Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werun1 Děkuju, nechci se teď těsně po té naší smutné události, hnedle vytahovat svatbu, byť se tomu přítel nebrání. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim teda vůbec Vám nezávidím situaci v které jste oba dva..ani si to nedokážu představit, plánovat, těšit se a pak přijde den, kdy se to všechno změní...přítel má srdce na pravým místě, ikdyž ho potaklo něco, s čím se člověk jen tak nesmíří, nebrání ti v plánování svatby, je ti oporou a jak píšeš úžasný človíček...bereš si toho správnýho.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Děkuju. :-) Když nás opustil synovo otec, protože se Lukášek narodil s DMO (děts.mozk.obrna-spastická depareza), myslela jsem, že je to konec světa.. Před rokem a čtvrt jsem poznala přítele a po 3 měsících jsme absolovovali 1. zátěžovou zkoušku - to mi dětský psychiatr oznámil další diagnosu (aspergera)... Byla to rána, byť jsem něco málo čekala (Lukášek je maličko jinší a uzavřenější). No a tehdy mi přítel vyrazil dech. Volal ve 13h. jak jsme dopadli, já mu to řekla a plakala jsem, aniž by cokoliv řekl, sedl do auta a jel 3 a půl hodiny z Berlína (kde tehdy pracoval), aby byl večer se mnou a uklidnil mě. Večer mi dal prášek na spaní, uložil mě do postele a jel zas zpět, protože měl ráno jednání, tak aby to stihl... Věřím, že je to ten správnej, tentokrát jo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim teda, běhal mi uplně mráz po zádech při čtení tvé zprávy...jednoduchý si to asi neměla, ale vše zlé je k něčemu dobré - získala si toho správného :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le To ne, život se se mnou moc nemazlil, ale zastávám názor, že co tě nezabije, to tě posílí. A těch pár let samoty se mi určitě vyplatilo. Mám úžasného přítele a budoucího manžela. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim to je tak nádherný, že mi s toho jdou do očí slzy. Člověk holt někdy vybere toho pravýho až na podruhé... S tou sestrou je to hrozný, jako kdyby ste toho měli málo. Snad ste si to na celej život vybrali.
Odpovědět
@le_nu_le presne jak pises...
Odpovědět
Holky jaky pristup maji vasi partneri k pripravam svatby? Ja mam sto chuti to odpiskat,kdyz sleduji,jak pritel k tomu ma pristup :(
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Už je to dobré, ale na začátku to vypadalo jak kdyby to byla jen má svatba :-D . Jinak minulý týden dokonce přišel s návrhem na jmenovky na stůl, tak sem si toho moooc vážila :-) Chlapy potřebují trochu času, aby na to přišli, že se musí taky zapojit :)
Odpovědět
@misulka88 To jo ze potrebuji cas,jenze ja pokazde kdyz za nim prijdu s nejakym napadem,tak jen stale slysim: hm,treba,uvidime atd. Pred 2 tydny jsem mu rikala,jestli by se podival na stranku,kde by mohl byt obrad(dokonce jsem mu ji i nachystala do kompu) a on jen rekl,jo pozdeji.dnes se ho ptam,dival si ses?libi se ti to,co si o tom myslis?a on:ne,jeste jsem se nedival...Pak jsem se ho ptala,zda nevi o nejakem dj v okoli a on na me hledel,na co dj,ze staci cedecka.ze to prej klidne se o to bude starat on celej den,ze prej staci kdyz tam povybira par hitu do playlistu... ,co se tyka ridice,jeho odpoved byla,ze jeho tatka nebude pit,tak muze rozvazet on...no a o tom fotografovi jsem uz psala pred par dny(ze zadneho fotografa,ze da fotak nekomu z rodiny) Abych rekkla pravdu,tak se mi uz nic nechce pripravovat :(
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Hmm tak to věřím, že jsi z toho špatná. Taky mě štvalo, když na začátku nic nechtěl řešit, že je na všechno spousta času. MYslím, že ti chlapy jsou všichni stejní :-D
Odpovědět
@misulka88 jo a k tem jmenovkam na stul jaky napad vymyslel? Ten muj rekl,ze zadne jmenovky,ze bude volny zasedaci poradek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@niky10 Mám je v albu ;-) já řekla hned, že chci jmenovky, protože jednou jsme byli na jedné svatbě, kde nebyly a byl volný zasedací pořádek a všichni se tam rozčilovali a hádali, kde kdo má sedět
Odpovědět
@misulka88 vypadaji pekne,vlastni vyroba bude? No ja si to dokazu predstavit ten chaos bez jmenovek :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Ale to nejsou ty, jak si ted dala, že se ti líbí. Oni jsou v tom druhém albu - představy ;-) Ty se mi strašně líbily, myslela jsem, že je budu kupovat, ale nakonec jsem se rozhodla, že je sama vyrobím, takže jsem změnila styl. Jj jmenovky doporučuju ;-)
Odpovědět
@misulka88 jj dobry napad,pokud budu pokracovat v planovani,tak se pokusim taky vyrobit nejake(ale nejspis se budu inspirtovat temi tvymi v tom prvnim albu,jen s tou maslickou) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Přeju pevné nervy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 A hlavně, aby se ten tvůj chlap nějak rozhoupal a začal se zajímat :-)
Odpovědět
@misulka88 diky :) Tobe hodne stesti do vyroby jmenovek,70 je dost,ale pri sledovani tv se dobre pracuje a jde to samo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 asi to chce pevný nervy s tím tvým :-) ale ani mě to nepřekvapuje, prostě chlapi už jsou takový, nic neřeší, na všechno je dost času, ono se to nějak zvládne a podobný spojení tohohle typu...důležitý je, neotrávit se takovýma řečma a prostě si to plánování užívat, a třeba mu připomenout, že se nevdáváš jenom ty, ale že se budete brát oba dva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 můj budoucí manžel byl taky ze začátku úplně alergický, když se zmínilo něco o svatbě.. prý, že se o tom pořád mluví.. teď jak se to ale blíží už se zajímá i sám a dokonce je ochotný diskutovat, navrhovat.. chce to jen trochu času.. myslím, že taky bude chtít mít ten den hezký.. bude to v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky musím se smát :-) , já mám doma úplně to samé. Pořád je čas, nebo co blááázníš??? vždyť ted hned nepotřebuješ všechno ne??? Joooo, já se podívám, třeba zítra..., ne, dneska nemám náladu jsem hotovej z práce o víkendu se na to juknem ju? Tak že u nás je to úplně to samé... Pak když udělám něco bez něj hned je dotčenej, že se s nim o tom neporadim... :-) Tak že pevné nervy, jiné to nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkasidlova :D doufam, že nebudou takhle laxní v den svatby :D
Odpovědět
holky to jste me uklidnily ze je to 'normalni',Ja uz si zacinala myslet,ze otazka svatby bude v nasi domacnosti tabu az do zari:) Tak holt budu muset pockat az on sam si najde na to naladu a prijde sam a ja si zatim budu na tajnacka psat svatebni denicek :D
Odpovědět
@le_nu_le :D :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se s nim teda nepářu :-D občas musí vědět že se berete oba a je to záležitost Vás dvou ne jen moje... tak když vidí že mě to opravdu mrzí tak si teda sedne a snaží se, ale to mu vydrží tak den... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 no teď nám to přijde k smíchu, ale dovedeš si to představit? Jindřich je navíc takovej těžkej pohodář, takže žádnej stres, na všechno je dost času, vše na poslední chvíli :-) bude to dosti náročné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkasidlova tak v tom dnu, kdy se teda zdá, že má zájem, zahrň ho všema možnejma nápadama, otázkama...budete z toho 100% vyřízenej..ty už pak jenom můžeš dodat - vidíš, kdybys to semnou řešil průběžně si teď v pohodě...
Odpovědět
:D tak takhle na ne :) A ja myslela ze po 10 letech uz vim co na toho meho plati.Ale tady v tomto pripade,je kazda rada draha :) Diky za podporu,zase jsem se zacla tesit na pripravy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám občas dny, kdy bych se vším praštila a vyprdla se na to a vše bych mu pořádně řekla... Taky mě mrzí že nekteré věci bych chtela aby byl u toho.. ale tak musim to brát tak, že jsem schopná žena a vše zvládnu. Diví se proč ted doma sedim a vyrábim mašličky... na co??? On se stará jen o ty povrchní věci a na ty maličkosti co dělají ten den krásný nevnímá... Je to chlap no... Tchýně mi už taky začíná lézt na nervy, ale co naděláš.... Ta si taky myslí že je čas, ale pak je vše vybrané, zamluvené... Nooo občas si postěžuju a vyprdnu se na to a jedu si po svým... Zbláznila bych se :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?