Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Jak je mamince??? Doufám, že už lépe? Držím palečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro V Opavě na Pekařské ulici. v pondělí jdu domluvit hostinu a jinak vše máme, svatbu jsme už měli mít před dvěma roky, ale já jsem konečně otěhotněla, měla jsem rizikové těhotenství, ležela jsem dost v nemocnici a museli jsme nakonec svatbu zrušit. Tak už všechno máme nakoupené z minula :-) až na pár maličkostí, no a musíme nechat přerýt pstýnky :-( a koupit oblečení, toť vše.
Odpovědět
@zemim Hahaa, takze to jsem na tom s casem dost dobre, kdyz jen chodim do prace a varim vecere :-) Dekuju moc za rady... ten xls. soubor je fakt dobrej napad ;-) Dobre to dopadne kazdopadne, kdyz se dostanem az k tomu, ze si reknem ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sissina28 :-D Víš, já si ani nepřipouštím, že mám shon... ;-) Jsem s Lukáškem sama od jeho 2,5 let = 8 let. A tak už to mám "v paži" :-D Na to si každá z nás časem zvykne, takže to beru jako součást každodenního shonu. :-) Ale určitě to vše zvládneš a ANO si taky řeknete. ;-) Držím Ti palečky. :-)
Odpovědět
@zemim Ahoj, tak nakonec, jsme dnes jeli do salónu a už jsem zaplatila i zálohu. Sedly mi skoro všechny. Nejhezčí byly poslední dvoje, ale ty předposlední mi byly volnější. Potřebovala bych ještě jedny prsa, tak jsem si vzala ty poslední. Byly nejdražší a jsou nejnovější a taky mi fakt sedly. Už se těším. Šaty mám bílé, teď to musím ještě zkombinovat s kyticí. Ve fotoalbu mám takové růžové s krémovými květy, ale asi by to měla být růžovo bílá kytice. Tak přemýšlím o růžových růžích a bílých kalech. Někde jsem tu četla, že kale vydrží dlouho.
Odpovědět
@zemim Dekuju, ja Tobe taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bianca87 Jo, kaly vydrží opravdu dlouho. :-) Ale zeptej se nejdříve floristky jestli se růže snesou s Kalama, některé kytky se nesnesou (když jsou ve váze spolu-otráví vodu té druhé a ta dřív odejde). Ale je moc fajn, že šatičky už máš vybrané. :-) Gratuluji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sissina28 I já Tobě moc děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Přesně tak,ty co se mi líbí,tam má už po 38kráté,tak to nechápu.Než aby byla ráda,že je prodá a má o ně někdo zájem,tak je drží doma.Nedá se nic dělat.Budu si je muset půjčit. Já teď bydlím v Příbrami u Prahy,takže to mám do Brna kus cesty.Takže si budu muset zajít někam tady.Mám kamarádku přímo tady,ale máme jiný směny.To je hold úděl krátkýho a dlouhýho týdne.Tak budu muset počkat až ji dají volno,když ho budu mít já.Ty si budeš ty šaty kupovat pak od té tvé kamarádky nebo ti je půjčí?
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Mně to připadne zbytečný dávat kytky tolika lidem.Tak si říkám,že je budou od rána žmoulat v ruce a pakso je dají do vázy až kolem půl druhé a stejně tam budeme i spát na tom penzionu a bůhví,jak budou vypadat.Co si z nich nakonec odnesou,bůhví...
