Svatba v srpnu/září 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se tu někdo na plánování svatby srpen/září 2013?
Odpovědět
@veruvlv jj u nas taky ze vse resime moc brzo ale proste to chci do kvetna mit skoro vse nebo to co pujde mit hotovy
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak...ať pak člověk na poslední chvíli nestresuje, že nemůže sehnat cukrářku, boty, prstýnky...
Odpovědět
@katerinent Máme taky svatbu 7.9. 2013. :-) Máme zatím jen místo obřadu a hostiny, fotografa, protože je hodně žádaný a cukrářku ,protože je perfektní a levná. :-) Na šaty vlítnu asi leden/únor, podle času. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my plánujeme svatbu na 3.8.2013, termín byl vybraný hned, protože 3 je pro nás šťastné číslo. :-) Zatím máme termín, který jsme domluvili s panem farářem, tak si ho ještě pamatuje :-) A teď se rozhodujeme, kde uspořádat svatební hostinu. Jsme z Jižních Čech. Šaty už jsem byla zkoušet v říjnu, ale nějak si nemůžu vybrat :-) Nové kolekce mají přijít po novém roce, tak trpělivě čekám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive2011 .. Děkuju za povzbuzení :-) :-D Jako o fotografech, cukrarkach povedomi mam, vetsinou mam nakeho znameho a tak si myslim, ze domlouvani nebude problem :)
Odpovědět
Profilova fotka
curdibilka@ .. my mame jen hrube plany, jeste neni nic jasneho.. :) Jj taky planuju v lednu a mezi svatkama, nejdriv chci neco obehnout v rodnem meste ( aby se mamca naucila uvazovat saty) a potom si obehnu salony v mem ted studijnim meste, ktere je o dost vetsi :-D
Odpovědět
I když to venku zatím letně nevypadá, posílám Vám pár inspirací pro letní svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jestli můžu, tak se k vám také přidám. Svatbu budeme mít 31. 8. Teď mezi svátky půjdeme na matriku zarezervovat datum a poté už můžeme naplno organizovat. Restauraci už máme vybranou. Šaty půjdu vybrat nějak po půlce ledna. jak jste tu některá psala, že vám do toho mluví tchýně - u mě to byli spíš naši. Začalo to počtem hostů (podle nich zbytečně vysoký), přes to koho pozvat a koho ne, tak jsem to zatrhla hned v počátku s tím, že si svatbu platíme sami a proto si taky sami rozhodneme, co a jak bude. Ještě mám dotaz - možná hloupý :D ale co je "utajená nevěsta" - to znamená že ji všichni uvidí až když vchází do obřadní síně? Jestli ano, tak to je také můj sen, jen jsem myslela, že se to tady nedělá...
Odpovědět
tak my máme zamluvené 7.9. :-) a máme místo obřadu, místo hostiny a od kamarádky polštářek pod prstýnky :-D to je vše :-) jo a mám šaty vlastně, Na ty bych zapoměla :-) a doma tunu papírů od matriky na vyplnění :-) i když to mě jako úřednici moc nepřekvapilo ;-)
Odpovědět
@martiina_k já si myslím, že to je to, když tě přítel uvidí až u oltáře :-) a zatím to máme taky v plánu to provést takhle :-) taže den před tím se přesunu k tátovi, co mě tam pak i se svědkyní a její dcerkou odveze a přítel, pokud nezaspí a nesplete si datum tak tam dorazí spolu s naší slečnou pejskovou :-) a uvidíme se až mě táta předá, pokud se nám to povede při našem štěstí :-D
Odpovědět
@hribek taky to řešíme už teď. Ale chtěla jsem prostě aspon to místo a hospodu mít azbranou co nejdřív a i teď se mi stalo, že už někde měli v náš den rezervaci, takže si myslím, že ten rok dopředu je akorát. I nám to řekli, že pokud víme jaké datum chceme, tak je lepší si ho zabrat co nejdříve :-) a to ostatní taky. A zatím s tím nikde neměli problém, že to řešíme skoro rok dopředu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smutkovna Jůů, taky máme 3.8., ale teda z důvodu, že v ten den slavíme výročí - 7. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A já se teda děvčátka přidám.. :-) Jelikož dělám státnice, tak už mám krom prstýnků, oznámení a svíček zařízené vše :-D Šaty dojdou do 2 týdnů a pak už se jen učit, učit a učit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já nevím, kde bych ty šaty těch 8 měsíců skladovala, aby na ně přítel nepřišel :-S , ale už se strašně moc těším, až je pojedu vybrat. Ještě k té utajené nevěstě - jak se to řeší organizačně? Na tom zámku kde se budeme brát je svatba co půl hodiny. Všichni tam musí být 10 minut před obřadem, tak jak se to řeší, aby ten ženich tu nevěstu neviděl? Já se vdávám prvně :D a věřím že naposledy :D byla jsem na třech svabách a tam všude ženich tu nevěstu viděl... Jinak se přidávám k holkám, které státnicují - já budu mít v květnu atestace, takže taky chci mít co nevíc zařízeno dopředu.
