Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Zdarec. Moc sem nenakukuji páš finišuji s bc prací a leze mi to horem, dolem. Ale co musím napsat. 30,4, jdu do ofiko salonu na zkoušku šatů a prej mé velikosti maj asi 5 kousků, tak jsem ráda a doufám žé nějaký střih a styl vyberu a to si pak nechám ušít. Jen holky mám si brát boty na podpadku a nějaké stahovací prádlo a tak????
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím moc všechny :-) Naše svatba se bude konat 8.9.2012 na zámku v Chyši a zatim skoro nic nemáme :-) Takže jenom zamluven termín,vyřešený papíry na matrice(to byla hrůza,protože jsem Slovenka,tak malinko složitější),objednaný prstýnky a do salonu se chystám příští víkend...Hrozně to letí,ani se nenazdáme a bude září .... tak holky,držte se,ať to hezky zvládnem... :-)
Odpovědět
@kaerde Ahoj, doporučuju vzít si botky na podpatku takovém, jaký plánuješ mít ve svatební den, ať ti sedí délka. Stahovací prádlo bych moc neřešila, ať pořádně víš jak ti ty šaty sedí. Stahovací prádlo bych řešila třeba až těsně před svatbou :-) Držím pěsti, ať vybereš a hlavně ať se ti tam nějaké zalíbí :)
Odpovědět
@zirafka01 Díky za rady. No jsem zvědavá zda takové vůbec existují.
Odpovědět
@kaerde Určitě ano, ale z vlastní zkušenosti...nenech se případně odradit neúspěchem v prvním salonu. Vím, že po první zkoušce šatů jsem si připadala jako wrestlingová zápasnice a propadla jsem panice, že žádné šaty na mě prostě nejsou. V dalších salonech se to zlepšovalo, až jsem si nakonec udělala výlet do Madory Mikulov a setkání s opravdovými profesionály mě uklidnilo. Šaty mám předvybrané a budou je šít přímo na mě, podle mých představ a s ozdobami jaké si vyberu za cenu půjčovného ;-)
Odpovědět
@tattianka na to ze jsi Slovenkapises dobre cesky. Plne chapu muj snoubenec je tez cizinec a jenom same vyrizovani a papirovani
Odpovědět
@zirafka01 já už volala do 3 salonu a prej všude zrovna měli výprodej a vše velké prodali. Tak jen jeden salon mi řekl že mám dojet. No furt je možnost si je nechat ušít, ale nevím jaký střih
Odpovědět
Profilova fotka
@dasha210912 děkuji moc :-) já už jsem zvyklá v podstatě jen česky...mluvit i psát,slovensky jen na Slovensku s rodinkou... :-) No jo,je fakt že většina lidí tady je nervózních z příprav a já jsem vlastně nejradši že se nám povedlo vyřídit všechny papíry a dolaďovat přípravy je vlastně radost :-)
Odpovědět
@kaerde Střich ani vědět nemusíš. Paní je fakt kouzelnice, stačí když přijdeš a řekneš, že chceš něco na sebe..ona se koukne a povytahuje šaty, který si myslí, že ti padnou (u mě 6ze6ti ;-) ) Jak se rozhodneš, tak ti ten model ušijou v tvé velikosti a s tvýma úpravama za cenu v rozpětí 7-9000,- :)
Odpovědět
@tattianka tak to mas dobre. My stale papiry jeste vyrizujeme jelikoz nase situace je trosku komplikovanejsi. Pritel je dan a zijeme v Anglii a svatba bude v cesku. Takze veskere papiry musime tahat pres danskou ambasadu a pro CR vsechno prekladat a orazitkovat. Vice komplikovanejsi to uz asi nemuze byt.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nás čeká náš den D 15.9. 2012 . máme zamluvený obřed, předběžne místo hostiny a víme co ženich na sebe :) já pujdu do nákého salonu až tak v červnu-červenci jinak ostatek máme zatím v hlavě :D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě vlastně máme na cd vybrané 4 písničky na obřed :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zirafka01 No tak my budeme mít kapelu, protože přítel si chce zahrat na baskytaru a ma spoustu kamaradu a ti mají kapely a tak, takže nam zahrají a zahrají i něco takového vhodného třeba i jako pro babičky a pro dědečky, ikdyž takovej ploužák zatancuje každý :D
Odpovědět
Ahojky, my budeme mít svatbu 8.9 na zámku v Hradci nad Moravicí.Plánujeme od dubna, kdy jsme zajistili termín na matrice, vybrala jsem si šaty(z čehož jsem měla taky největší obavu.přitom to bylo jak se zdá zatím to nejjednodušší), máme oznámení, botičky, a měli jsme vybranou restauraci a ubytování pro hosty z Prahy. Máme to stěžený tím že bydlíme v Praze a svatba bude v Opavě.Na restauraci jsem minulý týden dostala špatnou recenzi, kdy se tam vdávala dcera od kolegyně mojí mamky a říkala že příšerný jídlo i obsluha.Tak jsem se zalekla a pátrám po něčem jiným.Jedna budoucí nevěsta mi poradila moc hezkou restauraci i se zahrádkou v Opavě.S majitelkou jsem už mluvila a vypadá to že nakonec budem mít svatbu tam. Jinak nemáme prstýnky, ženich nemá oblek ani boty.Ostatní věci budu zařizovat až v červnu až pojedu do Opavy na zkoušku šatičků, svatební účes a líčení Podle toho kterou restauraci si pak vyberem, budem muset dohodnout svatební menu.O dort, koláčky a cukroví se starat nemám to mi zařídí mamka.Jen si musím vybrat jakej dort budu chtít. Pár věcí jsem si taky dělala sama.Jako jsou vývazky a jmenovky ke stolu.(koukněte do mýho alba) A na pár věcí už mám seznam co kde koupit, jako jsou bublifuky, balonky, deštník, čelenka a bižu..........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata. Nás to čeká 8.9 Plánujeme od března a už máme celkem dost věcí zařízených. Máme vybrané místo obřadu, nad místem hostiny ještě přemýšlíme mezi restaurací, nebo místem, kde bysme si museli zařídit catering.. Máme kameramana, fotografa a hudbu. Objednané koláčky máme také a cukroví si budeme péct samy s maminkou. Polštářek mi taky ušije maminka a stejně tak mi upeče dortík a jmenovky z perníčku :-) Na sebe mám šaty, botičky i podvazek. Ještě bych chtěla nějaké pěkné balerínky na večer :-) Už jsem si zamluvila i kadeřnici a vizážistku. Bižu a jiné drobnosti i nedrobnosti mám vyhlídnuté :-) Horší to bude s oblekem ženicha. Chce oblek černý, ale já jsem proti... Uf, to bude ještě boj.. :-| Prstýnky pojedem vybrat asi v červnu. Zajedem do Bílovic k Opluštilovi, tam má neskutečně velký a nádherný výběr. A jsou tam moc ochotní.. :-) A svatební oznámení? To jsem si vybrala po internetu, můj nastávající mi ho odsouhlasil a dělat mi ho bude bráška :-) No moc mě ty přípravy baví!! :-) Ale koho by nebavily, že? ;-)
Odpovědět
Ženský už to se to nějak blíží, co? Začínám docela vyvádět, abychom všechno stihli a na nic nezapomněli. Když jsme se v listopadu rozhodli, že si na svatbě budeme všechno dělat sami, netušila jsem, jakej jsem na sebe ušila bič :) Myslet na každou drobnost je fakt šílený....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jj pomalu ale jistě :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mm takovou otázku asi hloupou.... jak řešíte rozděleí zasedacího pořádku s jmenovkama? Dáte je tak jak chcete či jinak? a jak když tak? děkuji....
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 ahoj, my máme oddělené stoly, takže každý stůl bude mít svoji cedulku s číslem stolu. A u vchodu do restaurace bude stolek s jmenovkami, seřazenými podle abecedy. Na každé bude jméno a číslo stolu, kde dotyčný sedí. Kdybych měla dlouhý stůl, asi bych ho taky rozdělila čísly do nějakých sekcí a udělala to podobně. Záleží, kolik vás je, ale pokud víc jak 20, tak je trochu blbé, aby tam všichni ti lidi obcházeli stůl a hledali svoji jmenovku. Tak, jak jsem to popsala, předejdeš chaosu. Jinak hned u novomanželů mají sedět rodiče, pak svědci a prarodiče...čím dál od novomanželů, tím méně "důležitý" člověk tam má sedět. Takže u vás starší, rodina, dál od vás nejmladší, kamarádi...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no to si tedy vymyslela fajně :) šikulka....
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 to není můj výmysl :-) Takhle se to dělá na akcích. Potom u konkrétního stolu můžeš nechat na lidech, kam si sednou, nebo jim ještě konkrétní místa zase označit jmenovkou
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mít malou veselku... tak mám v plánu udělat jmenovky kouklala sem kolik holek tu je šikovnejch a spoustu věcí si dělá samo jmenovky zvládnu a i budu dělat děkovné srdce rodičum, chtěla sem si péct i dort ale prej se to nemá... tak do toho raději nejdu :D aspon se nebudu nervovat jestli se povede... a ještě tu spoustu holek samo dělá mašličky do těch se pouštět nebudu ;) to bych asi nezvládla....
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 a kolik plánujete lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no asi tak 25...
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 no já bych zašla do výtvarných potřeb, koupila dobrej papír, řezačku na papír a máš to :-) Když bys chtěla spíš ruční psaní, tak existuje spousta kaligrafů, kteří ti krásně nadepíšou jmenovky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jj to jo já to tak udělám... ty už si mi vlastně nedavno odepisovala na otázku myrty a vývazky, že ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 jo? ani nevím....no my žádný vývazky apod nemáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jj vím psala si , my ani auta nebudem dělat....jako nastrojovat myslím, holka já ti mám i kytku si sama udělat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@joha79 taky nezdobíme auta...no my vlastně ani nějaká speciální auta mít nebudeme, většina lidí asi dojde pěšky :-) Akorát já si pronajala pěkné auto, ale zdobit taky nebudeme. Kytku ale raději přenechám někomu, já jsem prostě jen hrozně líná a chci toho dělat co nejméně, abych si spíš užila ten den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jj to jo to i já si užiju.... a přeji i tobě at si užiješ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?