Svatba v srpnu/září 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Najde se tu někdo na plánování svatby srpen/září 2013?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuullka tak to jsme na to podobně...:-) máme taky místo obřadu a hostiny s raute, kapelu a fotografa...seznam hostů už taky tak nějak máme a barvu svatbu už jsme též vybrali...:-) a taky chci být utajená nevěsta...:-) v sobotu jsme se byli podívat na místo obřadu a naštěstí mě potěšili tím, že s tím nebude problém, že je to docela běžná praktika...:-) do novin zatím sbírám inspirace a chci se do nic pak co nejdřív pustit, abych to pak nemusela honit na poslední chvíli...;-) na výzdobě se domluvím se slečnou z penzionu, kde bude hostina a veškerá zábava, a snad najdeme nějaký společný řešení...:-) a zábavu necháme na našem koordinačně-animátorském týmu, což jsou naši kamarádi...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita tak já věřím, že "moje" švadlena (která je zároveň návrhářka a navrhuje a šije šaty pro missky i různé domácí a zahraniční soutěže) ty šaty ušije tak, abych v nich nevypadala jak tydýt a zároveň byly co nejvíce totožné s těmi, které jsem si vybrala...:-)
Odpovědět
@kaprik23 tak to jsme na tom hodně podobně :-D a kolik budete mít hostů?my tak 55 + 12 navečer, jo a jsem z Ústí n/L a svatba bude na Střekově venku 8-) 8-) a počasí bude nádherné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my plánujeme cca 60 s tím, že jsem se nakonec rozhodli, že všichni se budou účastnit všeho...ne všichni totiž budou z místa, kde se bude svatba konat, takže nakonec jsme naše dilema vyřešili takhle...:-) my to budeme mít na Červeném Hrádku u Sedlčan a hostina bude ve Smolotelích (jsme z Příbramska)...a budeme to mít uvnitř - kdybychom to udělali venku (což vlastně ani nechceme :-) ), tak bychom přišli o ty krásné prostory, které jsou v ceně "vnitřního obřadu"...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuullka viz výše...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 Tak to je potom jiná, já jsem na tohle hroznej vůl a hrozně bych se toho bála :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita tak z mého okolí jsem na ni dostala jen samé dobré reference a už třeba jenom ta její reakce, když jsem jí poslala mailem fotku těch šatů, mi potvrdila, že tomu opravdu rozumí...:-) a i navržená cena mi nakonec nepřijde tak hrozná...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 A můžu se zeptat na tu cenu? Mě příjde docela šílený dát za půjčovný v salonu 1x ne-li 2x víc než když si je člověk nechá ušít...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita cca 8 000,- ...což mi právě nepřijde takl hrozný, když ceny za půjčení relativně pěkně vypadajících šatů, které nebyly milionkrát upravované, začínají cca na 6 tis. a ty opravdu pěkný cca od 10 tis. výš...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita je ale pravda, že chci mít spíš jednodušší šaty - žádný korzety a obruče...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 u nás se sotva dostaneš za půjčení šatů pod 10 tis. Tak to já zase korzet a obruče chci :-) Ale zase bych je chtěla hladný né žádný volánky nebo nařasená krajka, to mi příjde jak ze záclony :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita a odkud že jsi a kde bude svatba...:-)? jj, to určitě - v jednoduchosti je dle mě opravdu krása... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaprik23 Bydlím v malý vesničce přesně mezi Českýma Budějicema a Českým Krumlovem a svatba bude na rohledně Kleť :-) Přesně tak, v jednodochosti je krása a proto nemusím mít nějaké volánky apod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita já jsem totiž taky z jižních čech, ale od Písku...;-) a na Kleti jsem byla jako malá s rodiči na výletě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 Tak to seš snad první z Jižních čech, na kterou jsem tady jako na budoucí nevěstu narazila :-) Příjde mi, že tu převažuje morava a Praha :-) A kde to budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita jsem sice z jižních čech, ale svatbu tam mít nebudu...loni jsem se přestěhovala do Příbrami a svatba bude nakonec na Příbramsku...o jižních čechám jsme taky přemýšleli, ale nakonec ze všech možných návrhů vyhrály místa v okolí Příbrami...:-) Červený Hrádek u Sedlčan a Smolotely - už jsem to tady zmiňovala...