Odpovědět
@agi87 @andrejka1234 @martiina_k cau holky tak vas vitam:-) vy co statnicujete preju pevne nervy, ja statnicovala 2x a sem rada ze uz nebudu:-) no jinak k tomu utajeni, rada bych to taky tak mela, u nas to bude jednodussi, my budeme prespavat v hotelu den pred a vse chystat tam, pak se jen presunem na svatebni palouk a z nej pak na hostinu takze nam odpada cestovani a vitani se v dome rodicu:-) zaplatime 2500 kc za 2 pokoje ale zas nam odpada stres z cestovani na obrad, uklid 2 domu atd. jinak mame domluvene misto+hostinu a raut, fotografa, vizazistku, fararku
Odpovědět
Profilova fotka
@hribek @martiina_k No s tou utajenou nevěstou je to asi tak, že buď necháš vše na svědkyni a ta to na zámku musí vše zorganizovat (jako to budu mít já), nebo máš smůlu :) No já se prostě budu chystat doma,ale z pokoje vyjdu až budou všichni pryč a pojedu s otcem úplně jako poslední zvlášť :)
Odpovědět
@hribek to je nejlepší řešení být už den před tím v hotelu. To je ta výhoda mít vše na jednom místě, což nám jaksi nevyšlo, proto máme obřad jinde a hostinu s ubytováním taky...Hlavní důvod toho byl, že tam kde to šlo na jednom místě to bylo buď moc drahé, nebo neráčili třeba ani napsat a nebo tam nemohl pes a toho my ta prostě chceme sebou. A kadeřnice s vizážistkou mě ještě čekají na hledání, největší strach mám z kadeřnice, aby byla milá, šikovná a ne zase tolik drahá. No uvidíme :-) bude to sranda :-) @andrejka1234 my zase toho 7.9. bueme mít 5. výročí :-)
Odpovědět
@agi87 no a my 24.8. budeme spolu 9 let a 4 mesice:-) to to krasne vychazi:-D
Odpovědět
to teda :-) já si tedy osobně myslím, že kdyby nám to tak hezky nevyšlo na výročí, tak by jsme se nebrali :-D protože přítele to zaujalo tak jako mě :-D A jiné významné datum tedy nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 Taky, taky :D :D :D to je švanda :D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 @andrejka1234 @martiina_k @hribek : holky, tak to se k vám také přidávám - též plánujeme, že budu "utajená nevěsta". Viděla jsem to u bratránka a super, ikdyž oni to měli značně jednodušší, protože na zámku se nevěsta mohla schovat lépe před obřadem....my to máme v menším kostelíku, kde to bude složitější...máme vymyšleno, že hned ráno odjedu (kosmetička, kadeřnice atd...) a pak rovnou mě poveze kamarád až přímo na místo solo a počkáme někde, než budou všichni uvnitř...jeeee, už se mooc těším, jak takhle o tom píšu :-)
Odpovědět
@andrejka1234 tak to mě těší, že v tom nejedu sama :-D @veruvlv no já taky doufám, že to vyjde. Já jsem ani neměla v plánu něco takového dělat ale jakmile jsme to oznámili, tak se na nás sesypli rodiče a automaticky táta začal řešit, že musím odjiždět dle nějaké tradice jako z domova, takže od něj, že mě Jirka nesmí vidět atd. atd :-D ale jak se známe, tak se to stejně nějak provalí :-) my máme štěstí na takové nezapomenutelné situace :-D no rozhodně to bude originální