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro A myslíš, že by se Ti neoplatilo si s miláčkem udělat výlet do Brna a zkusit si je tam? Je to 200 km a jízdenka student agenci busem Tě nevyjde draho.. ;-) Ráno tam a večer zpět. Když se Ti líbí. A navíc i tak ušetříš. Zkus to ještě promyslet. Ale je fakt, že tu dámu taky nechápu. :-( No, Lenka si ty mé vysněné jen vypůjčila, takže já si je půjdu v dubnu taky zarezervovat. I Když je fakt, že ještě koukám jinde, ale zatím se mi žádné nelíbí jako ty vysněné. A vím, že se do nich navleču, protože máme s Lenkou stejnou postavu. :-) Jak my říkáme když jdem nakupovat:"dobrý den, máte tu něco na nás, na hrochy?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro :-D já si ani nepamatuji, jak skončila moje první svatební kytka. :-D Víš my se trochu musíme přizpůsobit tradicím... :-( Protože paní tchýně a moje babička jsou z té staré školy, takže cokoliv je jiné je trošku problém. :-) Ale já to neřeším, hlavně ať je klííííííd a pohoda. ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zemim Já budu svoji svatební kytici házet do davu a ať si ji někdo odnese, ještě to s těma kytkama promyslím. Sice budeme mít moravskou svatbu, ale asi nikdo nebude dbát na všechny tradice. No uvidíme.Zeptám se na to mamky, až tam pojedeme. My pojedeme do Brna v dubnu.Nechce se mi tam jet jen tak na otočku. je to autobusem, tak 5 hodin tam a 5 zpátky, až tady z Příbrami a to by mě úplně přešla chuť si tam někde zkoušet umajdaná šaty. Napsala mi paní z bazoše, že my pošle fotky a že si je tam můžu rovnou i vyzkoušet, tak třeba to vyjde. 16.února semnou půjde kamarádka do půjčovny, abych si vybrala pořádně jakej typ mi sedí. Ještě se vrátím k těm kytkám, já sem chtěla dát kytku jen mé svědkyni a to takovou tu na ruku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou chcete kytku holky?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro No, tak uvidíš, třeba Ti to tam vyjde a odvezeš si je nakonec. ;-) Je fakt, že půjčovné je hooodně předražený. :-( Budu držet palečky. :-) Já kytku házet nebudu, my jsme už starší a přátele jenž budeme zvát jsou všichni v párech, takže by to pozbývalo smyslu. :-D Já chci bílé kaly a do nich něco fialkového, buď další kytka, nebo něco :-), ale to domluvíme až s floristkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na ty tvoje kaly a nejsou špatný, ale já dám přednost asi bílým růžím nebo lilii. To ještě uvidím. Ty šaty se mi hezky rýsujou. Paní mi nabídla, že si můžu šaty vyzkoušet a zakoupit u ní v Praze a to už není zas tak z ruky. Tak dám v únoru vědět, jak sem dopadla. ;-) Tak sem si sestavovala seznam hostů a zasedací pořádek a takoví pitominy. A je to docela zábava, myslím ten zasedací pořádek, abych každýho posadila vedle někoho s kým si bude moct popovídat. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak nakonec asi budeme taky mít svatbu v září a ne v červenci jak jsme původně předpokládali :-) . No je to na rychlo - v lednu zasnoubení a chtěli by jsme vše hned :-D ...ale ono je těch příprav tolik 8-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro jo, jo kaly jsou krásné, ale růžičky téže. A obojí se dá i barevně kombinovat. ;-) To jsem ráda, že s paní byla aspoň nějaká domluva. Tak moc držím palečky aby Ti to vyšlo a byly Ti. :-) Jéjej, Ty jsi ale poskočila v přípravách. :-) Já se nad zasedacím pořádkem nijak moc nezamýšlím. Tabule bude standartně do U. Takže v čele já + Tomík, po jeho boku jeho rodiče, po mém boku moji a pak dám na jednu stranu k Tomíkovi, jeho rodinku + přátele a na mou stranu mou rodinku + přátele. Přátele nechám asi na konci, protože jsou mladí, tak aby si popř. pokecali s přáteli od Tomíka. :-) Ale toto budu řešit až budu domluvená s tou restaurací a uvidím jak to tam bude v reálu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@framboise Vítej mezi námi. Co ten posun? Kvůli času? :-) Neboj, my také posouvali, z dubna na září. Bohužel. :-( :-) Ale miláček má pracovní úkoly a musí je do konce března zvládnout a tak by se nemohl věnovat přípravám a to ani myšlenkově. :-)
Odpovědět
Především kvůli místu konání - kostelu, nejsme ani jeden pokřtění a musíme to nějak dohnat :-). Ale popravdě budu ráda, že budeme mít 8 měsíců místo 5ti :-D . No uvidíme jak se pan farář rozhodl, dozvíme se to příští víkend.
