Svatba v srpnu/září 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se tu někdo na plánování svatby srpen/září 2013?
Odpovědět
Profilova fotka
Já si jedu 1. března vybrat šaty, už se strašně moc těším. Na jednu stranu se moc těším na to překvapení, až mě v nich partner uvidí přicházet, ale na druhou stranu mě trošku mrzí, že tohle vybírání nemůže absolvovat se mnou :-|
Odpovědět
@hribek jj na lesné nad boby ten kopec...no já se snažím taky něco shodit, ted musím něco najít v Brně nějaký fitko pač od dubna se stěhuju do Brna a potřebuju ve cvičení pokračovat..v salonu mě překvapili že mě narvali do 36 - 38 velikosti ale asi je tam mají nějak divně číslovaný pač normálně si kupuju tak 40...no uvidíme, ted 16.2.jedu do Slavkova na šaty...
Odpovědět
@denik1234 my tedkosm zacli chodit do fitka na Kotlarske - blue gym a super. za chvilku se tam chystame zase, ditko je u babicky tak muzem i ted rano kdy tam nikdo neni.... my bydlime kousek od boby ale priznam se ze sem v tom arboretu nikdy nebyla. ja jdu na saty ted ve stredu tak sem zvedava co a jak
Odpovědět
6.9. na zámku Loučeň, hostina v Hotelu Čertousy. Jinak zatím nemám kromě místa ještě téměř nic, ale jakousi takousi představu začínám mít.
Odpovědět
@hribek tam jsem taky občas chodila cvičit a možná se tam vrátím, budu tom mít kousek od práce. tak mám šaty:)...bylo teda těžký rozhodování mezi dvouma šatama ale je vybráno, jsou ze Slavkova za 7.400,- ještě jsem tam měla 500,- slevu z veletrhu. tak myslím že dobrá cena ne?...ted jsem u výběru kytek a to je teda taky něco, já už měla vybráno ale ted mi přijde že se to k těm šatům nebude hodit, chtěla jsem kytku se sytě růžovýma gerberama ale ty šaty jsou dost výrazný a tak by se mi to asi mlátilo, tak to asi chce něco jemnějšího...ježiš já vůbec nevím...no nic uvidíme.
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám, svatba 17.8., termín, restaurace, fotograf, šaty a auto pro nevěstu domluvené. Na zbytku věcí se pracuje.
Odpovědět
tak holky zdravim, mame dalsi veci zarizene, teda vybrane - kytky a prstynky! mam radost a tesim se.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já v pátek vybrala šaty - jsou nádherné, původně jsem tedy měla trošku jinou představu, ale těmhle jsem nemohla odolat. Jsou za 6500,- s tím, že doplňky (korunku, závoj, podvazek a krajkové bolerko) mi dala ze známosti zadarmo k tomu. Takže já jsem s cenou celkem spokojená :-) Teď ještě sehnat boty... ty k tomu nepůjčujou, což je škoda. Mám z nich strašně velkou radost, kdybych mohla, tak se vdávám zítra :D
Odpovědět
Profilova fotka
@mtera Zámek Loučeň je krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mtera Loučeň opravdu krásná...v září 2012 jsem se tam vdávala :-)Kdyby si chtěla nějak poradit nebo něco ohledně Loučně..poradím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se bereme na zámku v Krásném Dvoře :-) není tu také taková nevěsta?
Odpovědět
@marikura Moc děkuji! Určitě se Ti ozvu;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@mtera Ahoj na zámku Loučeň se loni na konci srpna vdávala kamarádka a bylo to nádherné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím, svatbu máme koncem září, tak snad nám vyjde počasí :-o :-D
Odpovědět
tak my zas mame 24.8 a zatim jen misto a fotografa:)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 17.8.Zatím mám šaty pro mě a pro družičky, boty na focení ( ale normální na obřad ne a netuším, kde je seženu), auto, kameramana, fotografa, kapelu, cukrářku, samozřejmě místo, kde ta sláva vypukne a floristku... se kterou jsem ale ještě neprošla detaily... vždy tam necháváme dělat květiny, ale zatím jsme spolu neměly ohledně svatby schůzku.. Prstýnky jsou právě ve fázi výroby a to je tak všechno.. Příští nebo popříští týden jedeme vybrat oblek do Bratislavy...
