Menu Forum

Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

13. lis 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bajamaty (34 r.)
22
Registrovala se 15. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 22 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Opava, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
bajamaty (34 r.)
22
Registrovala se 15. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků. Má 22 přátel. Region Opava.
    Opava, Region Opava
 @martinasro V Opavě na Pekařské ulici. v pondělí jdu domluvit hostinu a jinak vše máme, svatbu jsme už měli mít před dvěma roky, ale já jsem konečně otěhotněla, měla jsem rizikové těhotenství, ležela jsem dost v nemocnici a museli jsme nakonec svatbu zrušit. Tak už všechno máme nakoupené z minula emoticon až na pár maličkostí, no a musíme nechat přerýt pstýnky emoticon a koupit oblečení, toť vše.
27. led 2012 ve 21:56  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sissina28
Registrovala se 25. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
    Lednice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
sissina28
  • Neví, kdy bude svatba
    Lednice, Region Břeclav
 @zemim Hahaa, takze to jsem na tom s casem dost dobre, kdyz jen chodim do prace a varim vecere emoticon Dekuju moc za rady... ten xls. soubor je fakt dobrej napad emoticon
Dobre to dopadne kazdopadne, kdyz se dostanem az k tomu, ze si reknem ano emoticon
28. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
Registrovala se 7. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
Registrovala se 7. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 @sissina28 emoticon Víš, já si ani nepřipouštím, že mám shon... emoticon Jsem s Lukáškem sama od jeho 2,5 let = 8 let. A tak už to mám "v paži" emoticon Na to si každá z nás časem zvykne, takže to beru jako součást každodenního shonu. emoticon
Ale určitě to vše zvládneš a ANO si taky řeknete. emoticon Držím Ti palečky. emoticon
28. led 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 1 přítele. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 1 přítele. Region Břeclav.
 @zemim Ahoj, tak nakonec, jsme dnes jeli do salónu a už jsem zaplatila i zálohu. Sedly mi skoro všechny. Nejhezčí byly poslední dvoje, ale ty předposlední mi byly volnější. Potřebovala bych ještě jedny prsa, tak jsem si vzala ty poslední. Byly nejdražší a jsou nejnovější a taky mi fakt sedly. Už se těším. Šaty mám bílé, teď to musím ještě zkombinovat s kyticí. Ve fotoalbu mám takové růžové s krémovými květy, ale asi by to měla být růžovo bílá kytice. Tak přemýšlím o růžových růžích a bílých kalech. Někde jsem tu četla, že kale vydrží dlouho.
28. led 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sissina28
  • Neví, kdy bude svatba
    Lednice, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
sissina28
  • Neví, kdy bude svatba
    Lednice, Region Břeclav
 @zemim Dekuju, ja Tobe taky emoticon
28. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @bianca87 Jo, kaly vydrží opravdu dlouho. emoticon Ale zeptej se nejdříve floristky jestli se růže snesou s Kalama, některé kytky se nesnesou (když jsou ve váze spolu-otráví vodu té druhé a ta dřív odejde).
Ale je moc fajn, že šatičky už máš vybrané. emoticon Gratuluji. emoticon
28. led 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @sissina28 I já Tobě moc děkuji. emoticon
28. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Zámek Lednice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
 @zemim Přesně tak,ty co se mi líbí,tam má už po 38kráté,tak to nechápu.Než aby byla ráda,že je prodá a má o ně někdo zájem,tak je drží doma.Nedá se nic dělat.Budu si je muset půjčit.
Já teď bydlím v Příbrami u Prahy,takže to mám do Brna kus cesty.Takže si budu muset zajít někam tady.Mám kamarádku přímo tady,ale máme jiný směny.To je hold úděl krátkýho a dlouhýho týdne.Tak budu muset počkat až ji dají volno,když ho budu mít já.Ty si budeš ty šaty kupovat pak od té tvé kamarádky nebo ti je půjčí?
28. led 2012 v 19:17  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 @zemim Mně to připadne zbytečný dávat kytky tolika lidem.Tak si říkám,že je budou od rána žmoulat v ruce a pakso je dají do vázy až kolem půl druhé a stejně tam budeme i spát na tom penzionu a bůhví,jak budou vypadat.Co si z nich nakonec odnesou,bůhví...
28. led 2012 v 19:21  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro A myslíš, že by se Ti neoplatilo si s miláčkem udělat výlet do Brna a zkusit si je tam? Je to 200 km a jízdenka student agenci busem Tě nevyjde draho.. emoticon Ráno tam a večer zpět. Když se Ti líbí. A navíc i tak ušetříš. Zkus to ještě promyslet. Ale je fakt, že tu dámu taky nechápu. emoticon