Odpovědět
Ahojte, po delší odmlce zje z5. Musím hnedle dohledat co se tu řeší. Tedy jako je to mor nebýt v kontaktu s internetem. Byla jsem u našich protože jsem měla 2 zkoušky a tak jsem zůstávala u nich a oni nemaj PC a já skoro umírala. Kytky. Já budu mít jen pro sebe a pro svědkyni takový ten náramek. Cukrářské výrobky - pro každého jeden mědovník o průměru 15cm A ted jdu číst a pátrat co kdo psal
Odpovědět
Ahoj holky :) No, tak jsme k datu, hodině a místu obřadu i hostiny přidali i fotografa a šaty..Byla jsem se s kámoškou v sobotu podívat do jednoho salonu tady v Londýně, kde měli tento víkend jakoby dny otevřených dvěří (jinak je to jedině na předem objednanou schůzku..) Chtěla jsem se podívat, případně něco zkusit, ať vím, na jaký styl se zaměřit..No, jenže oni měli jaksi slevy..OBROVSKÉ slevy..Takže já si oblékla první šaty a byla jsem jasná..:D Pak jsem si zkusila i jiné, protože tyhle jsou v úúúúúúplně jiném stylu, než jsem původně plánovala, ale nakonec jsem se vrátila k těmto..Já plánovala klasické princeznovské a budu mít vypasované s rozšířením dole (ale ne úplně ala mořská panna), krajkové..:D No ale musím říct, že jsem z toho potom byla hodně nervózní, vlastně pořád ještě jsem..že jsem si koupila první šaty..že jsem si neprošla tím maratonem zkoušení..ale zase na druhou stranu, já jsem hrozně nerozhodná a ten pocit, když jsem si tyhle oblékla..a ty obdivné pohledy ostatních v tom salonu..nějak jsem se nechala unést :D Tohle totiž vůbec není můj styl..koupit něco bez toho, aby dlouho nesrovnávala, nezvažovala..
Odpovědět
@marleh A máš foto??? To je paráda že máš o starost míň. Krásně to vyšlo že? Gratuluji.
Odpovědět
@kaerde No měli tam striktní zákaz focení..sice když paní odběhla, tak mě kámoška v rychlosti blejskla, ale ta fotka není nic moc, tak ji raději nebudu prezentovat :D Akorát se teda musí ještě trochu zúžit, aby byly stopro..takže úplně bez starostí to ještě není..A taky by bylo dobré nepřibrat, páč do těchhle šatů toho moc neschovám 8-) Nikdy bych neřekla, že půjdu do nečeho takového :-D
Odpovědět
@marleh To je škoda že to nevyšlo s tou fotkou. Jé ty potřebuješ šaty zužit a já bych potřebovala tisíce oblečení zozšířit
Odpovědět
@framboise To se ještě do září chcete nechat pokřtít, nebo jak? :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím, ze diskuze na svatbu v záři je opravdu velika :-D My máme naplanovanou svatbu na 1.9.2012 a začínáme vsechno zarizovat. Máme vybrané místo obřadu i hostinu a zatím jen fotografa. Čekáme na vyjádření videokameramana a jeste hledáme někoho, kdo nám bude hrát. Nemáte nejaký tip?
Odpovědět
@marleh pokud padly hned do oka, tak jsi vybrala dobre. Ja jsem tez koupila saty ve sleve, sla jsem zkouset saty Jen tak asi pet kousku, byly v poradi jako posledni, moc se mi libily, pak za par tydnu jsem sla zkouset do jineho studia, a jak jsem skoncila tam, tak jsem pak hned volala do toho prvniho, at mi podrzi.
Odpovědět
@duliska Ano, ano :-) :-D
Odpovědět
ahojki, tak vidim ze připravy jsou v plnem proudu, ja už mam taky zamluvené šaty, misto, fotografa. Ted obíháme jeste cukrářky která by nám napekla? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?