Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
no ma to sve vyhody a nevyhody(mame aspon kam jezdit na dovolene) budeme mit malinkou svatby, bohuzel si nemuzeme dovolit pozvat vsechny, jelikoz si to platime sami, a nechci aby z toho vzniknul seznamovaci krouzek a reci jak a kdo se dlouho nevidel. Ja jsem byla v cr v rijnu si vyridit pas, dala jsem otisky, a mam ho tam odlozeny a budu si ho vyzvedavat az asi v kvetnu. Pas se da vyridit i tady v Londyne, ale stoji to myslim hodne penizku.
Odpovědět
@dasha210912 jo s tou dovolenou je to fakt :) odkud ze budes mitt saty?
Odpovědět
saty mam od http://www.dreamweddinggowns.co.uk/go..., pani mi moc pomohla, je super, od koho jsou to nevim, jelikoz jsem z nich byla tak nadsena, ze vubec nevim, a jak jsem je koupila, tak byly poslany k jedne pani, u ktere je mam uskladnene a za 4 tydny k ni jdu na slovicko, abychom se dohodly jak je upravime, a kdy pak udelame finalni upravu.
Odpovědět
@dasha210912 vypada ten salon dobre.Jj me se tady libi pristup k zakaznikum.No me prave pritel rekl,ze si nemam ted jeste saty kupovat,protoze stejne do svatby nervozitou zhubnu a musela bych si je presivat na 2x :)
Odpovědět
salonek je malinkej, ale jak rikam, pani moc mila a pomuze, ma ten zalon uz pres 15 let, a kdyz mi neco nesluselo tak mi to rekla, a kdyz ja jsem ji rekla , ze saty vypadaji jako dort tak se vubec neurazila, a ma taktez dobre ceny. Me aji kamaradka rikala, ze nemusim spechat ze satama, ze se mi postava zmeni. Ale me ty saty padly moc do oka a byly z 950 liber na 200. tos nekup to, momentalne je nemuzu zapnout v zadu, tak pani ho vypare a da mi tam snerovacku (ta se mi stejnak libi vice nez zip) a pak par dni pred svatbou to pekne dokonci. aby to padlo. Me se postava nejak exktreme nemeni, pribrat asi nervama nepriberu a ze bych zhubla na kost to se mi asi tez nestane.
Odpovědět
@niky10 zkousela jsem si pak saty v jinem salonu, a tam aji kdybych pytel si dala na hlavu, tak by mi rekli, ze vypadam krasne, a byli takovy, honem a bez a prodavacky byly otravene nudou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zářijové nevěsty :) už jste některá zařizovala dort a cukroví? Nemám vůbec představu, kdy bych to měla domluvit. Mám po zkouškách, tak zkouším řešit vše, co jde, než se dostaví diplomka a státnice...
Odpovědět
@petass Já mám v plánu si teď zjistit různé dodavatele a zjistit cenu a projít případně katalogy a podle toho pak objednat. Ale závazně to budeme objednávat myslím tak duben/květen.
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska já právě procházím, co by se nám tak vyhovovalo. V květnu odevzdávám diplomku, takže budu mít jiné starosti, i když objednat dort asi zas tolik času nezabere. Zařizovala jsem zatím jen důležité věci restauraci, termín na matrice, hudbu... ostatní zařídím až v červenci... ale tenhle web je prostě droga... zvlášť, když se má člověk učit na zkoušky... :)
Odpovědět
@petass To mi povídej! Ve čtvrtek mám děsně těžkou zkoušku a neumím na ní nic. Zatímco beremese mám projeté kompletně! Nikdy bych tomu nevěřila:) Ale myslím, že všichni moji přátelé jsou šťastní, protože tady se vypíšu ve fóru a své blízké s tím tolik neotravuju :D
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít tří patrovej dort a asi bude máslový a pokrytý bílím marcipánem s bílýma kytkama a zelenýma lístečkama.Paní nám ještě neposlala cenu,tak čekám každým dnem,jak nám to spočítala.To bude asi pálka.Přemýšlela jsem že uděláme jmenovky ve formě čokoládek a je to moc hezký.Zítra budeme s kamarádkou u medoviny vyrábět stužky. Nevíte jak je to s dárkama pro svědky a pro hosty?Rodičům se dávají dorty,to je tak vše co vím...
