Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monick Ahoj, u nás se rozváží oznámení cca 2 týdny předem, takže si myslím, že bude stačit vybrat ho během léta :-)
Odpovědět
Ahoj ahoj my také plánujeme svatbu na září 1.9.2012. Zatím jsme ve stádiu shánění prostorů a zjišťování cen. Jsme z Mostu a najít tady romantický kout kde se vzít je celkem fuška.
Odpovědět
Profilova fotka
@romananb Ahoj ,zrovna teďka koukám na http://www.zamek-cerveny-hradek.cz/in... a trošku mě mrzí, že nejsem z Mostu nebo Chomutova :)) Svatba by tam byla krásná, pro nás přímo ideální ..
Odpovědět
@phuskova Díky za tip, je to opravdu pěkný prostor, Budeme se tam muset vypravit a zjistit ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
@romananb Není zač, tenhle areál na mě pořád vyhazuje Facebook a nějak asi nechápe, že to je z Příbrami daleko:) Ale mě se to moc líbí :) Na svatbu all in one :)
Odpovědět
@handule Ahojda, no my to máme ve 13,30. nabízela mi i dřív jenže v jednu nebylo místo a v jedenáct se mi moc nechtělo, ptze by to byla asi honička. Nám se celkem líbí ta radnice, byli jsme se třeba koukat i v Bohdanči nebo v Přelouči v záložně, ale tohle mi přijde jako nejlepší řešení. Nic to nestojí a obou se nám to líbí. No jinak máme zařízenou matriku, to bylo podle mého nejdůležitější. Teď jsem sehnala fotografku, tak snad to klapne. A zatím nic, ale chystáme se o víkendu do jedné restaurace a zjistit co a jak. Jo a ještě už vím kdo mi bude dělat svatební oznámení. Takže zatím tak =) pořád mám pocit že je času dost =)
Odpovědět
Profilova fotka
@terka89 Taky si myslím, že je dost času. Ani se mi nechce zatím jít na šaty, ale co tady čtu, tak by to chtělo brzy vyrazit.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrjusa A dívala ses do inspirací? jsou tam nádherný bílý na dlouhých stoncích, nevím bohužel jak se jmenují, ale je to krása, byly tam i v tmavě vínové... No naprostá krása. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucka7319 Vítej, já budu mít na svatbě jako mládence svého 10 letého syna a jako družičku dceru mého nastávajícího, je taky 10 letá, tak to máme vyrovnané. :-) Děti na svatbě jdou roztomilé. ;-) A jinak neboj, nejsi pozadu, já ještě nezačala :-D Máme dohodnutý jen termín. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska To je úžasná věc, to by se mi taky líbilo, budeme mít totiž na svatbě šíleně moc dětí... A moje chůva už se děsí jak to zvládne. :-D Budou tam 4 děti ve věku 11 let, pak dvě 7 leté, 5 letá, dvě tříleté a tři rok a něco... :-O To bude mazec. :-D Ale dobrej nápad, gratulace, že jste to sehnali.
Odpovědět
Profilova fotka
@monick Ahoj, to už toho máš docela dosti.. :-D Svatební oznámení a pozvánky ke stolu stačí řešit tak 2-3 měsíce před termínem. ;-) Můžete to spojit i s tiskem menu, protože ty dva měsíce dopředu už by jste to vědět měli. A pak to můžeš mít vše v jednotném stylu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska To máte fajn, když Vám to namaluje, já chtěla karikatury, moje rodina tím byla nadšená, ale jeho rodiče to zamítli, prý by se to jejich příbuzenstvu nelíbilo (jsou konzervy) :-( :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@phuskova A v Příbrami nic není? Ten můj tam má rodiče a žili tam i jeho prarodiče, mám se Ti zeptat? ;-)
Odpovědět
@zemim No my budeme mít právě taky hrozně moc dětí :) Jen moji sourozenci jich mají dohromady 11 a k tomu ještě přibudou děti z přítelovi strany a nějaké další :)))) Ale je to super, bez dětí to není ono :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by zajímalo jaký jste si která vybrali čas obřadu. Když jsem se v roce 1991 vdávala poprvé, tak jsme měli termín v 11h. aby jsme stihli oběd. Ale teď nějak přemýšlím nad tím, že bych to chtěla až tak na poledne, nebo později. A oběd dělat později, protože když chceme mít i večerní raut, tak aby i ten pak nebyl moc brzo... :-( :-) Tohle faaakt nevím jak rozhodnout. :-) A druhá věc, jak řešíte hudbu na obřad? Stáhnete si doma něco na cédo a nebo to necháte na nich? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska Já jsem za děti na svatbě taky moc ráda. Ono se i sejde něco navíc, to poznáme podle toho kdo jak potvrdí účast. Ale jsem ráda, že mám chůvu, která mi občas pomáhá se synem a ta si vezme svého přítele (hraje na kytaru) a tak nám je zabavěj, aby měli dospěláci možnost se bavit. Uvidím, kde domluvíme hostinu, mám vyhlédnuté tři restaurace s penzionem a u té jedné je velký sportovní a dětský areál a u té druhé by šlo pro děti něco najmout, ta třetí má bohužel malý prostor venku.. :-(
Odpovědět
Já budu mít jen 1 družičku a to svou jí malou prdelku. V té době jí budou 4. Snad si bude chtít vzít šatičky, je totiž po mě a šaty a sukně jí moc neříkaj. Kamarádka (svědkyně) ta má dvě holky ve věku 2 a 5 let,ale to budou jen hezky oblečené děti. Včera mě naětvala skorotchyně. přišla k nám opět bez ohlášení. první co bylo že tam mám školku a borde (doma). měla jsem na návštěvě dvě kamarádky s dětma. Bylo nás 3 maminy a 3 děti a 2 psi. Když holky odešly tak hned spustila proč když chci mít svatbu venku se neberem ve zlaté koruně a musíme jet až do Hradů. Tak jsem jí řekla že doufám že mi nehodlá organizovat mou svatbu a že si to ráda udělám dle sebe. Že ty Hrady chcem. TAK JSEM Z TOHO TAK NĚJAK HOŘKÁ.