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 Tak to jo :-) Nám asi nejdýl trvalo vybrat místo na obřad, na to jsme přišli po cca 3/4 roce :-) Ale teď nás čeká ještě větší oříšek - restaurace. Jestli tahle nevýjde, tak už fakt nevím... když jsou krásný, tak buď jsou malý a nebo drahý jak blázen.... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita teda...a jak dlouho jste celkově plánovali svatbu...:-)? my to v podstatě měly rozhodnutý cca za tři týdny...:-) ale taky to byl oříšek - místo obřadu a hospoda...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 Tak já byla požádána o ruku loni na Vánoce a řekli jsme si, že až na to budou korunky, tak uděláme svatbu ;-) až na koci srpna jsme se rozhodli, že teda začneme zařizovat, ale místo oddání jsme řešili od těch Vánoc :-) Já jediný v čem jsem měla naprostou jistotu byl fotograf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita tak to my v tomhle chceme dodržet tradici, takže do roka a do dne... :-D a kdopak vám bude fotit na svatbě...? to já byla u fotografa taky jednoznačně rozhodnutá...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 My budeme dodržovat zase jiný tradice :-) Budeme si to platit sami a nepřipadalo v úvahu, že by jsme si na svatbu půjčovali. Jarda Klíma, dělá naprosto luxusní fotečky :-) Já jsem na fotky hodně velkej zmetek, ale on fotí přesně podle mých představ a ještě ke všemu mě s digitální zrcadlovkou zaučoval ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita my si budeme taky vše platit sami...tak si holt musíme tenhle rok trochu utáhnout opasek... :-D jinak moc hezké fotky - hned jsem si našla jeho web...;-) já si vybrala radka foučka - jeho fotky si mě okamžitě získaly...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konenčně nám dneska na matrice rezervovali termín: 24.srpna v 11 hodin :-) Nejdůležitější bod mise splněn, hurá!!! :-)
Odpovědět
@ninive211 já chci taky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 máme úplně stejný...:-) tedy akorát my si to ANO řekneme o hodinu déle...;-)
Odpovědět
@kaprik23 tak to se shodnem i na té hodině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaprik23 @hanuullka no já jsem právě přemýšlela, jestli 11 není třeba brzo, dřív bych nechtěla určitě, naopak bych to zas nechtěla později jak v pravé poledne, jsem známej hladovec a nedokážu si představit, že bych měla s jídlem čekat třeba do 14 h :-D I když se říká, že nevěsta samou nervozitou toho moc nesní...tak já naopak když jsem nervózní, tak přímo žeru, tak toho asi spořádám hodně :-) A taky kvůli příbuzným...v hotelu to budeme mít tak do půlnoci, max. do jedné. Takže já jsem řekla rozmezí 11-12 h a přítel rozhodl v 11, že se mu 12 zdá pozdě, tak to bude v 11 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ninive211 @hanuullka my to taky měli nejdřív zamluvené na 11, ale pak jsme se rohodli posunout to ještě o hodinu...nejdřív jsme chtěli svatbu až někdy odpoledne, ale vzheldem k tomu, kde bude nakonec obřad a kam se pak bude přejíždět na hostinu a raut, tak jsme usoudili, že 12-tá hodina bude tak akorát...;-) podle mě je to tak akorát - aby se vše v klidu stíhalo a zároveň aby zábava nezačínala třeba už v jednu...:-)
Odpovědět
@ninive211 @kaprik23 taky si myslím 8-) i to ráno se dá docela dobře zvládnout a v klídku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanuullka tak stíhat myslím že to půjde v pohodě, já jsem celkem ranní ptáče a stejně v předsvatební noc toho asi moc nepospím, takže vypravit se do 10:30 mi nebude snad dělat problém. Přejezd na obřad je záležitostí 10 minut. Spíš potom vymyslet nějakou zábavu pro svatební hosty na odpoledne, než přijdou kamarádi a začne hrát kapela (tu bych si představovala už od 5 hodin)...anebo spíš nechat příbuzenstvo vykecat se mezi sebou a s nějakou "organizovanou" zábavou to nepřehánět, co? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?