo, ale jak se rozhodnout pro to pravé?
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, a já si pořád myslela, že mám čas. Sice mám zamluvenou restauraci, a dnes jdu zamluvit do hotelu nějaké pokoje, ale to je všechno. Musím si vypsat co všechno je potřeba zařídit. Nevdávám se po prvé, ale před pár deset lety a to byl taková malá svatba v kostýmku. Snoubenec chce pořádnou svatbu a je momentálně pracovně v zahraničí a vrátí se týden před svatbou!! Tak je všechno na mně a nevím pořádně kde začít, není to brzy?.
Odpovědět
Profilova fotka
@marghen Zalezi jaky jste typ lidicek :) Zda vam ucaruje priroda (louka, zahrada), nebo treba Vas laka nejaka zricenina, zamecek. Nebo mozna mate nejake svoje mistecko, na ktere se radi vracite. Nyni jsou i moznosti, ze se da vse usporadat najednom miste od obradu az po vecerni raut na nejakem statku nebo v hotelu se zahradou. My s pritelem jsme se rozhodli pro obrad venku na zahrade. Nelibila se nam predstava, te budem na radnici nebo i na zamecku :) ale je to opravdu na kazdem. Ten muj se nejdriv chtel brat na mostu Inteligence v Praze :D ale EHM.
Odpovědět
Profilova fotka
@calik No to by ale bylo originální ;-)) Já bych nejradši park/zahradu... A to máte tak velkou zahradu? Já se trochu bojím aby bylo dost místa, aby nepršelo... A jídlo jste měli zajištěno rautem?
Odpovědět
Profilova fotka
@marghen Asi jsem to spatne napsala. My budeme mit obrad na zahrade ve Family hotelu na Okori. Je moc krasna. Je ve stylu francouzsky venkov :) Tam bude obrad a take hostina. Pak se presouvame do Prahy na raut a vecerni zabavu. My budeme mit cca 3O lidi na hostinu a 4O na raut. A kdyby prselo tak samozrejme bude prset stesti ;-) Tim se clovek nesmi nechat rozhazet. Pokud by jste to chteli uplne cele pod sirym nebem tak bude nutne zjistit zda maji v miste konani zajistene zahradni stany nebo pristresky. Nekdy je maji, ale nekdy bohuzel ne a je potreba si zajistit vlastni :-.
Odpovědět
@kacatko96 jééé tak to vůbec nevím jak to měla ani jak se to dělá :D Ale vypadalo to rovnoměrně a moc pěkně. Cenu mi říkala, že to bude 600 první nalepení a doplnění pak za 400. Právě si to nechám dělat mimo Brno, protože co jsem se dívala, tak tady jsou ceny i dvojnásobný. :-)
Odpovědět
@verolen24 Nevím, třeba si to rozmyslím :-) , ale zatím mám plán nechat si ty řasy jen na svatbu. Já nejsem zvyklá se nějak extra malovat, takže bych to chtěla fakt jen jako vyjímečnou záležitost. Ale podle toho, co jsem viděla to provedení bylo kvalitní ;-)
Odpovědět
@marghen my jsme si naplánovali svatbu tak, že jsme chtěli všechno na jednom místě a podle toho jsme potom sháněli objekt, který by vyhovoval našim požadavkům. Nakonec budeme mít svatbu na terase s výhledem na brněnskou přehradu a hostinu v salonku na stejném místě. Velká výhoda je, že terasa je zastřešená, tak by nevadila ani případná nepřízeň počasí. A až budeš mí místo a šaty, tak máš vlastně 80% zařízený :-D tak nestresuj ;)
Odpovědět
@kacatko96 My jsme tam jeli osobně, máme to tak 100km, takže se to dalo. A to zlato jsme měli už oceněný a zvážený od zlatníka, bylo to po mamce ze zubů :-D a za nějakých 6 let vyrostla jeho cena skoro 4x, takže jsme byli fakt překvapení. Ale jinak prý vykupuje i normálně zlaté šperky nebo prostě zlato v jakémkoliv stavu. Asi to nechá ocenit sám a pak to odečte.
Odpovědět
holky poradite mi prosim jak vyresit jmenovky na stoly? aby kdyz bude foukat, tak nelitaly vsude kolem? :) me napadlo jen je udelat celkovy-jako strizku spojenou dole papirem a dat tam neco jako zavazicko,ale to se mi moc nezda,kdyz jsem to zkousela :( diky za jakykoliv tip :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 co treba misto klasickych papirovych jmenovek dat kaminky,koukala jsem,ze to melo dost nevest v bloku,na ne napises jmena a jiste je,ze neuleti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 u nas je to cenove dosti drahe,tak prave premyslim jestli nedat cele nalepovaci,asi se domluvim jeste s kosmetickou. Jeste me napadlo,jedeme s pritelem o vikende domluvit hostinu do restaurace a chceme se vejit do nejakeho rozpoctu. Nemate nejake typy na cem trosku usetrit? Kamaradka mi treba radila aby bylo piti (juice,voda) ve dzbanech, ci se domluvit na poctu sudu a necarkovat kazde pifko :-)
Odpovědět
@kacatko96 Tak to záleží na tom jak se v restauraci domluvíš s majitelem nebo provozním.Nám rovnou řekli že max. na os bude 800Kč.At´se sní a vypije co chce :-D Dokonce si můžeme donést i své alko jaký chceme (dokonce by nám majitel byl ochotnej koupit seznam alkoholu co si napíšeme ve velkoskladu za levný peníz).Máme v zájmu ještě jednu restauraci kde je to podobný snad i možná levnější.Nikde neplatíme za pronájem restaurace.Ted´se akorát musíme rozhodnout kterou.Ale to se uvidí až v červnu při os. schůzce =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 tak to mate super, vubec bych nevahala,nam pri prvni nasteve rekl,ze treba slivovice vubec (coz je pro rodinu moravaku katastrofa) a u vina jsem si dupla,ze to mam svatebnim darem,takze podle prvniho rozhovoru si myslim,ze bude dost problem se na necem domluvit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 a jsem dost prekvapena,ze si muzete jeste vybirat misto hostiny,my si ji zajistovali v pulce dobna a na dvou mistech ze trech meli zari i rijen plny :-o
Odpovědět
Abych se pridala k diskuzi, restauraci mam, ale nemohu sehnat ubytovani ani v miste ani v okoli, vsude jsou na muj termin nejake akce od mezinarodniho atlet. Meetingu po vinarske slavnosti. Potrebuji 8 pokoju a to je prusvih ubytovat svatebcany 50 kilometru od obradu a restaurace.
Odpovědět
@kacatko96 no tak nam dovolil 2 l slivovice vlastni a zakusky.nic vic No my uz budeme mit spoustu kaminku na stole,jako dekoraci,tak by ty jmenovky moc zanikly.ale diky za napad
Odpovědět
@ikabebo my sice nemame problem s ubytovanim,ale kamarad rekl,ze nemame utracet za pokoj pro nej,ze staci kdyz sezeneme stan a on si ustele v zahrade :D
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 ty jo, to mi přijde trošku nefér, rozhodnout se až v červnu...takhle třeba uplně zbytečně jiné nevěstě blokujete její vysněný místo a hlavně já být majitel,tak jsem pak neuvěřitelně naštvaná na vás....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?