Odpovědět
Profilova fotka
Svatba 24.8. a dnes konečně po dlouhém otálení domluven termín schůzky s kadeřnicí (bála jsem se, jestli vůbec bude mít čas, ale má :-) ) Už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
My svatba 24.8. na zámku v Novém Městě nad Metují.Mám největší strach z vybírání šatů,ptž. 12.6. mám termín porodu :-) Uvidíme jak moc splasknu po porodu...Jinak teprve začínáme zařizovat...Pořád tak nějak řešíme a domlouváme jen doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
31.8. 2013 Orlík nad Vltavou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám, doslova srpen/září. Zatím to totiž je stanovené na 31.8. ;-), Pozořice. A zařízeno se mi zdá, že oproti některým z vás nemáme vůbec nic. Místo, kapelu a teď čerstvě fotografa. Hrozně ráda bych už měla vyřešené oznámení... Já mám ještě v červnu státnicovat... a občas nevím, nad čím přemýšlet dřív:-).
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 21. 9. Aktuálně máme již zamluvený termín na matrice, místo obřadu a hostiny, dekorace na výzdobu tabule, fotografa, kameramana, hudbu, kadeřnici, boty a šaty se mi již šijí ;-). Stále toho však hodně chybí.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 17.8.2013 na zámku v Lysicích :)Máme termín zamluven , máme faráře, kadeřnici, vizážistku, floristku, dekoraci na výzdobu mám, potahy na židle taky , dortíky s dortem zadány,boty a šaty mám (korunku, bolerko, náhrdelník )...no krom prstýnků a obleku máme vše :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my mame termin 10.8.2013. Mame zamluvenou matriku, misto obradu a hostiny, dekorace tabule, fotografku, kadernici a vizazistku v jednom, potahy na zidle, hudbu, na ceste jsou uz i saty, prstynky jsou doma uz mesic :-) takze zaridit jen dort, floristku a obleky pro zenicha a druzby :-) Celkem pohoda....
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlinenenka @ninive211 @lakynka199 hlásím se také ke 24. 8. na zámku v Krásném Dvoře @oano já mám zase na konci května atestace, takže také nějak moc zařízeno nemám :( naprosto vím, jak na tom jsi...
Odpovědět
ahojte, taky už pomalu vybrané,oblek i boty,, šaty zamluvené, a výzdobu začínáme řešit, máme to 10.8. na Modré u Velehr adu.Ale ještě toho moc chybí. je tu ještě nějaká nevěsta, která to má na Modré?
Odpovědět
Profilova fotka
14. září v Hořovicích.. :-) Už máme prstýnky, zamluvené šaty, boty, fotografa, kadeřnici, dědu na pečení dortu, známé na pečení koláčků, zamluveno místo na obřad i hostinu, koupeno pár věcí na tombolu...
Odpovědět
tak uz mam i saty zamlouvene:)
Odpovědět
Profilova fotka
poslušně hlásím, že mám zaplacenou zálohu za vypůjčení šatů + docela slibně se nám začíná rýsovat oznámení, i když debaty o něm jsou dost náročné....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se...Máme svatbu 3.8 na GolfKaskádě v Jinačovicích. V podstatě už máme vše důležité zařízené, jen objednat květiny, zákusky+dort a oznámení. Moc se těším. Ať se vám svatby všem vydaří!
Odpovědět
cauky hlasim se s objednanyma prstynkama, ted dodelavam krabicky na pralinky, menu karty
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?