No, Lenka si ty mé vysněné jen vypůjčila, takže já si je půjdu v dubnu taky zarezervovat. I Když je fakt, že ještě koukám jinde, ale zatím se mi žádné nelíbí jako ty vysněné. A vím, že se do nich navleču, protože máme s Lenkou stejnou postavu. emoticon Jak my říkáme když jdem nakupovat:"dobrý den, máte tu něco na nás, na hrochy?" emoticon
28. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro emoticon já si ani nepamatuji, jak skončila moje první svatební kytka. emoticon Víš my se trochu musíme přizpůsobit tradicím... emoticon Protože paní tchýně a moje babička jsou z té staré školy, takže cokoliv je jiné je trošku problém. emoticon Ale já to neřeším, hlavně ať je klííííííd a pohoda. emoticon emoticon
28. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 @zemim Já budu svoji svatební kytici házet do davu a ať si ji někdo odnese, ještě to s těma kytkama promyslím. Sice budeme mít moravskou svatbu, ale asi nikdo nebude dbát na všechny tradice. No uvidíme.Zeptám se na to mamky, až tam pojedeme. My pojedeme do Brna v dubnu.Nechce se mi tam jet jen tak na otočku. je to autobusem, tak 5 hodin tam a 5 zpátky, až tady z Příbrami a to by mě úplně přešla chuť si tam někde zkoušet umajdaná šaty. Napsala mi paní z bazoše, že my pošle fotky a že si je tam můžu rovnou i vyzkoušet, tak třeba to vyjde. 16.února semnou půjde kamarádka do půjčovny, abych si vybrala pořádně jakej typ mi sedí.
Ještě se vrátím k těm kytkám, já sem chtěla dát kytku jen mé svědkyni a to takovou tu na ruku.
28. led 2012 ve 20:09  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 Jakou chcete kytku holky?? emoticon
28. led 2012 ve 20:09  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro No, tak uvidíš, třeba Ti to tam vyjde a odvezeš si je nakonec. emoticon Je fakt, že půjčovné je hooodně předražený. emoticon Budu držet palečky. emoticon
Já kytku házet nebudu, my jsme už starší a přátele jenž budeme zvát jsou všichni v párech, takže by to pozbývalo smyslu. emoticon
Já chci bílé kaly a do nich něco fialkového, buď další kytka, nebo něco emoticon, ale to domluvíme až s floristkou.
28. led 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
 Koukala jsem na ty tvoje kaly a nejsou špatný, ale já dám přednost asi bílým růžím nebo lilii. To ještě uvidím.
Ty šaty se mi hezky rýsujou. Paní mi nabídla, že si můžu šaty vyzkoušet a zakoupit u ní v Praze a to už není zas tak z ruky. Tak dám v únoru vědět, jak sem dopadla. emoticon
Tak sem si sestavovala seznam hostů a zasedací pořádek a takoví pitominy. A je to docela zábava, myslím ten zasedací pořádek, abych každýho posadila vedle někoho s kým si bude moct popovídat. emoticon
29. led 2012 ve 20:36  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
Registrovala se 7. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 21 přátel. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
Registrovala se 7. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 414 příspěvků. Má 21 přátel. Region Kroměříž.
 Ahoj holky, tak nakonec asi budeme taky mít svatbu v září a ne v červenci jak jsme původně předpokládali emoticon . No je to na rychlo - v lednu zasnoubení a chtěli by jsme vše hned emoticon ...ale ono je těch příprav tolik emoticon .
29. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @martinasro jo, jo kaly jsou krásné, ale růžičky téže. A obojí se dá i barevně kombinovat. emoticon
To jsem ráda, že s paní byla aspoň nějaká domluva. Tak moc držím palečky aby Ti to vyšlo a byly Ti. emoticon

Jéjej, Ty jsi ale poskočila v přípravách. emoticon Já se nad zasedacím pořádkem nijak moc nezamýšlím. Tabule bude standartně do U. Takže v čele já + Tomík, po jeho boku jeho rodiče, po mém boku moji a pak dám na jednu stranu k Tomíkovi, jeho rodinku + přátele a na mou stranu mou rodinku + přátele. Přátele nechám asi na konci, protože jsou mladí, tak aby si popř. pokecali s přáteli od Tomíka. emoticon Ale toto budu řešit až budu domluvená s tou restaurací a uvidím jak to tam bude v reálu. emoticon
30. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
fotoportrét
fotoportrét
zemim
2
 @framboise Vítej mezi námi. Co ten posun? Kvůli času? emoticon
Neboj, my také posouvali, z dubna na září. Bohužel. emoticon emoticon Ale miláček má pracovní úkoly a musí je do konce března zvládnout a tak by se nemohl věnovat přípravám a to ani myšlenkově. emoticon
30. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
 Především kvůli místu konání - kostelu, nejsme ani jeden pokřtění a musíme to nějak dohnat emoticon. Ale popravdě budu ráda, že budeme mít 8 měsíců místo 5ti emoticon . No uvidíme jak se pan farář rozhodl, dozvíme se to příští víkend.
30. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 Ahojte, po delší odmlce zje z5. Musím hnedle dohledat co se tu řeší. Tedy jako je to mor nebýt v kontaktu s internetem. Byla jsem u našich protože jsem měla 2 zkoušky a tak jsem zůstávala u nich a oni nemaj PC a já skoro umírala.

