Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petass Děkujeme, i nám to připadá jak ze špatného filmu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Na konec, ale vysvitne sluníčko a bude zase líp a zbudou jen hezký vzpomínky a vy si vytvoříte další a bude líp. Zatím to opravdu neodvolávej. Tvůj budoucí muž teď ze všeho nejvíc potřebuje tebe a myslím, že to bude chtít přeze vše bude chtít zpečetit. Navíc díky plánování oba přijdete na jiný myšlenky. Na smutek a stesk je nejlepší práce nebo nějáká činnost. Držím vám pěstičky.. ste na to přece tři.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Moc děkuju za podporu. Je to teď těžké, začínají se sjíždět příbuzní, tak musíme ještě zvládnout pohřeb a vyprovodit všechny a než budeme rodiče ukládat, tak bude chvilku klid. Je nás na to víc, ;-) přítel má dceru, takže se utěšujeme všichni čtyři navzájem. Ale je fakt, že to Tomík nechce, aby jsme rušili termín svatby. Řekl, že si chce chvíli odpočinout od stresu a na jaře se vrhneme do příprav, nechce být sám. Což jsem ráda.
Odpovědět
Holky, mám z brněnského svatebního veletrhu nějaké slevové poukazy, nevyužiju, tak dávám do placu (není to nic moc, ale třeba se to někomu budou hodit): sleva 1000,- na zapůjčení šatů ze salonu Chantal, dárkový poukaz na jednorázové profesionální nalíčení s poradenstvím péče o pleť v hodnotě 500,- v salonu Chantal a dárkový poukaz v hodnotě 500,- na hodinku s péčí o pleť a líčením Mary Kay. Můžu poslat poštou, nebo předat v Brně :-)
Odpovědět
@zemim drzim pesticky,aby vse dobre dopadlo
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Moc děkujeme. Musím doufat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky přidám se k Vám,naše svatba přesunuta z června na září :-)
Odpovědět
@kakivitame te tady :) Kdyz si se presunula,tak toho uz mas hodne zarizeneho,ze?nebo je to prave proto ze nestihas :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 když jsme začali zařizovat tak na 2 termíny v červnu neměli volný sál.2 další soboty je přítelova ségra u moře a v prázdniny jezdí moje mamča do lázní,proto na konec září ;-) tak moc věcí zatím nemáme,myslím,že času je ještě celkem dost máme zařízený oddání na zámku,sál,auta ,hudbu,s šaty jsem na dobré cestě a fotograf snad taky každým dnem bude...jinak zatím vybíráme
Odpovědět
@kakia88 tak toho mas celkem dost,my nemame jeste zamluvene ani datum :D ja bych mela nachystanou uz celou svatbu,ale pritel porad lamentuje,ze je jeste spousta casu do zari,ze to moc hrotim :D :D
Odpovědět
holky ja se z toho mojeho chlapa fakt zblaznim.ukazala jsem mu fotografa jen za 5000 na cely den a on rekl,ze je to moc drahy,ze da fotak nekomu z rodiny..Pak jsem mu ukazala saty,ze bych si koupila za 4 000 a on rekl,ze to je moc penez ze si mam pujcit.Pak jsem mu rekla predstavu o vyzdobe a on na me hledel jak na cvoka,ze to je zbytecnost ... :D no je to normalni?ale hlavne ze chce abych dala neco na starost jeho drahe mamince,aby se taky mohla podilet na svatbe aby nebyla dotcena,ze si vse zarizuji sama.jak toto dopadne :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 není to jen jeho den, je to den Vás obou, takže musí přece v něčem ustoupit ne? Nevím teda jak to máte s placením, ale má to být ten nejkrásnější den ve Vašem životě, ne? Já myslím, že fotograf na celý den za 50 00 je dneska už naprosto normální, ba dokonce bych si troufla říct, že je to na dnešní dobu docela levný...a půjčit šaty? dneska půjčení šatů je pomalu dražší než koupě...já mam půjčený šaty za 7 000 ... no snad si to ještě rozmyslí ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se k Vam s terminem svatby 1.9.2012. Kdyz vidim, jak se bavite o cene svatebnich satu, tak me ty ceny velmi prekvapuji. U nas se ceny pujceni pohybuji od 8tis-15tis, takze si je nechavam sit za 10tis. A cena fotografa 5tis je opravdu normalni, ale my sehnali jednoho za 100euro. tak doufam, ze bude kvalitni.
