Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@bianca87 My už právě fotografa máme a kamerana když už, tak jedině na obřad. Nepotřebuju, aby točil jak mám nudle po celým obličeji a jak se cpu svíčkovou :-D Mrknu na jejich stránky, díky za tip. ;-)
Odpovědět
@lucousik já taky prvně nechtěla kameru, ale přítelova strana a přítel si na to potrpí, že je to jednou za život atd... kameru budeme mít od příjezdu ženicha po focení. Celkem nás to vyjde cca na 10 tisíc.
Odpovědět
@janiskaeb Taky se nám to začíná pomalu všechno usazovat, už nejsem tak ve stresu jako před týdnem :-D Místo máme zajištěné, paní farářku taky, šaty mám víceméně vybrané a na botky jsem narazila včera,tak jsem nadšená :-D Tak snad to půjde v klidu i dál a nbude nás čekat žádné nepříjemné překvapení. A kde se vdáváš ty?? Když jsme si vybraly tak pěkné datum:)
Odpovědět
@kristl85 Ahoj my máme taky svatbu 8.9. v Brně, už máme rezrvaci v hotelu na přehradě :-) Jen jsem se chtěla zeptat, jaké místo jste sehnali vy..protože my taky chtěli obřad venku a hostinu někde poblíž, aby se nemuselo přejiždět. No, z počasí mám samozřejmě taky trauma, ale uklidnilo mě, že terasa, kde bude obřad probíhat je krytá, tak snad se případně nic horšího nepřižene :-D ale nee bude přeci krásně a vedro ;-) Jinak šaty mám taky víceméně vyřešené, nechávám si šít, tak stačí dořešit až v červnu, fotografa máme taky a teď řešíme jakou hudbu- živou nebo DJe?? uvidíme. Ale taky mi přijde, že 5 měsíců je ještě dost času na všechno. Tak zatím a přeju pevné nervy 8-)
Odpovědět
Nazdárek holky, tak jsem se konečně rozhoupali ke svatbě. Dohodli jsem se na 8. září, což už je ani ne za půl roku. Jak jste na tom s přípravami vy? Já ještě nemám vůbec nic zařízeného. Abych pravdu řekla, tak ani nevím, kde mám začít... Už máte zařízené svatební stránky? Nemůžete mi poradit, které jsou nejlepší? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@helca2012 ahoj, no začala bych zamluvením místa na obřad+oddávajícího a místa na hostinu :-) A taky fotografa sehnat, čím dřív, tím lépe. My máme stránky jen na FB :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. jsem tu nová a svatbu máme s přítelem taky 1.9. v zámku v Buchlovicích a potom v jedné restauraci potřebuju domluvit salonek na posvatební oběd,ale jinak oslava se bude konat v hájence na kopci sv. Antonínka v Blatnici a to budeme mít s výhledem na vinice :) tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak šaty mám šité, muziku mame vyřešenou.. Přítel je muzikant a ma spoustu kamaradu muzikantů a hudbu si vzal na starost on :) naštěstí se shodneme v hudebním vkusu jinak svatbu mame jen malou nebudeme tam mít rodinu celou jako s bratrranci a sestřenicema,ale jen naši sourozenci, rodiče a prarodiče, plus přátelé a to jen vybraní :) kadeřníka mám zamluveného kamarada.. je výborný a fotografa budeme mít Mirkového kamarada:) s čím mám problémy, tak trochu s prstynkama ale to se ještě zachrani :)
Odpovědět
Ahojte, tak mám další super věc. Byla jsem si objednat prstýnek. A bude nejkrásnější. A protože jsem dodala dost svého zlata, tak bude stát necelé dva tisíce. Takže další plus :-) obřad, hostina, prstýnky, a šaty zatím celkem 16 000. Což mi tedy schází???? Květiny??? Tak ty objedu příští týden a snad už budu mít vše. Nebo ještě něco????
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde výborná cena.. co nějaká hudba?? :-) na obřad, hostinu..
