Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Teď jsem koukala na tvé datum svatby a shoduje se s mým datem narození :-) Ať vám ten den přinese štěstí! Já budu mít svatbu pár dnů před tebou 8.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskacz jj 14.9. je krásný datum :-D ;-) Ale vaše taky, bylo i u nás v možnostech :-) Vám ať taky přinese štěstí a ať máme obě krásný počasí :-))
Odpovědět
@aluskacz Tak to se budeme vdávat ve stejný den. :-D
Odpovědět
Snad nám holky vyjde počasíčko.My budeme mít obřad venku tak snad nezmoknem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 A v kolik hodin máte obřad? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak holky. Hlavně ať vyjde počasí! Modlím se za sluníčko :-) Klidně ať je i pod mrakem, ale hlavně ať nepršííí!!
Odpovědět
Profilova fotka
my to budeme mít 1.9. já už mám doma šaty, boty, tento týden přijde spodní prádlo. Mám předběžně domluvenou kytku, v sobotu jsme domluvili penzion s restaurací (bude tam vše od obřadu, přes hostinu až po večerní raut) a ubytování. Ted řešíme oddávajícího.... zatím nic dalšího nemáme.
Odpovědět
@kacatko96 Noo s tím oznámením jsem si udělala představu, ukázala sestře grafičce a fotografce v jednom, ona se zamyslela a teď už stačí jen doladit detaily...a jsem strašně ráda, že ho mám "vlastní" a takové jaké nikdo mít nebude ;) Jinak co se týče jídla, kamarádka mi říkala, že je dobré nahlásit zhruba o 10%míň hostů, protože jinak oni zbytečně přestřelí v množství jídla, který ti nakalkulují (my to neudělali a proto škrtáme :-D Jinak my to máme hodně podobně, obřad bude v 1, oběd kolem 3 a kolem 8 nějaký rautík a pak se uvidí :) my cukroví rádi, takže určitě ho musí být dostatečně :-D
Odpovědět
@aluskacz Ve 14 hod obřad.Je to sice později, ale super na tom je že po nás už nikdo nebude takže to tam nebude jako na běžícím pásu.Těch 14hod jsme vybrali i z toho důvodu že tam měli časy jako 9hod ráno a to bych musela být od 4 vzhuru aby se vše stihlo.V kolik to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskacz my máme obřad ve stejný den jako ty :-) Máme ho od 15.00 a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 @barbora_b My ho máme taky odpoledne. Sice už ve 13.30 a taky se nám to líbí víc. Nebudem muset hned od rána stresovat. V klidu se vyspíme, nachystáme. Jedna paní co u nás oddává to moc nechápala. Ale i tak. 8.9 jsou už u nás nahlášené 4svatby a my budeme taky poslední, snad. :-) Oddávají u nás 4 lidi. A nás bude oddávat kamoška :-) A právě ona měla taky svatbu odpoledne, myslím že dokonce až ve 14.00 a nemohla si to vynachválit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskacz to je super, že máte na oddávání kámošku, to bych taky chtěla! No nám tím odpadnou i starosti o pořádání oběda :-) Ještě se před obřadem budeme fotit, po obřadu také a pak bude rovnou večeře a párty.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barbora_b Jo je to fajn :-) S jídlem máš pravdu. Nám odpadne zas večeře :-) Po obřadu půjdem na oběd, pak se dá kafe, rozkrojí dort a kolem půl páté se pojedeme fotit. Večer pak už bude jen raut a zábava :-) Taky jsme se chtěli fotit před obřadem, ale kamarád co nás bude fotit mi to rozmluvil. A navíc mamka chystá na mého nastávajícího samé blbiny falešné nevěsty a pod... :-D Tak nevím jak bysme to focení stihly.
