Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Na to jsem už koukala, ale nenašla jsem tam moje vysněný :( Takže já mám smůlu asi :)
Odpovědět
@marleh ahoji,tak to jsem moc rada ze nejsem jedinna kdo zarizuje svatbu ze zahranici :D bez netu a telefonu bychs e fakt neobesla.at zije moderni doba :D Jsi v zahranici dlouhodobe?
Odpovědět
@misulka88 ta je nadherna!!!!!! s dovolenim si ji pujcim do sveho zebricku vybranych pisni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Šrouby a matice se mi taky líbí, ale to by neprošlo, tak na 1. manželský přemýšlím o - http://www.youtube.com/watch?v=lw2Jlj... Já jí miluju už léta, byť je profláklá, ale myslím, že tím, že je taková umírněná, tak mi projde. ;-)
Odpovědět
Nevite nekdo prosim o opravdu dobrym fotografovi z okoli Prostejov??
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Určitě si ji půjč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Ta by asi zas neprošla mě :) My ještě přemýšlíme nad nějakou akustickou verzí od Kylie Minogue, kterou přítel zbožňuje..třeba The one, Love at first sight, All the lovers nebo třeba On a night like this :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Pachelbela mám taky předběžně vybranýho na nástup. A pak během obřadu bych chtěla toto: http://www.youtube.com/watch?v=5unEuT... Je to nádhera x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@handule Pannu a netvor to jsem měla taky vybrané :-) je to nádherná skladba, ale nakonec vyhraje Pachelbel ;-)
Odpovědět
@niky10 Ahoj, pravda, bez netu a mobilu by to nešlo. Zasnoubili jsme se začátkem prosince, ale začínáme zařizovat až teď. A kde jsi ty? My v Londýně, jsem tady už rok a čtvrt, přítel kolem půl roku (vyjela jsem sem původně sama jako au pair a on pak přijel a zůstali jsme tady..;) Zajímalo by mě, jak budu řešit třeba šaty..přemýšlela jsem, že si tady povyzkouším, jaký typ mi sedí a pak si nějaké objednám přes net..ale mám z toho trochu strach. Přece jen, šaty jsou hodně důležité..Nebo pak si nějaké rezervovat v Čechách, až se tam zase ukážeme..pffff, musím to všechno pořádně promyslet :D
Odpovědět
@marleh ahojky, pridavam se do klubu, tez planuji svatbu z Anglie, ktera bude v CR. Ja jsem si koupila saty tady, nemela by cas jezdila do cech a hledat, zkouset a nervovat se aby padl na den svatby. Koupila jsem je be sleve za velmi dobrou cenu, s prevozem to bude v poho, ve vetsine salonu, jsou zvykly ty saty pekoe slozit aby se vlezly do prirucniho zavazadla na palubu. ( my pojedeme do cr autem, tak nevim jeste jestli je slozim). Z internetu jsem je chtela tez, ale pak jsem si precetla reviews a dala jsem od toho ruku pryc. Jinak net a mobil se tez neustale zhavi.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou nádherný písničky holky.Já o tomhle ještě nepřemýšlela.a co klasiku svatební pochod?Mě osobně se strašně líbí ta od pachelbela.Už když jsem si ji teď pouštěla,tak se mi chtělo plakat. My sme si teď zařízovali paní,která nám bude dělat cukroví.a čekám jakou mi za všechno pošle cenu.Se mi asi pěkně protočí panenky,ale vdáváme se jen párkrát za život :-D Jak ste na tom vy s cukrovím?A jak ste na tom z jmenovkama?Kamarádka je měla ve formě čokoládek,a další jako perníčky...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@martinasro Ty už objednáváš cukroví? My jsme se s přítelem shodli, že budou jenom svatební koláčky a něco málo, co se podaří upéct vlastními silami. Nejsem zastáncem rozdávání výslužek. Maximálně něco donesu příbuzným, které na svatbu nepozvu :)
Odpovědět
@marleh :) No my uz jsme zasnoubeni tak 8 let :D jsme ted v Harrogatu,ale predtim jsem rok byla jako au pair v readingu a po pul roce za mnou pritel taky dojel a nasel si tu praci a uz je tu rok.Presne toto tady delam ja,obchazim salony,zkousim jaky typ satu se ke me hodi a pak si je objednam pres net za nejakou dobrou cenu nekde jinde.ale jeste se podivam v cr,jak tam ted pojedu zaridit vse.treba se neco najde behem toho tydne :D Jen ted nevim jak resit papiry po svatbe :(
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro Taky budeme mít Pachelbela ;-) Cukroví ještě neřešíme, to je ještě čas. Jinak budeme mít koláčky, cukroví a samozřejmě dort :-)
Odpovědět
@dasha210912 jee to je super ze je nas tady vice v Uk :) no nad tim jsem taky uvazovala jak je prevest do cr,protoze jsem tam chtela letet,ale asi budem muset jet autem.kde planujete svatbu holky?