den, teda :-D ale jako už teď mám sny, že jsem zapoměla šaty, že jsme přijeli pozdě, nebo že na nás zapoměli oddávající :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 : tak to já jsem se dneska budila hrůzou, že jsem narychlo sháněla šaty a že druhá část rodiny byla na jiném místě :-D :-D já stále pevně doufám, že se to neprovalí, i Petr se na to těší, že mě uvidí až poprvé v těch dveří v uličce kostela :-D a hlavně se těším na to, že budu mít dopoledne klid na přípravu..nervy budu mít z kamaráda, co mě tam poveze a zároveň jde za svědka (ještě ho tedy musím o to poprosit v příštím týdnu, zatím o tom neví :-p ) - všude jezdí pozdě :-D ale ne třebas 5 minut, ale to jsou hodiny a hodiny :-D :-D ovšem slíbil, že 21. 9. vstane v 5 ráno kvůli mě :-)
Odpovědět
@veruvlv tak to znááám s tím včasným ježděním jen s tím rozdílem, že takhle chodí - jezdí můj chlap :-D takže o nervy postaráno :-D a to ještě když jsme rodičům oznamovali že se bereme tak jim řekl, že to je 7.10.,(správně 7.9.) takže bůh ví kdy a kam dorazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@agi87 : také hezky, pěkně :-D takže říkáš, že je možné, že byť to mám 21. 9., tak se možná vdám dříve :-D ale ne - neboj, oni to zvládnou. Jak Tvůj chlap, tak můj svědek (aspoň doufám) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 My jsme se 3. seznámili. 3. jsem byl požádána o ruku a 3. se budeme brát. Krásně to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smutkovna 3 je krásné číslo :) Já teda byla požádána o ruku 15. tak mi to nějak nevyšlo - bylo to na moje narozky :) Ale za to za první pořádnou výplatu :) To se taky počítá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám do klubu! Požádána o ruku jsem byla 27.10., přemýšlíme o termínech 31.8., 7.9. nebo 14.9. Já bych radši jeden z prvních dvou, v polovině září už je počasí nejistý, ale na druhou stranu by 14.9. bylo vtipný, protože 15.9. se letos ženil brácha, tak by se to dobře pamatovalo :) Zatím nemáme nic :-D Termín chceme jít zamluvit v lednu, restaurace asi trošku otestujem, ale jsme docela limitování počtem (na oběd počítáme do 30 lidí, ale večer dalších asi 20..), a rádi tancujem, takže to chce dost místa. V červnu bych taky chtěla státnicovat a abych to neměla tak jednoduchý, tak v září bych chtěla obhájit disertačku :-D No, bude to šrumec! :)
Odpovědět
@veruvlv :-D no budeme doufat, že to zvládnou :-D nejdřív jsem měla v plánu, že radši pojedeme z domova spolu ale to by mě zase viděl, taže to taky padlo :-D a to by jsme zase přijeli pozdě oba, protože když jsme spolu je to nějaké přenosné :-D tak se hold nechám překvapit .-) ale jak říkáš, oni to určitě zvládnou :-) jinak přeji krásné svátky!
Odpovědět
holky vy ste tu vsechny takovy mladice, se zacinam citit ponekud stare:-( jinak pekne vanoce vsem a tesim se jak se to tu po novym roce rozjede
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?