Odpovědět
Profilova fotka
@aluskacz však raut je taky véča, nebo ne?:-) A proč vám rozmluvil to focení? My bychom to ais jinak nestihli, já se chci totiž fotit s družičkama a tak.... Jé falešná nevěsta...škod,a že tohle u nás asi nikdo nespáchá, to bych fakt brala!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:-) Tak my máme termín 15.9. 2012:-) Bude to na zámku Loučeň a oběd bude také tam v restauraci. Jinak zítra jedu vybírat šatičky,tak snad nějaké vyberu:-). Jinak my máme akorát zamluvený termín,restauraci,vybrané písničky, dort a koláčky a cukroví mi bude dělat mamča, a kytku a výzdobu také:-) Jsme rodina zahradníků,tak to snad dáme dohromady:-)Pak máme zamluvená auta, koně,na večer chatu, fotografa,kadeřníka,vizážistu. Ted jukáme po prstýnkách ...a jinak nic...ještě s tím bude dost práce...ale nejvíce se bojím šatů...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Fotit se bude už v průběhu dne. Ale hlavní focení je lepší prý až pzději odpoledne. Je lepší světlo a prý se líp fotí :-) Jasnačka, raut je večeře. Myslela jsem tím jiné druhé jídlo před rautem :-) S falešnou nevěstou přišla mamka a já na to, proč ne?.. Škoda že neuvidím jak se můj bude tvářit 8-) Mamka to už domlouvala s našim sousedem, ještě mám k mání známou, tak možná budou dvě :-D Uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@marikura Ahoj :-) Koukám že toho máte taky hodně zařízené. Já měla taky strach z výběru šatů. Ale nakonec to nebylo vuběc hrozné. Vlezla jsem u nás do salónu, a hned jsem si vybrala. Netušila jsem že to bude tak rychlé. Aspoň sem nemusela nikam jezdit a pak budu mít zkoušky v místě. Což je paráda. :-) Ale taky záleží na tom jak budeš náročná ;-) Já měla představu a nakonec jsem zjistila, že by mě to vubec nesedělo...
Odpovědět
Profilova fotka
@marikura juu ty budes mit koniky na svatbe,to ti desne zavidim....a jako k foceni ci se nechas odvezt z obradu?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem se chtela holky zeptat,vy co mate obrad az po poledni jako ja....planuje hostinu cca kolem 15 hod,potom grilovacku okolo 19hod i s prateli a potom nevim,jeste budete mit treba vecer rautik?
Odpovědět
@kacatko96 No my máme obřad ve 14hod počítám půl hod obřad, hodinka focení a půl hod přesun do restaurace kde bude hostina.Takže kolem 16 hod oběd a poté raut a grilovačka. :-)
Odpovědět
@marikura Ze šatů jsem měla taky strach, a pak to bylo to nejjednodušší co zatím máme zařízený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 a v kolik mate rautik a grilovacku?
Odpovědět
@kacatko96 Kolem 19-20 hod.Obložené mísy, saláty a masíko bude na stole od 20hod a to si každý nabere kdy a kolik chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 ahojky:-) No chtěla jsem je na obřad, ale jelikož to první místo bylo plné a máme to přes 40 km daleko,tak je budu mít po obřadu,když se pojede z domu na chatu, kde bude grilování
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 noo...jsem zvědavá jestli tam někde seženu mojí velikost..fakt se toho bojím :-(
Odpovědět
@marikura prosim te:-) nezlob!!! V salonech jsou pripraveny na vse.Ja jsem mala,drobna a velky prsa a byly mi vsechny saty ze jsem si nakonec nemohla vybrat:-) Zati mame problem s prstynky.BUd se nam nic nelibi a kdyz libi tak stoji majlant:-) POtrebovala bych tak 50% slevu do zlatnictvi rydl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 No já jsem zase vysoká a mám velká prsa (veů. 44) tak uvidím noo:-)No prstýnky také řešíme...není to nic levného.....sleva by se nám také hodila..ale nakonec jsme koukali, že nejlevnější a hezké jsou u ŽABKY- Stromovka
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 Obřad máme ve 13.30 hod., v 15.00 plánujeme oběd a raut asi tak v 19.00. Mezi tím, kafčo, dort a my se pojedem fotit asi tak v 17.00. :-)
Odpovědět
ahojki :-) my mame obrad na zamku v Raduni v 14,00a obed bude asi az v 16,00 protoze pred obedem bude foceni,jinak uz skoro vsechno mame zarizene koupeny oblek,ja pujcene saty od Paris a ted konecne obednane prstynky od Zabky,tak se tesim az prijdou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marikura koukala jsem na net a hledala vyrobce prstynku zabky,nenasla? Taky je resime...prijde mi,ze uz jen to,ze jsou prstynky snubni je na nich o 50% vyssi cena nez na klasickych,ale narazili jsme na zlatnictvi kde vykupuji zlato a my toho mame doma v rodine porozthaneho a sigl nausnic az az,tak to zkombinujeme a prstynky by nas mohli vyjit ani ne na polovinu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?