Odpovědět
Ahoj holky. Hlásí se další zářijová nevěsta s termínem svatby 22. 9. :) Jak jsem na tom se zařizováním? Máme zatím datum a místo a toť vše :D Chtěla jsem se zeptat..máme domluvené místo obřadu a teď musím kontaktovat matriku, jestli ten den oddává a v kolik hodin? Jsem tak trochu jak Alenka v říši divů..;)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde copak skorotchýně :( ta moje nám chce pozvat na hostinu kouzelníka :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, rádi bychom měli termín 8.9.2012 v domě u Špuláků v Hradci Králové, ale nevíte někdo co je pravdy na tom, že si lze zamluvit termín na matrice až maximálně 6 měsíců před datem svatby?myslím tady v Hradci Králové. a jak vám jdou přípravy?? my zatím nemáme nic, za to ale už máme promyšlenou svatební cestu a už si chceme jen zamluvit termín svatby a následně hned zakoupit plavbu Musím přiznat, že zatím se víc těším na svatební cestu než na svatbu :D Máte někdo nějaký tip na místo, kde uspořádat svatební odpolední hostinu, pro cca 30 lidí s možností točit masíčko a točit pivo v těsné blízkosti města?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme rok a 4 měsíce starého synáčka a v září mu budou dva, Vymyslela jsem si že mě odvede k oltáři... No nevím jak to ale dopadne, je to strašný šídlo :-D Jinak jsem pěkně v nervu, vždyt my ještě nezašli ani na tu matriku, až budu mít termín a vybrané šaty, tak budu uplně klidná, tedy doufám... :-) S obřadem taky nevím, dopoledne, odpoledne... No a hlavně nevím kde, jsme z Písku a vubec nic mě nenapadá, ale kdybyste měly holky nějaký tip tak budu mooc ráda...
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Jééé to jsem si trošku oddechla, ale hned v pondělí na to radši vlítnu :-D at máme aspon něco :-))) Jinak s malým je to opravdu sranda, dokud večer neusne, tak si na svatbu ani nevzpomenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde A proto my to nikomu neřekli a řekneme až hoodně předem před svatbou :-D A uděláme si to "snad" jak chceme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim Já si vybrala čas obřadu podle toho, že to máme 22.září 2012, tak jsem automaticky chtěla na 12 hodin. Aby těch dvojek nebylo málo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marleh Ahoj, máme stejný termín jako vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim V příbrami jako takový jen Zámeček snad,jinak nic..klidně se optej, třeba vědí něco o čem já ne :)) Jinak obřad bysme chtěli až tak ve 14, aby pak mohl bžýt rovnou raut, protože nechceme oběd...a hubdu si uděláme snad sami, když to půjde,resp. chci svatbu tam, kde to půjde..prootže na tam ta ta dam, tam tam ta dam..fakt jít nechci :))
Odpovědět
Profilova fotka
@lucka7319 Jo to věřím :)) Já mít valstní dítě, tak mi taky půjde za družičku nebo tak,ale cizí nějak nechci, takže naše svatba bude bez dětí ... v rodině mam 5 a 3 letý a sou to sourozenci a já vždycky když je vidím, tak se mlátěj a to fakt na svatbě nechci :) Takže rodiče zvu, ale dítka ať jim někdo pohlídá ...
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene no u nás v Uherském Hradišti jsem narazila na ten stejný problém. Chtěla jsem si domluvit termín na 1. 9. a bylo mi řečeno, že mají schválené termíny jen na první půlrok. Mám si zavolat na koneci května, kdy budou mít po zasedání Rady, kde budou chvalovat termíny na další půlrok. Celkem mi to zkomplikovalo život, protože jsem na mrtvém bodě a nemůžu nic moc domlouvat a zařizovat :(
Odpovědět
Profilova fotka
@foriska To ti teda nezávidím. Já jsem taky z UH, ale naštěstí to teda máme na zámku v Napajedlích a tam to už máme zarezervované od října :-)
Odpovědět
Profilova fotka
paní byla naštěstí velice ochotná a řekla mi, že 1. 9. by to mohlo vyjít :) Takže mě celkem uklidnila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?