Odpovědět
@misulka88 no ja taky presvedcila pritele o teto pisni(moooc se mu libi) :) Taky budu resit jen kolacky,kremrole(trubicky z listoveho testa a se snehem) a dortik.pernicky si napecu nejspis sama :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Tak vidím, že Pachelbel bude hit svateb roku 2012 :-D. Koláčky už mamka předběžně zamluvila a cukroví zamluvíme taky zavčas :-) a pak teda ještě dortík
Odpovědět
@misulka88 jaky tip dortu budete mit?
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Mě se líbí hranatý, ale přítelovi kulatý. Takže se asi podřídím a spokojím se i s kulatým, ten je taky krásný. A vše laděné do fialova :-) Náplň ještě přesně nevím
Odpovědět
A na patra?ja jsem premyslela nad 2patrovym kulatym a jelikoz mame radi marcipan,teda skoro vsichni v nasich rodinach,tak vsechny marcipanove ozdubky budou kolem :) a cokoladovy radeji ne,protoze se znam a urcite by se objevil na satech :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 Jj určitě na patra, mám v albu, jaký bych si představovala. A ozdůbky, jako stuhy a tak to plánuju taky z marcipánu ;-)
Odpovědět
@niky10 jeje, my bydlime tak 30 min od readingu v Tadley. Pritel tam pracuje. Co nevis jak resit s papirama po svatbe? Je pritel cech? Muj pritel je dan a musime tahat papiryaz z Danska ikdyz v Uk uz zije pres 15 let. Noa pak samozrejme na obrad vsechno prelozit a pak prelozit za se zpet. Tento tyden budeme mluvit s ambasadou a do cr jsem poslala na matriku dotaz jak a co budou od nad potrebovat a co pak Mame delat po svatbe. Tak se mi to ted vsechno zjistuje. Nase svatba je 21-09-2012 a tva? Jak probihaji pripravy?
Odpovědět
@dasha210912 tak to jsme byly na tom podobne :) no ty to mas slozitejsi papirovani.my jsme oba cesi.jenze ja nemam ted obcanku a pas mi konci v kvetnu.v unoru letim do cr na tyden,takze ted nevim zda si zazadat o obcanku nebo o pas.protoze obcanku mi do 6 dni neudelaji a pas mi automaticky vezmou kdyz budu zadat o novy,tudiz bych se nedostala zpet do uk. my planujem 15,zari,ale pokud bude plno na radnici tak uz 1. zari. ja jeste vubec nic nemam.vse budem zarizovat vlastne az v tom unoru tam ten tyden.
Odpovědět
@martinasro já z Příbrami pocházím, A zvažovala jsem zda se nevdávat tam. Ale nakonec to vyhrál Jihočeský kraj.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Příbram je fajn ;) A kde v JČ je budeš vdávat?
Odpovědět
@phuskova Já ted devátým rokem žiju v krumlově. Místečko mám vybrané toto http://www.novehrady-penzionhamr.cz/i... ale tam jsme se ještě neptali. Tam by měl být náš pidi obřad a oběd s rodinou. myslím že ani není nutné to nějak dopředu rezervovat když potřebujem jen sůl pro 20 lidí. Druhý den budeme mít prasátko a suda pro kamarády na statku u tchýně.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Vypadá to nádherně!:) My ještě nevíme kde to bude, zatím to vypadá, že to budem řešit tak týden předtím...:D ale mám vyhlídlý pár míst, ale spíš na druhou stranu od JČ ...v Krumlově jsem byla jednou, jeto tam krásný .. :)
Odpovědět
@niky10 tak unor mas zachvilku, tak dejnpotom vedet, kdy to tedy bude. Ty pas ti nevezmou. Ja si ted vyrizuji pas a starej stale mam. Obcanka ti uz vyprsela? Nebo jsi ji zrusila? Pokud nemas obcanku, ktera je vlastne prukazem, ze mas trvale bydliste v cr, tak pak poplatek na matrice je oddlisny. My uz jsme zacaly planovat v listopadu, ale neboj na vsechno mas dost cash, my jsme uz zacaly jenom ztoho duvodu, ze vetsina lidi bydli v ruznych zemich.
Odpovědět
@dasha210912 jj sama jsem zvedava kdy bude :D no obcanku mam znicenou :( tak to tam asi budu teda muset jet za tech 30 dnu zas pro ten novy pas a obcanku :( tak to mas dobry,ze jste po celem svete :) a svatba je jednim z duvodu kdy se vsichni sjedou na 1 misto :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?