Menu Forum

Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

13. lis 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
Registrovala se 7. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 21 přátel. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
Registrovala se 7. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 21 přátel. Region Kroměříž.
 @duliska No je to z několika důvodů naše přání emoticon
31. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
niky10
5
Registrovala se 4. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
niky10
5
Registrovala se 4. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 261 příspěvků. Má 7 přátel.
 @marleh taky se na konci mesice chystam projit london,snad neco najdu emoticon v jake cenove relaci se tam pohybuji saty? ja si tady zkousela kolem 800 £ a to se mi zda celkem dost :(
31. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
Registrovala se 7. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
Registrovala se 7. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @framboise Nic Vám neuteče. emoticon A je pravda, že máte aspoň více času na přípravy. emoticon To je taky +. Tak držím palce aby jste vše zvládli.
31. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @kaerde Ahojky a jak dopadly zkoušky?
Mňam medovníček já miluju. emoticon
31. led 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @janinka186 Vítej mezi náma. Jo, jo jsme velké diskutérky. emoticon
S tou hudbou, nekoukala ses do profi firem tady na BEREMESE? A nebo to zkus jako já, vyfiltruj si tady na BEREMESE, svatby z loňského roku ve Tvém okrese a dívej se na doporučení jednotlivých nevěst. No a zapisuj si to někam + si vyhledej hudebníka na netu a k tomu si piš ceny, pokud je tam má. Pak až to tu projedeš, tak si projdi Tvé zápisky a začni obvolávat či majlovat. No a uvidíš, co Ti kdo nabídne. emoticon
31. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @marleh Podobný pocit měla ta moje kamarádka a svědkyně v jednom. Šly jsme vybírat její šaty (vdává se 18.8.) a já jí před tím poslala moje vysněné, neměly u ní velký úspěch, v salonu si je na první kolo nevybrala a je fakt, že z žádných z 1.kola nebyla nijak unešená, tak jsme řekly, že zkusíme druhé kolo a to jsem vybírala já a podala jsem tam i ty své, ale až jako poslední. emoticon emoticon No a co myslíš. Má je už zamluvené a zaplacené. emoticon emoticon emoticon
Věř, že to byla určitě dobrá volba a vůbec nad tím nepřemýšlej. Vždy se říká, že vybíral až přebral... emoticon
URČITĚ JSOU ÚŽASNÉ!!!! emoticon
31. led 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @framboise Nedivím se, my oba jsme křtění, ale bohužel jsme oba také rozvedení a tak se v kostele už vzít nemůžeme. Taky bych to chtěla víc v kostele. Takže chápu. emoticon
31. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
Registrovala se 30. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 42 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
Registrovala se 30. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 42 přátel. Region Olomouc.
 @zemim děkuji, za chvíli se tady snad začnu orientovat emoticonD
31. led 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @janinka186 Zkusila jsem Ti to vyfiltrovat, klikni sem
http://www.beremese.cz/fotoblogy/svatebni-alba/?select_month=2011&county=139
To jsou svatby z Olomouce za rok 2011. Tak snad tam nějaké rady najdeš. Já jich našla dost, ale je fakt, že Praha je velká. emoticon
31. led 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 @zemim Ahoj. Čtvrteční zkouška úspěšně složená, sobotní neznám výsledek. Ale snad dobré. Další mě čeká 11.2.. Zítra ráno s Karin odjíždíme a nevím jak to bude v lázních s připojením na internet, ale snad si tam nějaké připojení najdu
31. led 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snowflake333
2
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
snowflake333
2
Registrovala se 31. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Praha - východ.
 tak včera jsem si zkoušela šaty mých snů, jenže drahota, drahota, já si je snad nechám ušít, ale kde emoticon
31. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
 @zemim si zlatá, děkuji emoticon jasně Praha je něco jiného než Olomouc, ale da se tady taky něco vybrat emoticon Ještě jednou děkuji
31. led 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
 @framboise Tak to jo emoticon Promiň, nechtěla jsem být nepříjemná nebo vyzvídat emoticon Jen nemám ráda, když se lidé berou v kostele jen kvůli tomu prostoru. Chápu, že obřadka je někde dost šeredná :o, ale církevní obřad je církevní obřad a má to svá specifika, která někteří nechtějí úplně přijmout emoticon Ale samozřejmě je to každého věc, tak se omlouvám, jestli jsem byla dotěrná emoticon
1. únor 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Zámek Lednice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
 Já byla na svatbě kamarádů, kteří se brali v kostele a i kamarádů co se brali na zámku a obě ty svatby byly nádherný. Každá byla hezká jinak a ta svatba v kostele byla delší. Ale já si myslím, že je to úplně jedno. Hlavně že si vememe ty pravý a je jedno kde emoticon
1. únor 2012 v 10:53  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
 @martinasro Je jedno kde, ale není jedno jak, pokud jsou ti dva věřící emoticon A v tom je právě ten rozdíl, který některé páry nechtějí pochopit.
1. únor 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 Jak to myslíš?
1. únor 2012 v 11:33  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adamka19 (36 r.)
4
Registrovala se 11. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 4 přátele. Kostomlaty nad Labem, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kdy a kde už není podstatné
fotoportrét
fotoportrét
adamka19 (36 r.)
4
Registrovala se 11. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 4 přátele. Kostomlaty nad Labem, Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
    Kdy a kde už není podstatné
 @duliska
@martinasro duli mysli duchovno...víru a zároven respekt k bohu atd...