Odpovědět
@anit_001 @le_nu_le @niky10 Já jsem si rezervovala šaty za 8 tis. fotograf+kameraman 10 tis. a to jsou ti levnější..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, holky jak si to tady čtu já jsem strašná, vdávám se 8.9 a na šaty jsem se ještě nebyla vůbec dívat :-( Fotografa, kostel, hostinu, to vše už máme zařízené, jen na ty šaty jsem nějak opomněla, tak doufým, že si ještě nějaké pěkné vyberu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Mámto skoro úplně stejně. Šaty za 8200 a fotograf+kameraman 10 tis. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anit_001 jéé máš stejný termín jako my 1.9.2012, tak snad jsme zvolili ten správný...my máme kameramana asi za 10 000 + fotografku a ta si řekla kolem 4 000...ten kameraman je trošku dražší, ale jsem zastáncem toho, že na tomhle by se opravdu šetřit nemělo, je to památka na celý život, tak ať to taky zato stojí :-) jsem ráda, že je mám už zarezervované, přepadala mě lehce deprese, že nic nemáme, že jsou všichni zamluvený a to jsem byla docela naivní, když jsem si říkala, že času je dost...
Odpovědět
Je sice pravda ze si svatbu celou platime sami,ale i tak muze byt se vsim vsudy,ze jo :) Ja mu budu asi muset ukazat tento blog,at spadne z planety do realu a vidi jak se ceny svateb pohybuji.To je snad totiz jedina vec,o ktere vubec nic nevi :D :D To je to same jak si mysli ze to moc hrotim uz ted vsechno zarizovat.prej to staci az budeme v cr tyden,ze to vse obejdeme.Ale uz si neuvedomuje,ze si musime uz ted zjistit kam vubec pujdeme a zda tam v tu dobu vsichni budou.Ach jo ten muj chlap :D :D Ale hlavne ze uz minulej tyden resil,jaky bych mohla mit uces :D
Odpovědět
Profilova fotka
ráda bych se zeptala je blbé když bych chtěla svatbu v barevném provedení čokoládová s béžovou???? někomu se to zdá moc tmavé, ale mš se ty barvy hodě líbí - jen jsem zjistila že se špatně sehnává čokoládová organza :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 já myslím, že pokud se ti ty barvy líbí, tak jdi do toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata kdy tak budete objednávat svatební oznámení.. roznáší se tak měsíc před svatbou, že? takže stačí určitě někdy v červnu.. ne?
Odpovědět
Ahoj holky, taky se pridavam, my mame termin v Praze 21.9. :-) Misto, fotografa, moje saty uz mame, resime ted misto hostiny a to nam teda dava strasne zabrat. Chceme restauraci i s ubytkem, aby se nam tam veslo do 70 hostu a je to narocny :-) Tak doufam, ze to brzy rozlousknem...
Odpovědět
@michaela82 já jsem četla, že naopak čokoládová s béžovou jsou právě trendy a že se toho lidi nemají bát, právě naopak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Většinou tak 2 měsíce před. My chceme jít vybrat oznámení tak květen, červen, abysme to přes prázdniny mohly rozvést ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 super, takže taky tak nějak.. já si myslím, že je totiž zbytečné aby ti to už teď leželo doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 my jsme teď začli řešit focení na svatební oznámení, protože ho chceme s fotkama, takže v březnu jedeme na focení, ale samotnou tvorbu a objednávku budeme řešit taky tak v červnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Přesně tak, moje řeč. Já si říkám to nejdůležitější máme a oznámení a prstýnky tak ten květen, červen. Tak mi to řekla i slečna v salonu, že na oznámení a prstýnky určitě přijít před prázdninama, že někteří výrobci pak mají dovolenou a pak to někteří řeší na poslední chvíli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 jj no my jsme prstýnky už objednali na veletrhu v Brně.. výroba trvá 5 - 6 týdnů, takže se hodí docela s předstihem.. my jsme je ale objednávali spíše proto, abychom pak neměli všechny výdaje najednou.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 A už máte vybrané nějaké oznámení? A budete je mít ze salonu nebo normálně přes net? My určitě ze salonu, odkud mám šatičky, a budeme mít na oznamko 10% slevu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaace děkuji, to jsem potřebovala slyšet :-) musím jen sehnat tu správnou čokoládovou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?