Odpovědět
Profilova fotka
@martinasro A kolik budete mít lidí? My budeme mít asi dvoupatrovej. Maminkám dorty, tatínkům asi flašku vína a hostům čokoládky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@martinasro My nechceme dávat rodičům dorty, moc se to u nás nejí, tak nám přijde škoda, kdyby se musely vyhodit. Nechám udělat nějakou hezkou lahev s vínem s poděkováním, nebo sadu dvou hrnečků na čaj, nebo tak něco + napsané a zarámované poděkování. Svědkům (oba budou chlapi) tak asi taky lahev. Kamarádkám, co mi budou pomáhat (družičky nemám) koupím něco malého - třeba náramek. Hostům ještě nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Platila jsem zálohu v naší restauraci a slečna mi řekla, ať jí pošlu, jak si dort představuju + obrázek a že nám ho objednají i přivezou, takže o starost míň :)
Odpovědět
@duliska Koukám že jsi na tom jako já. Já každý den sedím u berem se a na školu nějak nemám čas a to mě čekaj zkoušky 26.1. mám jednu a 28 hned dvě. Každej den si říkám uč se ale nějak jsem nezačala ještě. A pak jedu na 6 týdnů s dcerou do lázní. No to bude hrůza takovou dobu o beremku nevědět, snad tam budou mít internet.
Odpovědět
@kaerde Tak v lázních budete mít jiné starosti než beremko :) To si pěkně užívejte s dcerkou a svatbu hoď na chvíli za hlavu :) Však máme na plánování ještě času dost!
Odpovědět
@duliska Trochu doufám že v lázních napíšu kus bakalářky a jinak to budu brát jako malou dovolenou. Ale kolik věcí mi unikne od tud, to si ani neumím představit.
Odpovědět
ahojte holky, tak my jsem se taky rozhodli po 8 letech že se vezmeme. Chceme mít svatbu 1.9.2012. Dostala jsem to jako vánoční dárek, tak ted začíname teprve zařizovat.
Odpovědět
@kpomi vitej mezi nami :) a kde uz vite?
Odpovědět
@kpomi vitej, vitej a sup pekne listovat beremese
Odpovědět
@niky10 jj uz vime kde. U nas v kostele a pak v Loukově. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Jééé, tam se vdávala před lety kamarádka, bylo to tam strašně mco fajn, obsluha i nocleh. To gratuluji k výběru. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kpomi Vítej mezi námi a gratuluji. :-)
Odpovědět
@zemim Děkuji :-)
Odpovědět
@zemim Jo tak to jsem ráda. Naše rodinka tam jezdí každý rok na procházku a moc se nám tam líbí. Snad i tentokrát budem spokojení. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít 34 lidí.Co vy?Tak to my chceme dát našim dorty,ale nevím co svědkům.Jak sem tady četla,tak není špatný ty hrníčky,ale zase hrníčku má každej doma habakuk.A čokoládky budeme mít jako jmenovky.Našla sem bezva stránky na oznámení a ty čokoládky ,tam vyjdou na 9kč i s jmenovkou.Je to http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/.Mr... tam.Kdy budete dělat oznámení?Byla sem se jen tak zběžně včera kouknout do svat.salonu a to půjčovný je fakt síla.Tak si asi šaty doopravdy koupím.
Odpovědět
Tak se zase posouváme dál, dneska mi přišly boty, v sobotu jdeme na svatební veletrh a veřer pak máme schůzku s naším kuchařem. Tak snad všechno klapne :) Dneska jsme byli s přítelem omrknout koupelnová a kuchyňská studia, takže usínám pod haldou katalogů :D Jéééé to bude půlrok, že se z toho asi všichni zblázníme :D Práce na bakalářce, kompletní rekonstrukce bytu a završíme to veselkou pro 170 lidí :D Do čeho jsme se to dali???
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska Tééédy, to jste vážně dobří. Rekonstrukce bytu a svatba a ne malá... Klobouk dolů. My budeme mít něco mezi 38-50 lidičkama a i tak mi toho přijde až dost. Možná to osekneme na těch 38 lidí. Chceme jet na svatební cestu do Afriky "Rovos Rail African Collage - popis cesty je v mapách na odkaze" - http://www.rovos.com/gallery/train-sc... , tak ať máme na to víc korunek. Je to náš veliký sen. Tak se moc těšíme. :-)
Odpovědět
@zemim Tak to je krása!!! Nás asi svatební cesta mine :) ale snad chytneme alespoň nějaký víkend někde na zámku v Čechách. My máme tu naši zemičku stejně nejradši :) A my budeme žasnout nad novou koupelnou a kuchyní :D No snad to všechno zvládneme
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska To je taky důležité, chápu, výdajů máte habakuk, to pak něco musí jít maličko stranou. :-) My jsme si řekli, že to maličko otočíme. Přeci jen bude to pro nás oba již druhá svatba, takže už něco máme (byty a jiné) a tak toto bereme jako možnost si to celé trošku užít, svatbu i svatební cestu. :-) Vy zas budete mít krásný byt a spoustu gratulantů na svatbě. I to je krásné. :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?