duli prejdeme na jinou notuemoticon
1. únor 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
 @adamka19 Díky, asi radši jo :D
1. únor 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marleh
Registrovala se 6. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
marleh
 Holkýýýý pomóóóc..nevíte, na kolik by mě v Čechách mohlo tak přijít zúžení svatebních šatů, případně lehké zkrácení? Tak orientačně..vůbec nemám představu o cenách za tyhle služby a tady v Londýně za to chtějí pořádné pálky :-/ Naskytla se nám možnost jet příští týden do Čech, tak zvažuju, jestli je nevzít tam..Jenže, jaký to bude mít smysl, když se vdávám až v září, že..Chjo, jsem věděla, že se nebudu radovat dlouho, bohužel jsem pratrně udělala unáhlené rozhodnutí v euforii a s nedostatkem informací :-/
1. únor 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
 @duliska Dotěrná nejsi a nemusíš se omlouvat. Popravdě nejsem věřící v klasicky katolického Boha. Ale prostě je to pro nás oba celkem důležité a je to naše přání, máme k tomu různé důvody, praktické, duchovní, estetické atd.
1. únor 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
 @framboise Jasně emoticon Tak ať Vám všechno vyjde tak, jak plánujete! emoticon
1. únor 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
 @duliska Děkuji emoticon . Snad ano emoticon .
1. únor 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @kaerde Tak to gratuluji. A užijte si lázně. emoticon Byť ty mrazy.. emoticon Musíte se zabalovat, když půjdete z procedůry. Nevím kam jedete, ale určo tam najdeš nějakou internetovou kavárnu. emoticon Já byla před 2 lety ve Frantovkách a byly tam asi tři. Tak si pořádně odpočiňte. Pa
1. únor 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @janinka186 emoticon Děkuji, moje maminka mi říká:"jsi můj poklad, jen Tě vykopat." emoticon emoticon Nemáš zač. Držím palečky, abys vybrala. emoticon A Olomouc je velká, já tam byla v létě na víkend s přítelem a synem a je velká a moc krásná. emoticon
1. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @marleh http://www.kak-parada.cz/cenik.htm Podívej se sem na příklad. emoticon Nepanikař, to bude dobrý. emoticon A asi bych tu úpravu šatů řešila až tam měsíc před svatbou, třeba stresem zhubneš a musela bys je zas dát upravit. emoticon A nemysly si i tady se dost často šaty upravují, takže žádné unáhlené rozhodnutí. emoticon Nelamentuj, to se podá. emoticon
1. únor 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marleh
fotoportrét
fotoportrét
marleh
 @zemim Nevím, jak je to v Čechách, když si člověk kupuje šaty v salonu, ale tady je nutné zjistit, jestli jsou úpravy šatů (myslím teda ty základní tak, aby to sedělo, ne nějaké podstatné změny) v ceně..což jsem nevěděla. Bavily jsme se o nějakých úpravách, co by bylo a nebylo možné, ale nějak mě nenapadlo, že bych se měla ptát na tohle. Ona mi ty šaty pomáhala oblékat a zručně mi to tam během pár vteřin zašpendlila a já měla za to, že mi to prostě jen odstává a bude se to muset upravit, protože to hold nesedí úplně dokonale. Později jsem se dozvěděla, že jsou o číslo větší, než je moje velikost..No, budiž. Bohužel jsem šaty koupila, podepsala papír o koupi šatů, kde bylo napsané, že za změny na šatech se platí navíc (což jsem předpokládala, že je za podstatné změny, o kterých jsme se před tím bavily v teoretické rovině - zip za šněrovačku apod), bez možnosti vrácení, páč jsou v mega slevě a celá omámená se vydala domů s tím, že mám šaty..wow..pak mi došlo, že co když těmi změnami mysleli i to, že je dopasujou na mě..tak tam volám a ejhle, mysleli :D Takže já byla za vola a teď si říkám, na kolik mě vlastně ty šaty nakonec vyjdou..Teď když si to tak vybavuju, tak jsem byla hodně naivní a v hodně euforické náladě, zjevně..Šaty krásné, ale tohle všechno kolem je už dávno poslalo o několik stupínků níž..:(
1. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @marleh To mě mrzí, fakt moc. emoticon Ale tady určitě najdeš krejčovství, kde Ti je daj do kupy a nebude to taková pálka jako u Vás. emoticon Držím palečky. emoticon
1. únor 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
 @zemim tak jsem par kontaktu obeslala. Vyfiltrovala jsem si jeste okoli Brna, protoze s pritelem jsme sice z Olomouce, ale bereme se blizko Brna... Tam se mi libi jeste vic nez v Olomouci emoticon
1. únor 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boris_stanek (43 r.)
DJ Boris Staněk a DJ Jiří Hanák - OZVUČENÍ-BRNO.CZ
Boris Staněk PRO