Odpovědět
@maruska116 jo hudba, to se chci domluvit s paní na matrice ona má nějakou jinou paní co hraje na klávesy, tak jen na ten obřad by to tam bylo. Hostina bude jen oběd jinak nic, takové pár hodinové posezení, tak tam hudba nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde tak to už máš opravdu v podstatě všechno :-) šikulka.. jen tak dál.. my jsme teď plánování dali na chvilku k ledu.. píšu diplomku a musím se připravovat na státnice :-) takže pokračovat budeme asi zase v červnu.. ale všechno důležité je zařízené.. už chybí snad jen oznámení a dojednání detailů hostiny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@maruska116 No já právě jela k našim, na zkoušku a u našich je dobrej zlatník a bere si zlato a ůčtuje jen práci. A tak si to vše zajištuji tak nějak průběžně. Také mě čekaj státnice. Dnes jsem udělala poslední zkoušku a tím jsem uzavřela třeťák. Ted mám měsíc na to dodělat bakalářku. A první týden v červenci mám státnice. A protože se budu muset věnovat potom více škole tak chci pomalu a postupně zamluvit něco na svatbu. Jasně že kdybych nebyla u našich kvůli zkoušce, tak bych prstýnej ještě neřešila.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde to je nejlepší řešit všechno za pochodu.. my taky tak postupně.. já státnicuju asi poslední týden v květnu.. tak to jsme na tom podobně.. :-)
Odpovědět
@maruska116 tak to máš za pár, to já bych už plašila Tak hodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Dneškem máme prstýnky :-)
Odpovědět
@barbora_b Jo paráda a už doma??? Tak šup foto sem.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde nám se potento foťák :-D No mohla bych nafotit mobilem, ale bude to hrozná kvalita :-D Tak to zkusím :-)
Odpovědět
@barbora_b no zkoušej. Já jdu najít zda tu není ten můj. Bude šíře 5,5, jen žluté zzlato, soudkovej, okraje hladké, prostředek pískovanej a uprostřed 3 kamínky. Bude hotovej 6.5. a já se nemohu dočkat
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jé a odkud ho máte? To už je za chvíli, to vydržíš :-D Já mám šíři 3 mm,ale mám malou velikost (47), takže na moje prsty akorát. Mám obrázek prstýnku v albu...bude z bílého lesklého zlata. Přítel má jen hladký lesklý kroužek z bílého, bez ničeho, nic nechtěl :-D
Odpovědět
@barbora_b Je to z Vysoké Pece u Příbrami. Fakt bude krásnej, už aby byl doma.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde děkuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde my máme u příbrami dům a půlku příbuzných :-) Jo to věřím, to je pak těšení se, já už se taky nemohla dočkat a teď se na něj pořád dívám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde hodila jsem do alba fotku mého prstýnku, ale je to hrozně rozmazané :-( Jo a zjistila jsem, že asi nemám 3 mm, jak jsem si celou dobu myslela, ale 4 mm :-D
Odpovědět
@barbora_b On ale opravdu není poznat,ale určo je krásnej. Si myslím že ty zářijové nevěsty budou mít vše krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde aspoň je tam fotka z katalogu no :-( Myslím si, že ty budeš mít taky vše krásné :-)
Odpovědět
@barbora_b Až na šaty, to furt nevím zda jít do nějakých svatebních a nebo obyč civil. A hlavně není nic co by mi slušelo Prase v šatech bude vždy jen prase a nikdy proncezna.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde proč se furt tak podceňuješ? na každý ženský je něco krásnýho :-) Každá vždycky chce to, co nemá a neváží si toho, co má :-) A jak moc do nich chceš investovat? Docela fajn je ušít šaty, mně přijde, že v salonech pro nevěsty nad velikost 36 mívají dost otřesné věci někdy... 8-(
Odpovědět
@barbora_b Ušití u nás není problém. Tu je paní co ti je ušije a jsou uplně k nerozeznání od originálu. Cena je do 3000. Ona ti je sice ušije ale ty jí je pak vrátíš, takže taková jako půjčovna. Pokud si od ní šaty půjčíš co už někomu šila tak je to okolo 2000. A kdyby jsi je chtěla domu tak za to dáš 5000. Takže to je dobré,ale já nevím co si nechat ušít. Tlusté ruce, velké břicho, široká záda,............Nohy jediné hubené, prdel se schová do sukně,ale vše ostatní je vidět. Mám depku tak asi proto se dnes podceňuji. Jsem sice zhubla 3 kg,ale ráno jsem se zvážila a 1,5 bylo zpátky. Stále mám váhu nad 100. ACH JO. A máti mi moc nepřidává. Pej to je hrůza, budu v bílém jak prasnice, diví se Jirkovi že si mě chce vzít tak jak vypadám, mám si uvědomit že až bude chodit za jinou HUBENOU tak už bude pozdě. Musí se za mě stydět, nemůže mě ani nikam brát. .................. Mám já někde oporu??? NEMÁÁÁM
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde to je šílené!!! Normálně bych jí řekla, že ještě jednou něco takového řekne a už ji nikdy nechceš vidět. Tohle si k někomu dovolit, to je síla! No tak ono hodně záleží na typu postavy, to se nedá říct úplně na 100%, co ti bude slušet, ale asi nejlepší jsou áčkové střihy, kdy se ti postupně od prsou rozšiřuje sukně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?