Svatba v roce 2012 a její plánování. Přidáte se?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj všem, tato diskuze je pro všechny, kteří plánují svatbu na rok 2012 :-) my máme předběžně vybraný duben nebo květen, ale uvidíme, jak to všechno dopadne :-) budu moc ráda, když se nás sejde co nejvíc.. mějte se hezky :-)
Odpovědět
@nika89 Tak budete se aspoň lišit,...... ;-) :-D Já bych do toho šla!!!!
Odpovědět
@loli88 :-D Asi by to vypadalo zajímavě, a vtipně ;-)
Odpovědět
@nika89 Tam jsou totiž muslimové a ti jsou na to jak psi.......Ale je to myšleno tak,že nesmíš chodit v plavkách po městě.....Nic horznýho nečekej...Destinace jako každá jiná...Jen o dost krásnější!
Odpovědět
@nika89 Jako proč ne,že jo? Dlouho se o vaší svatbě bude mluvit..... ;-)
Odpovědět
@loli88 Tak snad to bude dobrý, předpokládám že se stejně asi většinu času budem válet na pláži a chytat bronz, ale podivat se po městě určo taky pudem, tak snad to bude v poho...
Odpovědět
@nika89 Jo,neboj.....
Odpovědět
@loli88 Tak ju. Mam prosbičku, scháním nějakou šablonu podle které bych mohla vyšít text na kapesníček a už nevim kde hledat, nevěděla bys prosím o něčem?
Odpovědět
@nika89 Já na to vůůůůbec nejsem, jo takhle posilku dobrou,krém,voňavku,recept na maso....to jo.Ale vyšívání...to ne e :-|
Odpovědět
@loli88 Tak nic, zkusim se ještě mrknout jestli by to třeba někde nevzšili na zakázku, ode mě by to asi stejně dopadlo katastroficky :-D
Odpovědět
@nika89 tak to zkus tam kde prodávají plesový šaty....tam přece vyšívají kapesníčky na prodlouženou!
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Ty taky patříš do klubu nás,co chceme na svatební cestu na Maledivy? se tam potkáme a bude to,ne? :-D
Odpovědět
@loli88 Tý jo to je nápad, mockrát děkuju :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@stastnanevesta JJ chtěli by sme tam ale uvidíme jestli na to zvládnem našetřit, nejni to zrovna levná záležitost... :-)
Odpovědět
@nika89 já umím vyšívat jen křížkem :-D :-D :-D
Odpovědět
@verunka_ to já právě taky, ale chtěla bych vyšít text pro rodiče, něco jako mam v albu ale v češtině... :-D
Odpovědět
tak to neumím, ale můžu se zeptat maminečky mojí, ona možná ví, jak na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,křížkovou výšivku umím taky,ale nic moc víc @nika89 Ten text je úžasnej,taky bych něco takovýho chtěla udělat
Odpovědět
@stastnanevesta Mě se práve líbí moc, ale nechala bych tam připsat i taťku, jen přítel povídal at jim to dám ale až půjdem na kutě že jinak celou svatbu probrečí :-)
Odpovědět
@nika89 no to je tak úžasný... faktt moc krásný, doufám, že ti to vyjde ;-)
Odpovědět
@alusak taky doufám času je ještě dost tak snad to vyjde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nika89 Je to fakt moc pěkný, nebude Ti vadit, když to případně taky použiju?
Odpovědět
@stastnanevesta Vůbec ne, já tu fotku našla tady na beremku v albu od Efe, a zatim nenapsala tak snad jí to vadit nebude...
Odpovědět
Ahoj holky. Můžu se taky přidat? Konečně je tu téma 2012-už jsem si tu připadala jak bílá vrána - když jsem někde napsala že plánujem svatbu až 2012 tak hned otázky proč plánuju tak brzo a proč sem vlastně chodím:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vitame te:). No,z toho si nic nedelej,na me se taky vsude vsichni divaji jak na silence,ale ja toho mam silene hodne,nestiham a navic svatbu planuju z druheho konce republiky,takze radsi zacinam s predstihem...a navic....hroooozne nas to vsechny bavi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Vítáme tě, podobné otázky jsem dostávala taky a @carpatia má pravdu, že nás to všechny hrozně baví :-)
Odpovědět
@carpatia mám to úplně stejně. Svatba přes dva regiony jinde, práce až nad hlavu a přece se z toho nezblázníme:-) Nechci pak být bridezilla jen kvůli nedostatku času:) Hlavně si ty přípravy budem užívat mnohem dýl než ostatní 8-) :-D My zatím jen plánujem kde přesně to bude ( i když já už na netu sjíždím inspirace:-) ), na jaře uděláme seznam míst, kde by se ná to eventuelně líbilo a v létě si to objedem abysme věděli do čeho jdem-spojíme to s prázdninama:-D A pak to začne:) Těším se:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan My to mame naplanovane uplne stejne,na dovolenou jeden k nasim do Beskych schanet fleka na svatbu a poradne prozkoumat moznosti:)
Odpovědět
A po čem budete pátrat? Mě už se pomalu začínají přejídat zámecké svatby ( i když líbí se mi to taky), ale uvažuju že by to mohlo být možná někde venku. Nějaký altánek nebo tak. Ale když to člověk v regionu nezná, tak se takový vhodný místo hledá těžko. I když v jižních čechách toho musí být jako naseto, je tam všude nádherně:-) I na poli by to bylo krásný:-D Hehe, o prázdninách spojíme příjemné s užitečným:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,ja prave svatbu na zamku nechci ani omylem,radnice me taky nelaka,kostel by na me urcite spad hned pri prvnim vkroceni,takze uz zbyva jen nejaka venkovni akcicka:). Nejvic by se mi libila nejaka krasna drevenka s velkou stodolou nekde na horach,ale doslo mi,ze bychom se asi s mamckou zblaznili z toho to vsecko nachystat,sehnat nekoho,kdo by roznasel jidlo a podobne a nic bychom z te svatby nemeli,takze mam nakonec vyhlednuty jeden horsky hotylek...obrad pekne venku v altanku, vecer nejake grilovani nebo neco, hezky s kapelkou...no,snad se to povede.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@parajan Svatby na zámku nejsou až tak špatný, ale jak co. My chtěli původně taky svatbu v zahradě,ale nakonec by to nebylo úplně podle našich představ, bez muziky a tak,takže nic,no. @carpatia To zní dobře, budu držet pěsti, ať to vyjde!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?