Hudba a zábava - Region Brno
49

“Vážené nevěsty, spustil jsem prezentaci na stránkách Beremese.cz. Sháníte-li svatebního DJ, právě jste se dostaly na ten nejlepší kontakt :-) Pokud máte zájem, nebo potřebujete třeba jen v něčem poradit, nebojte se ozvat, rád Vám vyjdu vstříc. Boris”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
boris_stanek (43 r.)
DJ Boris Staněk a DJ Jiří Hanák - OZVUČENÍ-BRNO.CZ
Boris Staněk PRO

Hudba a zábava - Region Brno
49

“Vážené nevěsty, spustil jsem prezentaci na stránkách Beremese.cz. Sháníte-li svatebního DJ, právě jste se dostaly na ten nejlepší kontakt :-) Pokud máte zájem, nebo potřebujete třeba jen v něčem poradit, nebojte se ozvat, rád Vám vyjdu vstříc. Boris”
(Před 4 lety)

Jestli ještě nemáte domluveného diskžokeje, stačí kliknout na můj profil kde získáte více informací o zajištění DJs na Vaši svatbu.
1. únor 2012 ve 23:03  •  www.ozvuceni-brno.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 Tak sem byla na šatičkách a mám dilema jestli bílí to jsou ty třetí v mém fotoblogu a nebo krémový to jsou ty první. Je to úplně stejný typ, ale ten odstín. Budu si je kupovat a cena je celkem férová. Poradíte mi který? emoticon
2. únor 2012 ve 20:41  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš