Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 a ty jsi taky v zahraničí? ja jsem torhcu tumpachova,ale nam se to vyplati tady víc než v čechách zatím teda,ale zkusím to ještě omrknout :)
Odpovědět
@mayacz jj,taky tady,jen jsem si vse potrebne v cr omrkla kdyz jsem tam ted tyden byla vyrizovat pas a obcanku.A jak vytvaris ty pozvanky a oznameni?Ja totiz porad nevim jak to vyresit,tady jsou drahe a z cr se nevyplati posilat sem,abych je mohla zase rozeslat :D a co je problem s restaurackou?
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Přesně ja jsem si je vytvořila sama :) baví mě to.. koupila jsem akorat papíry a obalky a dovnitř akorat na pc napíšu tu pozvanku a pak to vytisknu na bílej papír, kde potom vystřihnu ten text a nalepím ho na ty specialni papíry.. z hlavní stránky na každou jednu jsem nakreslila snubní prstýnky.. udělal jsem to jednoduché a do toho bude ještě potom malá kartička jako dodatek ale jen těm u kterých si nejsem jista, jestli si nevemou s sebou drahou polovičku :) pak sem hodím fotku,ale potřebuju fakt nutně najít tu restauraci.. jednu jsem měla,ale jakože Mirek pořád však se koukneme dál a pak se rozhodneme.. tak jsem teda dala na něj a jak to dopadlo? tak,že musíme shanět jinou.. nevim proč do toho kafra a ja se vždycky necham zvyklat, pak je tam ještě větší problém :-( chjo krucinál.. ted to davam dohromady s jeho sestrou a ona mi restauraci pomaha najit :) tak jsem zvědava :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dotaz holky.. odkud berete víno a kolik objednáváte?
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 ahoj niky, promin ze se vam do toho vmesuji, my pracujeme taky mimo CR a budeme mit svatbu taky v zari. oznameni s pozvankama jsem si objednala pres internet : http://svatebni-oznameni.net/ maji tam obrovsky vyber, penize jsem prevedla pani na ucet, to nebyl problem a za postovne do Rakouska jsem zaplatila asi 460 Kc, coz mi neprijde tak hrozny a do dvou tydnu jsme to tu meli. tak muzu jen doporucit :-)
Odpovědět
@ivanep diky za stranku,je tam toho opravdu hodne na vyber,tak mozna jeste zvazim tuto moznost :)
Odpovědět
@mayacz taky dobry napad a docela to vypada nenakladove.Uz mas nejake foto?
Odpovědět
@mayacz ja taky vytvarim nase pozvanky rucne...nebo se teda chystam..zatim jsem ve fazi litani po papirnictvich a shaneni papiru, jaky jsem si vysnila :D no,ale moc se mi teda nedari :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vy už jste to začaly řešit v červnu 2011?? já teprve nedávno zjistila, že se budem brát v září :) tak nějak jsme se domluvili a teď to řeším, jsem z Ostravy a bude to 1.9.2012 a teď hledám všechno-kadeřnici, kosmetičku, fotografa, ... no, spíš řeknu co mám zajištěno :D dorty a květiny :D výzdobu teď řeším a objednávám a zbytek obepisuju-hotely, fotografy.. budu ráda, když mi pisnete jména a názvy těch lidí/míst kam už ohledně 1.9. nemám psát :D ale předběžně mám rezervnutou i jednu restauraci a fotografku jednu v záloze taky, tak až tak se nebojím :D
Odpovědět
Profilova fotka
@leknicka ahoj :-) my máme taky termín 1.9.2012 a začali jsme nedávno. Takže se nemusíš ničeho bát. Podle mě je nejhorší sehnat dobrého fotografa, aby měl volno, kameramana pokud chcete, hudbu, místo a šaty. Skoro polovinu máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D místo už taky :) se šatama nestraš :D kdy je mám začít zkoušet, už teď..?? kameramana nechceme a hudbu asi bude pouštět někdo z kamarádů, jen ten fotograf :(
Odpovědět
u nas taky ten fotograf porad vazne.Zadneho kvalitniho za rozumnou cenu nemuzu najit... Holky kdyz mame svatbu 11.zari a ja budu posilat oznameni v cervenci,neni to pozde?
Odpovědět
Článek se načítá
@niky10 my máme svatbu 8.září a oznamko chci posílát taky v červenci, asi v půlce...tak aby to bylo přes měsíc známo...stejně mnoho pozvaných to neoficiálně ví už teď :-)
Odpovědět
Ahoj nevesty.nikde na netu jsem to nenasla,tak se radeji ptam Musi se psat do oddaciho listu me krtene jmeno i kdyz ho nepouzivam?
Odpovědět
Milé nevěsty, tak jsme už zavčas začali vyškrtávat věci, které na svatbě nepotřebujeme mít, abychom nezruinovaly rodiče, ale i sebe.. Každý týden něco vyškrtneme, aby to nakonec nedopadlo tak, že nám hosté řeknou vždyť se vemte jen tak... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, také chystáme svatbu a dneska padlo definitivní rozhodnutí - bude to 7.9., takže se přidávám sem k vám. :-) Kromě místa obřadu ale nemáme vůbec nic. Teď začneme shánět místo na hostinu a pak fotografa a zbytek už bude brnkačka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 Ještě nemám ty jo fotku,ale jak udělam par,tak je vyfotim :) a dam je sem :) nebo na moje stranky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terezzkaa My je budeme posílat už v Květnu, někdy na konci asi :) protože to posílám z Británie a potřebuju vědět alespon provizorně kdo tam bude a kdo mi to odmítne. hlavně s rodinou teda to bude sekec mazec.. od neděle začínám chodit do práce, po mateřské,tak se snažím trochu dohnat a jeden den půjde kupovat látku na šaty tak jsem zvědavá ..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mam problém trochu s hudbou na svatbu.. ani ja ani Mirek nechcem klasický pro nás strašný svatební pochod a mame jen 3 písničky a mělo by jich být asi tak 5 tady jsou http://www.youtube.com/watch?v=Jc-EdW... potom máme http://www.youtube.com/watch?v=qBI_Av... a ta třetí je http://www.youtube.com/watch?v=Tj75Ar... jsme oba rockověji založení a toto je prostě naše..ale potřebuju ještě další dvě.. jedna z těch prvních bude pro mě jako svatební pochod a asi ta druhá, je taková pochodovější :) chtěla bych jen vědět jestli máte nějaké, nebo nemáte a necháváte to na nich.. my se snažíme vybírat nějaké pěkné, které jsou pomalé,ale většinou jsou strašně depresivní texty a to fakt nechceme, když už,tak nějaké hezké texty :) tyto tři je mají ta pr vní má naprosto nádherný text.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 my máme 15 zaří a oznámko budeme rozvážet ke konci června,potom jedem na dovču
Odpovědět
holky tak mě vypadla kadeřnice(rodina od ženicha), která od září slibovala, že mě určitě učeše a že stihne učesat celou rodinu i když jsem se několikrát ptala.......no a víkendu nechala vzkázat, že to nestíhá a že si ani netroufá :-S na jednu stranu jsem ráda,ale nadruhou stranu tu jde o princip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak máme asi muziku, lupnu vám sem odkazy, kde si to můžete poslechnout a budu ráda, když mi řeknete názory :) http://www.youtube.com/watch?v=Cy6iwP... oblíbený zpěvák taky mého přítele :) toto je písnička, kterou Mirek vybral hned a hlavně slova jsou nádherná http://www.youtube.com/watch?v=Jc-EdW... tato bude moje pochodová zřejmě :) http://www.youtube.com/watch?v=qBI_Av... Tuto znáte každý :) http://www.youtube.com/watch?v=Tj75Ar... a tato je taky známá :) http://www.youtube.com/watch?v=FkFB8f...
Odpovědět
@niky10 myslím, že to je akorát. My to budem taky rozesílat takhle. Někde jsem četla, že by se oznámení mělo rozesílat zhruba 2 měsíce před. Takže v klidu :)
Odpovědět
@mayacz Líbí se mi všechny...vybrali jste si pěkně :) my taky přemýšlíme jakou hudbu vybrat, chtěli bychom něco ne moc známého, ale zároveň rytmického a pěkného..což se zdá, že je neřešitelná kombinace :-D No, budem se muset asi víc zamyslet :-D
Odpovědět
@mayacz úplně soucítím a zažívám naprosto stejný problém...chuť je pořád a hlad mám taky pořád :D
Odpovědět
Ahojte, dlouho jsem se neozvala. Není to že bych sem nenakukovala, jen spíš u nás není nic nového a ntak nemám co psát. Makám na bakalářce a tak pokud některá máte doma dítko předškolního věku a má astma, tak mi prosím písněte mailovou adresu a já vám pošlu dotazník. @mayacz hudba super, jen u mě by to asi neprošlo. Mě neprojde ani toto http://www.youtube.com/watch?v=L0197f... ale to asi jen proto že je můj muž konzerva a nějak nechce žádnou hudbu. V hospůdce kde nám připravěj hostinu nám dala na výběr že má výzdobu do červena, oranžova zelena a tak Jíra rozhod tu oranžovou a teď nechce stejně barevnou kravatu. Nějak ani nevím jak ho obléci a stejně tak ani nevím jak obléci mě. Ale zítra si už fakt někam zavolám a snad nějaké šaty vyberu.
Odpovědět
Ahoj holky, tak já byla dnes kouknout v druhém salonu na šaty, mám je v albu, no pěkný by byly, jen mají dlouhou vlečku a vyjdou na 7,5tis :( což sem myslela, že tolik nedám, ale uvidíme ty pravý zatím nemám. Sem ale moc ráda, že mi paní poradila, že si mám pořídit bílé šaty že mi ta barva sedí víc (ne krémové jak sem si myslela). Pomalu chystám oznámení-taky vytvářím sama a roznášet je budeme s koláčkama v polovině července, takže asi 6týdnů předem. A teď zrovna řešíme jak obléknout ženicha, chcem koupit černý oblek, a pak něco fialkového a něco bílého k šatům, ale nevím jakou kombinaci - f.košile+b.kravata nebo b.košile+f.kravata nebo jestli košile+kravata ve fial. A hudbu teda moc k řešení nemáme, z obřadní síně sme dostali soupis skladeb, a co tak přichází v úvahu a už z jiných svateb máme odposloucháno, tak "Borůvková" a pak ještě něco v tomhle duchu.
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do diskuze. Svatbu máme 8.9.2012 v Hrubé Vodě - obřad venku, tak snad vyjde počasí. Budeme vyjíždět z Olomouce, takže sháním kadeřnici i kosmetičku - nějaká doporučení?? Fotografa máme domluveného, je to známý, pokud bste někdo chtěla pošlu kontakt na mail. Díky za rady :-)
Odpovědět
@mrjodo ahoj a vitam te mezi nami :) No my taky doufame ze nam ten vyjde pocasi,protoze v tom hotelu se mi to nelibi na obrad :( Taky budu resit kadernici a kosmeticku v olmiku,neni to tak daleko :) Pekne planovani preji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b ahojky,koukám,že za tu dobu co jsme si nepsaly jsi s přípravama pěkně pokročila ;-) chybí ti vlastně ještě něco zařídit? :-) u nás se to teď nějak všechno zaseklo, přichází z okolí a rodiny jedna špatná zpráva za druhou,tak ani nějak není moc nálada na zařizování :-( bohužel
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?