Kytky. Já budu mít jen pro sebe a pro svědkyni takový ten náramek.
Cukrářské výrobky - pro každého jeden mědovník o průměru 15cm A ted jdu číst a pátrat co kdo psal
30. led 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marleh
Registrovala se 6. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
marleh
 Ahoj holky emoticon No, tak jsme k datu, hodině a místu obřadu i hostiny přidali i fotografa a šaty..Byla jsem se s kámoškou v sobotu podívat do jednoho salonu tady v Londýně, kde měli tento víkend jakoby dny otevřených dvěří (jinak je to jedině na předem objednanou schůzku..) Chtěla jsem se podívat, případně něco zkusit, ať vím, na jaký styl se zaměřit..No, jenže oni měli jaksi slevy..OBROVSKÉ slevy..Takže já si oblékla první šaty a byla jsem jasná..:D Pak jsem si zkusila i jiné, protože tyhle jsou v úúúúúúplně jiném stylu, než jsem původně plánovala, ale nakonec jsem se vrátila k těmto..Já plánovala klasické princeznovské a budu mít vypasované s rozšířením dole (ale ne úplně ala mořská panna), krajkové..:D No ale musím říct, že jsem z toho potom byla hodně nervózní, vlastně pořád ještě jsem..že jsem si koupila první šaty..že jsem si neprošla tím maratonem zkoušení..ale zase na druhou stranu, já jsem hrozně nerozhodná a ten pocit, když jsem si tyhle oblékla..a ty obdivné pohledy ostatních v tom salonu..nějak jsem se nechala unést :D Tohle totiž vůbec není můj styl..koupit něco bez toho, aby dlouho nesrovnávala, nezvažovala..
30. led 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 @marleh A máš foto??? To je paráda že máš o starost míň. Krásně to vyšlo že? Gratuluji.
30. led 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marleh
fotoportrét
fotoportrét
marleh
 @kaerde No měli tam striktní zákaz focení..sice když paní odběhla, tak mě kámoška v rychlosti blejskla, ale ta fotka není nic moc, tak ji raději nebudu prezentovat :D Akorát se teda musí ještě trochu zúžit, aby byly stopro..takže úplně bez starostí to ještě není..A taky by bylo dobré nepřibrat, páč do těchhle šatů toho moc neschovám emoticon Nikdy bych neřekla, že půjdu do nečeho takového emoticon
30. led 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 @marleh To je škoda že to nevyšlo s tou fotkou. Jé ty potřebuješ šaty zužit a já bych potřebovala tisíce oblečení zozšířit
30. led 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
Registrovala se 14. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Jičín.
 @framboise To se ještě do září chcete nechat pokřtít, nebo jak? :D
30. led 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
Registrovala se 30. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 42 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
janinka186
24
Registrovala se 30. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků. Má 42 přátel. Region Olomouc.
 Ahoj holky, tak vidím, ze diskuze na svatbu v záři je opravdu velika emoticon My máme naplanovanou svatbu na 1.9.2012 a začínáme vsechno zarizovat. Máme vybrané místo obřadu i hostinu a zatím jen fotografa. Čekáme na vyjádření videokameramana a jeste hledáme někoho, kdo nám bude hrát. Nemáte nejaký tip?
30. led 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dasha210912
6
Registrovala se 26. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 21. září 2012
    Tyn nad Becvou & Hranice
fotoportrét
fotoportrét
dasha210912
6
Registrovala se 26. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 21. září 2012
    Tyn nad Becvou & Hranice
 @marleh pokud padly hned do oka, tak jsi vybrala dobre. Ja jsem tez koupila saty ve sleve, sla jsem zkouset saty Jen tak asi pet kousku, byly v poradi jako posledni, moc se mi libily, pak za par tydnu jsem sla zkouset do jineho studia, a jak jsem skoncila tam, tak jsem pak hned volala do toho prvniho, at mi podrzi.
30. led 2012 ve 23:32  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
fotoportrét
fotoportrét
framboise
105
 @duliska Ano, ano emoticon emoticon
30. led 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kpomi (30 r.)
2
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Horní Újezd, Region Přerov.
    Horní Újezd, Region Přerov
fotoportrét
fotoportrét
kpomi (30 r.)
2
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Horní Újezd, Region Přerov.
    Horní Újezd, Region Přerov
 ahojki, tak vidim ze připravy jsou v plnem proudu, ja už mam taky zamluvené šaty, misto, fotografa. Ted obíháme jeste cukrářky která by nám napekla? emoticon
31. led 2012 v 08:48  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
fotoportrét
fotoportrét
duliska
21
 @framboise Kvůli tomu, abyste měli svatbu v kostele? emoticon
31. led 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš